Фильтр
 • У Лисичанському територіальному центрі відбулась робоча нарада з фахівцями відділення соціальної допомоги вдома

  В умовах карантинних обмежень Лисичанський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) продовжує надавати послуги особам похилого віку та особам з інвалідністю, які за станом здоров’я потребують догляду вдома.

  А керівництво територіального центру систематично проводить робочі наради з фахівцями відділення соціальної допомоги вдома. Так, сьогодні, 30 вересня, було проведено чергову нараду, на якій розглядалися питання про якість соціальних послуг, про організацію роботи щодо підготовки документів для призначення допомоги на догляд одиноким особам у віці понад 80 років, які потребують постійного стороннього догляду, рекомендації щодо профілактики захворювання на COVID-19, інші питання, які стосуються діяльності відділення.

 • Олександр Заїка відвідав прийомну сім’ю та дитячі будинки сімейного типу з нагоди Дня усиновлення

  Найбільшою цінністю кожної країни, кожної нації є діти — її майбутнє. А одним із найблагородніших вчинків людей є захист і виховання дітей, які з будь-яких причин залишилися без батьківського піклування.

  Сьогодні, 30 вересня, з нагоди Дня усиновлення керівник військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ Олександр Заїка відвідав прийомну сім’ю та дитячі будинки сімейного типу, що функціонують на території міста.

 • У Лисичанську урочисто провели призовників до лав Збройних Сил України

  Сьогодні, 30 вересня, у Лисичанському міському військовому комісаріаті відбулись урочисті проводи призовників до лав Збройних Сил України. Черговий осінній призов 2020 року для проходження строкової військової служби прикликав по 10 юнаків з нашого міста та Попаснянського району.

  Цього осіннього дня військовий комісар Лисичанського міського військового комісаріату Андрій Віннік, керівник військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ Олександр Заїка, заступник голови Попаснянської райдержадміністрації Микола Ханатов привітали тих, хто через кілька днів виконуватиме почесний обов’язок перед державою і поповнить ряди захисників нашої Вітчизни.

 • 30 вересня - День усиновлення

  Вже стало традицією, що в останній день вересня ми відзначаємо День усиновлення. Усиновлення — це особливе батьківство, благородний і непростий шлях до щасливої родини. Все більше і більше українських сімей відкривають свої серця і двері домівок для дітей, які потребують допомоги, розуміння і підтримки з боку дорослих. Тому цей день став святом здійснення мрій, другим днем народження багатьох дітей та сімей.

  Це свято для дітей, які отримали люблячих та дбайливих батьків. Це свято сімей, які взяли на себе відповідальність за долі дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

  Дякуємо всім усиновлювачам, опікунам, прийомним батькам, батькам-вихователям! Низький вам уклін та найщиріші слова поваги з нагоди Дня усиновлення. Ви відкрили дитині своє серце, розділили з нею свою любов і душевне тепло. Ви дали кожній дитині, яка зростає у вашій сім’ї, найважливіше — щастя мати родину.

  Звертаємося до всіх, хто вже пройшов шлях усиновлення, до тих, хто ще обмірковує своє рішення. Шлях батьківства не буває легким, це постійна і наполеглива праця, але й найблагородніша місія людини. Справжньою винагородою для вас будуть посмішки щасливих дітей, які даруватимуть радість, тепло і впевненість у завтрашньому дні.

  Бажаємо міцного здоров’я, щастя, благополуччя, взаємної любові та розуміння.

  Зазначимо, що на території нашого міста мешкає 79 усиновлених дітей, функціонує 5 дитячих будинків сімейного типу та 7 прийомних сімей в яких виховується 52 дитини.

  Керівник військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ Олександр Заїка та фахівці служби у справах дітей

 • Вітаю із Всеукраїнським днем бібліотек

  Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята — Всеукраїнського дня бібліотек.

  Книга завжди була в особливій пошані на українській землі. Наші мудрі предки заснували велику культурну традицію створення бібліотек — храмів духовності, знань та розради, бо знали, що книга невичерпне джерело натхнення, розвитку та вдосконалення кожної людини.

  Сучасні бібліотеки потужне багатство нації, а збережене та примножене воно завдяки благородній та клопіткій праці наших бібліотекарів.

  Шановні бібліотекарі! Саме ви відкриваєте найдивовижніший, цікавий та багатогранний світ, прищеплюєте юним відвідувачам любов до читання, даруєте їм відчуття прекрасного.

  У день вашого професійного свята висловлюю вам слова подяки за наполегливу працю та активну громадянську позицію, високий рівень професіоналізму та ініціативність у нелегкій просвітницькій справі.

  Бажаю вам, шановні бібліотекарі, а також читачам, усім, хто любить і шанує книгу, міцного здоров’я, радості, творчої наснаги, нових звершень заради рідного краю та незалежної України.

  Керівник військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ Олександр Заїка

 • У Лисичанську відбувся Чемпіонат Луганської області з різних танцювальних напрямів

  Минулої суботи, 26 вересня, у місті Лисичанськ відбувся Чемпіонат Луганської області зі східних, циганських індійських танців, сучасної хореографії, естрадних танців, народних танців та хіп-хопу та відбірковий тур на Чемпіонат України.

  У чемпіонаті взяли участь колективи з різних міст Луганської та Донецької областей, серед яких колектив зразкової студії східного танцю «Атлантіс» ПК ім. В.М. Сосюри (керівник Ірина Гончарова) та хореографічні колективи міського ПК «Задоринки» (керівник Лідія Науменко), «Арт-Денс» (керівник Дар’я Коваленко).

 • Вихованці лисичанської ДЮСШ - призери відкритого чемпіонату Харківської області з веслування на байдарках та каное

  З 24 по 27 вересня в місті Харків проходили змагання відкритого чемпіонату Харківської області з веслування на байдарках та каное, в яких взяли участь понад 150 спортсменів з Харківської, Полтавської, Луганської та Запорізької областей.

  Вихованці Лисичанської міської ДЮСШ показали наступні результати у своїх категоріях:

  І місце — Матвій Медик (500 м, 150 м та за сумою двох дистанцій);

 • У Лисичанську пройшов відкритий чемпіонат міста «Лисичанськ - 2020» з гімнастики спортивної

  25 та 26 вересня в спортивній залі міської ДЮСШ пройшов відкритий чемпіонат міста «Лисичанськ-2020» з гімнастики спортивної. В змаганнях взяли участь 68 спортсменів з міст Лисичанськ, Рубіжне, Сєвєродонецьк.

  Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати:

  За програмою «КМС»:

  • І місце — Христина Сик;
  • ІІ місце — Поліна Пікуль;
  • ІІІ місце — Марія Перепелиця;
  • У Лисичанську відбувся чемпіонат міста з боксу

    

   Минулої суботи, 26 вересня, в спортивній залі «Скляр» пройшов чемпіонат міста Лисичанська з боксу. В змаганнях взяли участь понад 50 спортсменів з Лисичанська та Сєвєродонецька.

   Чемпіонами у своїх вагових категоріях серед лисичанських спортсменів стали наступні юні боксери: Кирило Декін (25 кг), Давид Григорьян (30 кг), Артем Хлиманков (37 кг), Вадим Буравльов (40 кг), Сергій Сюмбелі (40 кг), Іван Петренко (40 кг), Ярослав Мельников (40 кг), Кирило Колесник (45 кг), Олег Степанов (45 кг), Арсеній Загурський (45 кг), Арсен Моргун (45 кг), Юрій Маргієв (47,5 кг), Борис Плигач (47,5 кг), Герман Чепеленко (52 кг), Данііл Стрельніков (52 кг), Віталій Єгоров (54 кг), Максим Веретенніков (55 кг), Вадим Журба (60 кг), Данііл Фатьянов (60 кг), Владислав Гранковський (60 кг), Ігор Заболотній (63 кг), Владислав Авілов (63 кг), Олександр Коротенко (70 кг), Лев Лорер (70 кг), Олександр Нескреба (70 кг), Михайло Простяков (75 кг), Єгор Момот (64 кг).

  • У Лисичанську відбулось чергове засідання експертної комісії архівного відділу

   Сьогодні, 29 вересня в архівному відділі військово-цивільної адміністрації м. Лисичанська відбулося засідання експертної комісії архівного відділу.

   Під час засідання експертна комісія розглянула списки формування та комплектування архівного відділу: список юридичних осіб — джерел формування Національного архівного фонду, які передають документи до архіву; список юридичних осіб — джерел формування Національного архівного фонду, які не передають документи до архіву та список юридичних осіб, у діяльності яких не утворюються документи Національного архівного фонду.

  • Вітаємо переможців Міжнародного фестивалю – конкурсу «Victori Star»

   Минулими вихідними, 26 та 27 вересня, учні Новодружеської дитячої школи мистецтв взяли участь у Міжнародному фестивалі — конкурсі «Victori Star», який проходив у м. Харків.

   За результатами конкурсу у номінації «Естрадний вокал» у різних вікових категоріях дівчата посіли наступні місця:

   Лауреат І ступеня — Дар`я Федотова з піснею «Буду я» (викладач Наталія Костікова);

  • Шановні вихователі, працівники та ветерани дошкілля!

   Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята — Всеукраїнського дня дошкілля!

   Бути вихователем – це справжнє мистецтво, обране за покликом серця. Наполеглива, чесна, натхненна праця, що збагачує світ мудрістю, знаннями, милосердям та людяністю.

   Впевнений, що кожен з вас щодня віддає тепло своїх сердець вихованцям, а доброта й педагогічна майстерність допомагає дітям із захопленням пізнавати навколишній світ, вчитись любити і цінувати свою Батьківщину.

   У цей святковий день бажаю вам здоров’я і невичерпних сил, ентузіазму у втіленні планів і творчих задумів, підтримки й розуміння з боку колег та друзів. Нехай у ваших родинах панує злагода й достаток, а в серцях - спокій і затишок! Нехай небо буде мирним, а всі діти - щасливими!

   Керівник військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ Олександр Заїка

  • 27 вересня - Всеукраїнський День дошкілля

   27 вересня працівники дошкільної освіти відзначають своє професійне свято — Всеукраїнський День дошкілля.

   Цього дня вітаємо усіх лисичан, які щоденно забезпечують функціонування закладів дошкільної освіти міста.

   Бути вихователем це справжнє мистецтво. Тільки чуйні, добрі й уважні люди могли обрати цю незвичайну, і таку відповідальну професію.

   Від мудрості керівника дошкільного закладу, педагогічної майстерності, турботливості, уваги та розуміння вихователів і їх помічників, а також допомоги батьків залежать щасливе дитинство і подальша доля кожного вихованця.

   Висловлюємо щиру подяку всім працівникам дошкільної освіти міста за наполегливу, натхненну, чесну працю, що наповнює світ мудрістю та милосердям.

   Бажаємо міцного здоров’я та успішного втілення творчих ініціатив. Нехай професіоналізм і набутий практичний досвід допомагають вам реалізовувати сучасні програми виховання і розвитку дітей дошкільного віку.

   Бажаємо вам, шановні працівники дошкільної освіти, ніколи не втомлюватися від дитячого галасу та радіти кожному новому дню.

   Хай у Ваших родинах панує злагода і достаток, а в серцях — спокій і затишок. Зі святом!

   Відділ освіти військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ та КУ «Лисичанський методичний центр освіти»

  • 26 вересня - День жалоби за загиблими у катастрофі літака Ан-26 Повітряних Сил ЗСУ, який розбився під Чугуєвом

   Шановні співвітчизники!

   Висловлюю щирі співчуття всім рідним і друзям, які вчора втратили своїх близьких в авіакатастрофі літака Ан-26 Повітряних Сил ЗСУ. Нехай вам вистачить мужності пережити ці тяжкі хвилини болю та відчаю.

   Лисичанськ в жалобі разом з вами.

   Керівник військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ Олександр Заїка.

   Зазначимо, що з метою вшанування пам’яті загиблих у зв’язку з трагедією, що сталася внаслідок катастрофи військового літака Ан-26 під час планових навчальних польотів 25 вересня 2020 року поблизу м. Чугуєва Харківської області та призвела до загибелі військовослужбовців Повітряних сил Збройних сил України, Президент Володимир Зеленський підписав указ № 410/2020 про оголошення в Україні дня жалоби 26 вересня.  

  • У Лисичанську проходить день благоустрою

   Сьогодні, 25 вересня, у Лисичанську проходить загальноміський День благоустрою.

   Зранку співробітники структурних підрозділів військово-цивільної адміністрації міста на чолі з керівником Олександром Заїкою та працівниками комунальних підприємств прибрали ділянку в районі пам’ятного знаку, встановленого на місці заснування першої шахти Донбасу.

  • Про роботу комісії з питань захисту прав дитини

   Сьогодні, 24 вересня, службою у справах дітей військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ проведено чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини.

   Під час засідання розглянуто 13 питань щодо реалізації прав дітей, з яких три — щодо реалізації майнових прав при вчиненні правочинів за участю малолітніх та неповнолітніх дітей та 10 питань, які потребували колегіального вирішення.

   За результатами розгляду вищезазначених питань погоджено проєкти розпоряджень про влаштування 15 дітей до інтернатних закладів, визначено місце проживання однієї малолітньої дитини, схвалено проєкти розпоряджень на двох дітей для державної реєстрації по народженню покинутої дитини.

  • 25 вересня - загальноміський День благоустрою

   Шановні мешканці міста, керівники підприємств, організацій, установ, трудових колективів, приватні підприємці та громадськість!

   Управління житлово-комунального господарства військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ нагадує, що 25 вересня відбудеться загальноміський День благоустрою.

   Закликаємо вас взяти активну участь та привести до належного санітарного стану території підприємств, закладів, установ та організацій, а також прилеглі території, закріплені автодороги та зупинки громадського транспорту.

   Шановні мешканці міста! Не будемо байдужі, налаштуймося на плідну працю, вийдемо всі разом зі своїми сім’ями на вулицю і, подаючи приклад своїм дітям, спільними зусиллями наведемо такий порядок, в якому усім нам хотілося б жити!

   Управління житлово-комунального господарства військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ

  • У Лисичанську відбувся тренінг для батьків-вихователів прийомних сімей «Особливості психологічних кордонів особистості»

   изображение_viber_2020-09-23_15-24-05Сьогодні, 23 вересня, фахівцями із соціальної роботи Лисичанського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно із координатором психологічної служби благодійної недержавної організації «СОС Дитячі Містечка Україна» Олексієм Гелюхом було організовано та проведено тренінг для батьків-вихователів прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу на тему «Особливості психологічних кордонів особистості».

   Під час зустрічі було розглянуто питання особистих кордонів, а саме як допомогти дитині сформувати їх та навчити захищати. Актуальність питання особистих кордонів для батьків-вихователів та прийомних батьків, полягає в тому, що виховуючи дітей — сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, вони повинні навчити дитину усвідомлювати свою цілісність, а саме власні переконання, потреби, інтереси, бажання, цінності, але для цього, безумовно, вони повинні мати навики відстоювання власних інтересів та прав.

  • Освітянам міста представлено нову форму профорієнтаційної роботи

   Сьогодні, 22 вересня, за ініціативи керівника військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ Олександра Заїки у Центрі позашкільної роботи зі школярами та молоддю освітяни міста зустрілись з керівником проектів благодійного фонду (далі — Фонд) «Громадяни» Наталією Ящук.

   Під час заходу пані Наталія представила нову форму профорієнтаційної роботи з молоддю та презентувала благодійний проєкт Фонду — «Мрійники», який вже діє у 7 регіонах України. До проекту долучились близько 80 підлітків з міст Харків, Одеса, Запоріжжя, Красногорівка, Дніпро, Новомихайлівка, Житомир та Київ. І ось сьогодні Наталія Ящук запросила приєднатись і молодь нашого міста.

  • Колектив «Рапсодія» переможець Міжнародного дистанційного онлайн фестивалю «GOLDEN TIME»

   У вересні педагогічний колектив Лисичанської дитячої школи мистецтв № 1 «Рапсодія» взяв участь у Міжнародному дистанційному онлайн фестивалі «GOLDEN TIME» (Великобританія).

   За результатами конкурсу колектив під керівництвом Валерія Сидоренка, у складі Олени Духновської, Маргарити Погрібної та Володимира Бахтіна, посів почесне І місце!

  • У Лисичанську пройшов відкритий чемпіонат міста з футболу серед хлопців та дівчат

   15 та 16 вересня на базі культурно-оздоровчого комплексу «Стадіон «Шахтар» пройшов відкритий чемпіонат міста з футболу серед хлопців та дівчат. В змаганнях взяли участь лисичанські спортсмени 2010-2014 р.н.

   Чемпіонат проводився у два етапи.

   В першому етапі змагань місця розподілилися наступним чином:

   І місце — команда міської ДЮСШ (тренер Денис Боговий);

  • У Лисичанську розпочато реалізацію проєкту «Водна станція»

   Сьогодні, 21 вересня, у Лисичанську команда громадської організації «Місто-сад» презентувала другий етап реалізації проєкту «Водна станція».

   До обговорення реалізації проєкту долучились представники Луганської обласної державної адміністрації, військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ, Лисичанської міської ДЮСШ, Лисичанського педагогічного коледжу, громадськості та ЗМІ.

   Відкрила захід начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Ніна Нецвєт. Ніна Петрівна нагадала присутнім, що у 2019 році команда «Місто-сад» розробила та презентувала дизайн, бренд та архітектурний план «Водної станції» (детальніше за посиланням У Лисичанську представили дизайн, бренд та архітектурний план «Водної станції»), а також зазначила, що цей проєкт має регіональну значимість та потребує фінансової підтримки облдержадміністрації.

  • У Лисичанську відбувся чемпіонат Луганської області та чемпіонат міста Лисичанськ з акробатичного рок-н-ролу

   Минулої суботи, 19 вересня, в Центрі позашкільної роботи зі школярами та молоддю пройшов чемпіонат Луганської області та чемпіонат міста Лисичанськ з акробатичного рок-н-ролу. В змаганнях взяли участь понад 60 спортсменів з Лисичанська та Сєвєродонецька.

   Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати:

   Категорія «Діти»

   • І місце - Матвій Медик та Єлизавета Курбатова;
   • ІІ місце - Єгор Калашніков та Вероніка Торопенко;
  • Питання погашення заборгованості із заробітної плати та сплати страхових внесків на контролі військово-цивільної адміністрації

   Минулої п’ятниці, 18 вересня, у військово-цивільній адміністрації (далі — ВЦА) міста Лисичанськ відбулося засідання міської комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, а також з питань реалізації заходів, спрямованих на легалізацію найманої праці. Очолив засідання голова комісії, заступник керівника ВЦА міста Лисичанськ Максим Головньов.

   Під час засідання члени комісії заслухали інформацію щодо погашення заборгованості із заробітної плати надану комунальним підприємством «Електроавтотранс».

  • Олександр Заїка провів особистий прийом громадян

   Сьогодні, 21 вересня, керівник військово-цивільної адміністрації (далі — ВЦА) міста Лисичанськ Олександр Заїка провів особистий прийом громадян, під час якого до нього звернулося 12 мешканців міста. На прийомі громадян також були присутні керівники структурних підрозділів ВЦА та комунальних підприємств міста.

   Під час прийому у своїх зверненнях лисичани порушували питання комунального господарства, земельних відносин, охорони здоров’я, працевлаштування, інвестування в економіку міста, розвитку зеленої енергетики тощо.

  • Підопічні Лисичанського територіального центру відвідали міський краєзнавчий музей

   Живопис займає величезне місце в житті людини, він — найяскравіший портрет душі автора. Справжні шедеври створюються лише тоді, коли людина відкриває своє серце і дозволяє фарбам передати усі свої емоції та почуття.

   Підопічні Лисичанського територіального центру, 18 вересня, відвідали виставку робіт Наталії Мельникової та Ганни Комарової «Колір натхнення», яка експонувалась в міському краєзнавчому музеї. Кожна робота заворожує переплетенням неймовірних ліній.

  • 19 вересня - День фармацевтичного працівника

   З Днем фармацевта

  • Асоціація міст України вітає прийняття Парламентом законопроєкту №3614

   17 вересня Верховна Рада України ухвалила проєкт Закону України «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо приведення у відповідність положень бюджетного законодавства у зв’язку із завершенням адміністративно-територіальної реформи» №3614 від 09.06.2020 у другому читанні та в цілому як закон.

   Законопроєкт №3614, розроблений Асоціацією міст України спільно з групою народних депутатів (Зіновієм Андрійовичем, Віталієм Безгіним та ін.), передбачає завершення бюджетної децентралізації, закріплення за бюджетами громад 60% ПДФО та переведення на прямі міжбюджетні відносини новостворених громад вже з 1 січня 2021 року.

   Законопроєкт №3614 передбачає внесення змін до Бюджетного кодексу України, якими закладається основа бюджетної системи України відповідно до дворівневої концепції місцевого самоврядування «громада-область», а саме: розмежування доходів і видатків між бюджетами районів та територіальних громад; встановлення доходів і видатків для новоутворених сільських, селищних, міських територіальних громад (бюджетів місцевого самоврядування) в обсягах, які були у міст обласного значення та ОТГ;  формування бюджетів районів за рахунок доходів від районної комунальної власності.

  • Про намір ФОП Оганесян С.С. здійсніти встановлення тарифів на теплову енергію /послуги з постачання теплової енергії

    ФОП Оганесян С.С. інформує про те, що у зв'язку з будівництвом котельні для опалення Лисичанського відділу поліції ГУНП в Луганській області, ФОП Оганесян С.С. має намір надавати послугу з постачання теплової енергії Лисичанському відділу поліції, розташованому за адресою м. Лисичанськ, вул. Менделєєва, буд. 17, у зв’язку з чим виникла потреба встановлення тарифу на послугу з постачання теплової енергії, а також інформує про намір здійснити встановлення тарифів на теплову енергію/ послугу з постачання теплової енергії, згідно вимог Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги (наказ Мінрегіонрозвитку від 05.06.2018р. № 130).

  • Вони живуть за правилом трьох «Н»: Немає Нічого Неможливого!

   Новий формат зустрічі, 21 переможець шкільних президентських перегонів, 60 хвилин плідної роботи, маса «наполеонівських» планів та незабутніх вражень від спілкування – саме так 17 вересня пройшла онлайн-конференція міської ради лідерів Центру позашкільної роботи зі школярами та молоддю (ЦПРШМ).

   Ділова зустріч розпочалася із взаємних привітань та теплого прийому «новачків» до команди проактивних. Невеличкий екскурс голови Ради, Петренко Вікторії, у «екс-рік» збентежив пам’ять зворушливими спогадами про найяскравіші моменти спільного життя: конкурси, свята, фестивалі, акції, довгоочікувані перемоги. Не оминули і розробку стратегії спільних дій у 2020-2021 навчальному році: «До «нового» - приготуватися!», яка не дає жодного шансу зволікати.

  • Тетяну Бабич вчетверте обрано головою міської організації Червоного Хреста України

    Минулого вівторка, 15 вересня, у Лисичанському міському краєзнавчому музею пройшла чергова звітно-виборна конференція міської організації Червоного Хреста України, в якій взяли участь делегати від первинних організацій міста.

   Звітуючи про діяльність міської організації за останні п’ять років її голова Тетяна Бабич зазначила, що Лисичанська організація, як і всі організації Червоного Хреста, покликана захищати і покращувати життя та здоров'я вразливих верств населення, мобілізуючи гуманітарний потенціал суспільства. А також зробити все можливе, щоб не залишити жодну людину наодинці зі своєю бідою.

   Також Тетяна Станіславівна висловила подяку за допомогу і підтримку, за добре і толерантне ставлення до тих, хто цього потребує, за бажання співпрацювати і допомагати у вирішенні соціальних проблем усім залученим до справи Червоного Хреста.

  • Відбулося засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги

   1528968637_soczahist

   Вчора, 16 вересня, в управлінні праці та соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ відбулося чергове засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги.

   Засідання пройшло під головуванням голови комісії, заступника керівника військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ Луганської області Максима Головньова.

   Під час засідання були розглянуті питання призначення соціальної допомоги та житлової субсидії в окремих випадках, визначених Порядом призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям (постанова КМУ від 24.02.2003 № 250), Положенням про порядок призначення житлових субсидій (постанова КМУ від 21.10.1995 № 848), та питання щодо взяття на облік до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги (постанова КМУ від 29.01.2003 № 117).

  • Проведено чергове засідання міської комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

    Вчора, 16 вересня, в управлінні праці та соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ відбулося засідання міської комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам під головуванням заступника керівника військово-цивільної адміністрації Максима Головньова.

   До складу комісії, створеної відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 08.06.2016 №365, входять представники органів, що здійснюють соціальні виплати внутрішньо переміщеним особам.

   Під час засідання комісією розглянуто 132 звернення внутрішньо переміщених осіб щодо призначення їм різних видів соціальних виплат, в тому числі:

   104 звернення щодо призначення адресної грошової допомоги на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг;

  • Лисичанський краєзнавчий музей відвідали представники проєкту «Музей відкрито на ремонт»

    16 вересня Лисичанський міський краєзнавчий музей відвідали представники ініціативної групи культурно-мистецького проєкту «Музей відкрито на ремонт» на чолі з куратором Леонідом Марущаком.

   Подорож здійснена в ході музейної експедиції за напрямком #схід, коли команда проєкту протягом 7 вересневих днів відвідує 11 музеїв з числа сталої категорії проєкту.

   У ході дружньої зустрічі гості ознайомили працівників музею з результатами попередньої роботи, розповіли про кожний відвідуваний музей, спільно означили плани на майбутнє в рамках 2020 та наступного року.

   Лисичанський міський краєзнавчий музей був сьомим, до якого завітали поважні гості.

   Відділ культури

  • У Лисичанську відбулись урочистості з нагоди Дня рятівника

   Керівник військово-цивільної адміністрації м. Лисичанська Олександр Заїка взяв участь в урочистому заході з нагоди Дня рятівника, який відбувся сьогодні, 17 вересня, біля Лисичанського міського управління ГУ ДСНС.

   Олександр Сергійович привітав з професійним святом працівників Державної служби з надзвичайних ситуацій міста та подякував за мужність, самовідданість, постійну готовність до найсуворіших випробувань, здатність до самопожертви задля порятунку життя та здоров’я громадян.

   «Стикаючись з дня на день з бідою, ви не черствієте душею, зберігаєте в собі людяність та гуманізм. Впевнений, що ви й надалі збагачуватимете кращі традиції своєї професії, віддано служитимете обраній справі», - підсумував очільник міста.

  • Шановні рятівники, працівники цивільного захисту та пожежної охорони!

   Вітаю вас із професійним святом!

   Висловлюю подяку за мужність, самовідданість, постійну готовність до найсуворіших випробувань, здатність до самопожертви задля порятунку життя та здоров’я громадян. Стикаючись з дня на день з бідою, ви не черствієте душею, зберігаєте в собі людяність та гуманізм.

   Впевнений, що ви й надалі збагачуватимете кращі традиції своєї професії, віддано служитимете обраній справі.

   У цей святковий день бажаю вам здоров`я, добробуту у родинах, сил та енергії для подальших успіхів у вашій небезпечній і відповідальній праці. Бережіть себе та рідних!

   Керівник військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ Олександр ЗАЇКА

  • АМУ: Створення парламентської слідчої комісії напередодні виборів є політичним тиском на місцеве самоврядування

    На розгляді у Верховній Раді України перебуває проєкт Постанови №3693 від 18.06.2020 «Про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України для проведення розслідування по рішенням органів та посадових осіб місцевого самоврядування, що мають ознаки порушень чинного законодавства України, конфлікту інтересів та корупційних діянь».

   Асоціація міст України розглядає таку ініціативу як черговий крок в напрямку посилення тиску на органи місцевого самоврядування напередодні місцевих виборів, запланованих на 25 жовтня 2020 року. Адже прийняття Верховною Радою України такого рішення на початку виборчої кампанії створить додатковий інструмент політичного впливу на діючих міських голів та посадових осіб місцевого самоврядування.

  • Олімпійський онлайн-челендж

    Із 7 по 13 вересня заклади загальної середньої освіти м. Лисичанська взяли участь у загальноміському Олімпійському онлайн-челенджі, який проводився з метою залучення учнів до активних занять фізичною культурою та спортом, пропаганди здорового способу життя та Олімпійського руху в Луганській області та Україні.

   Учасниками челенджу стали 20 команд, до складу яких увійшли по два учні 6-х класів та вчителі фізичної культури.

   Відповідно до положення команди-учасниці передавали своїм суперникам відеозавдання: відповісти на питання з історії олімпійського руху Луганщини та України і продемонструвати виконання фізичної вправи «Зроби як я!». Кожна команда виголошувала свій олімпійський слоган.

  • Щодо долучення регіональних закладів торгівлі та інтернет-магазинів до реалізації пілотного проєкту з монетизації одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка»

   14411444285

   Управління праці та соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ повідомляє наступне.

   З 1 вересня 2020 року відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 29 липня 2020 р. № 744 «Деякі питання реалізації пілотного проекту з монетизації одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» запроваджено надання замість одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» цільової грошової компенсаційної виплати в розмірі 5 тис. грн. шляхом її перерахування батькам, у яких народилась дитина, на поточний рахунок зі спеціальним режимом використання, відкритий в акціонерному товаристві «Комерційний банк «ПриватБанк».

  • Роботи лисичанки Наталії Мельникової беруть участь у V Міжнародній виставці MUNECART

    Протягом вересня роботи викладача образотворчого мистецтва Лисичанської дитячої школа мистецтв №1 Наталії Мельникової беруть участь у V Міжнародній виставці MUNECART (Іспанія-Аліканте).

   У 2020 році виставка проводиться у п’ятий раз, цього року у форматі онлайн. На виставці представлені тільки нові роботи, які ви не знайдете більше ніде. Організатори створили цей проект, щоб об'єднати і підтримати творчих майстрів в усьому світі.

   Наталія Мельникова представила на виставці авторська ляльку «Дама з собачкою» (змішана техніка, 45 см) та Тедді Долл «Сумний кипарис» (мохер, тирса, п'ять шплінтів, 25 см).

  • Лисичанські спортсмени отримали відзнаки чемпіонату Донецької області з легкої атлетики

   11 та 12 вересня лисичанські спортсмени взяли участь у відкритому чемпіонаті Донецької області з легкої атлетики серед дівчат і юнаків 2003-04, 2005-06р.н. та молодше на призи ЗМС Ірини Ліщинської в місті Бахмут.

   Загалом до змагань долучились понад 200 спортсменів.

   Лисичани показали наступні результати:

  • Птушка Маргарита - чемпіонка України з боротьби самбо

   З 6 по 8 вересня вихованці міської ДЮСШ взяли участь у чемпіонату України з боротьби самбо серед чоловіків та жінок у с. Караліно-Бугаз. Загалом до змагань долучились понад 200 спортсменів з усіх регіонів країни.

   Чемпіонкою змагань у ваговій категорії 68 кг стала вихованка міської ДЮСШ Птушка Маргарита, яка була нагороджена грамотою та медаллю.

  • У Лисичанську відбувся чемпіонат міста з веслування на байдарках та каное

   12 вересня на базі СКОБ «Лисичанець» пройшов чемпіонат міста Лисичанськ з веслування на байдарках та каное. В змаганнях взяли участь 30 вихованців міської ДЮСШ, кращі з яких показали наступні результати:

   2004-2005р.н. та доросліше

   І місце — Єгор Даниленко, Ангеліна Молчанова;

  • Взаємодія медичних закладів та територіального центру

   Сьогодні, 14 вересня, у військово-цивільній адміністрації м. Лисичанська відбулася зустріч начальника відділу охорони здоров’я Ігоря Бондаренко з керівництвом медичних закладів та територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

   Предметом обговорення стала співпраця щодо надання медичних та соціальних послуг особам похилого віку та особам з інвалідністю в умовах чинного законодавства.

  • Олександр Заїка провів перший особистий прийом громадян

   Сьогодні, 14 вересня, керівник військово-цивільної адміністрації (далі — ВЦА) міста Лисичанськ Олександр Заїка провів перший особистий прийом громадян, під час якого до нього звернулося 15 мешканців міста. На прийомі громадян також були присутні керівники структурних підрозділів ВЦА та комунальних підприємств міста.

   Звернення громадян, переважно, стосувалися безперебійного та якісного забезпечення населення послугами з водопостачання та водовідведення, роботи міського та міжміського транспорту, ремонту дорожнього покриття та благоустрою на території міст Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля, а також відновлення освітлення вулиць, питань субсидії тощо.

  • 13 вересня - День працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості

  • Шановні спортсмени, тренери, працівники та ветерани організацій та установ фізичної культури і спорту!

   Щиро вітаю вас з Днем фізичної культури і спорту — святом усіх, хто захоплює своєю майстерністю, силою волі, ентузіазмом, наполегливістю, прагненням до поставленої мети та перемогами.

   Пишаюсь вами, шановні спортсмени! Ціную вашу завзяту щоденну працю та невпинне бажання прославляти своїми здобутками рідне місто.

   Слова глибокої вдячності висловлюю ветеранам спорту, тренерам, викладачам, які присвятили себе вихованню молоді та проводять значну роботу із залучення до занять спортом юних лисичан.

   З нагоди свята бажаю усім міцного здоров’я та миру, благополуччя та успіхів у всіх починаннях. Вдалих стартів, щирих уболівальників, олімпійського довголіття, життєвих і спортивних перемог!

   Керівник військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ Олександр Заїка

  • З Днем фізкультури і спорту!

  • У Лисичанську відбувся урочистий захід до Дня фізкультури і спорту в Україні

    Сьогодні, 11 вересня, у міській ДЮСШ відбувся традиційний урочистий захід до Дня фізичної культури та спорту в Україні. У заході взяли участь керівник військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ Олександр Заїка, начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Ніна Нецвєт та тренери спортивних секцій міста.

   Відкрив захід Олександр Сергійович словами привітань та вдячності за збереження та примноження спортивних традицій, що значно зміцнюють авторитет нашого міста. «Мені, як людині, яка значну частину свого життя присвятила спорту, дуже приємно усвідомлювати, що Лисичанськ – спортивне місто. Ми і надалі будемо підтримувати та сприяти у зміцненні та розвитку спортивного руху міста», - наголосив керівник військово-цивільної адміністрації міста Лисичанська.

  • Керівник військово-цивільної адміністрації м. Лисичанськ Олександр Заїка провів першу прес-конференцію

   Сьогодні, 11 вересня, керівник військово-цивільної адміністрації м. Лисичанська Олександр Заїка провів першу прес-конференцію. Не випадково місцем проведення заходу було обрано ЛКСП «Лисичанськводоканал» - найпроблемніше комунальне підприємство міста.

   Разом з новим директором водоканалу Юрієм Явтушенко керівник ВЦА окреслив сучасний стан та перспективи розвитку підприємства та міста в цілому.

   Основним завданням з модернізації водоканалу Олександр Сергійович назвав забезпечення безперебійного водопостачання населення і промислових підприємств Лисичанська, Новодружеська та Привілля.

   «Для цього виконується реконструкція двох Білогорівських магістральних водоводів Ду 600 мм та Ду 500 мм протяжністю 10,8 км кожної ділянки. Згідно з проектом здійснюється заміна 4600 м водоводу Д 500 мм. Проект буде реалізовано за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку та місцевого бюджету.

  • Делегація міста взяла участь у обласних заходах до Дня фізичної культури і спорту

   Сьогодні, 11 вересня, делегація нашого міста на чолі з керівником ВЦА м. Лисичанська Олександром Заїкою взяли участь в обласному заході з нагоди Дня фізичної культури і спорту.

   Відкрив захід голова Луганської облдержадміністрації Сергій Гайдай. Очільник області зазначив, що пишається видатними спортсменами та тренерами Луганщини. Обласна влада робить все можливе, щоб умови для занять спортом в регіоні стали ще комфортнішими. Країна повинна бути здоровою. Залучення юнацтва до занять спортом є надважливим завданням. Чим більше ми розвиватимемо спортивну галузь, тим менше буде спокуса молоді порушити закон.

  • У Лисичанську відбувся круглий стіл з обговорення реалізації проєкту «Підвищення рівня громадської безпеки для Лисичанської громади»

    Вчора, 10 вересня, у військово-цивільній адміністрації (далі ВЦА) м. Лисичанська відбувся круглий стіл з обговорення реалізації проєкту «Підвищення рівня громадської безпеки для Лисичанської громади через впровадження (оновлення) міської програми профілактики злочинності, шляхом проведення публічного обговорення програми у форматі «Форуму взаємодії заради безпечного майбутнього» із використанням підходів партисипативного менеджменту», що реалізується в межах програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Королівства Нідерландів.

   У заході взяли участь керівник ВЦА м. Лисичанська Олександр Заїка та співробітники ВЦА, міський голова Новодружеська Андрій Гайдуков, представники закладів культури та освіти, громадських організацій, правоохоронних органів, підприємці.

  • У Лисичанську у вересні-жовтні проходитиме щорічна Всеукраїнська акція «За чисте довкілля»

   Всі ми хочемо бачити своє рідне місто чистим, охайним, затишним та благоустроєним, бажаємо ходити по чистій землі, дихати свіжим повітрям і бути здоровими. А це багато в чому залежить від кожного з нас. Своєчасно виконана робота — запорука того, що наше місто буде чистим та красивим.

   Військово-цивільна адміністрація міста Лисичанськ звертається до всіх мешканців міста, керівників підприємств, організацій, установ, трудових колективів, приватних підприємців та громадських організацій з проханням взяти участь у щорічній Всеукраїнській акції «За чисте довкілля», яку у зв’язку із поширенням на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19 перенесено на вересень-жовтень 2020 року.

   В рамках акції у Лисичанську заплановано проведення 25 вересня Дня благоустрою та щотижневих «санітарних п’ятниць», відповідно до розпорядження керівника військо-цивільної адміністрації міста Лисичанськ від 09.09.2020 № 309.

   Тож давайте забезпечимо постійне утримання в належному санітарному стані територій підприємств, закладів, установ та організацій, а також прилеглих територій, закріплених автодоріг та зупинок громадського транспорту.

   Шановні мешканці міста! Не будемо байдужі, налаштуймося на плідну працю, вийдемо всі разом зі своїми сім’ями на вулицю і, подаючи приклад своїм дітям, спільними зусиллями наведемо такий порядок, в якому усім нам хотілося б жити!

  • Вітаємо Дар'ю Щеглакову - стипендіата Кабінету Міністрів України!

   Учениці 9 класу Лисичанської багатопрофільної гімназії Дар’ї Щеглаковій призначено стипендію Кабінету Міністрів України за перемогу у Всеукраїнській учнівській олімпіаді з української мови та літератури.

   Ця талановита дівчинка у минулому навчальному році не тільки посіла II місце у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури, а й стала переможцем Всеукраїнського етапу Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка, переможцем ІІІ (обласного) етапу ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика (ІІ місце) та ХІХ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості під гаслом «Об’єднаймось, брати мої» у номінації «Історія України та державотворення» (ІІ місце).

  • У Лисичанську відкрилася збірна фотовиставка молоді Луганщини та Донеччини

   Шановні мешканці та гості міста! Запрошуємо вас до Лисичанського міського краєзнавчого музею на перегляд збірної фотовиставки молоді Донбасу «Вулиця, на якій я живу».

   На виставці представлені роботи випускників Фотомайстерень німецько-українського проєкту МедіаЛаб Донбас, у яковому взяли участь 32 учасники, з яких — 10 лисичан. Кожен учасник протягом п’яти днів вчився працювати з дзеркальною фотокамерою та створив особисті, глибинні фотоісторії на тему «Вулиця, на якій я живу».

  • У Лисичанську відбулось засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС

   Сьогодні, 9 вересня, у військово-цивільній адміністрації м. Лисичанськ відбулось засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням заступника керівника військово-цивільної адміністрації м. Лисичанська Максима Головньова.

   Під час засідання було розглянуто низку планових питань.

  • 22 вересня - відкрите обговорення проєкту Інвестиційної програми ЛКСП «Лисичанськводоканал» на 2021 рік

    ЛКСП «Лисичанськводоканал» повідомляє про проведення 22 вересня 2020 року о 10:00 за адресою: вул. Жовтнева, 16, м. Лисичанськ відкритого обговорення проєкту Інвестиційної програми на 2021 рік, на виконання вимог «Порядку проведення відкритого обговорення проєктів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг», затвердженого  постановою НКРЕКП №866 від 30.06.2017.

   Заявки для участі у відкритому обговоренні, зауваження і пропозиції до проєкту Інвестиційної програми на 2021 рік подавати за адресою: вул. ім. В. Сосюри, 168, м. Лисичанськ, Луганська обл., 93106 або на електрону адресу (e-mail): [email protected].

   Директор ЛКСП «Лисичанськводоканал» Юрій Явтушенко

  • 15 вересня - відкрите обговорення проєкту постанови НКРЕКП «Про схвалення Інвестиційної програми ЛКСП «Лисичанськводоканал» на 2020 рік

   ЛКСП «Лисичанськводоканал» повідомляє про проведення 15 вересня об 11.30 за адресою вул. Жовтнева, 16, відкритого обговорення проєкту постанови НКРЕКП «Про схвалення Інвестиційної програми ЛКСП «Лисичанськводоканал» на 2020 рік» на виконання вимог «Порядку проведення відкритого обговорення проєктів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг», затвердженого постановою НКРЕКП від 30.06.2017 № 866.

  • До уваги мешканців міста!

   ЛКСП «Лисичанськводоканал» терміново запрошує на роботу:

   • · водіїв автотранспортних засобів, в тому числі машиніст екскаватора одноковшового, тракторист у кількості 14 вакансій;
   • · електромонтерів, з ремонту та обслуговування електроустаткування у кількості 3 вакансії;
   • · слюсарів аварійно-відновлювальних робіт у кількості 13 вакансій;
   • · слюсарів-ремонтників у кількості 8 вакансій;
   • · електрогазозварників, зайнятий різанням та ручним зварюванням у кількості 4 вакансії;
   • · контролерів водопровідного господарства у кількості 5 вакансій;
   • · юрисконсультів у кількості 2 вакансії;
   • · слюсарів з ремонту колісних транспортних засобів у кількості 2 вакансії.

   За довідками звертатися до відділу кадрів ЛКСП «Лисичанськводоканал» за адресою: м. Лисичанськ, вул. Жовтнева, 16, 1 поверх, або за телефоном 050-476-73-87.

   Директор ЛКСП «Лисичанськводоканал» Юрій ЯВТУШЕНКО

  • «Інформаційна кампанія з впровадження пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту населення на території Лисичанська»

   Таку назву має проект-переможець конкурсу грантів «Зміцнення громадської безпеки у цільових громадах Донецької, Луганської, Запорізької, Дніпропетровської та Житомирської областей», оголошеного в рамках програми ООН «Із відновлення та розбудови миру». Розробники проекту — фахівці Лисичанського міського Палацу культури у співпраці з Лисичанським міським управління ГУ ДСНС України у Луганській області та ГО «Світло культури».

  • Вітаємо переможців Всеукраїнського турніру «Кубок «Юна Україна» з боротьби самбо

   З 3 по 6 вересня в с. Кароліно-Бугаз Одеської області проходили змагання Всеукраїнського турніру «Кубок «Юна Україна» з боротьби самбо серед юніорів, юніорок, юнаків та дівчат старшого віку (IV ранг), в яких взяли участь 374 спортсмени з 19 регіонів країни.

   Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати:

   І місце — Мирослава Савченко (44 кг);

  • Шановні підприємці!

   Щиро вітаю вас з професійним святом!

   Висловлюю велику подяку кожному, хто у непростих умовах сьогодення своєю наполегливою працею та активною громадською позицією забезпечує нові робочі місця, поповнення місцевого бюджету і, відповідно, соціальну стабільність у суспільстві.

   Бажаю вам та вашим родинам миру та міцного здоров’я, добробуту та щедрої долі, витримки та оптимізму, невичерпної наснаги в роботі.

   Нехай кожна започаткована вами справа буде вдалою і успішною, постійно зростають обсяги вашого виробництва, реалізації товарів та послуг, збільшуються надходження та прибутки!

   Керівник військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ Олександр Заїка

  • Вихованці міської ДЮСШ - переможці та призери чемпіонату області з легкої атлетики

   2 та 3 вересня 2020 року вихованці Лисичанської міської ДЮСШ взяли участь у чемпіонаті Луганської області з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2005-2006р.н. та молодше.

   Загалом до змагань долучилися 110 спортсменів з 6 команд міст та районів області.

  • В Лисичанському терцентрі відбувся тренінг щодо запобігання поширенню COVID 19

   Лисичанський територіальний центр соціального обслуговування плідно співпрацює з Представництвом Норвезької ради у справах біженців в України (NRC). Завдяки цьому установа була оснащена дезінфікуючими засобами для відвідувачів та працівників.

   Вчора, 3 вересня, працівники терцентру взяли участь у тренінгу «Стримаємо поширення коронавірусу разом», який проводили представники NRC. Увазі слухачів був представлений тематичний відеоролик та відбулась жвава дискусія.

  • Лисичани святкували день міста (фоторепортаж)

   Вчора, 2 вересня, з нагоди Дня міста у Лисичанську пройшли вечірні святково-розважальні заходи.

   Колективи художньої самодіяльності палаців культури біля меморіального комплексу «Танк» вітали лисичан вокальними композиціями.

   Для шанувальників мистецтва працювала виставка робіт вихованців художньої школи, фотовиставка міського краєзнавчого музею та майстерні міського ПК «MediaLab», майстрів декоративно-ужиткового мистецтва. Для охочих розважитися працювали активні локації: шахи, святкова фотозона, скринька бажань, жартівливе ворожіння.

  • Підвищення мінімальної заробітної плати до 5 000 гривень

   Законом України від 25.08.2020 № 822-ІХ внесені зміни до Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік».

   Законом, зокрема, збільшено мінімальну заробітну плату з 1 вересня 2020 року:

   • — із 4723 гривень до 5000 гривень у місячному розмірі;
   • — із 28,31 гривні до 29,2 гривні у погодинному розмірі.
   • З нагоди Дня міста у Лисичанську пройшла низка урочистих заходів

     Святкові заходи, присвячені 310-й річниці з дня заснування міста Лисичанська, 77-й річниці визволення міста від фашистських загарбників та 75-річчю перемоги в Другій світовій війні, продовжилися урочистим мітингом біля меморіального комплексу «Пам’ять».

    Відкрив захід керівник військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ Олександр Заїка зі словами привітань та вдячності старшому поколінню, яке заклало міцний фундамент розвитку міста на десятиліття.

    «Працюючи та спілкуючись із мешканцями поважного віку та молоддю міста розумієш, що Лисичанськ – особливий. Як для людей, які тут народилися і виросли, так і для тих, хто одного разу приїхав сюди і вирішив залишитися на все життя.

   • Лисичанськ святкує 310-у річницю з дня заснування

     Сьогодні, 2 вересня, низка урочистих та святкових заходів, присвячених 310-й річниці з дня заснування міста Лисичанська, 77-й річниці визволення міста від фашистських загарбників та 75-річчю перемоги в Другій світовій війні, розпочалася святковим автопробігом.

    Перша зупинка - меморіальний комплекс «Привільнянський плацдарм». Це історичне місце є символом пам'яті і даниною поваги подвигу мужніх солдатів, які захищали нашу рідну землю та повернули мир і свободу нашій Батьківщини.

    Керівник військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ Олександр Заїка, співробітники ВЦА, правоохоронних органів, ветерани війни і праці, громадськість вшанували пам'ять тих, хто загинув в бою, в тилу або безвісти зник під час війни.

   • З ювілеєм Лисичанськ!

    Шановні мешканці та гості міста!

    Вітаю вас із 310-ю річницею з дня заснування міста Лисичанська, 77-ю річницею визволення міста від фашистських загарбників та 75-річчям перемоги в Другій світовій війні!

    Літопис Лисичанська вагомий у контексті історії України. Індустріальне місто з видатним трудовим минулим, яскравими працелюбними колективами та династіями, що прагнуть до добробуту та розвитку, з перспективним майбутнім.

    Історія Лисичанська — це змістовні сторінки минулого, які потрібно знати й пишатися ними. Тому особливі слова вдячності в цей святковий день — старшому поколінню, що заклало міцний фундамент розвитку міста на десятиліття.

    Лисичанськ — особливе місто як для людей, що тут народилися і виросли, так і для тих, хто одного разу приїхав сюди та вирішив залишитися тут на все життя. Місто талановитих, освічених, працьовитих та сильних духом людей, що здатні долати перешкоди, ставити цілі та здобувати перемоги. Саме завдяки щирій любові та наполегливості мешканців, незважаючи на складнощі, Лисичанськ рухається вперед.

    У цей святковий день щиро бажаю, щоб ми, мешканці міста, були дружні та єдині, щоб наші старання, прагнення, сили та надії допомагали розвиватися і процвітати нашому місту. Нехай у кожній домівці панують мир і спокій, збуваються всі заповітні мрії та сподівання.

    Спільної злагоди, взаємоповаги та щирої довіри між нами.

    З ювілеєм, Лисичанськ!

    Керівник військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ Олександр ЗАЇКА

   • Лисичанський територіальний центр вітає з річницею визволення міста від фашистських загарбників

     Цього року, 2 вересня, ми будемо святкувати 310-ту річницю з дня заснування міста Лисичанська та 77-му річницю визволення міста від фашистських загарбників. Ця дата – добра нагода вшанувати тих, хто проявив небувалий героїзм у роки Другої світової війни, а потім відбудовував зруйновані міста та села.

    Згадуючи події воєнних років, ми низько схиляємо голови перед пам’яттю про загиблих воїнів. Щира подяка та низький уклін героям від усіх мешканців міста Лисичанськ.

    Дорогі ветерани, саме Вам ми зобов’язані життям, а наша Вітчизна – своїм існуванням!

   • У Лисичанську пролунали перші дзвоники

    Сьогодні, 1 вересня, школи Лисичанська відкрили свої двері для 8925 школярів. Святкові лінійки пройшли в умовах, адаптованих до карантину. У День знань вперше переступили шкільний поріг та сіли за парти 913 першокласників. Традиційно для «першачків» пролунали слова підтримки, побажання успіхів та наснаги, вірних друзів та чуйних вчителів.

    Цього дня керівник військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ Олександр Заїка та голова Луганської обласної державної адміністрації — керівник обласної військово-цивільної адміністрації Сергій Гайдай із своїми заступниками та начальником Лисичанського відділу освіти завітали на свято Дня знань до Лисичанської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 14.

   • У Лисичанську відкрили меморіальну дошку Іллі Михайловичу Бутяєву

    Сьогодні, 1 вересня, напередодні святкування 77-ої річниці визволення Лисичанська від фашистських загарбників було відкрито меморіальну дошку учаснику бойових дій у роки Другої світової війни, шахтарю, видатній людині — Іллі Михайловичу Бутяєву. Дошку було встановлено на домі № 442 по вул. ім. В. Сосюри, де жив Ілля Михайлович.

    У заході взяли участь керівник ВЦА м. Лисичанськ Олександр Заїка, заступник міського голови Ігор Ганьшин, представники ветеранської організації Лисичанська, близькі та рідні Іллі Михайловича Бутяєва.

   • У Лисичанську вшанували пам'ять загиблих у роки Другої Світової війни

    Сьогодні, 1 вересня, напередодні святкування Дня міста та 77-ї річниці визволення міст Лисичанськ, Новодружеськ та Привілля від фашистських загарбників відбулася урочиста хода та покладання квітів до братської могили «Вічний вогонь».

    У заході взяли участь керівник військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ Олександр Заїка, співробітники ВЦА, правоохоронних органів, Лисичанського військового комісаріату, ветерани війни і праці, громадськість.

    Захід супроводжував народний духовий оркестр ім. Ф.І. Титаренка.

   • У Лисичанську відбувся бліц-турнір з шахів, присвячений Дню міста

    30 серпня у центральній бібліотеці Лисичанської централізованої бібліотечної системи відбувся бліц-турнір з шахів серед учасників шахового клубу «Шах і Мат», присвячений Дню міста.

    Цього дня за шаховими дошками зібралися, як шахісти-любителі, так і шахісти-розрядники. Турнір проходив за коловою системою з контролем часу — 5 хвилин кожному гравцю на партію.

    За результатами турніру Олександр Бондаренко посів І місце, Артем Супрунов —  ІІ місце та Олександр Коночкін — ІІІ місце.

   • Грошова компенсація вартості одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка»

    29 липня 2020 року Кабінетом Міністрів України прийнято Постанову № 744 «Деякі питання реалізації пілотного проекту з монетизації одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка», яка передбачає виплату грошової компенсації вартості одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» в 2020-2021 роках.

    З 1 вересня 2020 року кожна сім’я, яка має новонароджену дитину та не отримала натуральної допомоги «пакунок малюка», зможе скористатись своїм правом на грошову компенсацію від держави у розмірі 5000 гривень. Ці кошти надійдуть на спецрахунки, що будуть відкриті у вигляді окремої картки у найближчих для заявників відділеннях АТ КБ «ПриватБанк».

   • Шановні школярі та студенти, батьки та педагоги!

    Вітаю вас із Днем знань та початком нового навчального року — святом, з якого починається дорога в незвіданий, цікавий і водночас нелегкий шлях до пізнання та нових звершень.

    Бажаю усім, для кого сьогодні вперше пролунав дзвоник, цікавих та насичених шкільних років, вірних друзів, наполегливості та натхнення у навчанні.

    Висловлюю найщиріші вітання педагогам і батькам, знання, досвід та підтримка яких завжди вселяють впевненість та допомагають правильно визначити життєві пріоритети.

    Щиро зичу школярам та студентам сміливо і впевнено крокувати стежками знань, сповнюючи світ щасливими усмішками та новими перемогами, бути стійкими та завзятими у навчанні, набутті професії, реалізації своїх мрій і прагнень!

    З Днем знань!

    Керівник військово-цивільної адміністрації Олександр Заїка

   • Збірна команда Лисичанська посіла І місце на обласном чемпіонаті з боксу

    27 та 28 вересня у м. Сєвєродонецьк відбувся чемпіонат області з боксу серед юніорів і юнаків.

    У змаганнях взяли участь понад 80 спортсменів з Луганської області.

   • У центральній бібліотеці відбулася зустріч з талановитими київськими поетами

    28 вересня, напередодні Всеукраїнського дня бібліотек, у центральній бібліотеці Лисичанської ЦБС відбулася зустріч з молодими, талановитими київськими поетами Юлією Бережко—Камінською та Олександром Козинець.

    Під час зустрічі користувачі бібліотеки дізналися цікаві факти з життя гостей. Юлія — переможець Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів і фестивалів, лауреат Всеукраїнської літературної премії ім. Г. Тютюнника, має сім книг.

   • Шановні бібліотекарі!

    Прийміть найщиріші вітання з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек.

    У всі часи бібліотека була джерелом отримання різноманітних знань, накопичених людством. Книга і сьогодні залишається джерелом інформації, а бібліотекар — хранителем і двигуном людської культури.

    Сучасні бібліотеки — справжні центри інтелектуального та духовного життя, одні з самих затребуваних установ культури. Здійснюючи свою просвітницьку місію, вони здатні зіграти найважливішу роль в розвитку освіти, науки і культури, завжди залишаючись гарантом цивілізованості суспільства.

    Сьогодні бібліотеки міста Лисичанська знаходять і впроваджують нові форми спілкування з читачами, беруть участь у створенні сучасного інформаційного простору, а бібліотекарі — стають незамінними помічниками в оперативному і якісному забезпеченні інформацією.

    Бажаємо Вам нових ініціатив, цікавих перспективних проектів при виконанні свого професійного обов’язку. Нехай ваша працьовитість, життєва цілеспрямованість і високий професіоналізм допоможуть зберегти і примножити інтелектуальний і культурний потенціал нашого міста. Нехай ваша праця — праця хранителів людської мудрості — завжди користується заслуженою повагою в суспільстві і знаходить гідний відгук у людських серцях! Міцного вам здоров’я, щастя, благополуччя, оптимізму, нових творчих здобутків та вдячних читачів!

    Міський голова Сергій Шилін,

    Лисичанська міська рада та її виконавчий комітет

   • 30 вересня - День усиновлення

    Враховуючи суспільну значущість усиновлення в забезпеченні права кожної дитини на виховання в сім’ї, з метою підтримки та розвитку національного усиновлення Указом Президента України затверджено відзначати щорічно 30 вересня День усиновлення. Мета цього свята полягає в підтримці та розвитку національного усиновлення.

    Саме в цей день, Православною Церквою шануються мучениці Віра, Надія, Любов та їх мати Софія. Віра, Надія і Любов — основні християнські чесноти, вони є символом милосердя і добра по відношенню до людей і вважається, що саме вони є найкращими покровителями цього свята.

    Усиновлення — це особлива дорога батьківства. Благородна і складна, переповнена емоціями, очікуваннями, тривогами і обов’язково надбаннями — і дитини, і дорослого.

    Станом на 30 серпня 2019 року на обліку в службі у справах дітей Лисичанськ міської ради перебувало 299 дітей, з них 81 — сироти, 218 — діти, позбавлені батьківського піклування. В дитячих державних закладах на повному державному забезпеченні перебувають 43 дитини. Двоє навчаються в професійних ліцеях, ще двоє — у вищих навчальних закладах. Сімейними формами виховання охоплено 85,6% дітей, які перебувають на обліку. У місті є вісім прийомних сімей, в яких виховуються 9 дітей. В чотирьох дитячих будинках сімейного типу підростає 35 дітей. Усиновлено протягом 2019 року шість дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

    В День усиновлення хочеться подякувати всім усиновителям, співробітникам дитячих будинків, прийомним батькам, опікунам, піклувальникам, співробітникам служб у справах дітей — усім, хто причетний до цього свята. Доброта і любов — головне, що ми повинні дарувати дітям. Адже діти — це наша надія і наше майбутнє. Щоб ця надія здійснилася, ми, дорослі, повинні пам’ятати про свою відповідальність, піклуватися про кожну дитину, а особливо про дітей, які залишилися без батьківської опіки. Турбота про них — наша спільна мета, обов’язок суспільства, держави.

   • Керівництво міста вітали працівників дошкільних установ

    Сьогодні, 27 вересня, керівництво міста завітало до дитячого закладу дошкільної освіти № 5 «Усмішка» на урочистий захід до Дня дошкілля.

    Міський голова Сергій Шилін привітав присутніх з професійним святом та побажав здоров’я, любові, тепла та сімейного затишку.

   • Щодо надання субсидії на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного палива

    Субсидія на придбання твердого палива і скрапленого газу (далі — субсидія на тверде паливо) призначається у разі, коли домогосподарство не отримує комунальну послугу з постачання теплової енергії для централізованого опалення (теплопостачання) та не використовує природний газ або електричну енергію для індивідуального опалення.

    Безповоротна державна грошова допомога на придбання твердого палива призначається виходячи з норми — 2 тонни на одне домогосподарство на рік та з урахуванням доходів сім’ї за попередній календарний рік.

   • У Лисичанську пройшла акція «Запобігти. Врятувати. Допомогти.»

    Співробітниками Лисичанського міського управління та аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України у Луганській області, другого воєнізованого гірничорятувального загону та майстрами виробничого навчання Лисичанських міських курсів 3 категорії НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області було проведено свято в рамках Всеукраїнської акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти». Дійство проводилось біля Центру позашкільної роботи з молоддю та школярами.

   • Вчитися ніколи не пізно

    Вчора, 26 вересня, знову урочисто відкрив свої двері Університет третього віку у відділенні денного перебування Лисичанського територіального центру соціального обслуговування.

    Університет третього віку — це профілактика самотності людей, сприяння подовженню активної участі старшого покоління в житті суспільства і встановлення діалогу між поколіннями, сприяння умов для підвищення якості життя людей похилого віку, можливостей організації їх дозвілля. Наш Університет, де викладачі молодші за студентів, а навчальна програма підібрана під учня — це гарна можливість відійти від буденщини, знайти нових друзів, розкрити свій потенціал та отримати задоволення від життя у поважному віці.

   • УВАГА! Громадяни, які добровільно здадуть зброю, звільняються від кримінальної відповідальності

    З 1 по 31 жовтня 2019 року на Луганщині проводиться місячник здачі зброї, боєприпасів та вибухових речовин. Громадяни, які добровільно здадуть поліції будь-яку зброю, що зберігається незаконно, згідно ч. 3 ст. 263 Кримінального кодексу України, звільняються від кримінальної відповідальності.

    Лисичанський відділ поліції звертається до громадян та нагадує, що незареєстрована зброя — це не тільки порушення закону, а й причина нещасних випадків. Тож скористайтесь можливістю, здайте до поліції незареєстровану зброю, що знаходиться у незаконному обігу.

   • У Лисичанську вшанували пам'ять загиблих внаслідок трагедії біля Бабиного Яру

    Сьогодні, 28 вересня, до 78-х роковин трагедії біля Бабиного Яру, керівництво міста на чолі з міським головою Сергієм Шиліним, співробітники структурних підрозділів виконкому та представники Лисичанського відділу поліції, вшанували пам’ять загиблих та поклали квіти до пам’ятного знаку жертвам Голокосту.

    Нагадаємо, що під час німецької окупації міста Києва у 1941 — 1943 роках Бабин Яр став місцем масових розстрілів, перший з яких відбувся 27 вересня 1941 року. Цього дня було розстріляно 752 пацієнта психіатричної лікарні ім. Івана Павлова, яка знаходилася безпосередньо біля Бабиного Яру.

   • У Лисичанську відбулось чергове засідання міської ради

    Вчора, 26 вересня, відбулось засідання чергової 73-ї сесії Лисичанської міської ради сьомого скликання під головуванням міського голови Сергія Шиліна.

    В роботі сесії взяли участь народний депутат України Олександр Сухов, депутати та їх помічники, Новодружеський міський голова Андрій Гайдуков, керівники та співробітники структурних підрозділів міської ради та комунальних підприємств, мешканці міста, представники громадськості та засобів масової інформації.

   • Шановні вихователі, працівники та ветерани дошкілля!

    Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята — Всеукраїнського дня дошкілля!

    Професія вихователь була і залишається однією з найбільш відповідальних, потрібних й шанованих. Вихователі, як правило, це невгамовні, творчі та молоді душею люди, які віддають чимало сил, щоб виростити з дитини особистість.

    Щире захоплення викликає дивовижна здатність працівників дошкільних закладів розкривати таланти, пробуджувати у своїх вихованців допитливість, вчити працелюбності, наполегливості, цілеспрямованості, доброті, чуйності і любові до Батьківщини.

    Шановні вихователі, працівники та ветерани дошкілля! Дякуємо вам за відданість справі, щиру любов і увагу до кожної дитини, за душевну теплоту і щедрість, які ви даруєте маленьким лисичанам. Впевнені, що ваші вихованці назавжди збережуть саму добру пам’ять про час, проведений з вами.

    Бажаємо вам мудрості, натхнення та позитиву в роботі. Нехай малеча надихає вас на креативні знахідки та творчі ідеї, а усі мрії здійснюються! Родинного тепла та добробуту, визнання та пошани суспільства!

    Лисичанський міський голова Сергій Шилін,

    Лисичанська міська рада та її виконавчий комітет

   • Щодо проведеного перерахунку житлових субсидій

    У зв’язку з встановленням з 1 вересня 2019 року ціни на природний газ 6,58233 грн за 1 м. куб, управлінням праці та соціального захисту населення здійснено перерахунок житлової субсидії 10507 громадянам-одержувачам субсидії, які користуються цією комунальною послугою.

    Відповідно до п.17 Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою КМУ від 21.10.1995 № 848 (в редакції постанови КМУ від 27.04.2018 № 329) перерахунок житлової субсидії в межах установленого строку її призначення проведено без звернення громадян.

   • Про роботу комісії з питань захисту прав дитини

    Сьогодні, 25 вересня у міській раді відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини під головуванням заступника міського голови Ігоря Ганьшина.

    Під час засідання члени комісії, розглянувши питання про затвердження висновку служби у справах дітей про підтвердження місця проживання дитини для її тимчасового виїзду за межі України, про встановлення дітям статусу дитини-сироти, дитини, позбавленої батьківського піклування; про надання статусу дітям, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, про надання неповнолітній дитині повної цивільної дієздатності, про влаштування малолітньої дитини в будинок дитини, про внесення змін до рішення виконкому та про відчуження житла, вирішили винести дані питання на розгляд виконавчого комітету міської ради.

   • Про роботу координаційної ради з питань популяризації оздоровчої рухової активності

    Сьогодні, 25 вересня, у Лисичанській міській раді відбулось засідання Координаційної ради з питань популяризації оздоровчої рухової активності (далі — Рада) під головуванням заступника міського голови Ігоря Ганьшина.

    Під час засідання про роботу громадських організацій «Луганська обласна федерація Айкідо» та «Лисичанський клуб Айкідо «Марусабі» доповів голова Михайло Глоба.

   • Центр реабілітації «Сергіївка» запрошує дітей на оздоровлення

    Увага! Шановні батьки!

    Доводимо до Вашого відома, що якщо Ваша дитина віком від 7 до 14 років має захворювання в напрямках пульмонології, кардіології, гастрології та нейромоторних порушень та перебуває на диспансерному обліку — Ви маєте змогу щодо безкоштовного оздоровлення та лікування Вашої дитини у Центрі реабілітації для дітей «Сергіївка» (Одеська обл., Білгород-Дністровський р-н).

   • «Стежками Лемківщини»

    Під такою назвою, 21 вересня, у смт Новоайдар відбувся відкритий обласний етнофестиваль, у якому взяли участь колективи художньої самодіяльності Лисичанського міського Палацу культури: народний чоловічий вокальний ансамбль «Обрій» (керівник Борис Малишев) та народний ансамбль народної пісні «Вишиванка» (керівник Ірина Фелік) та Палацу культури ім. В.М.Сосюри: хореографічні колективи «Forse» (керівник Оксана Місюра) та «Time dance» (керівник Лоліта Глотова); солістка Лоліта Глотова; соліст-акордеоніст Валерій Сидоренко.

   • До уваги споживачів природного газу!

    Лисичанське МРУЕГГ філія АТ «Луганськгаз» повідомляє, що відповідно до постанови КМУ України від 05.06.2019 № 485 «Зміни, що вносяться до постанови КМУ України від 03.04.2019р. № 293» та у зв’язку з встановленням з 01.09.2019 року ціни продажу/постачання природного газу на кожний газовий місяць, з 1 вересня 2019 року діють наступні тарифи на оплату природного газу.

    Ціна на природний газ для потреб побутових споживачів (населення) складає 6,58233 грн за 1 куб.м.

   • Увага! Щомісячне безкоштовне оздоровлення дітей

    Шановні мешканці міста! Відповідно до інформації Лисичанської міської дитячої лікарні відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради повідомляє про можливість щомісячного безкоштовного оздоровлення дітей в наступних санаторних закладах України:

    1. санаторій «Прикарпатський» м. Яремча з захворюваннями органів дихання (діти з 7-14 років);

   • У Лисичанську відбувся чемпіонат Луганської області з бадмінтону

    21 вересня на базі школи №13 відбувся чемпіонат Луганської області з бадмінтону. В змаганнях взяли участь вихованці міської ДЮСШ.

   • У Лисичанську пройшли матчі чемпіонату Луганської області з футболу

    21 та 22 вересня на культурно-оздоровчому комплексі «Стадіон «Шахтар» пройшли матчі чемпіонату Луганської області з футболу серед юнаків 2007-2008р.н. та 2005-2006р.н. Команда Лисичанської ДЮСШ зіграла з командою міста Попасна з рахунком 0:3 та з командою міста Сєвєродонецьк з рахунком 1:1.

   • Вітаємо переможців ІІІ Всеукраїнський марафон «Наш Краматорськ»

    21 вересня в місті Краматорськ Донецької області пройшов ІІІ Всеукраїнський марафон «Наш Краматорськ». В марафоні взяли участь понад 4000 осіб з усіх регіонів країни та 20 спортсменів з закордону.

    Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

    І місце — Артем Алфімов (біг 5000 м), Ангеліна Мальцева (біг 600 м), Софія Поваляева (біг 100м);

   • В міському краєзнавчому музеї розпочала роботу виставка робіт лисичанських художниць

    20 вересня в Лисичанському міському краєзнавчому музеї відбулась презентація творчої виставки «Замріялась увечері» лисичанських художниць Ольги Агафонової, Анжеліки Горбачик та фотохудожниці Анни Вязнікової.

    Викладачі художнього відділу Лисичанської дитячої школи мистецтв № 1 Ольга Агафонова і Анжеліка Горбачик презентували близько 40 авторських робіт, виконаних в техніці живопису -  однієї з найскладніших структур в образотворчому мистецтві, адже в ньому переплітаються безліч компонентів творчої діяльності та відображення настрою самого художника, який намагається найбільш повно передати свої почуття і ставлення до предмету зображення.

   • Підопічні терцентру відвідали експозицію живопису «Замріялась увечері»

    Підопічні Лисичанського територіального центру соціального обслуговування, минулої п’ятниці, 20 вересня, відвідали експозицією живопису «Замріялась увечері» у міському краєзнавчому музеї.

    Свої творчі роботи на експозиції живопису представили викладачі Лисичанської дитячої школи мистецтв № 1 Ольга Агафонова і Анжеліка Горбачик та фотохудожниця Ганна Вязнікова.

   • Вихованці міської ДЮСШ взяли участь у чемпіонаті Луганської області з футболу

    22 вересня у місті Попасна пройшли матчі чемпіонату Луганської області з футболу серед юнаків 2009-2010р.н. Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати:

    Лисичанськ — Сєвєродонецьк 0:2;

   • У міській раді відбулась робоча зустріч в рамках реалізації ініціативи ЄС «Підтримка ЄС України у відновленні її економіки»

    Минулої п’ятниці, 20 вересня, перший заступник міського голови Андрій Шальнєв, головні спеціалісти відділу економіки Олександр Мордасов та Василь Литвинюк зустрілись з представниками Проєкту «Підтримка ЄС України у відновленні її економіки» (діла — Проєкт) Рікардо Пінтом та старшими консультантами з питань політики розвитку малого та середнього підприємництва Ольгою Красовською і Юлією Скоц.

    Під час робочої зустрічі обговорили напрямки участі міста Лисичанськ в пілотній програмі з розробки та реалізації місцевих стратегічних документів спрямованих на розвиток малого та середнього підприємництва (МСП).

   • Шановні абоненти КП «Лисичанськтепломережа»

    З 1 жовтня 2019 року відбудуться зміни механізму надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг.

    Постановою КМУ від 17.04.2019 року № 373 (далі — Постанова) затверджено Порядок надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі, який буде запроваджено з 1 жовтня 2019 року.

    Передбачено дві форми надання пільг у грошовій формі: безготівкова і готівкова.

   • Образ світу:) Діти

    День миру. Наскільки значне це свято відомо всім.  На підтримку заклику ООН про припинення вогню і відмови від насильства головною подією, 20 вересня, на площі Центру позашкільної роботи зі школярами та молоддю стало арт-шоу символів світу.

    Висловити свої дитячі надії, креативні ідеї досягнення миру, показати яким може бути яскравим і різноманітним світ вийшло 150 дівчаток і хлопчиків нашого міста.

   • У міській раді відбулось чергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

    Вчора, 19 вересня, у Лисичанській міській раді відбулось чергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС) під головуванням міського голови — голови місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Сергія Шиліна.

    Також у засіданні взяли участь керівники комунальних підприємств та виконавчих органів міської ради.

   • Про роботу міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги

    Вчора, 19 вересня, в приміщенні управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради відбулося чергове 24-е засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги під головуванням заступника міського голови Максима Головньова.

    Під час засідання комісією розглянуті питання призначення житлової субсидії в окремих випадках, визначених Положенням про порядок призначення житлових субсидій (постанова КМУ від 21.10.1995 № 848), та питання щодо взяття на облік до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги (постанова КМУ від 29.01.2003 № 117).

   • В терцентрі святкували Міжнародний день миру

    Щороку, 21 вересня, за ініціативою ООН міжнародна громадськість відзначає Міжнародний день миру. Мир — головна цінність для будь-якої людини, це основа стабільного та щасливого життя.

    До цього свята долучився і Лисичанський територіальний центр. Напередодні в установі відбувся захід, на якому підопічні відділення денного перебування співали пісні про мир та дружбу, декламували вірші, якими закликали мир та спокій в Україну.

   • У Лисичанську відбулось чергове засідання експертної комісії архівного відділу

    Вчора, 19 вересня, в архівному відділі Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання експертної комісії архівного відділу.

    В ході засідання були розглянуто наступні питання:

    — внесення до списку № 2 юридичних та фізичних осіб-джерел формування НАФ, які не передають документи до архівного відділу Лисичанської міської ради, комунального закладу «Лисичанська централізована бібліотечна система»;

   • Про деякі статистичні показники соціально-економічного становища міста Лисичанськ за 2018 рік

    Населення

    Чисельність наявного населення міста Лисичанська, за оцінкою, здійсненою на основі наявних адміністративних даних щодо державної реєстрації народження і смерті та зміни місця проживання, на 1 січня 2019 р. становила 111270 осіб, у тому числі:

    • м. Лисичанськ — 97251 особа;
    • м. Новодружеськ — 7049 осіб;
    • м. Привілля — 6970 осіб.
    • Відділення «Лисичанськ-2» АТ «ПриватБанк» змінило адресу

     Керівництво Лисичанського відділення АТ «ПриватБанк» повідомляє що, з метою покращенням якості, технологічності обслуговування клієнтів відділення «Лисичанськ-2» (квартал Дружби Народів, 1) відкрито в більш зручному місці для клієнтів та в більш комфортному приміщенні за адресою: квартал Центральний, 3.

     Керівництво Лисичанського відділення АТ «ПриватБанк»

      

      

    • Про роботу Координаційної ради з питань сім’ї, ґендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми

     Сьогодні, 18 вересня, у міській раді відбулось засідання Координаційної ради з питань сім’ї, ґендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми під головуванням заступника міського голови Ігоря Ганьшина.

     Під час засідання члени Координаційної ради розглянули проведення дієвих інформаційно-просвітницьких заходів, які спрямовані на зростання правової культури молоді щодо гендерної рівності, заслухали інформацію про чисельність населення міст Лисичанськ, Новодружеськ та Привілля у розрізі основних вікових груп та обговорили листи Департаменту соціального захисту населення Луганської облдержадміністрації.

    • До уваги споживачів КП «Лисичанськтепломережа»!

     З жовтня/листопада 2019 року розпочинається опалювальний сезон 2019-2020рр., але у деяких споживачів теплової енергії перед підприємством існує заборгованість, яка є критичною у порівнянні з минулими сезонами і становить небезпеку для початку опалювального сезону 2019-2020рр.. Адміністрація КП «Лисичанськтепломережа» звертається до всіх споживачів у яких існує заборгованість і наполягає внести оплату у сумі наявного боргу до 01.10.2019.

    • У Лисичанську відбулось чергове засідання виконавчого комітету

     Вчора, 17 вересня, пройшло чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради під головуванням міського голови Сергія Шиліна

     Під час засідання було розглянуто та затверджено рішення про облік та розподіл житлової площі, про опіку та піклування.

    • «Атлантіс» виборов 42 нагороди у Всеукраїнських рейтингових змаганнях «Форум - Bellydance»

     Минулої суботи, 14 вересня, учасники зразкової студії східного танцю «Атлантіс» взяли участь у Всеукраїнських рейтингових змаганнях «Форум — Bellydance», які проходили у місті Святогірськ. У змаганнях взяли участь понад 398 учасників з 12 танцювальних клубів і колективів з різних міст України.

    • Учасники художньої самодіяльності міського Палацу культури представили наше місто на фестивалі «Сузір’я злагоди»

     14 вересня учасники художньої самодіяльності Лисичанського міського Палацу культури — народний чоловічий вокальний ансамбль «Обрій» (керівник Борис Малишев) та солістка вокального гуртка «Пролісок» Роза Золотарьова (керівник Ірина Фелік) взяли участь в ХХІV обласному фестивалі національно-етнічних культур «Сузір’я злагоди», який відбувся у м. Рубіжне.

    • Сергій Шилін привітав рятівників з професійним святом

     Сьогодні, 17 вересня, під час урочистого заходу з нагоди Дня рятівника, міський голова Сергій Шилін привітав з професійним святом рятівників, працівників та ветеранів цивільного захисту та пожежної охорони міста та побажав міцного здоров’я, миру, добра та любові, сімейного добробуту та ангела-охоронця, який би завжди їх оберігав.

    • Про формування списку присяжних для Лисичанського міського суду Луганської області

     ОГОЛОШЕННЯ

     про формування списку присяжних для Лисичанського міського суду Луганської області

     На виконання вимог закону України «Про судоустрій і статус суддів» у м. Лисичанську триває набір до складу присяжних.

     Присяжним є особа — громадянин України, який у випадках, визначених процесуальним законом, та за її згодою залучають до здійснення правосуддя, забезпечуючи згідно з Конституцією України безпосередню участь у здійсненні правосуддя.

     Вимоги до присяжного:

    • Про формування списку присяжних для Лисичанського міського суду Луганської області

     ОГОЛОШЕННЯ

     про формування списку присяжних для Лисичанського міського суду Луганської області

      

     На виконання вимог закону України «Про судоустрій і статус суддів» у м. Лисичанську триває набір до складу присяжних.

     Присяжним є особа — громадянин України, який у випадках, визначених процесуальним законом, та за її згодою залучають до здійснення правосуддя, забезпечуючи згідно з Конституцією України безпосередню участь у здійсненні правосуддя.

     Вимоги до присяжного:

    • У Лисичанську обговорили шляхи вирішення надзвичайної події внаслідок руйнування будівлі житлового призначення

      

     Сьогодні, 17 вересня, у Лисичанській міській раді відбулось засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС) під головуванням міського голови – голови місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Сергія Шиліна.

     Засідання було скликано з приводу недопущення виникнення надзвичайної ситуації внаслідок руйнування будівлі житлового призначення за адресою вул. Генерала Потапенка, буд. 285.

    • Шановні рятівники, працівники цивільного захисту та пожежної охорони!

     Вітаємо вас з професійним святом — Днем рятівника!

     Ви виконуєте складну і відповідальну роботу, виявляючи при цьому високу злагодженість, мужність, рішучість і силу духу.

     Стихійним лихам, техногенним катастрофам, аваріям та іншим надзвичайним ситуаціям ви завжди готові протиставити вміння діяти в екстремальних обставинах, майстерність та витримку.

     Обравши для себе нелегку професію рятувальника, ви з честю виконуєте свою благородну місію, оберігаючи спокій, безпеку, здоров’я і життя наших громадян.

     Особлива подяка — ветеранам ДСНС, які знання і досвід передають молоді. Ця спадкоємність поколінь — міцна основа для успішної роботи служби надзвичайних ситуацій.

     Бажаємо вам здоров’я, щастя та добробуту. Нехай здійсняться усі життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде сонячним та дарує радість життєвих перемог!

     Лисичанський міський голова Сергій Шилін,

     Лисичанська міська рада та її виконавчий комітет

    • Дмитро Федорчук, Андрій Лифар та Костянтин Жалдаков відзначені обласними Грамотами

     Минулої п’ятниці, 13 вересня, в Луганській облдержадміністрації відбувся урочистий захід з нагоди відзначення Дня фізичної культури і спорту України, в якому взяли участь представники відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради та спортивної спільноти нашого міста.

    • У Лисичанську відбувся урочистий захід до Дня фізичної культури та спорту в Україні

     Минулої п’ятниці, 13 вересня, на спортивній культурно-оздоровчій базі «Лисичанець» відбувся традиційний урочистий захід до Дня фізичної культури та спорту в Україні.

     Під час заходу за багаторічну сумлінну, плідну працю, високі спортивні досягнення, професіоналізм і пропаганду здорового способу життя, активну громадську позицію заступник міського голови Ігор Ганьшин та начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради Ніна Нецвєт відзначили Грамотами та пам’ятними подарунками наступних представників спортивної спільноти міста: Олексія Ладіка, Дмитра Ладіка, Володимира Савчука, Олену Резніченко, Тетяну Сазонову, Віталія Ляшенка, Кирила Лашка, Миколу Кравця, Василя Корнєва, Михайла Глобу та Дмитра Карауланова.

    • У Лисичанську відкритий чемпіонат міста з боротьби самбо

     14 вересня на базі Лисичанської міської дитячо-юнацької спортивної школи (ДЮСШ) пройшов відкритий чемпіонат міста Лисичанська з боротьби самбо, присвячений Дню фізичної культури та спорту в Україні серед юнаків та дівчат 2007-2011р.н. В змаганнях взяли участь понад 80 спортсменів зі Слов’янська, Рубіжного, Сєвєродонецька, Лисичанська, смт Красноречинське та Троїцьке.

     Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

     І місце — Євгенія Гармаш (23 кг), Матвій Савченко (50 кг);

    • Лисичанські спортсмени вибороли І місце у загальнокомандному заліку відкритого чемпіонату Луганської області з боротьби самбо

     14 вересня на базі Лисичанської міської дитячо-юнацької спортивної школи (ДЮСШ) пройшов відкритий чемпіонат Луганської області з боротьби самбо серед чоловіків, жінок та чоловіків у бойовому розділі, присвячений Дню фізичної культури і спорту в Україні.

     В змаганнях взяли участь понад 70 спортсменів зі Слов’янська, Рубіжного, Сєвєродонецька, Лисичанська, смт Красноречинське та Троїцьке.

     Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати:

     І місце — Мирослава Савченко (44 кг) Катерина Тростянська (64 кг), Віталіна Пєтухова (72 кг), Станіслав Синявський (57 кг бойовий розділ), Едуард Алексєєв (62 кг спортивний та бойовий розділ), Микита Зубков (68 кг спортивний розділ), Іллі Парамонов (68 кг бойовий розділ);

    • Лисичанські спортсмени призери чемпіонату області серед кадетів з боротьби греко-римської

     14 вересня в місті Кремінна відбулись змагання чемпіонату області серед кадетів з боротьби греко-римської.

     Серед 87 учасників чемпіонату лисичанські спортсмени показали наступні результати:

     І місце — Олексій Ладік (71 кг), Дмитро Калганов (65 кг);

    • Вітаємо переможців чемпіонату області з легкої атлетики пам’яті заслуженого майстра спорту Ніни Откаленко

     14 та 15 вересня у місті Бахмут пройшов чемпіонат області з легкої атлетики пам’яті заслуженого майстра спорту Ніни Откаленко серед юнаків і дівчат 2002-2003, 2004-2005, 2006 років народження та молодше.

     В змаганнях взяли участь 150 спортсменів з 12 міст та районів Донецької та Луганської областей. Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати:

     І місце — Дарина Степаненко (біг 60м) та Віктор Тітарев (біг 400м);

    • Шановні спортсмени, тренери, працівники та ветерани організацій та установ фізичної культури і спорту!

     Вітаємо вас з Днем фізичної культури і спорту.

     Лисичанськ завжди славився своїми спортивними талантами та має міцні спортивні традиції, які сьогодні зберігають ветерани спортивного руху і продовжує активна молодь.

     Спортсмени нашого міста відомі далеко за межами області та України, бо неодноразово ставали переможцями та рекордсменами обласних, всеукраїнських та міжнародних змагань. Ці успіхи — результат таланту і наполегливої праці спортсменів та їх наставників.

     Щиро вдячності тим, хто трудиться на благо суспільства в сфері фізичної культури — педагогам, тренерам, лікарям, а також спортсменам, чиїми перемогами ми пишаємось.

     Бажаємо творчої наснаги, підкорення нових спортивних висот, вдалих стартів і перемог!

     Нехай принципи олімпійського руху: «Швидше, вище, сильніше!» супроводжують вас завжди!

     Лисичанський міський голова Сергій Шилін,

     Лисичанська міська рада та її виконавчий комітет

    • 3 вересня відбувся конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки об’єктів комунальної власності

     Відділ освіти Лисичанської міської ради повідомляє що, за результатами конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки об’єктів комунальної власності, який відбувся 3 вересня 2019 року, переможцем визнано ТОВ Агентство по нерухомості «ДІСКОНТ».

    • У Лисичанську привітали спортсменів з Днем фізичної культури та спорту України

     Сьогодні, 13 вересня, під час апаратної наради міський голова Сергій Шилін привітав спортсменів міста з Днем фізичної культури та спорту України та побажав підкорення нових спортивних висот та перемоги у змаганнях різного рівня.

    • У Лисичанську виділили 1 500 000 грн. на фінансову підтримку ЛКСП «Лисичанськводоканал»

     Вчора, 12 вересня, відбулось засідання позачергової 72-ї сесії Лисичанської міської ради сьомого скликання під головуванням міського голови Сергія Шиліна.

     В роботі сесії взяли участь депутати та їх помічники, Новодружеський міський голова Андрій Гайдуков, керівництво комунальних підприємств, представники громадськості та засобів масової інформації.  

    • День урожаю в територіальному центрі

     Осінь — це найяскравіша пора року. Її красу оспівували поети і малювали художники. Краса осінньої природи додає настрою романтичності та яскравих емоцій. За кілька днів осінь повністю перефарбовує пейзажі, перетворюючи зелений колір у безліч відтінків. Приходить час збирати врожай на полях, садах й городинах та готуватися до зими.

    • «Як козаки в Олімпійські ігри грали»

     Під такою назвою, сьогодні, 12 вересня, у рамках Всеукраїнського Олімпійського тижня пройшов загальноміський Олімпійський урок.

     Захід відбувся на базі Лисичанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 26 за сприянням відділу у справах сім’ї, молоді та спорту, відділу освіти та Лисичанського методичного центру.

    • Про роботу міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги

     Вчора, 11 вересня, в приміщенні управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги.

     Під час засідання комісією розглянуто питання призначення соціальної допомоги та житлової субсидії в окремих випадках, визначених Порядом призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям (постанова КМУ від 24.02.2003 № 250), Положенням про порядок призначення житлових субсидій (постанова КМУ від 21.10.1995 № 848), та питання щодо взяття на облік до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги (постанова КМУ від 29.01.2003 № 117).

    • Scholarship – грант на навчання

     Finance.ua запрошує студентів Лисичанська до участі у грантовій програмі Scholarship

     Сайт про економіку та фінанси в Україні Finance.ua розігрує грант на навчання у розмірі 18 000 гривень. Також за бажанням троє фіналістів конкурсу зможуть безкоштовно відвідати конференцію FinRetail 2019.

    • Лисичанськ відвідала латвійська делегація

     Вчора, 11 вересня, Посол Латвії в Україні Юріс Пойканс разом з Головним капеланом Національних збройних сил Латвії Елмарсом Плявіньшем та Аташе з питань оборони Латвії Еріком Наглисом з офіційним візитом відвідали наше місто.

     Візит до Лисичанська почався з дитячого креативного простору Druzi_hub, який діє на базі Лисичанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 12. Під час зустрічі гості поспілкувались з активістами дитячого руху, а також обговорили питання співробітництва та навчальних обмінів, спілкування між дітьми з України та Латвії. Школярі та педагоги отримали величезне задоволення від зустрічі з поважними гостями.

    • У Лисичанську пройшла сесія міської ради

     Вчора, 11 вересня, відбулось засідання позачергової 71-ї сесії Лисичанської міської ради сьомого скликання під головуванням міського голови Сергія Шиліна.

     В роботі сесії взяли участь депутати та їх помічники, керівництво комунальних підприємств, представники громадськості та засобів масової інформації.

     На розгляд порядку денного було винесено наступні питання:

     — про внесення змін до Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою м. Лисичанська на 2019 рік;

    • У Лисичанську підвели підсумки літньої оздоровчої кампанії 2019

     Сьогодні, 11 вересня, у Лисичанській міській раді відбулось засідання Координаційної ради з питань відпочинку та оздоровлення дітей і підлітків під головуванням заступника міського голови Ігоря Ганьшина.

     Заступник міського голови Ігор Іванович, розпочинаючи нараду, зазначив що, виконавчі органи міської ради вжили необхідні заходи щодо охоплення оздоровленням та відпочинком дітей шкільного віку не менше рівня минулого року та планових показників.

    • 10 вересня припинено електропостачання на об’єкти ЛКСП «Лисичанськводоканал»

     Лисичанська міська рада повідомляє про відключення 10 вересня 2019 року від постачання електроенергії об'єктів ЛКСП «Лисичанськводоканал»: ВНС «Білогорівська», ВНС «Сумісна», ВНС «ГТВ», ВНС «Привільнянська», ВНС «Малорязанцево» ТОВ «Луганське енергетичне об'єднання», що призвело до неможливості здійснення водопостачання у містах Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля.

     З 10 вересня без водопостачання залишилось понад 100 тисяч мешканців міст Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля, 35 учбових та 25 медичних закладів.

     Наразі керівництвом міста та адміністрацією ЛКСП «Лисичанськводоканал» докладається максимум зусиль для відновлення електропостачання на виробничі об'єкти підприємства.

    • У Лисичанську з Віталієм Комарницьким обговорили подальший розвиток Луганщини

     Вчора, 10 вересня, в Лисичанській міській раді відбулась зустріч голови Луганської обласної державної адміністрації — керівника обласної військово-цивільної адміністрації Віталія Комарницького з міським головою Сергієм Шиліним, окремими депутатами міської ради та представниками громадськості. У зустрічі також взяли участь керівники департаментів Луганської обласної державної адміністрації, заступники Лисичанського міського голови, директори ЛКСП «Лисичанськводоканал» та комунальних підприємств, ЗМІ.

    • У міській раді пройшло засідання місцевої комісії ТЕБ та НС у зв'язку з припиненням постачання електричної енергії на об'єкти ЛКСП "Лисичанськводоканал"

     Вчора, 10 вересня, у Лисичанській міській раді відбулось засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС) під головуванням міського голови — голови місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Сергія Шиліна.

     Зазначимо, що засідання було скликано з приводу повного припинення постачання (розподілу або передачі) електричної енергії з 09:00 10.09.2019 на об’єкти ЛКСП «Лисичанськводоканал», що призвело до неможливості здійснення водопостачання та водовідведення у містах Лисичанськ, Новодружеськ та Привілля.

    • Соціально-економічне становище міста Лисичанськ у січні - червні 2019 року

     Населення

     Чисельність наявного населення міста Лисичанська, за оцінкою, здійсненою на основі наявних адміністративних даних щодо державної реєстрації народження і смерті та зміни місця проживання, на 1 липня 2019 року становила 110557 особи. Упродовж січня—червня 2019 року чисельність населення зменшилася на 713 особи, у тому числі внаслідок природного скорочення на 697 осіб і на 16 осіб — за рахунок міграційного скорочення.

     У січні—червні 2019 року в місті зареєстровано 214 осіб новонароджених та 911 осіб померлих.

    • Основні показники соціально-економічного розвитку Луганської області

      
    • 9 вересня - Міжнародний день краси

     Підопічні відділення денного перебування Лисичанського територіального центру святкували Міжнародний день краси у теплому колі друзів.

     На веселому дефіле наші красуні-моделі поважного віку із задоволенням проходили по подіуму. Дефіле — це не тільки мистецтво ходьби по подіуму. Це — впевненість, вміння постати в різних образах.

    • Команда Лисичанської ДЮСШ зіграла з ФК «Тигри» з рахунком 5:0

     Минулої суботи, 7 вересня, на базі культурно-оздоровчого комплексу «Стадіон «Шахтар» пройшов матч чемпіонату Луганської області з футболу серед юнаків 2005-2006р.н. Команда Лисичанської ДЮСШ зіграла з командою ФК «Тигри» (м. Сєвєродонецьк) з рахунком 5:0.

    • Про надання населенню якісної протезно-ортопедичної допомоги

     З початку 2019 року з метою надання населенню якісної протезно-ортопедичної допомоги за місцем проживання регулярно, згідно з графіками, в будівлі управління праці та соціального захисту населення здійснюється прийом громадян спеціалістами Харківського казенного експериментального протезно-ортопедичного підприємства (далі – Харківський КЕПОП).

     Підприємство безкоштовно забезпечує осіб з захворюваннями опорно-рухового апарату протезами нижніх і верхніх кінцівок, ортопедичним взуттям, ортезами різного функціонального призначення. Крім того підприємство здійснює ремонт протезно-ортопедичних виробів.

    • Вітаємо переможців відкритого чемпіонату Луганської області з легкої атлетики серед юнаків та дівчат

     69890092_934716403528124_7925211497259597824_n6 та 7 вересня в місті Сєвєродонецьк пройшов відкритий чемпіонат Луганської області з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2002-2003р.н., 2004р.н. та молодше. В змаганнях взяли участь 80 спортсменів з 7 міст та районів Луганської області.

     Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати:

     І місце — Михайло Касьянов (біг 1500м, 3000м), Ангеліна Мальцева (біг 400м, 800м), Олеся Сидоренко (біг 1500м), Віктор Тітарев (біг 200м, 400м), Дарина Степаненко (біг 100м);

    • Лисичанські школярі взяли участь у «Фестивалі думок»

     Минулої суботи, 7 вересня, вчителі та учні Лисичанської загальноосвітньої школи № 7 взяли участь у «Фестивалі Думок», що відбувся у місті Сєвєродонецьк з метою підвищення якості культури спілкування та ведення дискусій.

    • У Лисичанську обговорили перспективні напрямки розвитку електронного урядування

     Минулої п’ятниці, 6 вересня, міський голова Сергій Шилін та керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Олександр Савченко зустрілися з Регіональним директором / Керівником з управління Проекту USAID «Демократичне врядування в Східній Україні» Майєю Гоголадзе і фахівцем з інформаційно-комунікаційних технологій Віктором Курдюковим.

    • Засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС пройшло у Лисичанську

     Вчора, 5 вересня, у Лисичанській міській раді відбулось засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС) під головуванням міського голови — голови місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Сергія Шиліна.

     Засідання було скликано з приводу отриманого попередження від ТОВ «Луганське енергетичне об’єднання» про повне припинення постачання (розподіл або передачу) електричної енергії з 09:00 06.09.2019 на об’єкти ЛКСП «Лисичанськводоканал», що призведе до неможливості здійснення водопостачання та водовідведення у містах Лисичанськ, Новодружеськ та Привілля.

    • Трьом особам з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування призначили грошову компенсацію на придбання житла

     Вчора, 5 вересня, у Лисичанській міській раді відбулось засідання міської комісії з питань визначення потреби та освоєння субвенції на проектні, будівельно-ремонтні роботи, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа під головуванням заступника міського голови Ігоря Ганьшина.

    • Уряд визначив механізм надання соціальних послуг особам з інвалідністю та особам похилого віку, які страждають на психічні розлади

     Постановою Кабінету Міністрів України від 26.06.2019 № 576 установлено, що особи з інвалідністю, особи похилого віку відповідно до індивідуальних потреб можуть отримувати соціальні послуги (перелік яких затверджено Мінсоцполітики), у тому числі догляд вдома.

     Соціальні послуги особам з інвалідністю, особам похилого віку можуть надаватися як за плату, так і безоплатно.

     Для отримання соціальних послуг особа з інвалідністю, особа похилого віку, її законний представник, орган опіки та піклування (для недієздатних осіб — у разі відсутності законного представника) має подати письмову заяву про надання соціальної послуги.

    • У Лисичанську відбулись змагання серед людей з обмеженими фізичними можливостями

     Сьогодні, 4 вересня, в приміщенні Лисичанського міського товариства інвалідів «Джерело», розташованого за адресою: кв. 40 років Перемоги, 10, відбулись змагання серед людей з обмеженими фізичними можливостями, присвячені Дню визволення міста Лисичанськ від фашистських загарбників.

     Змагання проходили з наступних видів спорту: шашки, дартс та конкурсу «Кільцекид», у яких взяли участь понад 25 осіб.

    • В Лисичанську відбувся турнір зі швидких шахів, присвячений Дню міста

     31 серпня та 1 вересня на базі шахового клубу «Шах і Мат» Лисичанської центральної бібліотеки відбувся турнір зі швидких шахів, присвячений Дню міста.

     У змаганні взяли участь 11 шахістів з міста Лисичанська та 2 — з міста Кремінна. Серед них було 2 шахістів зі званням кандидата у майстри спорту, 5 шахістів І розряду, 1 шахістка ІІ розряду та 5 шахістів-любителів. Учасники турніру грали за коловою системою, тобто кожен мав змогу зіграти з кожним. Контроль часу — 25 хвилин на партію кожному гравцю.

    • У Лисичанську пройшов чемпіонат міста з веслування на байдарках і каное

     1 вересня на базі СКОБ «Лисичанець» пройшов чемпіонат міста з веслування на байдарках і каное, присвячений Дню визволення міста Лисичанська від німецько-фашистських загарбників. В змаганнях взяли участь 20 лисичанських спортсменів.

     Кращими в своїх вікових категоріях стали наступні спортсмени:

    • Вітаємо вихованців міської ДЮСШ з нагородами!

     З 30 серпня по 2 вересня в с. Кароліно-Бугаз Одеської області пройшов Всеукраїнський турнір з боротьби самбо «Юна Україна». В змаганнях взяли участь понад 250 спортсменів з усієї країни.

     Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати:

     - ІІІ місце (серед юніорів) та ІІ місце (серед дівчат старшого віку) – Мирослава Савченко (44 кг);

    • Пройшло чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради

     Сьогодні, 3 вересня, пройшло чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради під головуванням міського голови Сергія Шиліна

     Під час засідання було розглянуто та затверджено питання про будівництво та архітектуру, про облік та розподіл житлової площі, про опіку та піклування.

    • Лисичани святкували День міста (фоторепортаж)

     Вчора, 2 вересня, мешканці Лисичанська гучно відсвяткували День міста на площі Перемоги, де ввечері пройшли святково-розважальні заходи.

     Просто неба працювали різноманітні майстер-класи, арт-зона «Розмалюйко!», а також всі бажаючі мали змогу намалювати святковий аквагрим та відвідати «Салон бібліотечного манікюру».

    • Про зміну реквізитів рахунків для зарахування надходжень до бюджетів відповідно до стандарту ІВАN

     Управління Державної казначейської служби України у м. Лисичанську Луганської області доводить до відома, що 05.08.2019 набрала чинності постанова Правління Національного банку України від 28.12.2018 № 162 «Про запровадження міжнародного номера банківського рахунку (ІВАN) в Україні» (далі — Постанова № 162).

     Згідно з Постановою № 162 в Україні номер банківського рахунку буде формуватись за стандартом ІВАN та складатиме 29 літерно-цифрових символів, а саме:

    • З Днем народження, рідний Лисичанськ! З Днем міста, шановні лисичани!

     Заходи, присвячені Дню міста та 76-ї річниці визволення Лисичанська, Новодружеська та Привілля від фашистських загарбників продовжилися біля меморіального комплексу «Пам’ять».

     Лисичанський міський голова Сергій Шилін відкрив урочистий мітинг словами привітань та подяки трудовим династіям нашого міста, які цілеспрямовано працювали й працюють заради економічного зростання міста та кожному лисичанину за ентузіазм і натхнення, за працьовиті руки, за розуміння і терпіння, за надію і віру в краще завтра та побажав рідному місту процвітання, а мешканцям, здоров’я, добра, любові та сімейного добробуту, душевної рівноваги та впевненості.

    • «Озираючись на мить назад та враховуючи досвід історії, ми маємо дбати про найголовніше - мир на рідній землі!»

     Сьогодні, 2 вересня, в День міста та 76-ї річниці визволення Лисичанська від нацистських загарбників за традицією урочисті заходи розпочалися біля меморіального комплексу «Привільнянський плацдарм». Це історичне місце є символом пам'яті і даниною поваги подвигу мужніх солдатів, які захищали нашу рідну землю і повернули мир і свободу нашої Батьківщини.

    • В Лисичанську пролунали перші дзвоники

     Сьогодні, 2 вересня, в школах Лисичанська пройшли урочисті лінійки, присвячені Дню знань та початку нового навчального року.

     1000 першокласників міста вперше переступили поріг світлих шкільних класів. Для них сьогодні пролунав найперший дзвінок.

     За традицією директори шкіл побажали своїм учням наснаги, а вчителям — чуйності та терпіння. Старшокласники подарували першокласникам чудові музичні вітання та подарунки. Також слово надали найменшим ученикам, які боязко читали вірші, вітали випускників та викладачів, вливаючись у великий шкільний колектив.

    • Шановні земляки!

     Щиро вітаємо вас з Днем міста та 76-ю річницею визволення Лисичанська від нацистських загарбників!

     Рідний Лисичанськ має визначну історію, яку потрібно знати та якою варто пишатися. Колиска Донбасу за свою історію виховала не одне покоління трудівників, що з гордістю та натхненням працювали на благо улюбленого міста. Тому сьогодні найщиріші слова вдячності саме старшому поколінню, яке заклало міцний фундамент розвитку Лисичанська.

     Окремої поваги та подяки заслуговує подвиг наших містян в роки Другої світової війни. На долю лисичан випали суворі випробування. Місто двічі було окуповане фашистами, велися запеклі бої, гинули тисячі мирних жителів. Сила духу та мужність, з якою змагалися наші земляки з ворогом, безцінні. Це гідний приклад служіння Батьківщині для всіх наступних поколінь. Світла пам’ять про великий подвиг захисників назавжди залишиться в наших серцях і буде для нас священною. Вічна слава героям, які вистояли і перемогли у Другій світовій війні в ім’я майбутніх поколінь!

     Ми схиляємо голови перед доблестю наших земляків, перед їх величезним не лише бойовим, а й трудовим героїзмом, завдяки якому в післявоєнні роки наше місто швидко було відбудовано. Озираючись назад, ми маємо гідні уроки минулого. І сторінки звільнення і відновлення Донбасу вчать нас тому, що спільними зусиллями можна досягти будь-якої мети, якою б недосяжною вона не здавалася. Віра у власні сили та впевненість є запорукою успіху.

     Ми спадкоємці видатного покоління, і ні в якому разі не маємо права забути про славу наших батьків і дідів, які заклали фундамент розвитку нашого міста. Працювати заради відродження Лисичанська це наш обов’язок, який з честю треба виконати заради майбутніх поколінь, яким жити тут та примножувати багатства рідного краю.

     Шановні земляки! В цей святковий день бажаємо нашому рідному Лисичанську миру та процвітання, всім його мешканцям — міцного здоров’я, добра та родинного затишку!

     Лисичанський міський голова Сергій Шилін,

     Лисичанська міська рада та її виконавчий комітет

    • Шановні школярі та студенти, батьки та педагоги!

     Вітаємо вас з Днем знань та початком нового навчального року!

     Бажаємо всім, хто вперше переступає поріг навчального закладу успіхів, широких життєвих горизонтів, невичерпної наснаги. Хай кожен прожитий день дає вам радість пізнання нового, задоволення від творчого пошуку, а енергія та оптимізм будуть вашими постійними супутниками.

     Учителям бажаємо натхненної праці, чуйного ставлення до своїх вихованців, віри в їхні здібності й обдарування, цікавої невтомної праці на освітянській ниві.

     Батькам бажаємо завжди відчувати радість успіхів та гордість за своїх дітей, прислухатися до їх нових захоплень, підтримувати та допомагати осягнути всі межі країни знань, розкрити власні таланти та самореалізуватися.

     Нехай новий навчальний рік порадує всіх значними досягненнями та здобутками! Міцного здоров’я, мирного неба, щастя та добробуту всім.

     Лисичанський міський голова Сергій Шилін,

     Лисичанська міська рада та її виконавчий комітет

    • 30 сентября - Международный день глухих

     У каждого из нас есть недостатки. Но далеко не у всех они физического плана. И даже изъяны этого толка могут быть разных категорий. Одно дело, к примеру, иметь грубый шрам на лице, что придает человеку отталкивающий вид и создает определенные проблемы в налаживании социальных контактов, и совсем другое — страдать отсутствием способности слышать. Ежегодно в первом осеннем месяце такие люди по всему миру становятся объектами общественного внимания — дата носит название « Международного дня глухих».

    • 30 вересня - День усиновлення в Україні

     30 вересня, в День святих Віри, Надії та Любові, а також їхньої матері Софії, відзначається День усиновлення в Україні. Цей день є символом милосердя і добра по відношенню до людей.

     Слухаючи історії про усиновлення дітей та спостерігаючи за їхнім життям, розуміємо, що батьки - усиновлювачі здійснюють життєвий подвиг. Усиновити дитину-сироту – означає проявити милосердя. Родина, в якій є усиновлена дитина – це родина назавжди. На щастя, кількість українців, які хочуть усиновити дитину, з кожним роком збільшується. За останні десять років усиновлено громадянами України 107 дітей, які є уродженцями міста Лисичанська.

     В нашому місті мешкає 7 прийомних сімей, в яких виховується 10 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, два дитячих будинки сімейного типу, в якому виховується 16 дітей, знаходяться під опікою та піклуванням 198 дітей.

     Велика вдячність всім, небайдужим до дитячої долі. Візьміть дитину у родину! І нехай разом з цим прекрасним моментом у Вас назавжди оселяться щастя, добробут та родинне благополуччя!

     Діти – наше майбутнє, а значить – майбутнє України. І саме від нас, дорослих, залежить, яким буде становлення маленької людини та як складеться її доля.

     Нехай щедрість і милосердя Ваших сердець примножуються з кожним днем заради дітей, майбутнього України.

    • Шановні працівники бібліотечної сфери!

     Вітаємо вас з професійним святом – Всеукраїнським днем бібліотек!

     У всі часи книги були джерелом знань. Вони навчають мудрості, долучають до мистецтва, роблять нас духовно багатшими. А бібліотекарі є наставниками, координаторами, навігаторами у великому світі літератури.

     У бібліотеках нашого міста нас завжди зустрічають добрі, знаючі та віддані своїй роботі люди. Дякуємо вам за велику творчу працю, за ваш особистий внесок в розвиток освіти, культури і науки. Ваша робота по збереженню книжкових пам'яток, архівів, колекцій, а також дослідницька діяльність дозволяють більше дізнаватися про багату історію і культуру нашого краю та країни.

     Шановні бібліотекарі! Нехай вас супроводжують віра, надія і любов до своєї праці, бо справа просвітництва, в значній мірі, знаходиться в ваших руках. Доброго вам здоров'я, творчих звершень та вдячних читачів!

     Міський голова Сергій Шилін,

     Лисичанська міська рада та її виконавчий комітет

    • Они принесли Лисичанску боевую и трудовую славу

     Торжественное мероприятие, посвященное Дню ветерана, состоялось сегодня, 28 сентября, в Центре внешкольной работы со школьниками и молодежью (ЦВРШМ).

     В этот день большой зал ЦВРШМ собрал трудовые династии города, ветеранов войны и труда, почетных граждан. Народный депутат Украины Сергей Дунаев, руководство города во главе с городским головой Сергеем Шилиным, депутаты городского совета, школьники и жители города собрались, чтобы чествовать людей, которые принесли Лисичанску боевую и трудовую славу.

    • Розклад роботи міських бібліотек у осінньо-зимовий період

     З 1 жовтня 2018 року робота бібліотек комунального закладу «Лисичанська централізована бібліотечна система» здійснюватиметься за осінньо-зимовим графіком:

     Центральна бібліотека:

     з 08:00 до 17:00

     Субота, неділя з 09:00 до 17:00

     Вихідний — понеділок

     Санітарний день — остання п’ятниця місяця

     Бібліотека для дітей № 1:

    • У Лисичанську відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

     Вчора, 27 вересня, в Лисичанській міській раді відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини, яке очолив заступник міського голови Ігор Ганьшин.

     Під час засідання члени комісії розглянули питання про визначення порядку участі батька у вихованні сина та про позбавлення батьківських прав, по яких вирішено підготовити висновок органу опіки та піклування, а також питання про влаштування дітей до школи-інтернат - підготовити рішення комісії з питань захисту прав дитини.

    • Подопечные терцентра приняли участие в мастер-классе по изготовлению оберегов

     Подопечные Лисичанского территориального центра социального обслуживания посетили Центр научно-технического творчества учащейся молодежи, где приняли участие в мастер-классе по изготовлению оберегов.

     Изготовляли Подорожницу - обрядовую куклу мотанку, которую давали в дорогу страннику, чтобы тому сопутствовала удача. Кукла очень маленькая, чтобы умещалась в ладони или в кармане.

    • З початку 2018 року працездатним населенням Лисичанського регіону сплачено понад 264 мільйона гривень ЄСВ

     «За 8 місяців поточного року, платниками міст Лисичанська, Новодружеська та Привілля, сплачено 264 млн 390,5 тис.грн. єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (ЄСВ), що на 94 млн 441,7 тис. грн більше відповідного періоду минулого року», - повідомила голова комісії з реорганізації, заступник начальника ДПІ у м.Лисичанську Ірина Філімонова.

    • Тим, хто виїжджає за кордон на постійне місце проживання

     Як повідомив завідувач сектору податків і зборів з фізичних осіб ДПІ у м. Лисичанську Сергій Макаренко: «Фахівцями ДПІ у м. Лисичанську, з початку поточного року, було видано 1 довідку про сплату податку резидентом, який виїжджає за кордон на постійне місце проживання (про відсутність податкових зобов’язань з цього податку) після проведення відповідних перевірок податкових декларацій запитувачів».

    • Подолання корупції - спільна мета

     Повідомити про корупційні діяння або неправомірні дії працівників податкових органів можна по телефону (044) 284-00-07 (“Пульс”).

     Державна податкова інспекція у м.Лисичанську

    • Економте свій час - обирайте електронну звітність!

     За консультаціями з питань надання податкової звітності в електронному вигляді, укладання договорів та отримання програмного забезпечення платники податків можуть звертатися до Державної податкової інспекції у м. Лисичанську за адресою: вул. ім. В.Сосюри, 347; каб.2, 40 або за телефоном: 4-27-47.

     Державна податкова інспекція у м.Лисичанську

    • У Лисичанську вшанували річницю трагедії у Бабиному Ярі

     77 років минуло з того трагічного дня, коли під час німецької окупації міста Києва, біля Бабиного Яру було розстріляно тисячі людей. Наше місто теж має таку трагічну сторінку у своїй історії. У роки Другої світової війни Лисичанськ двічі зазнав німецької окупації, під час якої загинула безліч мирного населення.

     Сьогодні, 28 вересня, керівництво міста вшанувало хвилиною мовчання пам'ять загиблих та поклало квіти до пам'ятного знаку жертвам Голокосту.

    • "ПУЛЬС" - допомагає оперативно вирішувати проблемні питання платників податків

     «Пульс» — це інтерактивний сервіс (телефонна лінія, яка працює цілодобово), що працює за принципом call-back — фахівці сервісу не тільки приймуть звернення, але й потім повідомлять про результати перевірки та вжиті заходи. Номер «Пульсу»: (044) 284-00-07.

     Державна податкова інспекція у м.Лисичанську

    • Шановні вихователі та працівники дошкільних закладів освіти!

     рпоВітаємо вас з професійним святом та дякуємо за тепло, доброту й турботу, яку ви щедро даруєте кожен день дітям!

     У Лисичанську дивовижну країну дитинства сьогодні створюють творчі та висококваліфіковані фахівці дошкільної освіти. Своїми знаннями, вміннями та любов'ю вони перетворюють кожен день дітлахів в день щастя й радості.

     Ваш ентузіазм, здатність розкривати таланти дітей, пробуджувати допитливість та бажання усвідомлювати таємниці навколишнього світу, вчити доброті, цілеспрямованості й чуйності викликають щире захоплення. Той фундамент, який ви закладаєте в них з самого дитинства, служить їм опорою та основою в подальшому житті.

     Нехай високий професіоналізм, вірність кращим традиціям, чуйне і дбайливе ставлення до вихованців залишаються вашими принципами та запорукою успіху в роботі, яка буде приносити радість та заслужене визнання, а вихованці якомога частіше будуть радувати вас своїми досягненнями.

     У цей святковий день особливі слова вдячності ветеранам - вірним і творчим наставникам молодих фахівців.

     Зі святом! Бажаємо вам миру, міцного здоров’я, натхнення, успіхів та поваги. Хай кожен ваш день повниться новою радістю та перемогою, здійснюються ваші плани та творчі задуми!

     Лисичанський міський голова Сергій Шилін,

     Лисичанська міська рада та її виконавчий комітет

    • Основы человеческих отношений

     1. Старайтесь по-настоящему слушать другого человека. Слушайте со всем вниманием и старанием, на которое вы способны. Ведь ощущение своей ценности, значимости возникает в ответ на внимание к нам другого человека.

    • 5 секретов жизни без стресса

     Секрет №1. Делайте перерывы для отдыха.

     Стресс заставляет нас терять энергию на ненужное напряжение мышц. В течение дня найдите время для того, чтобы расслабить напряженные мышцы. Сначала на это потребуется дополнительное усилие, но в скором времени это войдет в привычку, и вам не нужно будет выделять много времени на расслабление.

    • В Лисичанске поздравили дошкольных работников

     Ежегодно, в последнее воскресенье сентября, мы поздравляем работников дошкольных учреждений с профессиональным праздником.

     Не стали исключением и «дошкольники» нашего города. Вчера, 26 сентября, в детском саду №6 «Чайка» в их адрес звучали слова благодарности за результативную, плодотворную, творческую работу и создание положительного имиджа дошкольного образования.

    • Рятувальники відвідали наймолодших мешканців міста Лисичанськ

     Співробітники Лисичанського міського управління Головного управління ДСНС України у Луганській області постійно проводять навчальні заходи для дітей. Не обділяють увагою рятувальники і найменших мешканців міста.

    • Запрошуємо на службу в Державну службу України з надзвичайних ситуацій

     Проводиться набір на вакантні посади в Частину піротехнічних робіт та гуманітарного розмінування аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління ДСНС України у Луганській області в м. Лисичанськ: начальник групи піротехнічних робіт, начальник відділення групи піротехнічних робіт, старший сапер, сапер, водій-сапер, старший водолаз-сапер, водолаз-сапер, фельдшер, механік-водій-сапер, екскаваторник-сапер, кранівник-сапер. Пропонуємо: офіційне працевлаштування, пільговий стаж, соціальні гарантії, висока заробітна плата, отримання пільг, як у учасників бойових дій.

    • «Твої визволителі, Лисичанськ»

     Під такою назвою, 26 вересня, у міському краєзнавчому музеї відбулася науково-практична конференція, присвячена 75-ї річниці з Дня визволення Лисичанська від фашистських загарбників та Дня закінчення Другої світової війни.

     У заході взяли участь діти війни Юлія Миколаївна Панфьорова та Світлана Іванівна Лаврентьєва, викладачі суспільних дисциплін та студенти Лисичанського державного гірничо-індустріального коледжу.

    • «Шкільна бібліотека – центр творчого розвитку дитини»

     7Під такою назвою, вчора, 26 вересня, на базі Лисичанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 відбувся семінар для шкільних бібліотекарів, присвячений 100-річчю від дня народження видатного педагога і гуманіста Василя Олександровича Сухомлинського. Ця зустріч стала стартом у місті Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек.

    • Лисичанські співробітники ДСНС звертаються до громадян

     Осіння пора супроводжується зниженням середньодобових температур і як свідчать сухі цифри статистики, в опалювальний сезон зростає кількість пожеж в житловому секторі.

     Так, 25 вересня співробітники Лисичанського міського управління ГУ ДСНС України у Луганській області провели профілактичний рейд на Лисичанській автостанції з метою роз’яснення громадянам правил пожежної безпеки під час підготовки до опалювального сезону.

    • Знову у Лисичанську знайдено вибухонебезпечний предмет

     Увага! В черговий раз у м. Лисичанськ, на відкритій території де раніше була розташована Лисичанська ТЄЦ був знайдений вибухонебезпечний предмет, а саме: мінометна міна калібром 82 мм часів 2-ї ВОВ. Про небезпечну знахідку у вересні співробітникам ДСНС повідомили співробітники патрульної поліції. На протязі доби були проведені відповідні заходи по її знешкодженню.

     Шановні громадяни! У разі виявлення вибухонебезпечних предметів ні в якому разі не торкайтеся та не піднімайте його. Відійдіть назад своїми ж слідами на безпечну відстань! Негайно телефонуйте в службу порятунку за номером 101.

     Лисичанське міське відділення ГУ ДСНС у Луганській області

    • Робота міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги

     26 вересня в приміщенні управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги, створеної відповідно до Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.02.2003 № 250, Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848, Положення про Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29.01.2003 № 117. Очолив засідання заступник міського голови Максим Головньов.

    • Лисичанські спортсмени - призери обласного чемпіонату з дзюдо

     22 вересня у м. Рубіжне відбувся Відкритий чемпіонат Луганської області серед кадетів, чоловіків та жінок з дзюдо, в якому взяли участь понад 80 спортсменів із Луганської, Донецької та Харківської областей України.

     Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати:

    • Вітаємо вихованців міської ДЮСШ з нагородами

     22 вересня у м. Рубіжне відбулась першість ФСТ «Спартак» з дзюдо, в якій взяли участь понад 120 спортсменів із Луганської, Донецької та Харківської областей України.

     Вихованці Лисичанської міської ДЮСШ показали наступні результати:

    • В Лисичанске состоялась ежегодная (не)конференция активистов школ города

     Вчера, 25 сентября, в Центре внешкольной работы со школьниками и молодежью (ЦВРШМ) состоялась ежегодная (не)конференция с участием активистов школ города.

     Наша страна на пороге больших грядущих перемен. Реформа в образовательной системе не может не волновать одних из главных её фигурантов — учащихся. Ребята из 21 школы города Лисичанска собрались в живой, непринужденной и неформальной обстановке для обсуждения модели «Новой Школы Успеха глазами детей» — открытой, инновационной, динамично-развивающейся.

    • Всемирный день контрацепции

     Тема, о которой до сих пор стесняются вслух говорить в нашей стране, совсем недавно получила звание официального праздника, отмечаемого во всём мире.

     Впервые Всемирный день контрацепции отметили в 2007 году. Праздник, созданный по инициативе нескольких организаций, которые занимаются исследованием репродуктивного здоровья женщин и мужчин, решили отмечать 26 сентября. С этого дня стартовала длительная, международная информационно-просветительная кампания, направленная на сохранение репродуктивного здоровья женщин и мужчин. Целью которой является снижение высокого уровня незапланированных беременностей.

    • До уваги фізичних осіб, які є власниками молодняка великої рогатої худоби!

     Лисичанська міська рада повідомляє, що постановою Кабінету Міністрів України від 7 лютого 2018 р. № 107 затверджено Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва.

     Порядком передбачено, що бюджетні кошти спрямовуються на державну підтримку за декількома напрямами, в тому числі на надання спеціальної бюджетної дотації за вирощування молодняка великої рогатої худоби, який народився в господарствах фізичних осіб (далі — дотація за молодняк).

    • У Лисичанську відбулась сесія для вчителів початкових класів, які будуть працювати за програмою Нової української школи

     21 та 22 вересня на базі Лисичанського методичного центру освіти відбулась перша настановна очна сесія для 40 вчителів початкових класів, які з 1 вересня 2019 року будуть працювати за програмою Нової української школи.

    • Актуальний коментар: з 30 вересня знову курсуватиме поїзд «Лисичанськ-Київ-Лисичанськ»

     З 30 вересня 2018 року знову курсуватимуть поїзди № 19 «Київ-Лисичанськ», по парних днях, та № 20 «Лисичанськ-Київ» — по непарних. З Києва потяг рушатиме о 21 год. 48 хв., з Лисичанська — о 20 год. 28 хв., час у дорозі — 11 год. 48 хв.

     Час відправлення та прибуття зручний і для службовців, які направляються до столиці у відрядження, й для наших громадян з непідконтрольних територій, що подорожують Україною та мають встигнути перетнути КПВВ «Станиця Луганська» і дістатися Лисичанська.

     Пасажирські вагони більш комфортабельні, з кондиціюванням.

    • У Лисичанську затверджено нові тарифи на послуги з перевезення пасажирів

     Вчора, 24 вересня, відбулось позачергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради під головуванням першого заступника міського голови Андрія Шальнєва.

     Розглянувши звернення ПП «Люксавто-СДК» щодо зміни тарифів на послуги з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, члени виконавчого комітету вирішили встановити нові тарифи у наступних розмірах:

    • На стадіоні «Шахтар» відбулись ігри обласного чемпіонату з футболу

     22 вересня на КОК «Стадіон «Шахтар» відбулись ігри чемпіонату Луганської області з футболу з наступними результатами:

     юнаки 2006-2007 р.р. н. м. Лисичанськ - м. Попасна рахунок 1: 4;

    • В Лисичанську відбувся чемпіонат Луганської області з боротьби греко-римської

     22 вересня на базі міської ДЮСШ відбувся чемпіонат Луганської області з боротьби греко-римської серед кадетів, в якому взяли участь 86 спортсменів з міст Лисичанськ, Марківка, Біловодськ, Старобільськ, Новопсков, Кремінна

     Вихованці міської ДЮСШ стали переможцями та призерами в наступних вагових категоріях:

    • Вітаємо переможців та призерів чемпіонату з боротьби греко-римської

     22 вересня у міській ДЮСШ відбувся відкритий чемпіонат міста Лисичанськ з боротьби греко-римської серед юнаків 2006-2008 р.р.н., в якому взяли участь 57 спортсменів з міст Лисичанськ, Марківка, Біловодськ, Старобільськ, Новопсков, Кремінна.

     Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати:

    • Делегація міста Лисичанськ відвідала Станицю Луганську

     21 вересня делегація міста Лисичанськ на чолі з заступником міського голови Ігорем Ганьшиним взяла участь у святковому заході «Свято Миру та Єдності» під гаслом «Станиця-Луганська – це Україна», в смт Станиця Луганська.

    • Они тоже ковали Победу

     Ежегодно, 22 сентября, в Украине отмечается День партизанской славы. Этот праздник был установлен в 2001 году Указом Президента Украины, в честь 60-й годовщины начала подпольно-партизанского движения на Украине в годы Второй мировой войны. Этот день — дань всенародного уважения к тем, кто в суровое военное время боролся с фашистами в глубоком тылу врага, не жалея ни сил, ни жизни.

    • У Лисичанську обговорили можливість проведення семінарів для жінок

     Сьогодні, 24 вересня, у Лисичанській міській раді відбулась робоча зустріч з нагоди проведення на території міста семінарів для жіночих колективів щодо захисту прав жінок.

     У зустрічі взяли участь перший заступник міського голови Андрій Шальнєв, заступник міського голови Ігор Ганьшин, начальники структурних підрозділів Лисичанської міської ради та, безпосередньо, учасник проекту «Захист прав жінок та дітей, які проживають поблизу лінії зіткнення», член громадської організації «Східна правозахисна група», голова громадської організації «Жіноча правозахисна група» Ірина Нікульнікова.

    • Вітаємо Поліну Кочерову - чемпіонку України з пауерліфтингу

     З 13 по 23 вересня у м. Коломия відбувся чемпіонат України з класичного пауерліфтінгу серед юнаків та юніорів, в якому взяли участь 300 спортсменів з усіх областей України.

     Поліна Кочерова (84 кг) стала 3-х кратною чемпіонкою України, встановивши 4 рекорди: жим лежачі - 62,5 кг; присідання зі штангою - 150 кг; станова тяга - 180 кг; у загальній кількості піднятої ваги - 392 кг.

     Підготував спортсменку тренер з пауерліфтінгу Олександр Цвік.

     Відділ у справах сім`ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради

    • У Лисичанську відбулось засідання міської комісії з розгляду заяв деяких категорій осіб про виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення

     17 вересня у міській раді  відбулося чергове засідання міської комісії з розгляду заяв деяких категорій осіб про виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення під головуванням заступника міського голови Максима Головньова.

    • День миру відзначали у закладах культури міста

     Щороку, 21 вересня, світова спільнота відзначає Міжнародний день миру. Мир зараз як ніколи є важливим для нас і країни в цілому. І саме цього дня творчі працівники міста запросили мешканців до закладів культури на тематичні концертно-розважальні, пізнавальні заходи.

    • Шановні мешканці багатоквартирних будинків!

     З метою виконання Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» від 14.05.2015 року, №417-VIII, між співвласниками багатоквартирних будинків, в особі уповноваженого, на підставі рішення виконавчого комітету Лисичанської міської ради від 18 вересня 2018 року, №557 «Про призначення управителів багатоквартирних будинків», начальника управління з питань виконання політики Лисичанської міської ради в галузі житлово-комунального господарства Віталія Саханя та Комунальним підприємством «Лисичанська житлово-експлуатаційна контора №5», 21 вересня 2018 року укладені Договори про надання послуг з управління багатоквартирними будинками, перелік договорів із зазначенням багатоквартирних будинків та ціни послуги додаються.

    • Новый учебный год в Университете третьего возраста

     19 сентября в Лисичанском территориальном центре состоялось торжественное мероприятие по случаю начала нового учебного года в Университете третьего возраста. «Университет» на базе Лисичанского территориального центра работает не первый год, но желающих учиться не становится меньше. Подопечные терцентра очень активны, старательны и любознательны.

    • Шановні мешканці багатоквартирних будинків!

     З метою виконання Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» від 14.05.2015 року, № 417-VIII, між співвласниками багатоквартирних будинків, в особі уповноваженого, на підставі рішення виконавчого комітету Лисичанської міської ради від 18вересня 2018 року, № 557 «Про призначення управителів багатоквартирних будинків», начальника управління з питань виконання політики Лисичанської міської ради в галузі житлово-комунального господарства Віталія Саханя та Комунальним підприємством «Лисичанська житлово-експлуатаційна контора № 3», 21 вересня 2018 року укладені Договори про надання послуг з управління багатоквартирними будинками, перелік договорів із зазначенням багатоквартирних будинків та ціни послуги додаються.

    • Дорожня карта для абітурієнтів

     Дорожня карта для абітурієнтів із непідконтрольних Уряду України територій Донецької і Луганської областей та територій вздовж «лінії розмежування»

     Спрощена процедура вступу у ПТНЗ

     БЕЗ ПАСПОРТА, БЕЗ СВІДОЦТВА ЗА 9 КЛАС, БЕЗ АТЕСТАТА ЗА 11 КЛАС

     Якщо ти проживаєш на непідконтрольних територіях Донецької або Луганської областей або вздовж «лінії розмежування» та бажаєш вступити до українського закладу професійної (професійно-технічної) освіти, маєш усі можливості для цього!

     Якщо в тебе немає документа про середню освіту державного зразка України (свідоцтва/атестата), але хочеш навчатися в державному закладі професійної (професійно-технічної) освіти, вступай за спрощеною процедурою через Освітні Центри «Донбас-Україна».

    • В Лисичанске праздновали Международный день мира

     Сегодня, 21 сентября, в Международный День мира, школьники Лисичанска реализовали проект «День Мира в городе Л...».

     Мир — слово ёмкое и в то же время очень личное. От того как мы относимся к себе, умеем ли жить в мире с собой, способны ли понять мир рядом живущих, зависит жизнь людей, населяющих нашу планету.

    • ЛКСП «Лисичанськводоканал» отримало нову техніку

     В рамках Меморандуму про співпрацю, ЛКСП «Лисичанськводоканал» отримало від Дитячого фонду ООН (UNICEF) нову будівельну багатофункціональну техніку - колісний екскаватор JCB 160 W.

     Екскаватор обладнаний 4-х циліндровим дизельним турбованим двигуном, повноповоротною платформою з максимальним вилітом стріли 7м.

    • Шановні мешканці багатоквартирних будинків!

     З метою виконання Закону України від 14.05.2015 року № 417-VIII «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» між співвласниками багатоквартирних будинків, в особі уповноваженого, на підставі рішення виконавчого комітету Лисичанської міської ради від 18 вересня 2018 року, № 557 «Про призначення управителів багатоквартирних будинків», начальника управління з виконання політики Лисичанської міської ради в галузі житлово-комунального господарства Віталія Саханя та комунальним підприємством «Лисичанська житлово-експлуатаційна контора № 6», 21 вересня 2018 року укладені Договори про надання послуг з управління багатоквартирними будинками, перелік договорів із зазначенням багатоквартирних будинків та ціни послуги додаються.

    • Система е-Receipt (електронний чек) покращить умови ведення бізнесу

     19 червня 2018 року набула чинності постанова Кабінету Міністрів України від 13.06.2018 № 472, якою затверджено Порядок реалізації експериментального проекту щодо реєстрації та експлуатації новітніх моделей програмних та/або програмно-технічних комплексів, призначених для реєстрації розрахункових операцій (далі — Порядок № 472).

    • Про укладання трудового договору з найманим працівником пошарово

     В рамках реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!» ДПІ у м. Лисичанську інформує: трудовим законодавством України визначено, що працівник не може бути допущений до роботи без укладання трудового договору та без повідомлення органу фіскальної служби. Для оформлення найманого працівника на роботу підприємець повинен:

     • - укласти в письмовій формі трудовий договір;
    • Строки реєстрації податкових накладних та/або розрахунків коригування

     ДПІ у м. Лисичанську нагадує: строки реєстрації податкових накладних та/або розрахунків коригування до податкових накладних у Єдиному реєстрі податкових накладних (далі — ЄРПН) визначено п.201.10 ст. 201 Податкового кодексу України (далі — ПКУ).

     З 3 грудня 2017 року набрав чинності Закон України від 09.11.2017 № 2198 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо стабілізації розрахунків на оптовому ринку електричної енергії України» (далі — Закон № 2198), яким запроваджено, зокрема, зміни в строках реєстрації в ЄРПН податкових накладних та зміни в термінах формування податкового кредиту.

    • Особливості проведення розрахункових операцій при роздрібній торгівлі пивом

     ДПІ у м. Лисичанську звертає увагу: оскільки пиво віднесено до алкогольних напоїв, суб’єктам господарювання, для здійснення роздрібної торгівлі пивом (в т.ч. виключно пивом), необхідно отримати ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями з обов’язковим обладнанням місця торгівлі реєстраторами розрахункових операцій (далі — РРО). Отримання окремої ліцензії на роздрібну торгівлю пивом, у разі наявності у суб’єкта господарювання ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями, не передбачено. При цьому фізичні особи — підприємці — платники єдиного податку, які здійснюють роздрібну торгівлю пивом, при розрахунках зобов’язані застосовувати належним чином зареєстровані РРО з роздрукуванням відповідних розрахункових документів, що підтверджують виконання розрахункових операцій.

    • В оподаткуванні ПДВ з експорту олійних культур відбулися зміни

     1 вересня 2018 року набув чинності Закон України від 22.05.2018р. №2440-VIII «Про внесення зміни до підрозділу 2 розділу XX «Перехідні положення» Податкового кодексу України щодо деяких питань оподаткування податком на додану вартість операцій з вивезення за межі митної території України олійних культур». Цим законом внесено зміни до пункту 63 підрозділу 2 розділу XX «Перехідні положення» ПКУ. Змінами передбачено, що тимчасово звільняються від оподаткування ПДВ операції з експорту:

     - з 1 вересня 2018 року до 31 грудня 2021 року соєвих бобів (товарна позиція 1201 згідно з УКТ ЗЕД);

    • Підприємець - єдинник не отримав дохід: як сплачувати ЄСВ

     Для фізичних осіб-підприємців-платників єдиного податку єдиний соціальний внесок (ЄСВ) нараховується на суми, що визначаються такими платниками самостійно для себе, але не більше максимальної величини бази нарахування ЄСВ. При цьому сума ЄСВ не може бути меншою за розмір мінімального страхового внеску (у 2018 році — 819 грн 06 коп (3723 грн х 22 %). Отже, базою нарахування ЄСВ для підприємців-платників єдиного податку першої-третьої групи для себе є сума, визначена такими платниками самостійно, але не більше максимальної величини бази нарахування єдиного внеску та не менше розміру мінімального внеску (у 2018 році — 819 грн 06 коп.).

    • Удвічі більше ніж торік спрямували до бюджету рентної плати за користування радіочастотами платники Лисичанського регіону

     «З початку поточного року платники Лисичанського регіону перерахували 32,3 тис. грн. рентної плати за користування радіочастотними ресурсами, що в 2 рази більше ніж за 8 місяців 2017 року», — повідомила голова комісії з реорганізації, заступник начальника ДПІ у м. Лисичанську Ірина Філімонова.

    • З початку року Лисичанською ДПІ надано понад 8 тисяч різноманітних послуг

     За словами голови комісії з реорганізації, заступника начальника державної податкової інспекції (ДПІ) у м. Лисичанську Ірини Філімонової, фахівцями центру обслуговування платників Лисичанської ДПІ, за вісім місяців поточного року, надано 8122 різноманітні послуги. До найбільш затребуваних послуг входять: видача реєстраційних номерів облікової картки платника податків (ідентифікаційних номерів) — 3760; видача довідок про доходи громадян — 2514; надання витягу з реєстру платників єдиного податку — 417; видача довідок про доходи фізичних осіб-підприємців — 77.

    • Директор Лисичанського міського Палацу культури Ганна Рясна стала учасницею міжнародного обміну

     30 серпня Польсько-українською радою обміну молоддю, молодіжною організацію «СТАН» та ГО «Ком’юніті плюс» було відібрано 14 культурних активістів зі всієї України для участі в міжнародному обміні «8 причин бути активними!/8 reasons to be active!» до складу яких увійшла директор Лисичанського міського Палацу культури Ганна Рясна.

     Проект є частиною довготривалого проекту «Захисники демократії/ Democracy Defenders». Завдання обміну — допомогти активній молоді осмислити, які навички кожному з них приносить участь у громадському і професійному житті. А також поглибити зв’язки між українським і польським громадським культурним сектором.

    • Пройшло чергове засідання міської ради з питань безпечної життєдіяльності населення

     Сьогодні, 20 вересня, пройшло чергове засідання міської ради з питань безпечної життєдіяльності населення під головуванням заступника міського голови Андрія Якимчука.

     Члени ради, до якої входять начальники та співробітники відділів Лисичанської міської ради, Територіального медичного об’єднання м. Лисичанська, представники Державного нагляду у вугільній галузі Управління гірничого нагляду Головного управління Держпраці у Луганській області, Лисичанського міського управління ГУ Держпродспоживслужби у Луганській області, Лисичанського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Луганській області, розглянули нагальні питання відповідно до плану роботи ради.

    • В Лисичанську відбулось засідання координаційної ради з питань відпочинку та оздоровлення дітей та підлітків

     Сьогодні, 20 вересня, в Лисичанській міській раді відбулося засідання координаційної ради з питань відпочинку та оздоровлення дітей та підлітків під головуванням заступника міського голови Ігоря Ганьшина.

     В роботі комісії взяли участь начальники та співробітники відділів та служб Лисичанської міської ради, співробітники управління Держпродспоживслужби у м. Лисичанську, Лисичанського міського управління ГУ ДСНС України в Луганській області, ЦМЛ ім. Титова.

    • Акція "Запобігти. Врятувати. Допомогти" у Лисичанську

     14 вересня на площадці біля Центру позашкільної роботи з молоддю та школярами співробітниками Лисичанського міського управління, АРЗ СП ГУ ДСНС України у Луганській області, другого воєнізованого гірничорятувального загону та співробітниками Лисичанських міських курсів 3 категорії НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області було проведено свято в рамках Всеукраїнської акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти».

    • Шановні ветерани війни!

     На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 14.03.2018 № 170 «Деякі питання виплати у 2018 році разової грошової допомоги до 5 травня, передбаченої Законами України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» і «Про жертви нацистських переслідувань» управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради здійснює виплату відповідної допомоги ветеранам війни та жертвам нацистських переслідувань.

    • У Лисичанську відбулось чергове засідання експертної комісії архівного відділу

     Сьогодні, 19 вересня, в архівному відділі Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання експертної комісії архівного відділу.

     В ході засідання були розглянуті наступні питання:

     — описи справ постійного зберігання, з кадрових питань (особового складу), акт про вилучення для знищення документів, не внесених до Національного архівного фонду, Лисичанського обласного протитуберкульозного диспансеру;

    • У Лисичанську відбулось чергове засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги

     Сьогодні, 19 вересня, в приміщенні управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги під головуванням заступника міського голови Максима Головньова.

     Комісія створена відповідно до Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.02.2003 № 250, Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848, Положення про Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29.01.2003 № 117. До складу комісії увійшли представники виконавчих органів міської ради та Лисичанського міського центру зайнятості. 

    • Чергове засідання виконкому пройшло у міській раді

     Сьогодні, 18 вересня, пройшло чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради, яке очолив перший заступник міського голови Андрій Шальнєв.

     Під час засідання були розглянуті питання про облік та розподіл житлової площі і про опіку та піклування.

    • До уваги мешканців житлових будинків - співвласників багатоквартирних будинків!

     Управління з виконання політики Лисичанської міської ради в галузі житлово-комунального господарства інформує, що комунальними житлово-експлуатаційними підприємствами, які надають житлові послуги мешканцям багатоквартирних житлових будинків міста, відповідно до чинного законодавства України проводяться роботи з підготовки житлового фонду міста Лисичанська до опалювального періоду 2018-2019 років.

     У зв’язку з неодноразовими випадками розкрадання обладнання внутрішньобудинкових інженерних мереж, які останнім часом мають місце, просимо мешканців житлових будинків — співвласників багатоквартирних будинків, з метою недопущення зриву початку опалювального періоду 2018-2019 років, звертати увагу на сторонніх підозрілих осіб, які перебувають у під’їздах, підвальних приміщеннях будинків та негайно повідомляти про них аварійно-диспетчерські служби комунальних підприємств та Лисичанського відділу поліції ГУНП в Луганській області.

    • Учні Лисичанська взяли участь у Всеукраїнському фіналі спортивно-масового заходу «Олімпійське лелеченя»

     Команда учнів Лисичанської загальноосвітньої школи (ЗОШ) І-ІІІ ступенів № 4 на правах переможця обласного етапу взяла участь у Всеукраїнському фіналі спортивно-масового заходу «Олімпійське лелеченя», який проходив у Міжнародному дитячому центрі (МДЦ) «Артек».

     Організатори змагань радо зустрічали учасників, щиро вітали як дітей, так і дорослих.

    • Міська комісія з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам продовжує роботу

     imagesСьогодні, 17 вересня, у Лисичанській міській раді відбулося чергове засідання міської комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам, створеної відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 08.06.2016 № 365. Комісію очолює заступник міського голови Максим Головньов. До складу комісії також входять представники органів, що здійснюють соціальні виплати внутрішньо переміщеним особам.

     Під час засідання комісії розглянуто 66 звернень внутрішньо переміщених осіб щодо призначення їм різних видів соціальних виплат. Зокрема, 57 звернень про призначення адресної грошової допомоги на покриття витрат на проживання, 4 звернення про надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг та житлової субсидії, 2 — на призначення допомоги при народжені дитини, 1 — на допомогу одиноким матерям, 1 — на допомогу малозабезпеченим сім’ям, 1 — на допомогу на дітей, над якими встановлено опіку.

    • Вітаємо вихованців зразкової студії східного танцю "Атлантіс" з черговими нагородами!

     15 вересня у м. Святогірськ відбувся Всеукраїнський рейтинговий фестиваль по Bellydance, в рамках якого пройшов відбірковий тур до чемпіонату України «Форум — Bellydance-2018».

     Лисичанськ на заході представив колектив зразкової студії східного танцю (ЗССТ) «Атлантіс». Всього у фестивалі взяли участь 16 танцювальних клубів з 8 міст Луганської та Донецької областей.

    • «У природи немає поганої погоди»

     Саме під таким гаслом, 15 вересня, відбулось святкування 70-річчя мікрорайону шахти «Матроська». Навіть дощ, який йшов майже все свято, ані на трішки не зіпсував гарний настрій!

     Розпочалося свято з виставки майстрів декоративно-ужиткового мистецтва, що мешкають на мікрорайоні. Потім, святкову естафету перехопили веселі аніматори Смурфетта та Ельза, які протягом всієї ігрової програми не могли визначитися хто з них найпопулярніший. Привітавши першокласників, дівчатка заспокоїлися та оголосили про початок великого концерту.

    • У Лисичанську пройшли матчеві зустрічі чемпіонату Луганської області з футболу

     15 вересня на культурно-оздоровчому комплексі «Стадіон «Шахтар» пройшли матчеві зустрічі чемпіонату Луганської області з футболу 2018-2019 року серед команд юнаків.

     Серед спортсменів 2004-05р.н. матч Лисичанськ — Сєвєродонецьк був зіграний з рахунком 1:1, а серед спортсменів 2006-07р.н. з рахунком 2:3.

    • Вітаємо лисичанських гімнасток - призерів відкритого чемпіонату Луганської області!

     З 13 по 15 вересня в місті Рубіжне пройшов відкритий чемпіонат Луганської області з гімнастики спортивної серед юніорів. В змаганнях взяли участь понад 50 спортсменів з Лисичанська, Сєвєродонецька та Рубіжного.

     Лисичанські гімнастки показали наступні результати:

    • Подолання корупції - спільна мета

     Повідомити про корупційні діяння або неправомірні дії працівників податкових органів можна по телефону (044) 284-00-07 («Пульс»).

     Державна податкова інспекція у м.Лисичанську

      

    • "ПУЛЬС" - допомагає оперативно вирішувати проблемні питання платників податків

     «Пульс» — це інтерактивний сервіс (телефонна лінія, яка працює цілодобово), що працює за принципом call-back — фахівці сервісу не тільки приймуть звернення, але й потім повідомлять про результати перевірки та вжиті заходи. Номер «Пульсу»: (044) 284-00-07.

     Державна податкова інспекція у м.Лисичанську

      

    • Економте свій час - обирайте електронну звітність!

     За консультаціями з питань надання податкової звітності в електронному вигляді, укладання договорів та отримання програмного забезпечення платники податків можуть звертатися до Державної податкової інспекції у м. Лисичанську за адресою: вул. ім. В.Сосюри, 347, каб.2, 40 або за телефоном: 4-27-47.

     Державна податкова інспекція у м.Лисичанську

      

    • Понад 760 тисяч гривень податку на нерухомість сплачено до місцевого бюджету за 8 місяців 2018 року

     «За січень-серпень 2018 року платники податків, які перебувають на обліку у ДПІ м.Лисичанська, сплатили до місцевого бюджету 760,2 тис. грн податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Це на 410,7 тис.грн або на 117,5 відсотка більше, ніж за аналогічний період минулого року», — повідомила голова комісії з реорганізації, заступник начальника ДПІ у м.Лисичанську Ірина Філімонова.

    • Платники мм.Лисичанська, Новодружеська та Привілля спрямували до державного бюджету понад 16 мільйонів гривень військового збору

     За словами голови комісії з реорганізації, заступника начальника ДПІ у м. Лисичанську Ірини Філімонової: «За вісім місяців поточного року платники податків міст Лисичанська, Новодружеська та Привілля спрямували до Державного бюджету України 16 млн 305,8 тис. грн. військового збору, що на 5 млн 108,0 тис. грн. або на 45,6 відсотка більше, ніж за відповідний період минулого року».

    • До уваги населення! Повитиця Лемана

     Повитиця Лемана — карантинний організм, який поширений в Луганській області. Культури, на яких паразитує це абрикос, алича, айва, виноград, вишня, гранат, груша, ожина, інжир, кизил, малина, мигдаль, персик, слива, смородина, черешня, шовковиця, яблуня та на багатьох видах лісових, декоративних і трав’янистих рослинах (всього близько 218 видів).

    • Колектив ЛСШ І-ІІІ ст. №27 - учасник Всеукраїнського освітнього проекту «Zero Waste School»

     Із кожним роком усе більшого значення набуває проблема раціонального використання природних ресурсів, зменшення відходів, використання їх як вторинної сировини.

     Учні Лисичанської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 27 (ЛСШ І-ІІІ ст. № 27) стали учасниками Всеукраїнського освітнього проекту «Zero Waste School», який був організований Фондом братів Кличків та Фундацією Coca-Cola. Завдяки цікавому триденному тренінгу «Active Citizens», який проходив у Києві, команда отримала знання, які дозволяють їм виступати тренерами, проводити майстер-класи, створювати та втілювати у життя проекти зі сфери сортування сміття. Саме цю практику учні школи і застосовують на території рідного міста.

    • Відбувся фінал міської Спартакіади працівників освіти

     У Лисичанську доброю освітянською традицією стала міська Спартакіада працівників освіти. Програма спартакіади передбачає змагання з різних видів спорту протягом року.

     14 вересня на базі культурно-оздоровчого комплексу «Стадіону «Шахтар» відбулись фінальні змагання з легкої атлетики. На стадіоні зібралися представники колективів закладів загальної середньої та позашкільної освіти. До програми змагань увійшли біг на коротку дистанцію та стрибки у довжину з місця.

    • Уважаемые спасатели, сотрудники и ветераны Государственной службы Украины по чрезвычайным ситуациям!

     Поздравляем вас с профессиональным праздником — Днем спасателя!

     Ваш непростой труд вырабатывает особые качества личности — мужество, способность быстро принимать решения, ежесекундную готовность к действиям и привычку к риску. Трудно переоценить значимость миссии, которой вы посвятили свою жизнь. Ведь вы ежедневно спешите на помощь людям, попавшим в беду, беззаветно преданные своему делу, противостоите смертельной опасности и являете собой яркий пример патриотизма и беззаветного служения Родине.

     Спасибо вам за тысячи сохраненных жизней, за профессионализм и оперативность, за работу, которую вы делаете для обеспечения безопасности населения, за самоотверженность и верность долгу, за то, что, столкнувшись лицом к лицу с аварией, катастрофой, стихийным бедствием или несчастным случаем, любой может быть уверен — помощь придет!

     В этот праздничный день желаем всем вам неиссякаемой энергии, бодрости духа, крепкого здоровья, счастья и благополучия. Пусть осуществятся все Ваши жизненные планы, надежды и мечты, а каждый день вашей жизни будет светлым, солнечным и дарит радость жизненных побед!

     Лисичанский городской голова Сергей Шилин,

     Лисичанский городский совет и его исполнительный комитет

    • З Днем фармацевтичного працівника!

    • В Лисичанске ко Дню спасателя прошло торжественное мероприятие

     Сегодня, 14 сентября, в преддверии Дня спасателя, в Центре внешкольной работы со школьниками и молодежью состоялось торжественное мероприятие.

     Самоотверженные работники аварийно-спасательных служб и пожарной охраны по долгу службы всегда придут на помощь и сделают все необходимое для спасения людей и ликвидации чрезвычайной ситуации. Для этих замечательных мужественных людей, работа которых связана с риском для жизни, сегодня со сцены звучали слова поздравлений, благодарности за нелегкий труд, а также вокальные и хореографические подарки.

    • В Лисичанську відбулось чергове засідання комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати

     Сьогодні, 14 вересня, в Лисичанській міській раді відбулось засідання комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, а також з питань реалізації заходів, спрямованих на легалізацію найманої праці. Очолив засідання заступник голови Лисичанської міської ради Максим Головньов. До складу комісії увійшли керівники та співробітники відділів та управлінь Лисичанської міської ради та органів державної влади.

    • «Только так можно счастье знать»

     Під такою назвою, вчора, 12 вересня, у літературно — музичній вітальні Лисичанського міського Палацу культури відбувся творчий вечір поетеси Любові Шипілової.

     На початку заходу присутні привітали місцеву поетесу, композитора, співачку, члена літературного об’єднання «Істок» Любов Шипілову з Днем народження.

     Поетеса розповіла присутнім про своє життя, творчу діяльність, видатні успіхи, досягнення у літературі і музиці.

    • Відбулося чергове засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги

     Вчора, 12 вересня, в приміщенні управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги, створеної відповідно до Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.02.2003 № 250, Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848, Положення про Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29.01.2003 № 117.

     До складу комісії увійшли представники виконавчих органів міської ради та Лисичанського міського центру зайнятості. Засідання комісії відбулося під головуванням заступника міського голови Головньова М.С.

    • «Жіночий світ мистецтва»

     Під такою назвою, вчора, 12 вересня, в Лисичанському міському краєзнавчому музеї відбулося відкриття першої персональної виставки живопису лисичанських художниць Тетяни Творцової та Вікторії Грицутенко.

     У виставковій залі представлено більше тридцяти картин в техніці живопис, на яких яскраво та неповторно зображені міські та морські пейзажі, натюрморти, портрети, виконані олівцем, ікони, картини за мотивами творів відомих письменників.

    • Первый заместитель Лисичанского городского головы Андрей Шальнев встретился с представителями команды Мирового банка

     Сегодня, 12 сентября, в Лисичанском городском совете прошла встреча первого заместителя Лисичанского городского головы Андрея Шальнева с представителями команды Мирового банка: руководителем группы и старшим специалистом по вопросам социального развития Холли Беннер и Лорой Е. Бейли, специалистом по вопросам безопасности Сергеем Грабским, консультантом по вопросам социального развития Александром Шатирко. Встреча проходила при содействии Сектора в Луганской области Министерства по вопросам временно оккупированных территорий и внутренне перемещенных лиц Украины в рамках инициативы «Лидерство в сотрудничестве для адаптации и развития».

    • Творчі працівники та вихованці ПК ім. В.М. Сосюри привітали мешканців Вовчеярівки з 235-ю річницею заснування селища

     8 вересня творчі працівники та учасники художньої самодіяльності Палацу культури ім. В.М. Сосюри стали учасниками святкової урочисто-розважальної програми, присвяченої 235-й річниці селища Вовчеярівка.

     Цього дня жителів селища яскравими номерами вітали Лоліта Глотова у супроводі танцювальних колективів «Taimdance» та «Forse», солістки зразкової студії східного танцю «Атлантіс» Олександра Ісаєва та Валерія Ратушна, а також Валерій Сидоренко та Ірина Ромашова.

    • 12 вересня - виїзний прийом громадян

     12 вересня о 15.00 начальник Лисичанського відділу поліції ГУНП в Луганській області, підполковник поліції Андрій Валентинович Корольов проведе виїзний прийом громадян у місті Новодружеськ.

     Прийом буде здійснюватися за адресою: м. Новодружеськ, вул. Миру, 30 (адмінбудівля Новодружеського відділення поліції) попередній запис за телефоном: (066) 906-34-49. 

    • У міській раді пройшло засідання позачергової сесії

     Сьогодні, 10 вересня, пройшло засідання позачергової 50-ї сесії Лисичанської міської ради, яке очолив депутат міської ради Едуард Щеглаков. В роботі сесії взяли участь 24 депутати, керівники та співробітники структурних підрозділів міської ради та комунальних підприємств, представники громадськості та засобів масової інформації.

     Для організації надання послуг харчування учнів у закладах загальної середньої освіти на період до визначення переможця тендерних процедур (розгляду питання в Антимонопольному комітеті України), депутати ухвалили рішення про надання дозволу Лисичанському комунальному підприємству «Комбінат шкільного харчування» надання послуг харчування у закладах загальної середньої освіти на платній основі.

    • Лисичанські спортсмени - переможці та призери чемпіонату міста Харкова з акробатичного рок-н-ролу

     8 вересня пройшов відкритий чемпіонат міста Харкова з акробатичного рок-н-ролу серед пар та команд формейшн, присвячений Дню фізичної культури і спорту України. В змаганнях взяли участь понад 100 спортсменів з Харківської, Запорізької та Луганської областей.

     Лисичанські спортсмени показали наступні результати.

     Категорія «Соло-діти»:

    • В Лисичанську пройшов чемпіонат міста з косіки карате

     8 та 9 вересня на базі ЗОШ № 4 пройшов відкритий чемпіонат міста Лисичанська з косіки карате. В змаганнях взяли участь близько 30 спортсменів міста.

     Вихованці ДЮСШ показали наступні результати в розділі Куміте в своїх вікових категоріях:

    • Воспитанники Лисичанской ДЮСШ выступили в Киеве

     8 сентября в Киеве на НСК «Олимпийский» в рамках празднования Дня физической культуры и спорта состоялись показательные выступления по различным видам спорта. Воспитанники Лисичанской ДЮСШ представили Луганскую область на показательных выступлениях по Айкидо.

     Николай Маслов, Татьяна Лопата, Станислав Ефименко, Данил Лебедь, Кирилл Шеховцов, Захар Нечволод продемонстрировали техники сувари ваза, ханми хантачи ваза, бросковые техники и работу с оружием — деревянным шестом дзё. Продолжили выступление на боккенах Федор Валентинович Рубан, 5 дан Айкидо Айкикай и Елена Федак, 2 дан Айкидо Айкикай.

    • «Движ on Wheels»

     Под таким названием, в субботу, 8 сентября, в Лисичанске состоялся велофестиваль. Организаторами мероприятия выступили общественные организации «Ассоциация велосипедистов Киева», «Молодежное сообщество Лисичанска LSKYOUTH» и «The People» при поддержке Лисичанского городского совета.

     В парке возле Центра внешкольной работы со школьниками молодежью в рамках фестиваля расположилась бесплатная веломастерская, выставка начинающих художников и фотографов Лисичанска, музыкальная платформа и площадка для кинопоказа под открытым небом.

    • Перш ніж палити листя - добре подумай

     Чинним та природоохоронним законодавством заборонено спалювання опалого листя, залишків рослинності та, тим більше, будь-якого сміття.

     Нагадуємо, що вдихання диму від спалювання опалого листя та залишків рослинності може завдати негативних наслідків здоров’ю людей. Адже навесні та влітку листя дерев не тільки очищують повітря та збагачують його киснем, а й накопичують пил та шкідливі речовини, які викидаються автотранспортом і підприємствами. У разі спалювання листя, забруднюючі речовини потрапляють у атмосферу в вигляді продуктів згорання.

    • 9 вересня - День працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості

    • 8 вересня - День фізичної культури та спорту

    • Штормове попередження

     За інформацією Луганського обласного центру з гідрометеорології, завтра, 8 вересня 2018 року, по місту Сєвєродонецьку та місцями по Луганській області очікується посилення південно-східного вітру 15-20 м/с.

    • В Лисичанську відбулось засідання комісії з контролю за реалізацією виконання "Міської програми профілактики злочинності на 2018-2020 роки"

     Сьогодні, 7 вересня, в Лисичанській міській раді відбулось засідання комісії з контролю за реалізацією виконання «Міської програми профілактики злочинності на 2018-2020 роки».

    • Система «Електронний чек» - реальна можливість захисту прав бізнесу та споживачів

     Новітня система «Електронний чек», яка реалізується у рамках пілотного проекту Державної фіскальної служби, має на меті здійснення позитивних змін у ланці «підприємець — споживач».

     Сутність новації полягає у запровадженні альтернативного технологічного рішення у сфері реєстрації розрахункових операцій в галузі торгівлі, — без застосування традиційних реєстраторів розрахункових операцій, натомість у практику впроваджується електронний додаток до смартфона, який і буде виконувати функцію реєстратора розрахункових операцій.

    • Порядок сплати податку на нерухомість неповнолітньою особою

     ДПІ у м.Лисичанську, в рамках реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!», повідомляє: відповідно до пункту 99.2 Податкового кодексу України (далі — ПКУ) грошові зобов’язання неповнолітніх осіб ви­конують їх батьки (усиновителі), опікуни (піклувальники) до набуття неповнолітніми особами цивільної дієздатності в повному обсязі. Неповнолітньою вважається дитина у віці від чотирнадцяти до вісімнадцяти років (стаття 6 Сімейного кодексу України).

    • Інформацію щодо терміну дії посиленого сертифіката ЕЦП платник податків може отримати самостійно

     ДПІ у м. Лисичанську повідомляє: відповідно до норм Порядку обміну електронними документами з контролюючими органами, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 06.06.2017 № 557, автоматизована перевірка електронного документа включає, зокрема перевірку правового статусу електронного цифрового підпису (далі — ЕЦП) шляхом встановлення чинності посиленого сертифіката ключа підписувача на час підписання електронного документа та відповідності особистого ключа підписувача відкритому ключу, зазначеному у посиленому сертифікаті.

    • У пошукову систему «ЗІР» внесено зміни

     ДПІ у м. Лисичанську повідомляє: інформаційно-довідковий департамент ДФС інформує про внесення змін у пошукову систему Загальнодоступного інформаційно-довідкового ресурсу (ЗІР), зокрема, розділів «Запитання-відповіді з Бази знань», «Нормативні та інформаційні документи» та підрозділу «Письмові звернення» розділу «Єдиний реєстр ІПК, Електронний кабінет, письмові звернення».

    • Увага! Оновлено реєстр ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами

     ДПІ у м. Лисичанську звертає увагу: інформацію про дію ліцензії на роздрібну торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами можна перевірити on-line на веб-сайті фіскальної служби.

     Для зручності платників на субсайті Головного управління ДФС у Луганській області офіційного веб-порталу ДФС http://lg.sfs.gov.ua в розділі «Реєстри» формовано Реєстр виданих, призупинених та анульованих ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами у Луганській області станом на 01 вересня 2018 року.

     Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

    • Самостійна відмова від сплати єдиного податку юридичною особою четвертої групи

     ДПІ у м. Лисичанську повідомляє: юридична особа у разі самостійної відмови від сплати єдиного податку четвертої групи має подати за результатами кварталу, в якому відмовляється від сплати такого податку, уточнену декларацію з відповідними уточненими показниками сум єдиного податку, розрахованих на поточний рік. Платник подає заяву про відмову від сплати єдиного податку четвертої групи. У разі відмови від сплати єдиного податку четвертої групи платник може перейти на загальну систему оподаткування або на сплату єдиного податку третьої групи.

    • Майже 300 тисяч гривень екоподатку перерахували до бюджету платники Лисичанського регіону

     «За січень-серпень поточного року платниками міст Лисичанська, Новодружеська та Привілля було перераховано до бюджету 290,0 тис. грн. екологічного податку», — повідомила голова комісії з реорганізації, заступник начальника ДПІ у м. Лисичанську Ірина Філімонова.

     Також вона зазначила, що частина з цих коштів спрямовується на мінімізацію нанесення шкоди довкіллю промисловістю та на раціональне використання природних ресурсів та нагадала, що державні програми по захисту навколишнього середовища фінансуються саме від отримання коштів від сплати екологічного податку.

     Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

    • За 8 місяців поточного року до зведеного бюджету Лисичанські платники спрямували майже 310 мільйонів гривень

     «За січень-серпень 2018 року платниками Лисичанського регіону до бюджетів всіх рівнів спрямовано 309 млн 915,2 тис. грн., — повідомила голова комісії з реорганізації, заступник начальника ДПІ у м. Лисичанську Ірина Філімонова. — До державного бюджету було перераховано податків та зборів у сумі 117 млн 224,3 тис. грн., що на 26 млн 551,3 тис. грн. або на 29,3% більше, ніж у відповідному періоді минулого року. До місцевого бюджету надійшло 192 млн 690,9 тис. грн., що перевищує показник відповідного періоду минулого року на 17,8%».

    • ДПІ відповідає на запитання

     Запитання: Який порядок добровільної сплати єдиного внеску?

     Відповідь: Платники, які мають право на добровільну сплату єдиного внеску з деяких видів загальнообов’язкового державного соціального страхування, подають до фіскальних органів за місцем проживання наступні документи:

     • — заяву про добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування або про добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного пенсійного страхування (одноразова сплата єдиного внеску) за формою згідно з додатком 3 до Інструкції № 449;
     • До Дня фізичної культури і спорту у міській раді відзначили працівників галузі

      Сьогодні, 7 вересня, у Лисичанській міській ради привітали керівників та викладачів фізичного виховання навчальних закладів міста та тренерів-викладачів Лисичанської міської ДЮШ з Днем фізичної культури і спорту.

      Перший заступник міського голови Андрій Шальнєв напередодні професійного свята подякував найкращим представникам галузі за роботу з фізичного виховання підростаючого покоління та побажав миру, успіхів, перемог і досягнення нових вершин.

     • До уваги платників податків!

      Державна податкова інспекція у м. Лисичанську нагадує, що з 2 липня 2018 року змінилися реквізити бюджетних рахунків для сплати податків і зборів.

      За довідками звертатися за тел. 7-12-88 або 7-11-81.

      Інформація у додатках.

      Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

       

     • В Лисичанську відбулися змагання серед людей з обмеженими фізичними можливостями

      Сьогодні, 6 вересня, в приміщенні Лисичанського міського товариства інвалідів «Джерело», розташованого за адресою: кв. 40 років Перемоги, 10, відбулись змагання серед людей з обмеженими фізичними можливостями, присвячені Дню визволення міста Лисичанськ від фашистських загарбників.

     • У Лисичанську пройшов відкритий Олімпійський урок

      Сьогодні, 6 вересня, на базі Лисичанського НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 — ДНЗ «Барвінок», в рамках Всеукраїнського Олімпійського тижня, пройшов щорічний спортивно-масовий захід «Відкритий Олімпійський урок».

      У святі спорту, організованому за сприяння відділу освіти та відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради, Лисичанського методичного центру, взяли участь близько 200 школярів.

     • Робота міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги

      Вчора, 5 вересня, в приміщенні управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги, створеної відповідно до Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.02.2003 № 250, Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848, Положення про Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29.01.2003 № 117.

     • Про стан роботи з надання пільговій категорії населення пільг та компенсацій, передбачених законодавством

      Одним з основних завдань управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради є організація роботи з надання пільг ветеранам війни та праці, сім’ям з дітьми, особам з інвалідністю, громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, пенсіонерам, іншим пільговим категоріям населення.

      Найчисленнішою категорією, яку обслуговує управління, є громадяни, що мають право на пільги відповідно до чинного законодавства. Станом на 01.08.2018 це 33193 особи, з них 267 осіб з інвалідністю в наслідок війни, 1182 учасника бойових дій, в т.ч. 559 учасників АТО/ООС, 1091 учасник війни, 317 багатодітних сімей, 7920 дітей війни, 9728 ветеранів праці, 2738 осіб з інвалідністю загального захворювання, 608 громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, більше 9 тисяч пільговиків інших категорій. Пільги надаються по 14 законам України.

     • Лисичанські спортсмени - переможці та призери чемпіонату Луганської області з легкої атлетики

      1 та 2 вересня в місті Кремінна пройшов відкритий чемпіонат Луганської області з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2001 р.н. та молодше, серед юнаків та дівчат 2003 р.н. та молодше, серед команд ДЮСШ, СДЮШОР, спортивних клубів, об’єднаних територіальних громад, міст та районів Луганської області. В змаганнях взяли учать команди з міст та районів Луганської та Донецької областей.

      Лисичанські спортсмени показали наступні результати.

     • Ініціатива ЄС «Європейський корпус солідарності» відкриває можливості для молодих людей

      10 серпня 2018 року Європейська Комісія оголосила конкурс з відбору проектів в рамках ініціативи ЄС «Європейський корпус солідарності», яка відкриває можливості для молодих людей проводити волонтерську діяльність, стажуватись, знаходити робочі місця, а також реалізовувати свої власні проекти направлені на сприяння солідарності в європейському суспільстві.

      Зазначена ініціатива ЄС розрахована на 2018-2020 роки з бюджетом 375,6 млн. євро.

     • Міський голова Сергій Шилін взяв участь у роботі дискусійного форуму

      Вчора, 4 вересня, міський голова Сергій Шилін взяв участь у роботі дискусійного форуму «Соціальна єдність щодо плюралізму реформи децентралізації: актуальні питання, що турбують громадськість», який відбувся у місті Святогорськ в рамках Програми розвитку ООН та Програми відновлення та розбудови миру (RPP).

      Мета заходу — розгляд напрямків роботи з децентралізації та безпеки, соціальної згуртованості та примирення в процесі багатостороннього обговорення через підходи ПРООН для привернення уваги влади, органів місцевого самоврядування, громадськості та міжнародних організацій до результатів співпраці та вирішення проблем, які сьогодні постають перед громадами в питаннях децентралізації.

     • Дитяча бібліотека сьогодні: нове бачення, нові орієнтири та нові можливості

      Під такою назвою, 3 вересня, у бібліотеці для дітей №1 Лисичанської ЦБС відбувся круглий стіл. Представники провідних видавництв України, художники-ілюстратори та письменники з різних куточків України завітали до нашого міста з метою популяризації дитячого читання в Луганській області.

     • Лоліта Глотова - переможниця караоке-програми "Співочий Лисичанськ"

      Протягом минулого тижня у різних мікрорайонах міста відбулись відбіркові тури розважальної караоке-програми «Співочий Лисичанськ», які пройшли у рамках святкування Дня міста та 75-річниці визволення Лисичанська від фашистських загарбників.

     • "Подорож стежками Лисичанська"

      Під такою назвою 1 вересня для дітей міста в парку біля ЦПРШМ відбулося дитяче свято, присвячене 75-й річниці визволення міста Лисичанська від фашистських загарбників.

      Свято розпочалося зі святкового концерту, під час якого учасники художньої самодіяльності міста продемонстрували свої таланти.

     • Увага! Знайдено вибухонебезпечний предмет

      Увага! В черговий раз у м. Лисичанськ, в районі селища Березово, 29 серпня, було знайдено вибухонебезпечний предмет - німецьку протипіхотну вистрибуючу осколочну міну кругового ураження часів 2-ї ВОВ. Протягом доби були проведені відповідні заходи по її знешкодженню.

      У разі виявлення вибухонебезпечних предметів ні в якому разі не торкайтеся та не піднімайте його. Відійдіть назад своїми ж слідами на безпечну відстань!

      Негайно телефонуйте в службу порятунку за номером 101.

      Лисичанське міське відділення ГУ ДСНС у луганській області

     • Увага! У вересні очікується ускладнення пожежної обстановки у природних екосистемах

      За даними Українського Гідрометцентру у вересні 2018 року очікується ускладнення пожежної обстановки у природних екосистемах, яке характеризується дефіцитом опадів, вищим за норму температурним режимом та формуванням тривалих періодів з високим класом пожежної безпеки.

     • В Лисичанській міській раді пройшло засідання виконкому

      Сьогодні, 4 вересня, відбулось чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради, яке очолив перший заступник міського голови Андрій Шальнєв.

      Під час засідання були розглянуті питання про будівництво та архітектуру, про облік та розподіл житлової площі і про опіку та піклування.

      Про стан роботи з надання пільговій категорії населення передбачених законодавством пільг і компенсацій доповів начальник відділу персоніфікованого обліку управління праці та соціального захисту населення Валерій Юрков (додаток 1).

     • В Лисичанске прозвенели первые звонки

      Сегодня, 3 сентября, в школах Лисичанска прошли торжественные линейки, посвященные Дню знаний и началу нового учебного года.

      980 первоклассников города в нарядных школьных формах, белых бантах и с яркими букетами цветов в руках заполнили дворы школ и впервые переступили порог светлых чистых классов. Для них сегодня прозвучал самый первый в их жизни школьный звонок.

     • В Лисичанську пройшов чемпіонат міста з веслування на байдарках та каное

      Вже традиційним стало проведення на початку осені змагань з веслування на байдарках і каное на призи нашого земляка олімпійського чемпіона Миколи Чужикова.

      1 вересня на СКОБ «Лисичанець» пройшов чемпіонат міста Лисичанська з веслування на байдарках та каное, присвячений Дню визволення міста від німецько-фашистських загарбників, в якому взяли участь вихованці міської ДЮСШ та ветерани спорту різних вікових категорій.

     • В міській раді розглянуто стан погашення заборгованості перед Пенсійним фондом

      31 серпня в Лисичанській міській раді відбулося засідання міської комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, а також з питань реалізації заходів, спрямованих на легалізацію найманої праці. Очолив засідання заступник міського голови Максим Головньов.

     • Увага! Активізувались телефонні шахраї!

      Останнім часом громадяни стикаються з вимаганням грошей по телефону шляхом обману та зловживанням довірою. Будьте обережні! Діють шахраї — псевдо поліцейські!

      Аферист, представляючись представником поліції, телефонує випадковій «жертві» та повідомляє, що її близька людина потрапила в поліцію, ДТП, тощо та негайно потрібні гроші «для вирішення питання». Ні в якому разі не передавайте гроші невідомим особам, не перераховуйте гроші через платіжні системи, чи в будь-який інший спосіб. Зателефонуйте своєму родичу і в поліцію, та перевірте інформацію про подію.

      Поліцейські в черговий раз нагадують громадянам будьте обережні та не довіряйте будь-якій інформації по телефону, бережіть свої заощадження!

      Лисичанський відділ поліції ГУНП в Луганській області

     • Лисичанск продолжает праздновать День города

      Мероприятия, посвященные празднованию 75-й годовщины освобождения от фашистских захватчиков и 308-й годовщине со дня основания Лисичанска продолжились у мемориального комплекса «Память».

      В ходе торжественного митинга городской голова Сергей Шилин отметил: «За 308 лет истории, жителям города не раз пришлось героически отстаивать мир и свободу на родной земле. Но суровые испытания и ожесточённые бои с врагом во время Второй Мировой войны занимают особое место на страницах прошлого нашего города. Лисичанск дважды подвергался фашистской оккупации. И цена, которую заплатили наши земляки за долгожданную радость освобождения, была огромной».

     • Любимый город празднует день рождения

      Сегодня, 2 сентября, наш родной и любимый город Лисичанск празднует свой День рождения и 75-ю годовщину освобождения от нацистских захватчиков. По традиции, торжественные митинги в этот день начинаются именно с мемориального комплекса Привольнянский плацдарм. Это историческое место является символом памяти и данью уважения подвигу мужественных солдат, которые отстояли нашу родную землю и вернули мир и свободу нашей Родине 75 лет назад.

      В мероприятии приняли участие народный депутат Украины Сергей Дунаев, руководство города во главе с городским головой Сергеем Шилиным, городские головы городов Приволье и Новодружеск Максим Гура и Андрей Гайдуков, депутаты, ветераны войны и труда, учащаяся молодежь, жители города.

     • Уважаемые лисичане! Дорогие земляки!

      Тепло и сердечно поздравляем вас с Днем города Лисичанска!

      Этот день особенный для каждого, кто вложил частицу собственной души в становление и развитие Лисичанска. Наш город основан на доброй славе, трудолюбии и порядочности его жителей. Существующие успехи и достижения — это заслуга старшего поколения, пронесшего любовь и преданность своему городу через всю свою жизнь, разделившего с ним радости и горести, трудовые победы и нелегкие времена.

      В этот день мы также празднуем 75-ю годовщину освобождения Лисичанска от нацистских захватчиков. Мы вспоминаем тех, кто отдал свою жизнь и здоровье ради свободной жизни будущих поколений.

      На долю города и лисичан в годы Второй мировой войны выпали суровые испытания. Здесь велись ожесточённые бои с врагом. Город дважды подвергался фашистской оккупации, в ходе которой погибли тысячи мирных жителей.

      Подвиг жителей Лисичанска, мужество и стойкость, героизм в борьбе за освобождение родного края от оккупантов удостоились высоких государственных наград.

      Дорогие лисичане! Мы преклоняемся перед ратным и трудовым подвигом отцов и дедов, вернувшим жизнь нашему любимому городу, мы горды и счастливы тем, что эстафету созидания подхватили их дети и внуки — вы, дорогие горожане!

      Уверены, что достижения лисичан не случайны. Мы — наследники легендарного поколения, мы никогда не уроним чести и славы наших отцов и дедов.

      Лисичанск живет, Лисичанск меняется. Движущей силой развития города является любовь к родному краю и неугасаемая энергия его жителей. Искренняя благодарность всем, кто вложил и вкладывает частичку своей души и труда в становление и развитие нашего города.

      Дорогие лисичане! От всей души поздравляем вас с праздником! Желаем вам долгих лет жизни и крепкого здоровья! Вечная слава и земной поклон защитникам Родины!

      Искренне желаем родному городу стабильности и процветания, а его жителям — счастья и благополучия, мирной и достойной жизни! Пусть каждый ваш день будет наполнен добром и душевной теплотой, радостью и надеждой на лучшее, а время приносит только хорошие перемены!

      Лисичанский городской голова Сергей Шилин,

      Лисичанский городской совет и его исполнительный комитет

     • Дорогие школьники, студенты, педагоги и родители!

      Поздравляем вас с Днем знаний и началом нового учебного года!

      От всей души желаем школьникам и студентам высоких достижений в учебе, интересных и ярких страниц школьной и студенческой жизни. Набирайтесь опыта и знаний, учитесь своим трудом и талантом приносить максимальную пользу нашему городу и государству.

      Преподавателям желаем неисчерпаемой энергии, настойчивости и выдержки в достижении намеченных целей. От вашего профессионализма, педагогического таланта, творчества, душевной щедрости и мудрости зависит будущее наших детей и нашей страны. Пусть успехи и достижения ваших учеников вдохновляют и окрыляют вас.

      Родителям желаем гордиться успехами своих детей. Пусть ваша любовь, забота, помощь и поддержка помогают им самореализовываться и раскрывать свои таланты и возможности, покорять новые вершины знаний, мудрости и добра.

      Искренне желаем, чтобы новый учебный год стал успешным для каждого из вас!

      Городской голова Сергей Шилин,

      Лисичанский городской совет и его исполнительный комитет

     • 30 вересня - День усиновлення

      Враховуючи суспільну значущість усиновлення в забезпеченні права кожної дитини на виховання в сім’ї, з метою підтримки та розвитку національного усиновлення Указом Президента України затверджено відзначати щорічно 30 вересня День усиновлення. Мета цього свята полягає в підтримці та розвитку національного усиновлення.

      Саме в цей день, Православною Церквою шануються мучениці Віра, Надія, Любов та їх мати Софія. Віра, Надія і Любов — основні християнські чесноти, вони є символом милосердя і добра по відношенню до людей і вважається, що саме вони є найкращими покровителями цього свята.

      Усиновлення — це особлива дорога батьківства. Благородна і складна, переповнена емоціями, очікуваннями, тривогами і обов’язково надбаннями — і дитини, і дорослого.

      В День усиновлення хочеться подякувати всім усиновителям, співробітникам дитячих будинків, прийомним батькам, опікунам, піклувальникам, співробітникам служб у справах дітей — усім, хто причетний до цього свята. Доброта і любов — головне, що ми повинні дарувати дітям. Адже діти — це наша надія і наше майбутнє. Щоб ця надія здійснилася, ми, дорослі, повинні пам’ятати про свою відповідальність, піклуватися про кожну дитину, а особливо про дітей, які залишилися без батьківської опіки. Турбота про них — наша спільна мета, обов’язок суспільства, держави.

     • Шановні бібліотекарі!

      Прийміть найщиріші вітання з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек.

      У всі часи бібліотека була джерелом отримання різноманітних знань, накопичених людством. Книга і сьогодні залишається джерелом інформації, а бібліотекар — хранителем і двигуном людської культури.

      Сучасні бібліотеки — справжні центри інтелектуального та духовного життя, одні з самих затребуваних установ культури. Здійснюючи свою просвітницьку місію, вони здатні зіграти найважливішу роль в розвитку освіти, науки і культури, завжди залишаючись гарантом цивілізованості суспільства.

      Сьогодні бібліотеки міста Лисичанська знаходять і впроваджують нові форми спілкування з читачами, беруть участь у створенні сучасного інформаційного простору, а бібліотекарі — стають незамінними помічниками в оперативному і якісному забезпеченні інформацією.

      Бажаємо Вам нових ініціатив, цікавих перспективних проектів при виконанні свого професійного обов’язку. Нехай ваша працьовитість, життєва цілеспрямованість і високий професіоналізм допоможуть зберегти і примножити інтелектуальний і культурний потенціал нашого міста. Нехай ваша праця — праця хранителів людської мудрості — завжди користується заслуженою повагою в суспільстві і знаходить гідний відгук у людських серцях! Міцного вам здоров’я, щастя, благополуччя, оптимізму, нових творчих здобутків та вдячних читачів!

      Міський голова Сергій Шилін,

      Лисичанська міська рада та її виконавчий комітет

     • Повідомлення для підтвердження реальності операцій по зупиненим податковим накладним подаються в електронному вигляді

      ДПІ у м. Лисичанську нагадує: для унеможливлення впливу людського фактору на процес приймання документів Міністерством фінансів України внесено зміни до діючого наказу, якими передбачено подання повідомлень та документів на підтвердження реальності операцій по зупиненим податковим накладним виключно в електронному вигляді. Також передбачено і додатковий контроль за операціями з нульовою ставкою та тими операціями, які звільнені від оподаткування. Це, у свою чергу, дозволить зупинити подальше використання схем фіктивного кредиту з ПДВ.

     • Сервіси ДФС: Запроваджено новий сервіс для платників податку на додану вартість

      ДПІ у м.Лисичанську повідомляє: ДФС України доопрацьовано «Електронний кабінет платника» в частині надання доступу платникам податків на додану вартість до даних Єдиного реєстру податкових накладних (ЄРПН) в режимі реального часу щодо складених ним чи його контрагентами податкових накладних та/або розрахунків коригування (ПН/РК).

     • В Лисичанске состоялось расширенное заседание Президиума Лисичанского городского совета ветеранов

      Сегодня, 29 сентября, в преддверии Дня ветерана Украины и Международного дня пожилых людей, в помещении Лисичанского городского совета ветеранов и музея истории ветеранского движения состоялось расширенное заседание Президиума Лисичанского городского совета ветеранов под председательством Юрия Положенцева.

      В заседании приняли участие народный депутат Украины Сергей Дунаев, городской голова Сергей Шилин, секретарь Лисичанского городского совета Эдуард Щеглаков, директор Лисичанского территориального центра социального обслуживания Андрей Лазарев, председатели городских и первичных ветеранских организаций.

     • Анонс культурних та спортивних заходів з 2 по 8 жовтня (оновлено)

      2 жовтня о 16.00 в Лисичанській дитячій музичній школі № 2 розпочнеться концерт з нагоди Дня музики та Дня вчителя.

      3 жовтня запрошуємо відвідати:

      — бібліотеку-філію сімейного читання № 5 та долучитись до акції «Не запізнитися з добром»;

      о 12.00 вечір-пісні «А душа співає» — у бібліотеці-філії № 3;

      — о 13.00 святкову концертну програму «Мы дети славим седину» — у міському ПК;

     • Ольга Тєлушкіна нагороджена Подякою Луганської обласної державної адміністрації

      Вчора, 28 вересня, у Луганському обласному академічному українському музично-драматичному театрі відбувся урочистий захід присвячений Дню працівників освіти.

      За багаторічну сумлінну працю, вагомий внесок в естетичне виховання підростаючого покоління та з нагоди Дня працівника освіти Подяку Луганської обласної державної адміністрації отримала викладач образотворчого мистецтва, завідувач художнім відділом Лисичанської дитячої школи мистецтв № 1 Ольга Тєлушкіна.

     • У Лисичанську пройшла 37-а сесія міської ради

      Вчора, 28 вересня, в Лисичанську відбулось засідання чергової 37-ї сесії Лисичанської міської ради під головуванням міського голови Сергія Шиліна. В роботі сесії взяли участь 33 депутати міської ради, помічник народного депутата України Сергія Дунаєва Лілія Самольцева, секретарі Новодружеської та Привільської міських рад, керівники та співробітники місцевих органів державної влади, структурних підрозділів міської ради та комунальних підприємств, представники громади та засобів масової інформації.

      Під час пленарного засідання депутати внесли зміни до міського бюджету на 2017 рік, збільшили розмір статутного капіталу комунального підприємства «Лисичанськтепломережа», виділили кошти на погашення різниці в тарифах на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій, а також прийняли низку рішень щодо регулювання земельних відносин.

     • У Новодружеській дитячій школі мистецтв відбувся концерт

      На початку навчального року в Новодружеській дитячій школі мистецтв відбувся концерт студентів вокального відділу Сєвєродонецького обласного музичного училища ім. С.С. Прокоф’єва.

     • Країна дитинства

      Що таке дошкілля? Це — свято, дитяча посмішка, веселощі, ігри, незвичайні пригоди та подарунки від дорослих. А ще — друзі, які поряд у дитячому садку або на ігровому майданчику.

      В рамках проведення «Тижня Дошкілля», 27 вересня, вихованці старших груп дошкільних навчальних закладів № 3 «ДЮЙМОВОЧКА» та № 4 «РОСИНКА» стали учасниками спільної музично-спортивної розваги «Країна дитинства», яка відбулася в міському парку.

     • В Лисичанске почтили память жертв Бабьего Яра

      29-30 сентября 1941 года в оккупированном нацистами Киеве был проведен первый массовый расстрел военными безоружного гражданского населения.

      Всего с 29 сентября по 11 октября 1941 года в Киеве нацисты уничтожили почти все еврейское население города — более 50 тыс. мужчин, женщин, детей. Только в первые два дня расстрелов были убиты почти 34 тысяч человек. 1, 2, 8 и 11 октября расстреляли тех, кто не явился по приказу — еще около 17 тыс. человек. Расстрелы в Бабьем Яру продолжались до освобождения Киева от оккупантов. Всего за годы Второй мировой войны в Бабьем Яру погибло более 100 тыс. человек — евреев, цыган, караимов, советских военнопленных, участников украинского движения сопротивления, пациентов психиатрических клиник и представителей других национальных или социальных групп, которых оккупанты считали «лишними».

     • З початку 2017 року Лисичани сплатили до місцевого бюджету майже 350 тис. грн. податку на нерухомість

      «З початку 2017 року платники податків, які перебувають на обліку в ДПІ у м. Лисичанську, сплатили до місцевого бюджету 349,5 тис. грн. податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Це на 86,9 тис. грн.. або на 33,1 %, більше, ніж за аналогічний період минулого року», — повідомила в.о. начальника ДПІ Ніна Кравченко.

     • Лисичанськ: надходження військового збору склали понад 11 мільйонів гривень

      За словами в.о. начальника ДПІ у м. Лисичанську Ніни Кравченко, за вісім місяців поточного року сума військового збору спрямована до державного бюджету платниками податків міст Лисичанська, Новодружеська та Привілля склала 11 млн. 197,8 тисячі гривень.

     • ДПІ відповідає на запитання

      ЗАПИТАННЯ: Коли буде змінено ставку єдиного податку?

      ВІДПОВІДЬ: Фізичним особам-підприємцям, платникам єдиного податку 1 та 2 груп необхідно внести зміни до Реєстру платників єдиного податку до 20-го числа місяця, що настає за тим, у якому розпочато нову діяльність. Єдиний податок за максимальною зі ставок, що встановлені місцевою радою на види діяльності, які провадить єдинник (включаючи новий вид діяльності), треба починати сплачувати з місяця, у якому було подано заяву на внесення нового виду діяльності до Реєстру.

     • 9 октября заканчивается срок подачи

      -отчета об объемах производства и реализации спирта (форма № 1-РС) за сентябрь 2017г. (п. 3 Порядка, утвержденного приказом Минфина Украины от 11.02.16 г. № 49);

      -отчета об объемах производства и реализации алкогольных напитков (форма № 2-РС) за сентябрь 2017г. (п. 3 Порядка, утвержденного приказом Минфина Украины от 11.02.16 г. № 49);

     • 29 сентября заканчивается срок уплаты

      — ндс за август 2017 года плательщиками, уплачивающими его ежемесячно (п.п.203.1, 203.2 Налогового кодекса Украины (НКУ));

      — налога на доходы с начисленного, но не выплаченного дохода, за август 2017 года (пп.пп.168.1.5, 49.18.1, абз.1 п.57.1 НКУ);

      — военного сбора с дохода, начисленного в августе 2017 года, но не выплаченного (пп. 1.4 п.161 подраздела 10 р. ХХ, пп.пп.168.1.5, 49.18.1, абз. 1 п.57.1 НКУ);

     • Сергей Шилин поздравил ветеранов педагогического труда города Приволье

      Сегодня, 28 сентября, в актовом зале Привольского профессионального лицея состоялось праздничное мероприятие. В преддверии Дня работников образования на празднике чествовали ветеранов педагогического труда.

      В мероприятии приняли участие городской голова Сергей Шилин и его заместитель Игорь Ганьшин.

      В торжественной обстановке Сергей Иванович обратился к присутствующим ветеранам: «Многие из вас отдали почти всю жизнь любимому делу — обучению и воспитанию детей. Вы посвятили себя той благородной работе, которая у вас в душе и в сердце. Благодаря вам мы получили тот потенциал, который сегодня трудится на благо нашего родного города. Огромное спасибо и низкий поклон вам за ваше терпение и ласку, подаренную детям, за ваш огромный труд».

     • Анонс кінотеатру «Дружба» з 28 вересня по 4 жовтня

      — о 10.00, о 13.55 та о19.45 — бойовик, пригоди «Кінгсман: Золоте кільце»;

      — о 12.20 та о 18.05 — мультфільм «LEGO Ніндзяго фільм» 3D;

      — о 16.15 та о 22.00 — екшн, трилер «Американський убивця».

     • Подопечные Лисичанского терцентра посетили Свято-Успенскую Святогорскую Лавру

      Теплым и солнечным осенним днем специалисты отделения дневного пребывания Лисичанского территориального центра социального обслуживания организовали для своих подопечных поездку в Свято-Успенскую Святогорскую Лавру, одну из важнейших православных святынь Украины.

      Во время экскурсии подопечные терцентра смогли посетить пещеры Святогорской Лавры,

     • В Лисичанске поздравили педагогов

      День работников образования в ближайшее воскресенье будут праздновать все, кто причастен к этой важной и такой необходимой деятельности — воспитанию и обучению подрастающего поколения. Это прекрасный повод сказать слова признательности педагогам за их терпение, нелегкий труд, лучшие человеческие качества и творческий подход к своей замечательной профессии.

      Вчера, 27 сентября, в преддверии праздника, в Центре внешкольной работы со школьниками и молодежью состоялось праздничное мероприятие.

     • Сжигание листьев и травы опасно для здоровья

      clip_image001С приходом осени жители города традиционно начинают убирать мусор, опавшие листья и сухую траву с приусадебных и дворовых территорий, огородов и сжигать все это в кострах. Несмотря на многочисленные предостережения о вреде, который наносит окружающей среде, атмосфере, а в первую очередь здоровью человека, сжигание опавших листьев, жители продолжают проводить такие «уборки».

      Массовое сжигание листвы приводит к такому загрязнению атмосферы, которое сравнимо с мощными промышленными выбросами. Ухудшается самочувствие людей, обостряются некоторые хронические заболевания, особенно у лиц, страдающих астмой. При сгорании одной тонны растительных остатков в воздух высвобождается около 9 кг микрочастиц дыма.

     • У Лисичанську підсумували літню оздоровчу кампанію 2017 року

      Сьогодні, 27 вересня відбулося засідання Координаційної ради з питань відпочинку та оздоровлення дітей і підлітків під головуванням заступника міського голови Ігоря Ганьшина.

      Під час засідання члени комісії та запрошені керівники й співробітники підприємств різних форм власності підсумували літню оздоровчу кампанію 2017 року та запланували роботу пришкільних літніх мовних таборів та табору «Рекорд» з денним перебуванням на 2018 рік.

     • З 1 жовтня бібліотеки міста працюватимуть за новим графіком

      Шановні мешканці нашого міста! Доводимо до Вашого відома, що у зв’язку з переходом на зимовий період, з 1 жовтня 2017 року бібліотеки Лисичанської центральної бібліотечної системи будуть обслуговувати читачів за наступним графіком роботи:

     • Льготы на приобретение твердого топлива и сжиженного баллонного газа в 2017 году

      Управление труда и социальной защиты населения Лисичанского городского совета продолжает начисление и выплату денежной компенсации на приобретение твердого топлива и сжиженного газа льготной категории населения, которые проживают в домах с печным отоплением.

      Льготы на приобретение твердого топлива и сжиженного газа предоставляются ветеранам войны, ветеранам воинской службы, ветеранам органов внутренних дел, вдовам (вдовцам) ветеранов войны, жертвам нацистских преследований, многодетным семьям, гражданам, пострадавшим вследствие Чернобыльской катастрофы 1 и 2 категорий, исходя из расчета стоимости одной тонны твердого топлива и одного баллона сжиженного газа на домохозяйство в год.

     • Олімпійські надії - 2017

      Під такою назвою, вчора, 26 вересня, в дошкільному навчальному закладі (ДНЗ) № 6 «Чайка» в рамках проведення Тижня Дошкілля пройшли традиційні щорічні спортивні змагання серед вихованців дошкільних навчальних закладів південної частини міста. У заході взяли участь команди ДНЗ № 6 «Чайка», № 7 «Іскорка» та № 8 «Світлячок».

      Зазначимо, що спортивні змагання відбулись у традиціях великого спорту: урочисте відкриття Олімпіади, парад учасників, винос Державного Прапору України, виконання Державного Гімну, запалення символічного Олімпійського вогню.

     • У Лисичанську триває оздоровлення дітей пільгових категорій

      Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради продовжує направляти дітей пільгових категорій на оздоровлення до Українського дитячого центру «Молода гвардія» (м. Одеса) та Міжнародного дитячого центру (МДЦ) «Артек» (Київська обл.).

      26 вересня до МДЦ «Артек» була направлена група з 4 дітей та 27 вересня до УДЦ «Молода гвардія» — група з 6 дітей, поміж яких троє дітлахів з категорії сироти та позбавлені батьківського піклування перебувають на вихованні в Лисичанському Центрі соціально-психологічної реабілітації дітей та одна дитина під опікою. Ці діти оздоровляться завдяки допомозі депутата Лисичанської міської ради Дмитра Карауланова.

      Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради

     • День усиновлення

      30 вересня, в День святих Віри, Надії та Любові і матері їх Софії, відзначається День усиновлення в Україні. Цей день є символом милосердя і добра по відношенню до людей. Днем заснування свята є 30 вересня 2009 року.

      В день, коли на світ з’являється малюк, щасливі батьки сяють посмішками. Нові незвичні ролі — мама, тато. Вони відчувають себе іншими людьми — відповідальнішими, дорослішими, досвідченішими. Але є батьки, які стають мамами і татами не в момент народження малюка, а тоді, коли цей малюк трішечки підріс, набув свого життєвого досвіду, навіть, зневірився у тому, що на світі є добрі та люблячі дорослі батьки, які прийшли до батьківства шляхом усиновлення.

     • Завітала в гості Осінь - ми на Ярмарок всіх просим!

      Минулого тижня на базі дошкільного навчального закладу № 1 «Шпачок», що у районі склозаводу, пройшла яскрава вистава осіннього ярмарку. У заході взяли участь депутат міської ради Світлана Голубцова, член виконавчого комітету міської ради Олена Кардакова, вихованці закладу та їх батьки, колектив дошкільного закладу.

      Зазначимо, що осіннє свято відображало національні українські традиції та звичаї. Працівники закладу намагалися якомога повніше створити теплу, затишну атмосферу та передати всю красу українського ярмарку.

     • Дотримання мінімального розміру заробітної плати - обов'язок кожного роботодавця

      Згідно зі ст. 10 Закону України «Про оплату праці» розмір мінімальної заробітної плати встановлюється Верховною Радою України за поданням Кабінету Міністрів України не рідше одного разу на рік у законі про Державний бюджет України.

      Розмір мінімальної заробітної плати на 2017 рік, затверджений Законом України «Про Державний бюджет України на 2017 рік» від 21.12.2016 р. N 1801-VIII, складає 3200 грн. на місяць (або 19,34 грн. за годину у погодинному розмірі).

     • В Лисичанске рассмотрели вопросы предоставления населению субсидий

      В минувшую пятницу состоялось заседание Координационного совета по вопросам предоставления населению жилищных субсидий.

      В работе Координационного совета приняли участие заместители городского головы Максим Головнев и Андрей Якимчук, специалисты управления труда и социальной защиты населения (УТСЗН) Лисичанского городского совета, руководители и специалисты коммунальных предприятий города, предоставляющие жилищно-коммунальные услуги, сотрудники структурных подразделений городского совета.

     • Освітяни нашого міста - переможці ІХ Міжнародного Фестивалю педагогічних інновацій

      21 та 22 вересня на базі Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради відбувся ІХ Міжнародний Фестиваль педагогічних інновацій.

      Цього року для участі у Фестивалі надійшло 316 робіт із 22 областей України, а також Білорусі, Польщі та Сполучених Штатів Америки. Роботи були представлені за такими номінаціями: «Інновації у сфері дошкільної освіти»; «Інновації в організації навчально-виховного процесу в загальноосвітньому та позашкільному навчальних закладах»; «Інновації в управлінні загальноосвітніми навчальними закладами»; «Інновації у неперервному розвитку професійної компетентності педагогічного працівника».

      На Фестиваль було запрошено 70 переможців, серед яких були педагоги нашого міста, а саме: завідувач ДНЗ № 4 «Росинка» Наталія Боднар та вихователь-методист Ганна Варган; вихователь-методист ДНЗ № 8 «Світлячок» Наталія Косенко та вихователі Марина Григоренко, Ірина Новікова та заступники директора Лисичанської багатопрофільної гімназії Олена Задирака та Вікторія Щеглакова.

     • Солістки зразкової студії східного танцю «Атлантіс» здобули 8 призових місць на Всеукраїнському фестивалі східного танцю «Мистерия Звезд» (оновлено)

      23 вересня у місті Харків відбувся Всеукраїнський фестиваль східного танцю «Мистерия Звезд», у якому взяли участь 13 клубів східного танцю з різних міст країни.

      Наше місто гідно представили вихованці зразкової студії східного танцю «Атлантіс» під керівництвом Ірини Гончарової (ПК ім. В.М. Сосюри), а саме: Олена Карпова, Валерія Ратушна, Олександра Куриленко та Анастасія Терещенко.

     • В Лисичанске поздравили работников дошкольного образования

      Вчера, 25 сентября, в дошкольном учебном заведении № 8 «Светлячок» прошло торжественное мероприятие, посвященное Дню дошкольного работника. Вместе с работниками дошкольных учреждений города в торжестве приняли участие руководство города, сотрудники отдела образования и методического центра.

      В этот день в адрес руководителей и работников дошкольных учреждений звучали слова благодарности за результативную, плодотворную, творческую работу и создание положительного имиджа дошкольного образования.

     • 28 сентября - сеанс телефонной "горячей линии"

      28 сентября с 09.00 до 10.00 состоится сеанс телефонной «горячей линии» с начальником Лисичанского городского управления ГУ ГСЧС Украины в Луганской области, полковником службы гражданской защиты Сергеем Мазаловым.

      Позвонив по номеру телефона 7-12-86, Вы сможете получить ответы на все вопросы, которые касаются работы подразделений ГСЧС.

      Лисичанское городское управление ГУ ГСЧС Украины в Луганской области

     • У Лисичанську розглянуто питання щодо зміни тарифів на послуги ЖЕКів

      23 вересня у Центрі позашкільної роботи зі школярами та молоддю відбулись громадські слухання з обговорення питання щодо встановлення економічно обґрунтованих тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, що надаються КП ЛЖЕК №№ 1, 3, 5, 6, 8. Слухання пройшли під головуванням секретаря міської ради Едуарда Щеглакова. Також в засіданні взяли участь заступник міського голови Андрій Якимчук, керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Олександр Савченко, секретар постійної депутатської комісії з питань розвитку міста в галузі житлово-комунального господарства, власності та земельних відносин Віталій Деменковець, начальник управління з виконання політики Лисичанської міської ради в галузі житлово-комунального господарства Віталій Сахань, депутати міської ради, начальники та працівники житлово-експлуатаційних контор, громадськість, мешканці міста та ЗМІ. Загалом у громадських слуханнях взяли участь понад 250 осіб .

     • У Лисичанську розглянуто питання щодо зміни тарифів на послуги ЖЕКів

      23 вересня у Центрі позашкільної роботи зі школярами та молоддю відбулись громадські слухання з обговорення питання щодо встановлення економічно обґрунтованих тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, що надаються КП ЛЖЕК №№ 1, 3, 5, 6, 8. Слухання пройшли під головуванням секретаря міської ради Едуарда Щеглакова. Також в засіданні взяли участь заступник міського голови Андрій Якимчук, керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Олександр Савченко, секретар постійної депутатської комісії з питань розвитку міста в галузі житлово-комунального господарства, власності та земельних відносин Віталій Деменковець, начальник управління з виконання політики Лисичанської міської ради в галузі житлово-комунального господарства Віталій Сахань, депутати міської ради, начальники та працівники житлово-експлуатаційних контор, громадськість, мешканці міста та ЗМІ. Загалом у громадських слуханнях взяли участь понад 250 осіб .

     • Бізнес-форум «Business4Wome»

      clip_image00118 та 19 жовтня 2017 року у місті Маріуполь за адресою вул. Харлампіївська, 17 (ДК «Молодіжний») відбудеться бізнес-форум «Business4Women» організаторами якого виступає Центр підтримки бізнесу у місті Краматорськ за підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку у рамках ініціативи EU4 Business Європейського союзу.

      Метою цього заходу є об’єднання жінок-підприємців Донецького та Луганського регіонів України, які мають досвід або також хочуть розпочати підприємницьку діяльність.

     • У Лисичанську відбулось засідання Координаційної ради з питань сім'ї, гендерної рівності, демографічного розвитку та протидії торгівлі людьми

      Вчора, 25 вересня, відбулося засідання Координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку та протидії торгівлі людьми під головуванням заступника міського голови Ігоря Ганьшина.

      В роботі Координаційної ради взяли участь начальники та спеціалісти управлінь, відділів та служб Лисичанської міської ради, представники місцевих органів держаної влади та Лисичанського ВП ГУНП в Луганській області.

     • Лисичанські спортсмени - переможці традиційного турніру зі змішаних єдиноборств "Територія сили - 2"

      23 вересня у місті Сєвєродонецьк пройшов традиційний турнір зі змішаних єдиноборств «Територія сили — 2». На рингу змагались 10 пар — 20 спортсменів, які приїхали не тільки з різних куточків України (Київська, Запорізька, Харківська, Луганська, Одеська, Донецька, Хмельницька області), а й з Грузії та Туркменістану.

     • Триває чемпіонат Луганської області з футболу 2017-2018р.

      23 вересня на футбольному полі культурно-оздоровчого комплексу «Стадіон «Шахтар» пройшли ігри чемпіонату Луганської області з футболу 2017-2018р. серед юнаків 2005-2006р.н.

      Команда Лисичанської ДЮСШ зіграла з командою міста Попасна з рахунком 4:1.

     • Порядок сплати ПДФО за надання в оренду земельного паю

      ДПІ у м. Лисичанську повідомляє: підприємство, що виплачує доходи громадянам, які проживають в інших місцевостях, за надання в оренду земельних паїв, сплачує податок на доходи фізичних осіб до відповідного бюджету за своїм місцезнаходженням (основним місцем обліку).

     • Шановні працівники дошкільних закладів міста!

      Прийміть щирі вітання з вашим професійним святом — Днем дошкілля!

      Виховання дітей на початку їх життєвого шляху — це не просте завдання, адже той фундамент, який закладається в нас з самого дитинства, служить нам опорою і основою в подальшому житті. Ваша кропітка праця — це справжнє мистецтво, обране за покликом серця. Ваша щоденна наполеглива та натхненна робота збагачує світ знанням, милосердям та людяністю. Завдяки вашому терпінню, мудрості та високому професіоналізму кожного дня діти з цікавістю пізнають світ, вчаться мислити та творчо розвиваються.

      В цьому році спільними зусиллями Лисичанської міської ради, дитячого фонду ООН UNICEF в рамках соціальних ініціатив відкриваються нові інклюзивні групи в дитячих садочках Лисичанська. Разом з цим є можливість піклуватися та приділяти більше уваги кожній дитині, яка цього потребує. Адже діти — це наше майбутнє, і лише від нас всіх разом залежить, яким воно буде.

      В цей святковий день прийміть щирі слова вдячності за вашу самовіддану та неоціненну працю. Бажаємо вам міцного здоров’я, миру, добробуту, радості від вихованців та людської вдячності. Хай кожен ваш день буде наповнений добром, щедрістю, вірою, надією та любов’ю!

      Лисичанський міський голова Сергій Шилін

      Лисичанська міська рада та її виконавчий комітет

     • До уваги платників податку на додану вартість!

      ДПІ у м. Лисичанську нагадує: у разі отримання квитанції про зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних платник податку має право подати на розгляд комісії Державної фіскальної служби України, яка приймає рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних або відмову в такій реєстрації письмові пояснення та/або копії документів, зазначені у підпункті «в» підпункту 201.16.1 пункту 201.16 статті 201 Податкового кодексу України з повідомленням щодо подачі документів про підтвердження реальності здійснення операцій по відмовленим податковим накладним/розрахункам коригування за встановленою формою J(F)1312601(далі — Повідомлення).

     • З початку року у Лисичанській ДПІ зареєстровано 154 реєстратора розрахункових операцій

      За словами в.о. начальника відділу обслуговування платників Лисичанської ДПІ Людмили Каргальської, за вісім місяців поточного року фахівцями відділу обслуговування платників ДПІ у м. Лисичанськ зареєстровано 154 реєстратора розрахункових операцій (РРО), 445 книг обліку розрахункових операцій (КОРО) та 180 розрахункових книжок.

     • В лисичанском терцентре отметили День мира

      В Лисичанском территориальном центре социального обслуживания состоялось мероприятие, посвященное Международному дню мира. Этот праздник отмечают во всем мире по инициативе Генеральной Ассамблеи ООН.

      Символом праздника стал «Голубь мира», который ветераны изготовили своими руками.

     • Подопечные терцентра посетили выставку ко Дню партизанской славы

      22 сентября — День партизанской славы. Это дань уважения героям, сражавшимся с фашистами в тылу врага в годы Второй Мировой войны и напоминание будущим поколениям о великом подвиге партизанов.

      Сегодня, 22 сентября, подопечные отделения дневного пребывания Лисичанского территориального центра социального обслуживания посетили Лисичанский краеведческий музей. В День партизанской славы работники музея подготовили тематическую выставку.

     • 22 вересня - День партизанської слави

      День партизанської слави відзначається у всіх регіонах України, як данина всенародної поваги та вшанування пам’яті усіх тих, хто під час Другої Світової війни боровся за свободу своєї країни, свого народу. Свято встановлено в Україні «...на підтримку ініціативи ветеранів війни та з метою всенародного вшанування подвигу партизанів і підпільників...» згідно з Указом Президента України «Про День партизанської слави» від 30 жовтня 2001 року. Це державне визнання внеску партизанів у перемогу над фашизмом, відновлення історичної справедливості щодо масової участі українського народу у визвольній боротьбі.

     • Працівники Лисичанського відділу поліції попереджають: "Бережіться телефонних шахраїв!"

      У зв’язку з поширенням випадків, коли до громадян телефонують невідомі і вимагають гроші за нібито звільнення затриманих родичів з поліції, правоохоронці нагадують основні правила, як не стати жертвами зловмисників.

     • Патронат над дитиною - нова форма сімейного виховання

      Реалізація права дитини на сімейне виховання — пріоритет держаної політики України.

      Патронат над дитиною с інноваційною послугою підтримки сімей з дітьми, які потрапили у складні життєві обставини, і передбачає тимчасовий догляд, виховання та реабілітацію дитини в сім’ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками складних життєвих обставин.

     • Увага! Закінчується строк сплати

      28 вересня закінчується строк сплати:

      — єдиного внеску за серпень 2017р. гірничими підприємствами.

      29 вересня закінчується строк сплати:

      — податку на доходи з нарахованого, але не виплаченого доходу за серпень 2017р.;

     • "Мир - это надежное будущее, мир - это исполнение мечты!"

      21 сентября — Международный День мира. Традиция празднования появилась в 1981 году. Тогда Генеральная Ассамблея Организации Объединенных Наций (ООН) приняла резолюцию, которой было установлено празднование Дня мира в третий вторник сентября. Учреждение такого праздника было посвящено укреплению идеалов мира как внутри каждого отдельного государства и народа, так и между государствами и народами всей планеты.

     • Факт зупинення реєстрації податкової накладної у ЄРПН не спростовує здійснення господарських операцій

      ДПІ у м. Лисичанську звертає увагу, що відповідно до ст. 187 Податкового кодексу України на дату виникнення податкових зобов’язань платник податку зобов’язаний скласти податкову накладну на кожне повне або часткове постачання товарів/послуг, або на попередню оплату. Відповідно до п. 44.1 ст. 44 ПКУ для цілей оподаткування платники податків зобов’язані вести облік доходів, витрат та інших показників, пов’язаних з визначенням об’єктів оподаткування та/або податкових зобов’язань, на підставі первинних документів, регістрів бухгалтерського обліку, фінансової звітності, інших документів, пов’язаних з обчисленням і сплатою податків і зборів, ведення яких передбачено законодавством.

     • Лисичанські платники з початку року поповнили державний бюджет майже на 23 мільйона гривень ПДВ

      В. о. начальника ДПІ у м. Лисичанську Ніна Кравченко повідомила: «За січень — серпень поточного року до державного бюджету було спрямовано 22 млн 746,4 тис. грн податку на додану вартість, з яких 324,9 тис. грн перераховано суб’єктами господарювання фізичними особами — підприємцями». Також вона зазначила, що такі показники були досягнуті завдяки сумлінності платників податків Лисичанського регіону, які усвідомлюють всю важливість своєчасної, повної, а головне добровільної сплати податків.

      Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

       

     • Увага! Загальнодоступний інформаційно - довідковий ресурс "ЗІР"

      ЗІР — інформаційний сервіс, який допомагає платнику податків самостійно знайти відповіді на запитання щодо оподаткування, державної митної справи, ЄСВ, електронного цифрового підпису та іншого законодавства, контроль за додержанням якого покладено на органи Державної фіскальної служби (ДФС), та мінімізує витрати часу на отримання інформації. Інформація, розміщена в ЗІР, щоденно моніториться на відповідність діючому законодавству та актуалізується.

     • Протидія торгівлі людьми, ідентифікація постраждалих та робота з ними

      За такою темою, 19 вересня, у м. Сєвєродонецьк відбувся тренінг, організований Департаментом соціального захисту населення Луганської облдержадміністрації за підтримки громадської організації «Регіональний правозахисний соціолого-освітній центр «Жінки Донбасу».

      Від міста Лисичанськ у тренінгу взяли участь спеціалісти відділу у справах сім’ї, молоді та спорту, центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

     • Увага! Шахраї!

      Державна податкова інспекція у м. Лисичанську інформує: у місті Лисичанську зафіксовані випадки, коли невстановлені особи телефонують суб’єктам господарювання від імені посадових осіб ДПІ у м. Лисичанську та повідомляють, що до міста Лисичанська завітали, так звані «гості» і просять перерахувати на певні рахунки кошти для їх розселення.

      У зв’язку з цим, ДПІ у м. Лисичанську ГУ ДФС у Луганській області офіційно заявляє, що це — справа шахраїв і закликає суб’єкти господарювання бути пильними.

      У разі дзвінків з подібними «проханнями» негайно звертайтесь до правоохоронних органів.

      Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

     • Лисичанські майстрині та учасники художньої самодіяльності міста привітали з Днем сім'ї мешканців міста Рубіжне

      Традиційно, 16 вересня, у місті Рубіжне відсвяткували День сім’ї. Вже багато років на святі займає особливе місце виставка народної творчості, активними учасницями якої є лисичанські майстрині клубу «Райдуга талантів» (Лисичанська центральна бібліотека). Цього року до свята долучились майстрині народної творчості Олена Чекрига, Тетяна Титова, Надія Шконда, Тетяна Немченко, Марія Казьміна, Олена Ярошенко та інші.

      Наші майстрині представили багато виробів різних видів рукоділля у різноманітній техніці виконання. Роботи у техніці фріволіте Олени Ярошенко, жіночі прикраси, декоровані дорогоцінним камінням Тетяни Кизим привернули увагу багатьох мешканців та гостей міста Рубіжне. Дитячі іграшки виготовлені Надією Шкондою та Тетяною Немченко, не залишили байдужими малюків та їх батьків.

     • Щодо підготовки спортивного резерву серед вихованців міської ДЮСШ

      Вчора, 19 вересня, під час чергового засідання виконавчого комітету начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради Ніна Нецвєт доповіла про підготовку спортивного резерву серед вихованців Лисичанської міської дитячо-юнацької спортивної школи (ДЮСШ).

      Ніна Петрівна зазначила, що головною метою міської ДЮСШ є підготовка спортивного резерву з різних видів спорту для збірних команд міста, області та України. На сьогоднішній день у міській ДЮСШ функціонує 15 відділень з різних видів спорту, які відвідують 877 вихованців, найкращі з яких входять до складу 7 національних збірних команд, 187 команд обласного рівня та до 247 міських команд.

     • Внимание! В связи с аварийной ситуацией приостановлено водоснабжение

      Вниманию абонентов КП «Лисичанскводоканал» районов РТИ, ул. Красная, Стекольного завода, гора Попова до стадиона «Шахтер».

      20 сентября около 09.00, представителями лесхоза при проведении расчистки воздушной линии 6кВ присоединения «Лесная дача 1 подъем — 2 подъем», повреждена опора ЛЭП.

      На данный момент проводятся аварийно-восстановительные работы.

      Ориентировочное время восстановления водоснабжения — 19.00.

      Администрация КП «Лисичанскводоканал»

     • У Лисичанський міській раді пройшло чергове засідання виконавчого комітету

      Сьогодні, 19 вересня, відбулось чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради. Очолив засідання перший заступник міського голови Андрій Шальнєв.

      Під час засідання члени виконавчого комітету розглянули питання про будівництво та архітектуру, про опіку та піклування та про розподіл житлової площі. Також заслухали та винесли на розгляд чергової сесії міськради звіт про хід реалізації Програми економічного і соціального розвитку міста Лисичанська у І півріччі 2017 року; заслухали та взяли до відома звіт про стан атестації робочих місць за умовами праці на підприємствах міста, в установах, організаціях міста та рекомендували керівникам підприємств, установ і організацій усіх форм власності забезпечити своєчасне та якісне проведення атестації робочих місць за умовами праці, надання працівникам відповідно до законодавства пільг та компенсацій за роботу в шкідливих умовах; заслухали та взяли для відома інформацію про підготовку спортивного резерву серед вихованців Лисичанської міської ДЮСШ та стан спортивних споруд цієї ДЮСШ.

     • 11 листопада фінал ІІ-го східноукраїнського регіонального конкурсу літературної творчості «Кальміюс»

      11 листопада 2017 року відбудеться фінал ІІ-го східноукраїнського регіонального конкурсу літературної творчості «Кальміюс», який успішно стартував на східній Україні в липні 2016 року.

      Цього року учасниками конкурсу можуть стати як аматори, так і досвідчені майстри слова з Донецької, Луганської, Харківської, Дніпровської, Запорізької областей. А також, внутрішньо переміщені особи з Донецької та Луганської областей.

     • Вихованці зразкової студії східного танцю «Атлантіс» посіли 41-е призове місце у Всеукраїнському фестивалі «Форум Bellydance»

      16 вересня, у місті Святогірськ Донецької області відбувся Всеукраїнський фестиваль східного танцю «Форум Bellydance». Також, в рамках фестивалю пройшли відкритий чемпіонат Донецької області та відбірковий тур до Чемпіонату України. За призові місця боролись 16 клубів східного танцю.

      Наше місто гідно представили вихованці зразкової студії східного танцю «Атлантіс» під керівництвом Ірини Гончарової (Палац культури ім. В.М. Сосюри), продемонструвавши 56 танцювальних програм.

     • Я маю право на свободу об'єднання у громадські організації

      В рамках реалізації Всеукраїнського просвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я маю право», однією з цілей якого є підвищення юридичної грамотності населення України, Головне територіальне управління юстиції у Луганській області повідомляє, що для здійснення та захисту прав і свобод, задоволення суспільних, зокрема економічних, соціальних, культурних, екологічних, та інших інтересів, фізичні особи та/або юридичні особи приватного права можуть об’єднуватись та створювати громадські об’єднання.

      Право на свободу об’єднання у громадські організації України для здійснення і захисту своїх прав і свобод та задоволення економічних, соціальних, культурних та інших інтересів закріплено Конституцією України.

     • «Біоенергетика. Сучасні технології та обладнання для видобування енергії з біологічних енергоносіїв на прикладі Баварії»

      За такою темою, з 22 по 27 жовтня в Баварії проходитиме українсько-німецький семінар-практикум. 

      Проект підтримується Баварським урядом і розрахований на представників підприємств української економіки, пов’язаних з виникненням органічних відходів у ході виробничих процесів.

      Заявки на участь у семінарі-практикумі приймаються по 25 вересня. Телефон для довудок: +38 044 461 98 08.

      Торгово-промислова палата України

     • У Лисичанську пройшла акція "Запобігти. Врятувати. Допомогти."

      У рамках Всеукраїнської акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти» біля Центру позашкільної роботи зі школярами та з молоддю співробітники Лисичанського міського управління та АРЗ СП ГУ ДСНС провели захід

      Для присутніх гостей свята, а саме: учнів ЗОШ № 14, ветеранів пожежної охорони, співробітників Нацполіції та жителів міста свято розпочалося з демонстрації новітньої техніки та обладнання пожежно-рятувальних підрозділів. Піротехніки продемонстрували макети вибухонебезпечних предметів та розповіли про те, яку небезпеку вони собою уявлять.

     • Открытие учебного года Университета третьего возраста в Лисичанском терцентре

      15 сентября в Лисичанском территориальном центре социального обслуживания состоялось открытие шестого учебного года в Университете третьего возраста.

      Проект направлен на поддержку людей преклонного возраста с активной жизненной позицией в их стремлении овладеть современными знаниями, на помощь в адаптации к меняющимся условиям жизни.

     • В Лисичанську пройшли ігри чемпіонату Луганської області з футболу

      17 вересня на футбольному полі стадіону «Шахтар» пройшли ігри чемпіонату Луганської області з футболу 2017-2018р. серед юнаків 2007-2008р.р.н.

      Команда Лисичанської ДЮСШ зіграла з наступними рахунками:

     • Вихованці міської ДЮСШ-переможці чемпіонату Луганської області з легкої атлетики

      15 та 16 вересня в м. Кремінна пройшов чемпіонат Луганської області з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2000-01 р.н. та 2002 р.н. та молодше. В змаганнях взяли участь 120 спортсменів з 7 команд міст та районів Луганської області.

      Вихованці міської ДЮСШ покази наступні результати:

     • 28 вересня - чергове засідання сесії Лисичанської міської ради (оновлено)

      Засідання чергової 37-ї сесії Лисичанської міської ради сьомого скликання відбудеться 28 вересня 2017 року о 14.00 годині у залі засідань міської ради.

      На розгляд міської ради виносяться наступні питання.

     • Вітаємо переможців відкритого чемпіонату міста з греко-римської боротьби

      16 вересня в спортивній залі міської ДЮСШ пройшов відкритий чемпіонат міста Лисичанськ з греко-римської боротьби. В змаганнях взяли участь 92 спортсмени з Попасної, Кремінної, Біловодська, Старобільська, Новопскова, Марковки, Лисичанська.

      Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

     • Вітаємо лисичанських спортсменів - переможців обласного чемпіонату з вільної боротьби

      16 вересня в міській ДЮСШ пройшов чемпіонат Луганської області з боротьби вільної серед юнаків та дівчат (2002-2003р.н.). В змаганнях взяли участь 69 спортсменів з Лисичанська, Попасної, Кремінної, Біловодська, Старобільська, Новопскова.

      Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

     • С Днем спасателя!

      Уважаемые спасатели, работники гражданской защиты населения, аварийно-спасательных служб и других специальных формирований города!

      Поздравляем вас с профессиональным праздником — Днем спасателя!

      Вы с честью обеспечиваете надежную защиту жизни людей и национального богатства от огня и стихии, круглосуточно поддерживаете постоянную боевую готовность к борьбе с незваным бедствием и всегда готовы как можно быстрее помочь тем, кто больше всего нуждается в неотложной помощи.

      Ваши сила духа, мужество, отвага и самоотдача снискали уважение и признание среди людей. Спасибо вам, уважаемые спасатели, за то особенное и бескорыстное добро, которому вы посвятили свою жизнь. Убеждены, что вы и в дальнейшем вы будете преданно и добросовестно служить избранному делу.

      В этот праздничный день желаем всем вам крепкого здоровья, мира, добра, благополучия, стойкости и выдержки в вашем нелегком труде. Пусть любовь и согласие господствуют в ваших домах, а ангел-хранитель оберегает вас от всех бед!

      Лисичанский городской голова Сергей Шилин

      Лисичанский городской совет и его исполнительный комитет

     • Уважаемые работники фармацевтической отрасли Украины!

      Поздравляем вас с профессиональным праздником!

      Выбранную вами профессию всегда уважали в обществе, ведь она связана с сохранением самого ценного достояния государства — здоровья ее граждан.

      Особые слова благодарности за многолетний и добросовестный труд, практическую помощь и мудрые советы ветеранов, которые стояли у истоков создания фармацевтической отрасли.

      Приятно отметить, что за короткое время отечественная фармацевтическая отрасль модернизировалась, напитала украинский рынок широким ассортиментом лекарственных средств, выходит на европейский рынок и становится конкурентоспособной.

      В этот праздничный день желаем вам, вашим семьям и близким здоровья, счастья, добра и благополучия, а благодарность и уважение лисичан пусть и дальше вдохновляют вас на дальнейшие успехи и профессиональные достижения.

      Лисичанский городской голова Сергей Шилин

      Лисичанский городской совет и его исполнительный комитет

     • Календар виставок та тематичних екскурсій з 18 по 23 вересня

      З 18 по 22 вересня у закладах культури пройде цикл тематичних екскурсій:

      — «Народжений світанком України» — у меморіальному музеї В.М. Сосюри;

      — «Шляхами подвигу і слави» — у музеї бойової та трудової слави Лисичанського склозаводу.

      З 18 по 23 вересня відкриється виставка-спогад «Пам’ятаємо ми минуле» у бібліотеці-філії № 5.

     • 20 вересня 2017року закінчується строк подання:

      - декларації з ПДВ за серпень 2017р. платниками, у яких податковий період дорівнює календарному місяцю;

      - звіту про суми нарахованої зарплати (доходу, грошового забезпечення, допомоги, компенсації) застрахованих осіб і суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соцстрахування до податкових органів за серпень 2017р.;

     • 20 вересня 2017 року закінчується строк сплати:

      - авансових внесків із єдиного податку платниками єдиного податку 1 та 2 груп за вересень 2017р.;

      - єдиного внеску (окрім гірничих підприємств) за серпень 2017р.

      Державна податкова інспекція у місті Лисичанську

     • У ДПІ міста Лисичанська створено всі умови для того, щоб кожен громадянин отримав швидке та зручне обслуговування

      «У Центрі обслуговування платників податків фахівцями Лисичанської ДПІ, з початку поточного року, надано 5455 різноманітних послуг» — повідомила начальник відділу обслуговування платників ДПІ м. Лисичанська Ольга Богдан.

     • На 5 мільйонів більше ніж в попередньому році отримав місцевий бюджет Лисичанського регіону від платників єдиного податку

      «За вісім місяців поточного року, юридичні та фізичні особи — підприємці, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, сплатили до бюджету 12 млн 432,1 тис грн єдиного податку, — повідомив завідувач сектору податків і зборів з фізичних осіб ДПІ у м. Лисичанську Сергій Макаренко. — Це на 5 млн 48,5 тис. грн більше, ніж за відповідний період минулого року».

     • Секретарь городского совета Эдуард Щеглаков поздравил спасателей с профессиональным праздником

      Сегодня, 15 сентября, в преддверии Дня спасателя, в Центре внешкольной работы со школьниками и молодежью (ЦВРШМ) состоялось торжественное мероприятие.

      Чрезвычайные ситуации всегда возникают неожиданно и в этой сложной ситуации есть люди, которые по долгу службы обязательно придут на помощь. Это работники аварийно-спасательных служб и пожарной охраны.

     • В Лисичанске состоялось очередное заседание совета безопасной жизнедеятельности населения

      Вчера, 14 сентября, в Лисичанском городском совете состоялось заседание совета безопасной жизнедеятельности населения.

      Членами комиссии был рассмотрен вопрос о состоянии подготовки шахт ПАО «Лисичанскуголь» к работе в осенне-зимний период 2017-2018 годов. Главный механик ПАО «Лисичанскуголь» Сергей Подгорный и инспектор управления горного надзора отдела государственного надзора угольной отрасли Главного управления Гоструда в Луганской области Андрей Семихин проинформировали о ходе проведения угольщиками мероприятий по подготовке к безопасной и безаварийной работе в зимний период, которая, на сегодняшний день, ещё продолжается.

     • У Лисичанську відкрито виставку живопису "На хвилі"

      14 вересня у міському краєзнавчому музеї відбулося відкриття виставки живопису художниць Моргуль Тетяни (м. Сєвєродонецьк) та Анжеліки Горбачик (м. Лисичанськ) «На хвилі».

      Під час заходу присутні відвідувачі познайомилися з творчими роботами та біографією учасниць виставки. Огляд представлених творчих робіт дозволив всім присутнім насолодитися чудовими морськими пейзажами та поринути у безтурботність.

     • Енергоменеджмент. Що це?

     • «Споемте, друзья!»

      В Лисичанском территориальном центре социального обслуживания уже несколько лет работает клуб по интересам «Споемте, друзья!». В 2017 году благодаря сотрудничеству терцентра с агентством по международному развитию «USAID» подопечных терцентра учит песенному мастерству Елена Яловик — финалистка музыкального телешоу «Народная звезда».

     • Фестиваль «З країни в Україну»

      Вчора, 13 вересня, у виконкомі Лисичанської міської ради відбулась робоча нарада з питань організації та проведення в м. Лисичанську фестивалю «З країни в Україну».

      Нарада відбувалась під головуванням заступника міського голови Ігоря Ганьшина, за участю керівників відділів та управлінь міської ради та представників БО «БФ «З країни в Україну». Під час наради було обговорено низку організаційних питань щодо проведення у місті Лисичанську фестивалю «З країни в Україну».

     • Вітаємо команду юних інспекторів дорожнього руху «Третя рота» із завершенням фінальних змагань «КВН-ЮІР 2017»!

      В дитячому центрі «Молода гвардія» в Одесі завершились фінальні змагання Всеукраїнського конкурсу загонів юних інспекторів руху «КВН-ЮІР 2017». Команда Лисичанської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 — «Третя рота» захищала честь нашого міста та всієї Луганської області.

      Наші учасники були одними з наймолодших серед інших гравців, тому фінальний етап змагань став для них відмінним досвідом та запорукою для перемог у майбутньому.

     • Команда школи № 4 зайняла 8-е місце у Всеукраїнських змаганнях «Олімпійське лелеченя»

      З 4 по 11 вересня у Міжнародному Дитячому Центрі «Артек», що біля Києву пройшов фінал Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя» — «Olympic Moves». Юні олімпійці, а саме команди з 25 регіонів України протягом тижня разом з «Юними лідерами» навчались, перемагали, дружили.

     • До уваги осіб з інвалідністю, а також батьків, піклувальників, законних представників дітей з інвалідністю та дітей віком до двох років (включно), які належать до групи ризику щодо отримання інвалідності

      Згідно з Законом України «Про реабілітацію інвалідів в Україні» та Порядком надання інвалідам, дітям-інвалідам і дітям віком до двох років, які належать до групи ризику щодо отримання інвалідності, реабілітаційних послуг, затвердженим ПКМУ від 31.01.2007 № 80, зазначені категорії громадян відповідно до рекомендацій, зазначених в індивідуальній програмі реабілітації, мають право на отримання відповідних реабілітаційних послуг в реабілітаційних установах за направленням управління праці та соціального захисту населення.

     • Відновлення родинних зв'язків

      clip_image002

      Служба Розшуку НК ТЧХУ ( Національний Комітет Товариства Червоного Хреста України) інформує вас про те, що у складі Служби розшуку Німецького Червоного Хреста є підрозділ, який займається консультативною допомогою з питань імміграції до Німеччини та інтеграції в країні осіб німецького походження, а також вирішенням соціальних проблем існуючих і потенційних переселенців.

      За пропозицією наших німецьких колег, ми будемо приймати звернення від громадян, яких цікавлять подібні питання і яким зручніше спілкуватись за допомогою ТЧХУ, і координувати отримання кваліфікованих відповідей на питання, які турбують багатьох наших співгромадян.

     • У Лисичанську відбулось чергове засідання експертної комісії архівного відділу

      Вчора, 12 вересня, в архівному відділі Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання експертної комісії архівного відділу.

      В ході засідання були розглянуті наступні питання:

      — положення про експертну комісію та архів КП «Лисичанська житлово-експлуатаційна контора № 3»,

     • Снадобье, несущее трагедии в семьи...

      Конечно же, к числу таких снадобий относятся бесплатные и всем легкодоступные лесные грибы! Осень - грибная пора… Но необходимо помнить, что употребление в пищу некачественных грибов приводит к тяжелым формам отравления, и нередко к гибели.

      Ежегодно в Украине из-за отравления дикорастущими грибами в больницы попадают сотни людей, большинство случаев заканчиваются трагически.

     • Рятувальники та нацполіція міста Лисичанськ розпочали проведення профілактичних заходів "Оберіг-2017"

      У вересні співробітники Лисичанського міського управління Головного управління ДСНС України у Луганській області та співробітники Лисичанського міського відділу поліції розпочали проведення профілактичних заходів «Оберіг-2017», перші з яких було проведено у загальноосвітніх школах № 12, 13, 27 та 30.

     • 14 сентября открытие выставки живописи

      14 сентября в 14.00 Лисичанский краеведческий музей приглашает на открытие выставки живописи.

     • Обращение службы ГСЧС ко всем жителям региона

      Напоминаем о необходимости строго соблюдать правила пожарной и минной безопасности на открытых территориях и лесных насаждениях. Воздержитесь от посещения лесных массивов, а также необследованных саперами территорий.

      Проведите разъяснительную работу со своими детьми о соблюдении противопожарной и минной безопасности.

     • Графік особистого прийому осіб, які потребують безоплатної первинної правової допомоги з питань, що належать до компетенції Лисичанської міської ради та її виконавчих органів

      Графік особистого прийому осіб, які потребують безоплатної первинної правової допомоги з питань, що належать до компетенції Лисичанської міської ради та її виконавчих органів.
     • У Лисичанську відбувся творчий вечір поетеси Алли Проневич

      9 вересня, у міському ПК, відбувся творчий вечір талановитої поетеси, композитора, члена літературного об’єднання «Істок» Алли Проневич під назвою «Город мой Лисичанск, о тебе я пою».

      Під час заходу присутні слухали твори різноманітної тематики: про любов до рідного краю, про материнство, про природу. Серед них такі вірші, як «Рідна земля», «Пора збирати каміння», «Все починається з любові», «Сповідь» та пісні «Білий вальс над Дінцем», «Купальська ніч» та інші.

     • Державний архів Луганської області

      Поштова адреса: м. Сєвєродонецьк, просп. Центральний, 59

      Телефон для довідок: (06452) 2-32-00, 4-04-66

      Факс: (06452) 2-32-00

      e-mail: [email protected], [email protected]

      Графік прийому запитів від громадян та представників організацій, видача архівних довідок:

      Понеділок: 10.00 — 15.00, перерва з 12.30 — 13.15;

     • Управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради повідомляє

      Постановою Кабінету Міністрів України від 18.08.2017 № 609 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» внесено ряд змін до порядку призначення та надання населенню житлових субсидій.

      Відповідно до прийнятих змін розрахунок субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг у жовтні на опалювальний період буде проводитись на підставі доходів за перше півріччя 2017 року.

     • Вітаємо вихованців Лисичанської ДЮСШ - переможців та призерів відкритого чемпіонату Донецької області з легкої атлетики!

      8 вересня в м. Бахмут пройшов відкритий чемпіонат Донецької області з легкої атлетики пам’яті Заслуженого майстра спорту (ЗМС) Н.Г. Откаленко серед юнаків та дівчат 2000-2001, 2002-2003, 2004 років народження та молоді. В змаганнях взяли участь 150 спортсменів з 11 міст Луганської та Донецької областей.

     • В Лисичанську пройшов майстер-клас з "Оригамі"

      6 вересня у музеї історії содового заводу працівники міського Палацу культури провели майстер-клас з «Оригамі», присвячений року Японії в Україні, для учнів початкових класів ЗОШ № 2.

      З метою ознайомлення з історією, культурою та традиціями Японії на початку заходу діти переглянули слайд-екскурс «Подорож Японією».

     • С Днем работников нефтяной, газовой и нефтеперерабатывающей промышленности!

      Уважаемые работники нефтяной, газовой и нефтеперерабатывающей промышленности!

      Искренне поздравляем вас с профессиональным праздником!

      Это праздник людей, которые посвятили себя сложному, но очень нужному делу. Сегодня для нашего города и страны в целом устойчивое и надежное снабжение энергоресурсами приобретает исключительное значение. От деятельности нефтяной, газовой и топливной индустрий зависят бесперебойность работы всех отраслей промышленности и народного хозяйства, а также комфорт и уют в жизни людей.

      Спасибо вам за ваш непростой труд, высокий профессионализм и ответственное отношение к делу. Пусть и в дальнейшем ваши усилия будут направлены на подъем национальной экономики, укрепление энергетической независимости нашего государства, а возрождение нефтеперерабатывающей отрасли станет залогом успешного развития нашего региона!

      Желаем вам новых трудовых достижений, стабильности и уверенности в завтрашнем дне! Пусть успешными будут любые добрые дела и начинания! Крепкого здоровья, достатка и благополучия, мира и добра вам и вашим близким!

      Лисичанский городской голова Сергей Шилин

      Лисичанский городской совет и его исполнительный комитет

     • Праздник урожая в терцентре

      Вот и наступила осень во всей своей многогранности: яркая и неповторимая, красочная и живая, богатая своей красотой и щедрая дарами. Она прекрасна и величественна, как сама королева.

      В один из теплых солнечных осенних деньков в Лисичанском терцентре праздновали День урожая. Этот праздник посвящают собранному урожаю, плодородию и семейному благополучию.

     • Анонс культурних та спортивних заходів з 11 по 17 вересня

      11 вересня о 14.00 в народному музеї історії содового заводу відбудеться віртуальна екскурсія «Подорож Японією» для учнівської молоді мікрорайону.

      13 вересня о 13.00 в центральній бібліотеці пройде дискусійний перегляд документальних фільмів у кіноклубі з медіа-просвіти по правам людини «Docudays.UA».

     • В Лисичанске чествовали работников физической культуры и спорта

      Сегодня, 8 сентября, в Центре внешкольной работы со школьниками и молодежью состоялось торжественное мероприятие, посвященное Дню работников физической культуры и спорта.

      В зале присутствовали городской голова Сергей Шилин, начальник отдела по делам семьи, молодежи и спорта Нина Нецвет, начальник отдела образования Лисичанского городского совета Татьяна Худоба, депутаты Лисичанского городского совета, учителя физической культуры общеобразовательных школ города,

     • 22 вересня 2017року відбудеться Національний податковий форум для платників податків

      З метою роз’яснення суб’єктам господарювання основних аспектів практичного застосування норм податкового законодавства 22 вересня 2017 року за адресою: м. Київ, грандхол «Хрещатик» готель «Хрещатик» (вул.Хрещатик, 14) відбудеться Національний податковий форум для платників податків на тему: «Трансфертне ціноутворення, прибуток, податок на додану вартість».

      Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

     • Еще двум жителям дома № 17 вручили ордера на получение квартир

      Сегодня, 8 сентября, перед началом аппаратного совещания секретарь Лисичанского городского совета Эдуард Щеглаков вручил ордер на жилое помещение Ринате Молотай — жительнице города, ранее проживавшей в доме № 17 по кварталу Восточный (Октябрьской революции), разрушенном летом 2014 года. Еще один ордер на жилое помещение получил Анатолий Какуля. Решение о выдаче 2-х ордеров на жилые помещения жителям города, ранее проживавшим в квартирах коммунальной формы собственности разрушенного летом 2014 года дома по № 17 кварталу Восточный было принято 5 сентября на заседании исполнительного комитета Лисичанского городского совета.

     • 15 вересня 2017 року закінчується строк подання

      - звіту про використання КОРО (РК) за серпень 2017р.;

      - заяви про перехід на спрощену систему оподаткування з IV кварталу 2017р. і розрахунку за попередній календарний рік.

      Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

     • З початку року 7 громадян Лисичанська стали платниками ЕСВ добровільно

      «З початку поточного року, можливістю заключати договори добровільного страхування у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування скористалися 7 осіб» — повідомив завідувач сектору податків і зборів з фізичних осіб ДПІ у м. Лисичанську Сергій Макаренко.

     • За вісім місяців поточного року від платників Лисичанського регіону в бюджет надійшло понад 254 млн грн.

      «За вісім місяців поточного року платниками Лисичанського регіону до бюджетів всіх рівнів спрямовано 254 млн 203,8 тис. грн, — повідомила в. о. начальника ДПІ у м. Лисичанську Ніна Кравченко. — До державного бюджету перераховано податків та зборів у сумі 90 млн 673,0 тис. грн, що на 25 млн 53,1 тис. грн або на 20,4 % більше, ніж надходжень за відповідний період минулого року та 163 млн 530,8 тис. грн — до місцевого бюджету, що перевищує показник минулого року на 28,7 %».

     • Уважаемые работники физической культуры и спорта!

      Примите искренние поздравления с профессиональным праздником — Днем физической культуры и спорта!

      Ваша работа неразрывно связана со здоровым образом жизни, а ваше жизненное кредо — «в здоровом теле — здоровый дух». У вас замечательное призвание — прививать желание подрастающему поколению быть спортивными, крепкими и, самое главное, здоровыми. Вы растите настоящих чемпионов и победителей, которые представляют честь нашего города за его пределами и, которыми, все мы можем гордиться.

      В этот праздничный день хочется выразить слова благодарности за ваши прекрасные профессиональные качества, которые помогают вам быть для ваших учеников наставниками и примером силы духа и стремления к победе.

      Сегодня от всей души желаем вам здоровья, энтузиазма, вдохновения в вашей интересной и такой необходимой работе. Пусть ваше упорство и желание побеждать передаются воспитанникам и становятся настоящим стимулом для новых спортивных достижений и покорения новых ступенек Олимпа.

      Лисичанский городской голова Сергей Шилин

      Лисичанский городской совет и его исполнительный комитет

     • Афіша кінотеатру «Дружба» з 7 по 13 вересня

      11:30 18:30 — екшн, комедія «На Драйві»

      13:40 15:20 — мультфільм «Вартові джунглей» 3 D

      17:00 — комедія «DZIDZIO Контрабас»

      20:30 — жахи «Воно»

       

       

       

     • Показ фільмів у кінотеатрі «Дружба» на 9 вересня

      10:00 18:30 — екшн, комедія «На Драйві»

      12:00 15:20 — мультфільм «Вартові джунглей» 3D

      13:40 — презентація кіноальманаху за участі режисерів Mystreetfilms «Рубіж» (вхід вільний)

      17:00 — комедія «DZIDZIO Контрабас»

      20:30 — жахи «Воно»

     • Увага! «Телефонні» шахраї!

     • 8 вересня відбудеться святковий захід до Дня фізичної культури та спорту України

      Шановні мешканці та гості міста!

      8 вересня у Центрі позашкільної роботи зі школярами та молоддю (ЦВРШМ) відбудеться урочистий захід присвячений Дню фізичної культури та спорту України.

      Початок о 12.00.

     • В крытом скейт-парке «Дружба» состоится показ фильма «Велосипедисты против машин»

      Уважаемые жители и гости города!

      10 сентября в крытом скейт-парке «Дружба» состоится показ фильма «Велосипедисты против машин». После показа пройдет открытое обсуждение темы взаимоотношений между авто и вело общественностью в трёх наших городах.

      Вход свободный.

     • В кинотеатре «Дружба» пройдет показ лучших работ Международного фестиваля кино и урбанистики «86»

      Уважаемые жители и гости города!

      9 и 10 сентября в 13.40 в кинотеатре «Дружба» впервые пройдет показ лучших работ Международного фестиваля кино и урбанистики «86».

      Конкурсная программа ежегодного MyStreetFilms в этом году состоит из фильмов, снятых в прифронтовых районах Луганской и Донецкой областей, на рубеже соприкосновения, под названием «Рубеж».

      Вход свободный.

     • Городской голова Сергей Шилин принял участие в траурном митинге у памятного знака "Поклонный крест"

      Вчера, 6 сентября, городской голова Сергей Шилин принял участие в траурном митинге по погибшим в годы Второй мировой войны, который состоялся у памятного знака «Поклонный крест» в районе поселка Белая гора.

      Также в мероприятии приняли участие управляющий делами городского совета Александр Савченко, представитель общественной организации «Всеукраинское объединение участников боевых сил «Единство» Николай Моисеенко, представители Вооруженных сил Украины, жители поселка.

     • Тренінг для педагогів з питань Євроінтеграції України

      4 та 5 вересня у Лисичанську відбувся семінар для педагогів міста на тему «Умови імплементації Угоди про асоціацію між Україною та Євросоюзом». Тренінг організований Всеукраїнським благодійним фондом «Горєніє» за підтримки Федерального Міністерства іноземних справ на підставі рішення Бундестага Федеративної Республіки Німеччина через Представництво Фонду Ганса Зайделя.

     • К соревнованиям готовы!

      С целью популяризации физкультуры и спорта, а также для участия сотрудников органов местного самоуправления и государственной власти в городских и областных спартакиадах среди государственных служащих и должностных лиц местного самоуправления, в августе 2017 года Лисичанской городской организацией профсоюза работников государственных учреждений Украины принято решение о выделении денежных средств для приобретения спортивной формы.

      Отметим, что для команды было приобретено 15 комплектов спортивной формы с символикой города Лисичанска.

      Отдел по делам семьи, молодежи и спорта Лисичанского городского совета

     • Гендерна рівність в Україні - варто знати!

      Рівноправність чоловіків та жінок — це невід’ємна частина прав людини, вона є передумовою демократії та соціальної справедливості. Україна, як демократична держава, прагне забезпечити гендерну рівність в усіх сферах життя.

     • Якщо щодо Вас вчинено насильство...

      Насильство несе дуже серйозні негативні соціальні наслідки. Воно породжує терор, безладдя, відчуття відсутності допомоги, невпевненості, безнадійності або безсилля, відчуття провини, придушення волі, примари, відсутність самоповаги, настирливі спогади, напади страхів, депресію, фобії, смуток, роздуми про самогубство, самозвинувачення, втрату довіри, сумніви щодо віри в щось, наркотичну/алкогольну залежність, жагу помсти.

     • Енергоменеджмент

     • ХVI Міжнародна туристична виставка-ярмарок "Тур'євроцентр - Закарпаття 2017"

      Луганська обласна державна адміністрація інформує, що у місті Ужгород 19-27 вересня 2017 року проводиться Міжнародний туристичний тиждень у Закарпатті.

      Офіційними організаторами даного заходу є: Закарпатська обласна державна адміністрація, Закарпатська обласна рада, Ужгородська міська рада.

     • Щодо зміни тарифу послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій ЛЖЕК № 8

      У зв’язку з технічною помилкою Комунальне підприємство «Лисичанська житлово-експлуатаційна контора № 8» (ЛЖЕК № 8) для оприлюднення надав робочий проект, який відрізняється від узгодженого з УЖКГ в частині статей деталізації видатків.

      Тому адміністрація ЛЖЕК № 8 доводить до відома споживачів інформацію про перелік послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, структуру тарифу, зміну тарифу з їх обґрунтуванням для населення по житлофонду КП ЛЖЕК № 8, відповідно до наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово—комунального господарства України від 30.07.2012р. № 390.

     • У Лисичанську відбулось чергове засідання виконавчого комітету

      Сьогодні, 5 вересня, відбулось чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради. Очолив засідання міський голова Сергій Шилін.

      Під час засідання члени виконавчого комітету розглянули питання про будівництво та архітектуру, про опіку та піклування, про розподіл житлової площі.

     • Шановні громадяни, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, віднесені до категорії 1!

      Управлінням праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради нагадує, що для отримання санаторно-курортного лікування у 2018 році, необхідно до 15 жовтня поточного року подати до управління наступні документи:

      — заяву про взяття на облік для отримання путівки;

     • Якщо Ви не можете обійтися без сторонньої допомоги

      Турбота про жителів міста — один із пріоритетних напрямків в роботі Лисичанської міської ради. Не залишити без уваги і підтримки ветеранів війни та праці, інвалідів, допомогти їм впоратися з повсякденними побутовими потребами — ось основне завдання, поставлене територіальному центру соціального обслуговування.

      Відділення соціальної допомоги вдома Лисичанського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) у своїй роботі керується Державними стандартами догляду вдома та паліативного догляду, затвердженими наказами Міністерства соціальної політики.

     • Вітаємо переможців чемпіонату міста з веслування на байдарках та каное

      2 вересня на спортивній культурно-оздоровчій базі «Лисичанець» відбувся чемпіонат міста з веслування на байдарках та каное, присвячений Дню міста. В змаганнях взяли участь 20 спортсменів міста та показали наступні результати:

      2001р.н. та доросліше: юнаки

      І місце — Олег Багач;

     • В Лисичанську відбувся святковий концерт з нагоди Дня воєнної розвідки України

      Вчора, 3 вересня, в Лисичанському міському Палаці культури відбувся чудовий святковий концерт з нагоди Дня воєнної розвідки України під егідою «Схід — Захід — Україна Єдина».

      В концерті взяли участь вокальний ансамбль народної пісні «Зерно любові», заслужений артист України Віктор Кавун,

     • ЛЕО інформує

      Лист Лисичанського РЕМ «Щодо підготовки електричних мереж до роботи в умовах ОЗП 2017-2018рр.»

     • Анонс культурних та спортивних заходів з 4 по 10 вересня

      5 вересня об 11.00 у бібліотеці для дітей № 1 в рамках Дня інформації розпочнеться захід «На острові цікавих книг».

      6 вересня о 12.00 міський ПК запрошує на майстер-клас з виготовлення оригамі, присвячений Року Японії в Україні.

     • Запрошуємо взяти участь у фотоконкурсі пам'яток культурної спадщини

      З 1 по 30 вересня триватиме щорічний міжнародний фотоконкурс «Вікі любить пам’ятки», мета якого — зібрати світлини всіх пам’яток культурної спадщини світу для ілюстрування статей у Вікіпедії. Десять світлин, що отримають найвищі оцінки журі, братимуть участь у міжнародному етапі конкурсу.

      Для участі у конкурсі потрібно бути зареєстрованим у Вікісховищі — одному із сестринських проектів Вікіпедії, сфотографувати пам’ятку/и з конкурсних списків та завантажити ці фотографії до Вікісховища, а також обов’язково вказати їх унікальний ID.

     • 6 вересня - сеанс телефонної «гарячої лінії»

      6 вересня з 14.00 до 15.00 буде проведено сеанс телефонної «гарячої лінії» за участю начальника відділу обслуговування платників ДПІ у м. Лисичанську Ольги Богдан на тему: «Право громадян на звернення до податкових органів та доступу до публічної інформації».

      Телефон прямого зв’язку: 7-11-81.

      Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

     • Уважаемые предприниматели!

      Поздравляем вас с профессиональным праздником — Днем предпринимателя!

      Упорный труд и умение добиваться поставленных целей сопровождает тех, кто покоряет мир бизнеса. Эта работа требует большого внимания и сил, упорства и смелости.

      Успешное развитие малого и среднего бизнеса — это залог развития экономики нашего города и страны в целом, создание новых рабочих мест, отчисления в бюджет. И, как следствие, — социальная стабильность в обществе.

      Пусть инициативность и социальная ответственность, уважаемые предприниматели, никогда не покидает вас, а постоянный поток стабильной прибыли и удачных договоров станет залогом вашего успешного бизнеса. Пусть жизненное дело процветает, новые идеи реализуются и решения находятся незамедлительно.

      В этот праздничный день желаем вам и вашим семьям мира, здоровья, успехов и благополучия!

      Лисичанский городской голова Сергей Шилин

      Лисичанский городской совет и его исполнительный комитет

     • Лисичанск продолжает праздновать День города

      Сегодня, 2 сентября, мероприятия посвященные празднованию 74-й годовщины освобождения от фашистских захватчиков и 307-й годовщине со дня основания Лисичанска продолжились у мемориального комплекса «Память». Здесь состоялось возложение цветов к подножию памятного знака и торжественный митинг.

     • Лисичанск празднует День города

      Сегодня, 2 сентября, наш родной Лисичанск празднует свой День рождения и 74-ю годовщину освобождения от фашистских захватчиков. Праздничные мероприятия, посвященные этой дате, по традиции, начались с торжественного митинга у мемориального комплекса «Привольнянский плацдарм».

     • Уважаемые лисичане, дорогие земляки!

      Тепло и сердечно поздравляем вас с Днем города и 74-й годовщиной освобождения Лисичанска от немецко-фашистских захватчиков!

      Славное и героическое прошлое у Лисичанска — история, которую нужно знать и которой по праву можно гордиться. Поэтому особые слова признательности в этот праздничный день — старшему поколению, заложившему прочный фундамент развития нашего города на десятилетия.

      Уважаемые ветераны! Низкий вам поклон и самые искренние слова благодарности за вашу силу духа и мужество, за жизнь и светлое будущее, подаренное всем последующим поколениям. Вы — наше бесценное достояние, пример служения Родине для новых поколений. Мы склоняем головы перед вашей отвагой и доблестью, мужеством и самоотверженным трудом. Светлая память о великом подвиге защитников Отечества и нашей малой Родины навсегда останется в наших сердцах и будет для нас священной. Вечная слава героям, которые выстояли и победили во Второй мировой войне во имя будущих поколений!

      Главная ценность нашего города — это наши люди. Все лучшее, что создавалось трудом старших поколений, обогащается достижениями современников. Их знания и богатый опыт, их талант и преданность родному городу вселяют уверенность, что и сегодня мы сообща преодолеем трудности, сделаем свой родной Лисичанск процветающим. Радует наша молодежь — талантливая, деятельная, целеустремленная, полная стремления к знаниям и желания трудиться на благо своей страны и родного города.

      Дорогие земляки! Мы искренне благодарены вам за любовь к родной земле, за светлый ум и работящие руки. Убеждены, у Лисичанска большое и яркое будущее, и только вместе мы можем сделать наш любимый город еще более красивым, современным, комфортным, привлекательным для жизни.

      В этот праздничный день от всей души желаем вам, дорогие лисичане, крепкого здоровья и мира, достатка и благополучия, сил и энергии для достижения поставленных целей! Пусть ваша жизнь будет наполнена добром и любовью, а время приносит только хорошие перемены!

      Городской голова Сергей Шилин,

      Лисичанский городской совет и его исполнительный комитет

     • Ко Дню города в Лисичанском городском совете состоялось торжественное мероприятие

      Сегодня, 1 сентября, в преддверии празднования Дня города и 74-й годовщины освобождения Лисичанска от фашистских захватчиков состоялось торжественное мероприятие, в котором приняли участие народный депутат Украины Сергей Дунаев, городской голова Сергей Шилин, руководство города, депутаты Лисичанского городского совета, ветераны и дети войны, ветераны труда, руководители предприятий города, школьники, общественность.

     • 3 вересня концерт в міському ПК

      Microsoft PowerPoint Presentation

      Шановні мешканці та гості міста! 3 вересня о 17.00 міський ПК запрошує відвідати концерт з нагоди Дня воєнної розвідки України.

     • В лисичанских школах прозвенели первые звонки

      Сегодня лисичанские школьники собрались в уютных школьных дворах на торжественные линейки. Начало учебного года — волнующее и прекрасное событие для всех учеников, учителей и родителей. Букеты цветов, белые банты, красивая форма придают этому дню особую торжественность.

      В этом году впервые переступили школьный порог 884 первоклассника. Для них сегодня прозвучал самый первый в их жизни школьный звонок.

     • Майже 3 тисячі реєстраційних номерів отримали громадяни Лисичанського регіону з початку року

      «За вісім місяців поточного року Центром обслуговування платників Лисичанської ДПІ у державному реєстрі зареєстровано 2952 облікові картки» — повідомила начальник відділу обслуговування платників ДПІ у м. Лисичанську Ольга Богдан. — Окрім того, 10 громадян скористалися своїм правом і внесли відмітки до паспортів фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовилися від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це орган ДФС».

     • Понад 10,5 мільйонів гривень єдиного податку сплатили до місцевого бюджету спрощенці Лисичанського регіону

      Як повідомила в.о. начальника ДПІ у м. Лисичанську Ніна Кравченко, це на 4,4 млн грн. або на 71,7% більше, ніж за відповідний період минулого року.

      За її словами, основну частину надходжень з цього податку — 8,4 млн грн. забезпечили фізичні особи — підприємці. Суб’єкти господарювання — юридичні особи спрямували до бюджету 2,1 млн грн.

     • Дорогие школьники и студенты, педагоги и родители!

      Поздравляем вас с трогательным и волнующим праздником — Днем знаний!

      Для первоклашек и первокурсников — это время начала нового этапа жизни, новые знакомства, новые впечатления. Для всех других — праздник начала очередного учебного года, встречи со школьными друзьями и учителями. 1 сентября — это яркие, торжественные линейки, приветствия педагогов и, конечно же, первый звонок, как открытие дороги в страну знаний, которые помогут смело идти по жизни.

      В этот день хочется пожелать всем школьникам и студентам успешно и с энтузиазмом осваивать все науки, ответственно и с интересом походить к выполнению домашних заданий, смело идти по тернистому пути новых познаний и открытий.

      Всем педагогам хочется пожелать настойчивости и выдержки в деле обучения и воспитания подрастающего поколения. Ведь вы не только даете знания по соответствующему предмету, но и являетесь наставником и примером. От вашего профессионализма, таланта и мудрости зависит будущее наших детей.

      Родители! Будьте терпеливы к своим детям, радуйтесь каждым их маленьким и большим достижениям и переживайте их вместе с ними. Только ваша забота, любовь и поддержка будут для ребенка вдохновением и стимулом для успешной учебы и реализации своих талантов и идей.

      Пусть новый учебный год станет для всех успешным и интересным, а наградой будет багаж знаний, который обязательно пригодится в жизни.

      Лисичанский городской голова Сергей Шилин

      Лисичанский городской совет и его исполнительный комитет

     • 30 вересня - День усиновлення

      30 вересня, в День святих Віри, Надії та Любові, а також їхньої матері Софії, відзначається День усиновлення в Україні. Цей день є символом милосердя і добра по відношенню до людей.

      Слухаючи історії про усиновлення дітей та спостерігаючи за їхнім життям, розуміємо, що батьки-усиновлювачі здійснюють життєвий подвиг. Усиновити дитину-сироту — означає проявити милосердя. Родина, в якій є усиновлена дитина — це родина назавжди. На щастя, кількість українців, які хочуть усиновити дитину, з кожним роком збільшується. В нашому місті мешкає 11 прийомних сімей, в яких виховується 15 дітей — сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, один дитячий будинок сімейного типу, в якому виховується 10 дітей, знаходяться під опікою та піклуванням 195 дітей.

     • До уваги підприємців – платників єдиного податку з обсягом доходу понад 1 мільйон гривень - з 1 жовтня 2016 року застосування РРО є обов’язковим

         ДПІ у м. Лисичанську нагадує: Податковим кодексом України передбачено, що у разі перевищення в календарному році обсягу доходу понад 1 мільйон гривень для платника єдиного податку II та III груп (фізичної особи-підприємця) незалежно від обраного виду діяльності застосування реєстратора розрахункових операцій є обов’язковим (п.296.10 ст.296 ПКУ).

     • Нарахування, утримання та сплата військового збору у 2016 році

      Нарахування, утримання та сплата військового збору до бюджету здійснюється у порядку, встановленому ст. 168 ПКУ (як і для ПДФО, за ставкою 1,5 відсоткa вiд об’єктa оподаткування.

     • Скористайтесь можливістю отримати податкову знижку

         ДПІ у м. Лисичанську нагадує: право на податкову знижку мають громадяни, які протягом 2015 року отримували дохід у вигляді заробітної плати, сплачували податок на доходи фізичних осіб та понесли витрати:

     • Во время проверки подавать уточняющие декларации нельзя

         ГНИ в г. Лисичанске сообщает: во время проведения проверки налогоплательщик не имеет права подавать уточняющие декларации.
     • Во время проверки подавать уточняющие декларации нельзя

         ГНИ в г. Лисичанске сообщает: во время проведения проверки налогоплательщик не имеет права подавать уточняющие декларации.
     • Особливості відчуження транспортного засобу, при ввезенні якого було застосовано знижені ставки акцизного податку

           ДПІ у м. Лисичанську повідомляє: ставки акцизного податку на легкові автомобілі, що використовувалися, та класифікуються у товарній позиції 8703 згідно з УКТ ЗЕД, зменшено тимчасово, до 31 грудня 2018 року.

     • Тим, хто виїжджає за кордон на постійне місце проживання

       
      p8050072 

      «З початку поточного року фахівцями управління доходів і зборів з фізичних осіб ДПІ у м. Лисичанську було видано 6 довідок про сплату податку резидентом, який виїжджає за кордон на постійне місце проживання (про відсутність податкових зобов’язань з цього податку) після проведення відповідних перевірок податкових декларацій запитувачів» - про це повідомив начальник Управління податків і зборів з фізичних осіб ДПІ у м. Лисичанську Сергій Макаренко.

     • Наказана нарушительница за производство и реализацию фальсификата

         ГНИ в г. Лисичанске сообщает: сотрудники спецподразделения Главного управления ГФС в Луганской области "Фантом" в ходе проведения оперативных мероприятий на линии соприкосновения получили сведения о незаконном обороте алкогольной продукции без марок акцизного сбора в Станично-Луганском районе.

     • Особливості сплати: доходи виплачує податковий агент

         Сплатити військовий збір треба не пізніше виплати доходу податковим агентом.

     • Оподаткування процентів, нарахованих на депозитний банківський рахунок фізичної особи

         ДПІ у м. Лисичанську нагадує: відповідно до Податкового Кодексу України платником податку на доходи фізичних осіб є фізична особа — резидент, що отримує доходи з джерела походження в Україні і об’єктом оподаткування якої є загальний місячний (річний) оподатковуваний дохід.

     • Нелегальный цех по производству алкогольного суррогата «накрыли» в Северодонецке

      ГНИ в г. Лисичанске сообщает: сотрудники оперативного управления ГУ ГФС в Луганской области в рамках операции «Акциз-2016» получили информацию по хранению неустановленными лицами на территории Луганской области фальсифицированных алкогольных напитков и их сбыту.

     • Почти 37 млн. грн. направлено в сводный бюджет в счет погашения налогового долга от Луганщины

      ГНИ в г. Лисичанске сообщает: за счет принятых мер по погашению налогового долга в сводный бюджет Украины за январь-август 2016 года поступило 36,9 – млн. грн.

     • ПОДАТКОВА СЛУЖБА ВІДПОВІДАЄ НА ЗАПИТАННЯ

      Особливості сплати військового збору при отриманні фізичною особою доходу не від податкового агенту.

      ЗАПИТАННЯ:B який термін фiзична особа-резидент зoбов’язана сплатити військовий збір iз дoходів, отриманих нe від податкових агентів, якi підлягають річному декларуванню?

     • Депутати підтримали звернення щодо внесення змін до законопроектів

      Сьогодні, 29 вересня, під час чергової 14-ої сесії Лисичанської міської ради депутати підтримали звернення щодо зареєстрованих у Верховній раді України законопроектів «Про Державний бюджет України на 2017 рік (№5000), «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України».

     • Депутати підтримали звернення щодо внесення змін до Земельного кодексу України

      Сьогодні, 29 вересня, під час чергової 14-ої сесії Лисичанської міської ради депутати підтримали звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо внесення змін до Земельного кодексу України від 25.10.2001 № 2768-III.

     • Руководство города и депутатский корпус почтили память жертв Холокоста

      Сегодня, 29 сентября, по окончанию 14-й очередной сессии городского совета руководство города и депутаты фракции «Оппозиционный блок» возложили цветы к памятнику знаку жертвам Холокоста и почтили минутой молчания память погибших мирных жителей еврейского населения во время Второй мировой войны.

      Отметим, что данное мероприятие прошло в рамках 75-й годовщины трагедии Бабьего Яра.

      Напомним, что открытие памятника жертвам Холокоста состоялось 30 августа 2013 года в районе балки «Дурной яр» и было приурочено к 70-летию освобождения Лисичанска от фашистских захватчиков.

      В Лисичанске открыли памятник жертвам Холокоста

     • 066-043-73-69 - номер "швидкої допомоги" в Лисичанську

      Шановні мешканці міст Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля.

      Лисичанська комунальна лікувально-профілактична установа «Станція швидкої медичної допомоги» інформує про додатковий номер диспетчерської служби.

      Тепер ви зможете звернутися до «швидкої допомоги» у Лисичанську за телефоном 066-043-73-69.

       

       

     • В Лисичанске состоялась четырнадцатая сессия

      Сегодня, 29 сентября, в Лисичанске состоялось заседание очередной четырнадцатой сессии Лисичанского городского совета под председательством городского головы Сергея Шилина. В работе сессии приняли участие депутаты и их помощники, городской голова г. Новодружеск и секретарь городского совета г. Приволье, представитель Луганской областной ВГА, руководители правоохранительных органов, структурных подразделений Лисичанского городского совета и органов государственной власти, коммунальных предприятий, представители общественности, СМИ.

      Отметим, что в работе сессии не приняли участие депутаты от фракций «Объединение «Самопомощь», «Блок Петра Порошенко «Солидарность» и Радикальной партии.

     • "День добра та поваги"

      Другий місяць осені починається з особливої дати — 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблею ООН, а в Україні це також і День ветерана.

      Цей день — ще одна можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства. Адже це люди, які мають великий досвід, знання, вміння та мудрість.

     • ФК "2 ВГСО" переможць міського турніру з футболу серед аматорських команд

      images28 вересня на стадіоні «Шахтар» був зіграний заключний 10-й тур міського турніру з футболу серед аматорських команд, присвячений 25-річчю Незалежності України.

      Переможцями змагань, виборовши І місце, стала команда ФК «2 ВГСО», яка буде захищати честь міста Лисичанськ в обласному турнірі «Кубок Голови Луганської обласної військово-цивільної адміністрації — 2016», який пройде 9 жовтня в м. Сєвєродонецьк.

     • "Молодежь - это престиж"

      13-AfjWwjzOLHcВо всем мире важную и главную роль в нелегкие, переломные моменты истории играет молодежь. Это несомненно движение вперед, новые тенденции, дань моде, необыкновенно интересное, новое. Именно ребят, способных творчески мыслить и решать проблемы на уровне детской организации, школы, города, 27 сентября в Центре внешкольной работы со школьниками и молодежью собрала ежегодная конференция лидеров школьных детских организаций. Юным делегатам предстояло рассмотреть ряд вопросов организации жизнедеятельности городской детской организации. Начали с подведения итогов работы за прошедший год. А он выдался очень и очень насыщенным, интересным и разнообразным. Главное, что все успели и реализовали. 2016-2017 учебый год, по мнению ребят, продолжит тенденцию обновления и роста, «потерпят» изменения некоторые традиционные мероприятия, откроются новые проекты.

     • У Лисичанську відбулось виїзне засідання експертно-перевірної комісії Державного архіву Луганської області

      28 вересня згідно Плану роботи експертно-перевірної комісії (ЕПК) Державного архіву Луганської області на базі архівного відділу Лисичанської міської ради відбулося виїзне засідання ЕПК.

     • За грати потрапив "інтернет-шахрай"

      Лисичанською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 190 КК України (заволодіння чужим майном, шляхом незаконних операцій з використанням електронно-обчислювальної техніки).

      Досудовим розслідуванням встановлено, що неповнолітній мешканець міста Лисичанська, користуючись соціальною Інтернет-мережою «Вконтакті» створив інтернет-магазин «Український вуличний стиль» та під виглядом продавця одягу і взуття вводив в оману покупців із різних регіонів, а саме отримував від них кошти за товар, розміщений в інтернет-магазині, та товар їм не направляв.

     • Лисичанська місцева прокуратура інформує

      За клопотанням Лисичанської місцевої прокуратури взято під варту особу, підозрювану у вчиненні розбою.

     • Щодо незаконного заволодіння транспортним засобом

      Лисичанською місцевою прокуратурою підтримано державне обвинувачення у кримінальному провадженні за ч. 2 ст. 289 КК України (незаконне заволодіння транспортним засобом, вчинене повторно).

     • Богдан Бенюк. Творческая встреча в Лисичанске

      Сюжет ТРК “Акцент”

     • В Лисичанске обсуждали создание ОСМД

      ТРК “Акцент”

     • В Лисичанске поздравили работников образования с профессиональном праздником

      В это воскресенье свой праздник отмечают представители одной из самых необходимых и важных профессий — работники образования. Работа учителя — это высокая ответственность, так как именно они формируют в детях представление о мире, прививают им лучшие человеческие качества, являются для своих воспитанников другом и наставником.

      Вчера, 28 сентября, в преддверии праздника, для работников образования Лисичанска состоялся праздничный концерт в Центре внешкольной работы со школьниками и молодежью. В этот светлый, праздничный день учителя принимали поздравления от народного депутата Украины Сергея Дунаева, городского головы Сергея Шилина, начальника отдела образования Татьяны Худобы, председателя Лисичанского горкома профсоюза работников образования Николая Соснина.

     • У КСП "Лисичанскводоканал" теперь есть свой сайт

      Адрес сайта КСП «Лисичанскводоканал» lisvoda.com.ua.

      Отметим, что на сайте представлены разделы о тарифах, льготах, счетах, дополнительных услугах, а также другая информация, касающаяся профиля предприятия.

       

     • Ваша собственность - ваш стартовый капитал

      В рамках проекта ПРООН «Восстановление управления и примирение в охваченных конфликтом громадах», который является частью Программы ПРООН по восстановлению мира в Украине, Лисичанск посетила член Национального совета при Кабинете министров Украины по вопросам создания и функционирования ОСМД, преподаватель Харьковского университета народного хозяйства, председатель правления ОСМД «Альма-центр» в Харькове Юлия Самойлова (на фото).

     • Библиотека для детей празднует 70-летний юбилей (фото)

      IMG_7842Сегодня, 28 сентября, библиотека для детей № 1 г. Лисичанска празднует 70-летний юбилей со дня основания.

      Городской голова Сергей Шилин поздравил руководителя и сотрудников детской библиотеки, юных читателей и их родителей, собравшихся в стенах учреждения в этот праздничный день.

     • С 31 октября курсирует пассажирский поезда №234 "Лисичанск-Хмельницкий"

      С 31 октября 2016 года ежедневно будет курсировать пассажирский поезд № 234 сообщением "Лисичанск - Хмельницкий". 

      Отправление из Лисичанска ежедневно в 14:20. Далее поезд проследует через Харьков (19:42-20:10), Полтаву (23:03-23:33), Киев (04:56-05:18), Винницу (08:53-08:58) и прибудет в Хмельницкий в 10:54.

     • В Лисичанську відкрилась виставка фото, постерів, репродукцій, малюнків та картин авторів на тему "Корупція - це..."

      Вчора, 27 вересня, у виставковій залі міського краєзнавчого музею відбулось відкриття виставки фото, постерів, репродукцій, малюнків та картин авторів на тему «Корупція — це...» Міжнародного конкурсу «Стоп цензурі! Громадяни за вільні країни», організованої активістами руху «Стоп цензурі!». На заході були присутні тренери: Андрій Куликов — журналіст, телеведучий, ведучий Громадського радіо, Віта Володовська — юрист Центру Демократії та Верховенства Права, Антон Іванов — координатор Напряму Вектор права та інтелігенція міста.

     • Учащиеся Лисичанской специализированной школы І-ІІІ ступеней №8 представили Луганщину на Всеукраинских соревнованиях "Старты надежд"

      С 23 по 26 сентября Винница встречала участников Всеукраинских спортивных соревнований «Старты надежд» среди учащихся 8-ых классов общеобразовательных школ. Команда КЗ «Лисичанская специализированная школа І-ІІІ ступеней № 8», ставшая в мае 2016 г. победителем областного этапа, представляла Луганскую область.

     • Учні ДШМ № 1 взяли участь в обласному пленері молодих художників "Мальовнича Луганщина"

      24 та 25 вересня у місті Сєверодонецьк на території Свято-Хресто-Воздвиженського храмового комплексу відбувся мистецький захід — обласний пленер молодих художників «Мальовнича Луганщина». В конкурсі прийняли участь 40 учнів із 9 шкіл естетичного виховання області, а саме: з міст Сєвєродонецьк, Рубіжне, Лисичанськ, Сватове, Кремінна, Щастя; селищ міського типу Новоайдар, Новопсков, Гірське та Коледжу Луганської державної академії культури і мистецтв. Наше місто представили учні 5-6 класів художнього відділення Лисичанської ДШМ № 1.

     • "Дошкольный звездопад - 2016" (фото)

      Под таким девизом вчера, 27 сентября, в детском саду «Красная шапочка» состоялось торжественное мероприятие, посвященное Дню дошкольного работника. В мероприятии приняли участие руководство города, сотрудники отдела образования и методического центра, работники дошкольных учреждений города.

      В этот день в адрес руководителей и работников дошкольных учреждений звучали слова благодарности за результативную, плодотворную, творческую работу и создание положительного имиджа дошкольного образования.

     • 60 лет ветеранской организации стеклозавода

      ТРК “Акцент”

     • Уважаемые воспитатели и работники дошкольных учебных заведений!

      Примите самые искренние поздравления с Днем работников дошкольного образования.

      Дошкольный возраст — особенно важный и ответственный период в жизни ребенка, в этом возрасте формируются его личность, творческий потенциал и образ мышления. Поэтому в ваших руках сейчас находится судьба целого поколения маленьких жителей Лисичанска. Благодаря вашей заботе, терпению и мудрости они вскоре станут полноценными членами общества.

      Уверены, что именно ваша доброта и педагогическое мастерство превратят каждый день для воспитанников в детском саду в день радости и счастья!

      Примите искренние слова благодарности за ваш труд и профессионализм, любовь к своему делу и постоянную заботу о благополучии наших детей.

      Желаем вам понимания и уважения родителей, любви и восхищения детей, крепкого здоровья и счастья, вдохновения и творческих успехов, благополучия и достатка.

       Городской голова Сергей Шилин,

      Лисичанский городской совет и его исполнительный комитет

     • 0 800 505 107 - "гаряча лінія" Луганської обласної держадміністрації

      Приймання звернень громадян, опрацювання та оперативне надсилання їх на розгляд місцевим органам виконавчої влади відповідно до компетенції забезпечує державна установа «Луганський обласний контактний центр».

      «Гаряча лінія» працює крім святкових та вихідних днів за наступним графіком: понеділок-четвер з 8:00 до 17:00, п’ятниця з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45.

      Дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні.

       

     • 0 800 505 107 - "гаряча лінія" Луганської обласної держадміністрації

      Приймання звернень громадян, опрацювання та оперативне надсилання їх на розгляд місцевим органам виконавчої влади відповідно до компетенції забезпечує державна установа «Луганський обласний контактний центр».

      «Гаряча лінія» працює крім святкових та вихідних днів за наступним графіком: понеділок-четвер з 8:00 до 17:00, п’ятниця з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45.

      Дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні.

     • Делегация из Лисичанска поздравила жителей Станицы Луганской с Днем поселка

      В минувшую пятницу, 23 сентября, Станица Луганская отметила День поселка. В мероприятиях приняла участие делегация из Лисичанска.

      С праздником жителей Станицы поздравил управляющий делами Лисичанского городского совета Александр Савченко, который пожелал присутствующим мира и добра, а также вручил памятный подарок. Солистка городского Дворца культуры Инна Павлезова исполнила две сольные композиции.

     • В Лисичанську відбувся 9-й тур міського турніру з футболу серед аматорських команд

      24 вересня на стадіоні «Шахтар» відбувся 9-й тур Лисичанського міського турніру з футболу серед аматорських команд, присвячений 25-річчю Незалежності України.

      Футбольні команди «2 ВГСО» та «Дінець» зіграли з рахунком 2:0, а ФК «Новодружеськ» та ФК «Управління патрульної поліції» із рахунком 5:0.

     • Вітаємо переможців чемпіонату України з класичного пауерліфтингу серед юнаків, юніорів та дорослих

      З 17 по 24 вересня в м. Полтава проходив чемпіонат України з класичного пауерліфтингу серед юнаків, юніорів та дорослих. В змаганнях прийняли участь понад 500 спортсменів зі всіх регіонів України.

      Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

      — Категорія Юнаки (72 кг)

      ІІ місце — Марина Мариніна;

     • В Лисичанську відбулось засідання з питань безпечної життєдіяльності населення

      23 вересня в Лисичанській міській раді відбулось засідання міської комісії з питань безпечної життєдіяльності населення під головуванням заступника міського голови Андрія Якімчука.

      В ході засідання в.о. генерального директора ПАТ «Лисичанськвугілля» Юрій Ласіков поінформував про стан усть ліквідованих гірничих виробок вугільних підприємств, які мають вихід на денну поверхню, та про стан готовності вугільних шахт до безпечної та безаварійної роботи в осінньо-зимовий період 2016-2017 років.

     • 20 вересня відбувся конкурс з відбору суб'єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки об'єктів комунальної власності

      Мета проведення незалежної оцінки — визначення ринкової вартості об’єкта для розрахунку орендної плати.

      За результатами конкурсу з відбору суб`єктів оціночної діяльності, який відбувся 20 вересня,

     • Первинна ветеранська організація "Мехскло" відмітила своє 60-річчя

      Первинна ветеранська організація «Мехскло» відмітила своє 60-річчя23 вересня в ПК ім. В.М.Сосюри м. Лисичанська відбувся урочистий захід «От всей души», присвячений 60-річчю первинної ветеранської організації «Мехскло».

      Привітати ветеранів з цим визначним днем завітало багато гостей: Лисичанський міський голова Сергій Шилін, помічник народного депутата Сергія Дунаєва Лілія Самольцева, голова Лисичанської міської організації ветеранів України Юрій Положенцев та голова первинної ветеранської організації Содового заводу Михайло Царінник.

     • Турнір з волейболу "UNICEF Volleyball Cup"

      23 вересня відбувся міський етап Турніру з волейболу серед школярів Луганської області «UNICEF Volleyball Cup» під егідою Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ). Загальне керівництво підготовкою та проведенням Турніру здійснюється Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) спільно з відділом освіти. В турнірі взяли участь ЗОШ № 4, 14, 27, 30, НВК «Гарант», які є партнерами проекту «Посилення соціальної згуртованості та інтеграції внутрішньо переміщених осіб у Східній Україні», отримують шкільне спортивне обладнання як учасники цього турніру.

     • Арт-терапия для ветеранов

      23 сентября психолог Лисичанского территориального центра провела занятие по арт-терапии с подопечными учреждения. Красками, карандашами и фломастерами присутствующие смогли на бумаге выразить свое настроение, мироощущение и фантазии. Во время творческого процесса ветераны комментировали свои рисунки, шутили и поддерживали друг друга. Работы получились яркие и необычные. Каждый участник занятия рассказал о своем рисунке, поделился эмоциями и настроением.

     • Прокуратура повідомляє

      Судом за клопотанням Лисичанської місцевої прокуратури звільнено від кримінальної відповідальності учасника незаконного збройного формування. Під час розслідування кримінального провадження встановлено, що підозрюваний протягом 7 днів червня місяця 2014 року, здійснював функції з контрольно-пропускного режиму, перебуваючи на блок-посту при виїзді з міста Лисичанськ, від імені не передбаченого законом збройного формування.

     • Викрито чергового злочинця у сфері незаконного обігу наркотичних засобів

      Лисичанською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво в кримінальному провадженні розпочатого за ознаками кримінальних правопорушень передбачених ст.309 КК України (незаконне придбання, виготовлення, зберігання наркотичного засобу без мети збуту) та ст.310 КК України (посів або вирощування коноплі).

     • Засуджено тролейбусного крадія

      Лисичанською місцевою прокуратурою підтримано державне обвинувачення за ч.2 ст.185 (крадіжка — таємне викрадення чужого майна), ч. 2 ст. 186 КК України (грабіж — відкрите викрадання чужого майна)

      Під час судового розгляду встановлено, що протягом липня-серпня 2016 року мешканець м. Лисичанська, обравши громадський транспорт місцем вчинення злочину здійснив три крадіжки з сумок літніх жінок.

     • У Лисичанську відбулось спортивне змагання серед багатодітних та прийомних сімей

      26 вересня у Лисичанській міській дитячо-юнацькій спортивній школі відділом у справах сім’ї, молоді та спорту, центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, громадською організацією «Центр соціальної підтримки громади» за підтримки Міжнародної громадської організації «Mersy Corps» було проведено спортивне змагання серед прийомних та багатодітних сімей міста, присвячене святкуванню Дня Віри, Надії, Любові та матері їх Софії.

     • Вітаємо вихованців міської ДЮСШ

      23 та 24 вересня у м. Рубіжне відбулася Відкрита першість ДЮСШ «Зеніт», присвячена Дню вчителя, в якій взяли участь 72 спортсмени з міст Лисичанськ, Кремінна, Старобільськ, Сєвєродонецьк, Рубіжне, Щастя.

     • Почти 199 млн. грн. уплатили землепользователи и собственники земли Луганщины

      В Луганской области юридические и физические лица уплатили в январе-августе 2016 года 198 млн. 973 тыс. грн. платы за землю. Эти средства были направлены в местные бюджеты региона. Если сравнивать поступления этого налогового платежа с аналогичным периодом прошлого года, то средств в текущем году в местную казну перечислено на 50,1 млн. грн. больше.

     • XXII міжрегіональні змагання з пожежно-прикладного спорту пройшли під лозунгом "Схід та захід разом"

      23 та 24 вересня на навчально-тренувальному полігоні Головного управління ДСНС України у Луганській області були проведені XXII міжрегіональні змагання з пожежно-прикладного спорту на приз «Дружба пожежних» під лозунгом «Схід та Захід разом».

      У змаганнях взяли участь 12 команд: з Луганської області (м. Лисичанськ, м. Лисичанськ ПрАТ «ЛИНІК», м. Рубіжне, м. Сєвєродонецьк); з Донецької області (м. Бахмут, м. Костянтинівка, м. Краматорськ, м. Слов’янськ); з Харківської області (м. Лозова, м. Харків Київський р-н, м. Харків Комінтернівський р-н); з Львівської області (м. Львів).

     • Заходи до Міжнародного дня миру відбулись у міському Палаці культури

      21 вересня в рамках реалізації проекту «Сприяння стабілізації громад на Донбасі» у міському Палаці культури спільно з Міжнародною організацією з міграції організовано святковий концерт, присвячений Міжнародному дню миру.

      В концерті взяли участь народна театр-студія «Лімпопо» (кер. Н. Бражникова), зразкова дитяча театральна студія «Арлекін» (кер. І. Кабанова), колектив «Арт-Денс» (кер. Д. Коваленко) та творчі колективи загальноосвітніх шкіл мікрорайону.

     • У Лисичанську пройшли заходи до Дня партизанської слави

      22 вересня, у День партизанської слави з почуттям безмежної подяки й любові ми віддаємо данину поваги ветеранам антифашистського опору: колишнім підпільникам і партизанам, захисникам і визволителям рідної землі — усім, кого ми з гордістю називаємо народними месниками.

     • Включение в налоговый кредит сумм НДС без налоговой накладной: при каких условиях?

      В отдельных случаях суммы НДС, уплаченные (начисленные) в связи с приобретением товаров или услуг, можно относить к налоговому кредиту не только на основании зарегистрированных налоговых накладных.

      Так, основанием для начисления сумм НДС, которые включаются в налоговый кредит без получения налоговой накладной, в частности являются:

     • Полторы тонны контрабандных продуктов питания не пустил "Фантом" Луганщины

      Сотрудники спецподразделения Главного управления ГФС в Луганской области «Фантом» пресекли попытку доставить на оккупированную территорию почти полторы тонны продуктов питания. Так между селами Лопаскино и Трехизбенка налоговики задержали трех граждан, которые пытались доставить на территорию временно оккупированного Славяносербска 78 кг меда, 500 кг овощей и более 830 кг сыра.

     • 27 вересня о 10.00 семінар з питань створення і функціонування ОСББ у Лисичанську

      27 вересня о 10.00 у великій залі Лисичанської міської ради відбудеться семінар з питань створення і функціонування ОСББ у Лисичанську в рамках проекту ПРООН «Відновлення врядування та примирення в охоплених конфліктом громадах».

      На семінарі будуть розглянуті наступні питання: