У Луганській області відбулось засідання регіональної комісії з питань ТЕБ і НС

Минулої суботи, 23 травня, у Луганській обласні державній адміністрації відбулось засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій під головуванням Сергія Гайдая.

Члени комісії заслухали доповіді про заходи із протидії поширенню гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-СoV-2, та етапи послаблення протиепідемічних заходів на території Луганської області.

У Луганській області найнижчий рівень захворюваності на коронавірус та стовідсоткова забезпеченість медичних закладів щодо реагування на можливі спалахи хвороби. Так, станом на 22 травня 2020 року в області зареєстровано 43 хворих, із них 33 одужало. Серед медичних працівників випадків не зареєстровано.

Подробнее...

У Лисичанську визначено перелік заходів для відновлення роботи дошкільних навчальних закладів міста

 Сьогодні, 22 травня, у Лисичанській міській раді відбулось засідання оперативного штабу з протидії поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої вірусом SARS-CoV-2 під головуванням міського голови Сергія Шиліна.

Головне питання порядку денного - послаблення протиепідемічних заходів у місті у зв’язку з набуттям чинності Постанови Кабінету Міністрів України від 20.05.2020 №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів».

Під час засідання завідувачка ЛМРФ ДУ «Луганський обласний центр МОЗ України» Наталіїя Сьомкіна доповіла про оперативну ситуацію станом на ранок 22.05.2020 щодо поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19 на території України та міста Лисичанська та зауважила, що стан епідеміологічної обстановки в місті дозволяє послаблення протиепідемічних заходів.

Подробнее...

Щодо підстав, які надають право на перетин контрольних пунктів в'їзду-виїзду особам, що перетинають лінію розмежування

 Гуманітарними (соціальними) підставами для перетину контрольних пунктів в'їзду-виїзду особами, що перетинають лінію розмежування є:

1. Необхідність дотримання принципу єдності сім'ї.

У випадках спільної подорожі членів сім'ї, що мають різну реєстрацію місця проживання, за наявності підстав для перетину адміністративного кордону хоча б у одного члена сім'ї, інші члени сім'ї також допускаються до перетину.

Допускається перетин адміністративного кордону дитиною без супроводу з метою возз'єднання із сім'єю, за умови відсутності підстав до перетину адміністративного кордону у супроводжуючої особи, проте одночасно з іншої сторони адміністративного кордону дитину має очікувати уповноважена особа (один з батьків, опікун, інша уповноважена особа);

Подробнее...

На час карантину Уряд запроваджує державне регулювання цін на товари, що мають істотну соціальну значущість і товари протиепідемічного призначення

Кабінет Міністрів України прийняв постанову від 22.04.2020 № 341 «Про заходи щодо стабілізації цін на товари, що мають істотну соціальну значущість, товари протиепідемічного призначення», якою тимчасово запроваджується державне регулювання цін на товари, що мають істотну соціальну значущість та товари протиепідемічного призначення шляхом декларування зміни роздрібних цін у разі їх збільшення.

Держпродспоживслужбою підготовлено відповіді на найбільш поширені запитання від суб’єктів господарювання і громадян щодо процедури декларування цін.

— Коли Постанова набирає чинності та протягом якого періоду часу діятиме?

Подробнее...

Щодо дотримування карантинних обмежень під час поминальних днів з 26 по 28 квітня

Відповідно до виконання постанови Головного державного санітарного лікаря України від 21.04.2020 № 11 «Щодо протидії поширенню коронавірусної хвороби (COVID- 19) в поминальні дні» та постанови в.о. Головного державного санітарного лікаря Луганської області від 22.04.2020 № 1, звертаємось до всіх жителів Лисичанська, Новодружеська, Привілля з розумінням поставитися до серйозної ситуації і дотримуватись карантинних обмежень під час поминальних днів, які припадають на 26-28 квітня.

Подробнее...

Про віртуальну платформу емоційної підтримки Моніторингового центру КМДА з протидії COVID-19

В Україні запрацювала Віртуальна платформа емоційної підтримки Моніторингового центру КМДА з протидії COVID-19 (moncenter.eduhub.in.ua).

В рамках цього проекту кожен українець має можливість безкоштовно отримати індивідуальні консультації від сертифікованих психологів та тренерів-практиків з емоційного інтелекту Освітнього хабу міста Києва, які дозволять зберегти та зміцнити позитивний емоційний та психологічний стан людей протягом всього часу дії карантину; а також навчатись онлайн м’яким навичкам (soft skills), які потрібні кожному, незважаючи на вік та професію.

Подробнее...

Звернення Міністра охорони здоров'я України Максима Степанова: «Ми не можемо втручатись у справи церкви, але можемо просити вас залишатись вдома, навіть на Великдень»

ОТКРЫТКИШановні українці! Залишилось кілька днів до святкування Великодня.  Я розумію, що для багатьох це довгоочікуваний день. Навіть під час карантину це залишається незмінним.

Зі свого боку Уряд забезпечив просту доставку через Укрпошту вже освячених Великодніх пасок. Влада домовилась про онлайн- та телевізійну трансляцію церковних служінь.

Ми не можемо втручатись у справи церкви, але можемо просити вас залишатись вдома, навіть у свято.

Подробнее...

Про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 на 04 травня 2020 року

Лисичанська міськрайонна філія Державної установи «Луганський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» повідомляє, що станом на 04.05.2020 в м. Лисичанську зареєстровано 11 випадків коронавірусної інфекції COVID-19, підтверджених методом ПЛР. 01.05.2020 р в Лисичанську виявлений новий випадок COVID-19 — медичний працівник Дитячої поліклініки КНП «Лисичанська багатопрофільна лікарня».

Виявлено та передано під нагляд 65 контактних осіб. Обстежено методом ПЛР — 6 хворих на пневмонію (1 позитивний результат — виявлений випадок), 1 контактна особа — сумнівний результат, та 1 медичний працівник ( негативний результат). Направлено на дослідження 17 контактних осіб, 1 пневмонія — результати в роботі.

Подробнее...

Коронавірусом COVID-19 захворіло 2 млн жителів планети, а число летальних випадків на 16 квітня зросло до 137 тис.

У США встановлено новий антирекорд за смертністю — за добу померло 2,6 тис. інфікованих. З початку пандемії COVID-19 був виявлений у 639 664 американців, що є найвищим показником у світі. За США за темпами поширення захворювання йде Іспанія (186 тис. Хворих) і Італія (165 тис.).

За даними Міністерства охорони здоров’я, на ранок 16 квітня виявлено 397 нових випадків інфікування COVID-19, за добу 8 осіб померли.

Загальна кількість хворих в Україні досягло 4161, з них 186 пацієнтів одужали.

Подробнее...

Мінсоцполітики запровадило соціальний проєкт «Допомога поруч»

 Міністерством соціальної політики запроваджено інформаційну онлайн-платформу «Допомога поруч» для надання адресної допомоги вразливим верствам населення в період карантину.

Новий соціальний проєкт має створити умови для залучення благодійних, громадських організацій, бізнесу, волонтерів для надання допомоги людям, які її потребують, та забезпечити координацію дій його учасників.

За допомогою та соціальними послугами можуть звертатися:

- одинокі, одиноко проживаючі громадяни похилого віку та люди з інвалідністю;

- неповні сім’ї (одинокий батько або мати) з дітьми до 14 років, у тому числі дітьми з інвалідністю.

Подробнее...

У Лисичанську обмежено відвідування кладовищ з 19 по 28 квітня

Члени виконавчого комітету вирішили обмежити відвідування мешканцями міста кладовищ «Зелений гай», «Осьмушна балка», «Нове», «Дібровське», «Березівське», «Переїзнянське», «Рубіжанське», «Ісаєва балка» на період з 19 по 28 квітня включно.

Таке рішення було прийняте сьогодні, 16 квітня, під час позачергового засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради під головуванням міського голови Сергія Шиліна.

Подробнее...

Еще статьи...

  1. Уряд вдосконалив програму «Доступні кредити 5-7-9%», щоб підтримати бізнес у подоланні наслідків пандемії COVID-19
  2. Шановні мешканці просимо вас утриматись від відвідування цвинтарів в період з 19 по 28 квітня
  3. На час дії карантину регулярні пасажирські перевезення будуть здійснюватися лише для окремих категорій громадян
  4. До відома суб'єктів господарювання, яким дозволено здійснювати діяльність у сфері торгівлі на час дії карантину
  5. Лисичанські школярі у період карантину навчаються дистанційно
  6. Щодо внесення змін до Податкового кодексу у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби
  7. Уряд затвердив посилення карантинних заходів для стримання поширення коронавірусної хвороби в України (оновлено)
  8. Роз'яснення щодо нових обмежувальних заходів на період карантину
  9. Про особливості надання житлових субсидій в період карантину
  10. Щодо організації вантажоперевезень до та з Луганської області