Щодо надання субсидії на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного палива

Субсидія на придбання твердого палива і скрапленого газу (далі — субсидія на тверде паливо) призначається у разі, коли домогосподарство не отримує комунальну послугу з постачання теплової енергії для централізованого опалення (теплопостачання) та не використовує природний газ або електричну енергію для індивідуального опалення.

Безповоротна державна грошова допомога на придбання твердого палива призначається виходячи з норми — 2 тонни на одне домогосподарство на рік та з урахуванням доходів сім’ї за попередній календарний рік.

Подробнее...

Щодо проведеного перерахунку житлових субсидій

У зв’язку з встановленням з 1 вересня 2019 року ціни на природний газ 6,58233 грн за 1 м. куб, управлінням праці та соціального захисту населення здійснено перерахунок житлової субсидії 10507 громадянам-одержувачам субсидії, які користуються цією комунальною послугою.

Відповідно до п.17 Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою КМУ від 21.10.1995 № 848 (в редакції постанови КМУ від 27.04.2018 № 329) перерахунок житлової субсидії в межах установленого строку її призначення проведено без звернення громадян.

Подробнее...

У Лисичанську відбулося чергове засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги

Вчора, 14 серпня, в приміщенні управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги.

Засідання пройшло під головуванням заступника голови комісії, начальника управління праці та соціального захисту населення Олени Єздакової та за участю представників виконавчих органів міської ради, Лисичанського міського центру зайнятості, центру первинної медико-санітарної допомоги № 1, які входять до складу комісії.

Подробнее...

Про надання населенню якісної протезно-ортопедичної допомоги

З початку 2019 року з метою надання населенню якісної протезно-ортопедичної допомоги за місцем проживання регулярно, згідно з графіками, в будівлі управління праці та соціального захисту населення здійснюється прийом громадян спеціалістами Харківського казенного експериментального протезно-ортопедичного підприємства (далі – Харківський КЕПОП).

Підприємство безкоштовно забезпечує осіб з захворюваннями опорно-рухового апарату протезами нижніх і верхніх кінцівок, ортопедичним взуттям, ортезами різного функціонального призначення. Крім того підприємство здійснює ремонт протезно-ортопедичних виробів.

Подробнее...

Робота міської комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

В липні в Лисичанській міській раді відбулося 4 засідання міської комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам, створеної відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 08.06.2016 № 365. Комісію очолює заступник міського голови Максим Головньов. До складу комісії входять представники органів, що здійснюють соціальні виплати внутрішньо переміщеним особам.

Подробнее...

Уряд визначив механізм надання соціальних послуг особам з інвалідністю та особам похилого віку, які страждають на психічні розлади

Постановою Кабінету Міністрів України від 26.06.2019 № 576 установлено, що особи з інвалідністю, особи похилого віку відповідно до індивідуальних потреб можуть отримувати соціальні послуги (перелік яких затверджено Мінсоцполітики), у тому числі догляд вдома.

Соціальні послуги особам з інвалідністю, особам похилого віку можуть надаватися як за плату, так і безоплатно.

Для отримання соціальних послуг особа з інвалідністю, особа похилого віку, її законний представник, орган опіки та піклування (для недієздатних осіб — у разі відсутності законного представника) має подати письмову заяву про надання соціальної послуги.

Подробнее...

Надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі

З 1 жовтня 2019 року набуває чинності Порядок надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі, затверджений Постановою Кабінет Міністрів України від 17.04.2019 № 373.

Відповідно до вказаного Порядку будуть паралельно діяти дві системи надання пільг у грошовій формі — готівкова та безготівкова.

Подробнее...

До уваги громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи 2, 3 категорій та дружин померлих громадян з числа учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради доводить до відома, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11.07.2018 № 551 «Деякі питання видачі посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та іншим категоріям громадян» до 01.01.2020 р. буде проведена заміна посвідчень у зв’язку із затвердженням нових зразків посвідчень.

Подробнее...

Відбулося засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги

31 липня в приміщенні управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги.

Засідання пройшло під головуванням заступника голови комісії, начальника управління праці та соціального захисту населення Олени Єздакової та за участю представників виконавчих органів міської ради, Лисичанського міського центру зайнятості, центру первинної медико-санітарної допомоги № 2, які входять до складу комісії.

Подробнее...

Чергове засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги пройшло в УПСЗН

Вчора, 21 серпня, у приміщенні управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради відбулося двадцять друге засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги.

Засідання пройшло під головуванням заступника голови комісії, заступника начальника управління праці та соціального захисту населення Вікторії Горбенко та за участю представників виконавчих органів міської ради, Лисичанського міського центру зайнятості, центру первинної медико-санітарної допомоги № 1, які входять до складу комісії.

Подробнее...

Про повідомну реєстрацію колективних договорів у березні-червні 2019 року

Відповідно до Порядку повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів, затвердженого постановою КМУ від 13.02.2013 р. № 115, та делегованих повноважень в сфері соціального захисту населення управлінням праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради протягом березня-червня 2019 року здійснена повідомна реєстрація 15 колективних договорів між керівництвом підприємств, установ, організацій та професійними спілками (трудовими колективами) та 18 змін та доповнень до колективних договорів.

Подробнее...