Відбулося засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги

Вчора, 15 січня, в приміщенні управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради відбулося засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги під головуванням заступника міського голови Максима Головньова.

В засіданні взяли участь представники виконавчих органів міської ради, Лисичанського міського центру зайнятості, центру первинної медико-санітарної допомоги № 1.

Подробнее...

До уваги осіб з інвалідністю загального захворювання та з дитинства

Згідно із статтею 38 Закону України від 21.03.1991 № 875-XII «Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні» особи з інвалідністю за наявності медичних показань мають право на безоплатне забезпечення санаторно-курортними путівками.

Подробнее...

Чергове засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги пройшло у міській раді

Вчора, 11 грудня, в приміщенні управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги, яку очолив заступник міського голови Максим Головньов.

Під час засідання членами комісії було розглянуто 101 заяву з питань:

— призначення житлової субсидії — 100;

Подробнее...

До відома осіб з інвалідністю, законних представників дітей з інвалідністю та інших осіб, що потребують забезпечення протезно-ортопедичними виробами

Планові виїзди представників Харківського казенного експериментального протезно-ортопедичного підприємства (далі — ХКЕПОП) у 2020 році відбудуться 6 березня, 29 квітня, 5 червня, 7 серпня, 4 вересня, та 4 грудня з 08.00 до 12.00.

Прийом буде здійснюватись в управлінні праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради за адресою: м. Лисичанськ, вул. Малиновського, 22а., каб. № 43.

Подробнее...

Про проведений перерахунок розміру соціальних допомог з 1 грудня 2019 року

Статтею 7 Закону України «Про Державний бюджет України на 2019 рік» з 1 грудня 2019 року встановлено прожитковий мінімум на одну особу в розрахунку на місяць у розмірі 2 027 грн., а для основних соціальних груп населення прожитковий мінімум встановлено у розмірі:

 • — для дітей віком до 6 років —1 779 грн.;
 • — для дітей віком від 6 до 18 років — 2 218 грн.;
 • — для працездатних осіб — 2 102 грн.;
 • — для осіб, які втратили працездатність — 1 638 грн.

  Подробнее...

Робота міської комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

 Протягом грудня минулого року в Лисичанській міській раді відбулося 4 засідання міської комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам, створеної відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 08.06.2016 № 365. Комісію очолює заступник міського голови Максим Головньов. До складу комісії входять представники органів, що здійснюють соціальні виплати внутрішньо переміщеним особам.

Подробнее...

Порядок повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів

Створення надійного соціального клімату у колективі досягається шляхом укладення колективного договору, який регулює відносини між власником або уповноваженим ним органом і працівниками.

Колективний договір, укладений з урахуванням можливостей підприємства, повинен враховувати та забезпечувати життєво важливі потреби працівників – збереження робочих місць, гідну заробітну плату та недопущення її заборгованості, безпечні умови праці для збереження здоров’я, розширення соціальних гарантій та визначення конкретного механізму їх реалізації.

Подробнее...

У міській раді пройшло чергове засідання міської комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат

13 грудня в Лисичанській міській раді пройшло чергове засідання міської комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, а також з питань реалізації заходів, спрямованих на легалізацію найманої праці під головуванням заступника міського голови Максима Головньова.

В роботі комісії взяли участь представники державних органів управління Пенсійного фонду України в м. Лисичанську, Управління податків і зборів з фізичних осіб Головного управління Державної фіскальної служби у Луганській області, Лисичанського міського відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Луганській області, Лисичанського міського центру зайнятості, керівники структурних підрозділів міської ради.

Подробнее...

Відбулося засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги

Вчора, 4 грудня, в управлінні праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги.

 

Засідання відбулося під головуванням заступника міського голови Максима Головньова за участю представників виконавчих органів міської ради, Лисичанського міського центру зайнятості, центру первинної медико-санітарної допомоги № 1, які входять до складу комісії.

Подробнее...

Відбулося засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги

У вівторок, 16 грудня, в приміщенні управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги.

Засідання пройшло під головуванням заступника голови комісії, начальника управління праці та соціального захисту населення Олени Єздакової та за участю представників виконавчих органів міської ради, Лисичанського міського центру зайнятості, які входять до складу комісії.

Подробнее...

Щодо роботи міської комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

Протягом листопада 2019 року в Лисичанській міській раді відбулося 4 засідання міської комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам, створеної відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 08.06.2016 № 365. Комісію очолює заступник міського голови Максим Головньов. До складу комісії входять представники органів, що здійснюють соціальні виплати внутрішньо переміщеним особам.

Подробнее...

Еще статьи...

 1. Відбулося засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги
 2. Відбулося засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги
 3. Відбулося засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги
 4. Щодо нових умов призначення житлових субсидій окремим категоріям громадян
 5. Про зміни у механізмі надання деяким категоріям населення пільг на оплату житлово-комунальних послуг
 6. До уваги споживачів, які мають пільги на оплату житлово-комунальних послуг!
 7. Щодо проведеного розрахунку житлових субсидій на опалювальний сезон
 8. Щодо роботи міської комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат ВПО
 9. До відома осіб з інвалідністю та інших осіб, що потребують протезування нижніх кінцівок
 10. В УПСЗН відбулося засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги