До уваги отримувачів пільг та житлових субсидій

16 грудня 2020 року Урядом прийнято постанову Кабінету Міністрів України № 1282, якою внесено зміни до деяких постанов, зокрема до:

— постанови КМУ від 21.10.1995 № 848 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива»;

— постанови КМУ від 17.04.2019 № 373 «Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива і скрапленого газу у грошовій формі»;

— постанови КМУ від 06.08.2014 № 409 «Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування».

Подробнее...

Щодо надання щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг

 Відповідно до вимог Закону України «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб» та на виконання постанови КМУ від 01.10.2014 № 509, Управлінням праці та соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ (далі — Управління) здійснюється взяття на облік внутрішньо переміщених осіб.

За даними Єдиної інформаційної бази даних про внутрішньо переміщених осіб станом на 01.01.2021 на обліку в управлінні перебуває 16 232 внутрішньо переміщені особи, у тому числі дітей — 1 548, осіб з інвалідністю — 317, працездатних осіб — 3 731, пенсіонерів — 10 636.

Також Управління забезпечує призначення та виплату щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг відповідно до Порядку та в розмірах, затверджених постановою КМУ від 01.10.2014 № 505. Фінансування допомоги здійснюється за рахунок коштів державного бюджету.

Подробнее...

Про стан фінансування всіх видів державних допомог, компенсацій, житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг

Управлінням праці та соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ Луганської області (далі – Управління) здійснено нарахування усіх видів державних соціальних допомог, компенсацій, житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг, які підлягають виплаті у січні 2021 року на загальну суму 27 млн. 870 тис. 668 грн., а саме:

 • — державної допомоги у зв’язку з вагітністю та пологами;
 • — допомоги при народженні дитини;
 • — допомоги на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування;

  Подробнее...

Щодо фінансування допомог, компенсацій, житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг

Управління праці та соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ (далі – Управління) повідомляє, що станом на 14 січня 2021 року профінансовано в повному обсязі всі види державних соціальних допомог, компенсацій, житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг (далі – Допомоги), відповідно до поданих заявок щодо потреби в коштах на їх виплату у січні 2021 року на загальну суму 27 млн 870 тис. 668 грн.

Надійшло фінансування з державного бюджету (другої частини) у сумі 18 млн 796 тис. 945 грн на виплату:

 • - державних соціальних допомог та компенсацій - 9 млн 729 тис. 534 грн;
 • - житлових субсидій та пільг - 9 млн 67 тис. 411 грн.

  Подробнее...

Щодо надання послуг із психологічної реабілітації учасникам АТО/ООС, постраждалим учасникам Революції Гідності

Постановою КМУ від 27.12.2017 № 1057 затверджений Порядок проведення психологічної реабілітації постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях (далі — Порядок).

Згідно із Порядком управління праці та соціального захисту населення міста Лисичанськ Луганської області (далі — Управління) організовує заходи із психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції (далі — АТО/ООС) та постраждалих учасників Революції Гідності шляхом укладання тристоронніх договорів про надання послуг із психологічної реабілітації між управлінням — замовником послуг, особою з-поміж учасників АТО/ООС або постраждалих учасників Революції Гідності — отримувачем послуг, та установою, організацією, закладом незалежно від форми власності, фізичною особою — підприємцем, які відповідають Вимогам до суб’єктів надання послуг із психологічної реабілітації, затвердженим наказом Міністерства соціальної політики України від 27.04.2018 № 597 (далі — Вимоги) — суб’єктом надання послуг.

Подробнее...

Про роботу міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги

Вчора, 13 січня, в приміщенні управління праці та соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ (далі — Управління) відбулося засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги.

У зв’язку зі змінами внесеними до норм чинного законодавства розпорядженням керівника ВЦА м. Лисичанська від 12.01.2021 № 27 внесено зміни та затверджено в новій редакції Положення про міську комісію з призначення всіх видів державної соціальної допомоги та її склад. До повноважень комісії включено розгляд питань щодо призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам. Раніше ці функції виконувала міська комісія з питань призначення (відновлення)соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам, яка ліквідована вищезазначеним розпорядженням.

Подробнее...

До відома осіб з інвалідністю, законних представників дітей з інвалідністю ти інших осіб, що потребують забезпечення протезно-ортопедичними виробами

Планові виїзди представників Харківського казенного експериментального протезно-ортопедичного підприємства (далі — ХКЕПОП) відбудуться за графіком:

— 3 березня 2021 року з 08.00 до 11.00;

— 2 червня 2021 року з 08.00 до 11.00;

Подробнее...

Щодо оформлення житлових субсидій

Головним механізмом забезпечення соціального захисту населення при оплаті житлово-комунальних послуг є програма житлових субсидій.

Завдяки програмі житлових субсидій малозабезпечені громадяни оплачують не повну вартість житлово-комунальних послуг, а лише частину платежу, яка залежить від розміру середньомісячного сукупного доходу домогосподарства в розрахунку на одну особу. Що менші доходи домогосподарства, то меншою є частка обов’язкової плати за житлово-комунальні послуги.

Подробнее...

До уваги внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України

В Україні продовжує діяти державна програма спрямована на поліпшення житлових умов внутрішньо переміщених осіб, з числа учасників АТО/ООС, визнаних учасниками бойових дій або особами з інвалідністю внаслідок війни ІІІ групи, які відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» мають право на позачергове забезпечення житлом.

Забезпечення житлом здійснюється шляхом виплати грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення (далі — грошова компенсація).

Подробнее...

Проведено перерахунок розміру державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям з 1 січня 2021 року

Статтею 9 Закону України «Про Державний бюджет України на 2021 рік» встановлено, що у 2021 році рівень забезпечення прожиткового мінімуму (гарантований мінімум) для призначення допомоги відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям» у відсотковому співвідношенні до прожиткового мінімуму для основних соціальних і демографічних груп населення становить:

— для працездатних осіб — 35%;

— для дітей — 130%;

— для осіб, які втратили працездатність, та осіб з інвалідністю — 100% відповідного прожиткового мінімуму.

Подробнее...

Відбулось засідання обласної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат

 Вчора, 9 грудня, в режимі відеоконференц-зв’язку відбулось засідання обласної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат (далі – комісія) під головуванням заступника керівника Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Катерини Безгинської. На порядку денному – питання погашення заборгованості із заробітної плати, єдиного соціального внеску та страхових внесків до Пенсійного фонду України.

У роботі комісії взяли участь перший заступник керівника ВЦА м. Лисичанська Ольга Венгер, заступник керівника ВЦА м. Лисичанська Максим Головньов, керівники та представники підприємств-боржників: КП «Електроавтотранс», ЛКСП «Лисичанськводоканал», КП «Лисичанський шляхрембуд», ЛКП «Кінотеатр «Дружба», ПАТ «Лисичанськвугілля» та інші.

За даними щотижневого моніторингу станом на 8 грудня 2020 року сума боргу із заробітної плати на підприємствах міста Лисичанська усіх форм власності складає 41 616,7 тис. грн., в тому числі:

Подробнее...

Еще статьи...

 1. Відбулося засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги
 2. Проведено чергове засідання міської комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам
 3. Про повідомну реєстрацію колективних договорів у січні-листопаді 2020 року
 4. Про продовження виплати допомоги на дітей фізичним особам-підприємцям
 5. Про надання пільг та субсидії на оплату житлово-комунальних послуг в опалювальному сезоні 2020-2021 років
 6. Про відновлення програми щодо виплати допомоги на дітей фізичним особам-підприємцям
 7. Про проведений перерахунок розміру соціальних допомог з 1 грудня 2020 року
 8. До уваги ветеранів АТО/ООС, щодо пільг на оплату житлово-комунальних послуг
 9. Щодо отримання зекономлених коштів житлової субсидії та пільг за опалювальний сезон 2019/2020 років
 10. Відбулося засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги