Про проведений перерахунок розміру соціальних допомог з 1 грудня 2019 року

Статтею 7 Закону України «Про Державний бюджет України на 2019 рік» з 1 грудня 2019 року встановлено прожитковий мінімум на одну особу в розрахунку на місяць у розмірі 2 027 грн., а для основних соціальних груп населення прожитковий мінімум встановлено у розмірі:

 • — для дітей віком до 6 років —1 779 грн.;
 • — для дітей віком від 6 до 18 років — 2 218 грн.;
 • — для працездатних осіб — 2 102 грн.;
 • — для осіб, які втратили працездатність — 1 638 грн.

  Подробнее...

Порядок повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів

Створення надійного соціального клімату у колективі досягається шляхом укладення колективного договору, який регулює відносини між власником або уповноваженим ним органом і працівниками.

Колективний договір, укладений з урахуванням можливостей підприємства, повинен враховувати та забезпечувати життєво важливі потреби працівників – збереження робочих місць, гідну заробітну плату та недопущення її заборгованості, безпечні умови праці для збереження здоров’я, розширення соціальних гарантій та визначення конкретного механізму їх реалізації.

Подробнее...

Відбулося засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги

13 листопада в управлінні праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги.

Під час засідання комісією розглянуті питання призначення житлової субсидії в окремих випадках, визначених Положенням про порядок призначення житлових субсидій (постанова КМУ від 21.10.1995 № 848), та питання щодо взяття на облік до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги (постанова КМУ від 29.01.2003 № 117).

Подробнее...

Відбулося засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги

Вчора, 4 грудня, в управлінні праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги.

 

Засідання відбулося під головуванням заступника міського голови Максима Головньова за участю представників виконавчих органів міської ради, Лисичанського міського центру зайнятості, центру первинної медико-санітарної допомоги № 1, які входять до складу комісії.

Подробнее...

Щодо нових умов призначення житлових субсидій окремим категоріям громадян

subsidii-1024x683Урядовим рішенням від 20 жовтня 2019 року №878 внесено зміни до порядку призначення житлових субсидій, які стосуються:

· дитячих будинків сімейного типу;

· військовослужбовців;

· громадян старших 60 років, що перебувають у шлюбі та мешкають у сільській місцевості.

Подробнее...

Щодо роботи міської комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

Протягом листопада 2019 року в Лисичанській міській раді відбулося 4 засідання міської комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам, створеної відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 08.06.2016 № 365. Комісію очолює заступник міського голови Максим Головньов. До складу комісії входять представники органів, що здійснюють соціальні виплати внутрішньо переміщеним особам.

Подробнее...

Про зміни у механізмі надання деяким категоріям населення пільг на оплату житлово-комунальних послуг

Сьогодні, 12 листопада, в управлінні праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради під головуванням заступника міського голови Максима Головньова відбулася робоча нарада з питання змін у механізмі надання деяким категоріям населення передбачених законодавством пільг на оплату житлово-комунальних послуг.

У нараді взяли участь представники громадських організацій: «Ветерани Чорнобиля міста Лисичанська», «Луганська обласна спілка учасників бойових дій «Ветерани АТО Луганщини», «Українська спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)», «Лисичанська міська організація ветеранів України», представники всіх комунальних підприємств міста, організацій, які надають комунальні послуги, управління праці та соціального захисту населення міської ради, управління з виконання політики міської ради в галузі житлово-комунального господарства.

Подробнее...

Відбулося засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги

 

27 листопада в управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради відбулося чергове (тридцять перше) засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги, яке очолив заступник міського голови Максим Головньов.

Порядком денним засідання були питання призначення житлової субсидії в окремих випадках, визначених Положенням про порядок призначення житлових субсидій та питання щодо взяття на облік до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги.

Подробнее...

До уваги споживачів, які мають пільги на оплату житлово-комунальних послуг!

Звертаємо увагу на зміну порядку надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг.

Починаючи з жовтня 2019 року відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 № 373 пільги надаються у грошовій формі.

Розраховані органами соціального захисту населення суми пільг перераховуватимуться АТ «Ощадбанк» для подальшого проведення ним розрахунків з надавачами житлово-комунальних послуг за кожного конкретного пільговика (безготівкова форма).

Подробнее...

Відбулося засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги

20 листопада в управлінні праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради під головуванням заступника міського голови Максима Головньова відбулося чергове засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги.

Під час засідання комісією розглянуто питання надання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям (3 звернення) та житлової субсидії (48 звернень) сім’ям, які на загальних підставах не мають права на її призначення.

Подробнее...

Щодо проведеного розрахунку житлових субсидій на опалювальний сезон

З 1 жовтня 2019 року запроваджено новий механізм фінансування житлових субсидій.

Відтепер виплата житлових субсидій у грошовій готівковій формі здійснюватиметься управлінням праці та соціального захисту населення шляхом перерахування коштів на рахунок громадянина, якому призначено субсидію, відкритий в уповноваженому банку або через відділення Укрпошти.

Подробнее...

Еще статьи...

 1. Щодо роботи міської комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат ВПО
 2. До відома осіб з інвалідністю та інших осіб, що потребують протезування нижніх кінцівок
 3. В УПСЗН відбулося засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги
 4. Щодо надання субсидії на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного палива
 5. Щодо проведеного перерахунку житлових субсидій
 6. Про надання населенню якісної протезно-ортопедичної допомоги
 7. Уряд визначив механізм надання соціальних послуг особам з інвалідністю та особам похилого віку, які страждають на психічні розлади
 8. До уваги громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи 2, 3 категорій та дружин померлих громадян з числа учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС
 9. Чергове засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги пройшло в УПСЗН
 10. У Лисичанську відбулося чергове засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги