Як відновити втрачений паспорт України чи закордонний - роз'яснення МВС
- Поліція інформує
- 31.03.2026
Міністерство внутрішніх справ України в межах проєкту «Запитай у МВС» розповіло 24 Каналу як відновити втрачений документ, скільки це коштує, і які документи для цього необхідні.
Щоб відновити втрачений або знищений паспорт зверніться до підрозділу ДМС, ЦНАП або Паспортного сервісу за місцем фактичного перебування – і це не обов’язково за місцем реєстрації. Для відновлення документу потрібні такі документи: https://bit.ly/4sKojDn
Оформлення ID-картки триває:
Театральні вихідні: жителі Лисичанської громади відвідали вистави в Одесі та Києві
- Культура
- 31.03.2026
Минулими вихідними жителі нашої громади, які наразі проживають у різних регіонах України, долучилися до культурних заходів і переглянули яскраві театральні постановки.
В Одеському національному академічному театрі опери та балету глядачі переглянули балет «Снігова королева». Наші земляки побачили історію про силу відданості, втілену у витонченій хореографії та класичній музиці. Сценографія й майстерність артистів допомогли присутнім відволіктися від буденності та отримати натхнення.
У Київському академічному театрі ляльок діти разом із батьками відвідали пригодницьку виставу «Лускунчик і Мишачий король». Динамічна постановка забезпечила змістовне дозвілля для наймолодших жителів громади й подарувала їм справжній святковий настрій.
Ветеран PRO: гранти та підтримка бізнесу для ветеранів і ветеранок
- Захисникам і Захисницям
- 30.03.2026
Ветеран PRO — це онлайн-платформа, де зібрано перевірену й актуальну інформацію про державні програми, сервіси та можливості для ветеранів і ветеранок, а також їхніх родин.
Окремий розділ платформи присвячений грантам і підтримці ветеранського бізнесу — одному з важливих напрямів державної ветеранської політики.
Власна справа для багатьох Захисників і Захисниць стає можливістю повернутися до активного цивільного життя, реалізувати свій досвід та працювати на розвиток громад.
Саме тому на Ветеран PRO зібрано повну інформацію про:
- державні грантові програми для започаткування або розвитку бізнесу;
Скринінг здоров'я 40+: жителі громади можуть пройти безоплатне обстеження у Лисичанській лікарні
- Охорона здоров'я
- 31.03.2026
Після 40 років організм потребує регулярного контролю, адже чимало захворювань на ранніх стадіях не мають виражених симптомів. Відтепер жителі нашої громади мають можливість пройти комплексну перевірку стану здоров’я у КНП «Лисичанська багатопрофільна лікарня».
Наша лікарня запрошує долучитися до програми «Скринінг здоров’я 40+». Обстеження проводиться безоплатно для всіх громадян України відповідної вікової категорії. Це важливий крок для вчасної діагностики та збереження вашого гарного самопочуття.
Медичні послуги надаються за адресою: м. Дніпро, вул. Мечникова, 11 (КНП «Лисичанська багатопрофільна лікарня»).
Сформовані реєстри конкурсних пропозицій від юридичних та фізичних осіб за напрямом "Розвиток стійкості, безпечного середовища та психоемоційного благополуччя молоді"
- Оголошення
- 30.03.2026
Ваша заявка пройшла технічний відбір - що далі?
Сформовані реєстри конкурсних пропозицій від юридичних та фізичних осіб за напрямом «Розвиток стійкості, безпечного середовища та психоемоційного благополуччя молоді».
Це означає, що:
- заявку подано коректно;
- усі необхідні документи на місці;
Як ветеранам й ветеранкам з інвалідністю переобладнання своє авто та отримати компенсацію від держави
- Захисникам і Захисницям
- 31.03.2026
Із січня 2026 року ветерани й ветеранки з інвалідністю можуть скористатися програмою Мінветеранів, за якою держава відшкодовує витрати на переобладнання власного авто під особисті потреби.
Йдеться не лише про фінансову підтримку, а про реальний крок до справжньої безбар’єрності та мобільності у цивільному житті Захисників та Захисниць, які втратили своє здоров'я на війні.
Розповідаємо детально.
Хто може отримати компенсацію?
"Завжди сучасний Шевченко": у Лисичанській громаді підбили підсумки творчого фестивалю
- Культура
- 30.03.2026
Відділ культури Лисичанської міської військової адміністрації провів підсумковий онлайн-захід у межах фестивалю творчості «Завжди сучасний Шевченко». Подія об’єднала жителів громади, які наразі перебувають у різних куточках України та за кордоном. Ця ініціатива стала платформою для вшанування постаті Великого Кобзаря, зміцнення єдності й підтримки творчої самореалізації наших земляків.
Цьогоріч до фестивалю долучилися близько 100 учасників. Географія проєкту охопила десятки міст України, а також Польщу, Чехію, Німеччину та Нідерланди.
Деякі категорії громадян можуть замовити послугу щодо виїзду працівників ДМС для оформлення, обміну паспорту громадянина України
- Оголошення
- 31.03.2026
24 грудня 2025 року уряд ухвалив постанову № 1709, якою впроваджено можливість виїзду працівників територіального органу/підрозділу Державної міграційної служби для організації прийому документів з оформлення (у тому числі замість втраченого або викраденого), обміну паспорта громадянина України, паспорту для виїзду за кордон.
Ця послуга доступна для таких категорій осіб:
- які проживають у віддалених, малодоступних та гірських населених пунктах, районах зі зруйнованою інфраструктурою (наслідки воєнних дій), у місцях компактного проживання;
"Тектоніка почуттів": жителі Лисичанської громади відвідали гастрольну виставу в Одесі
- Культура
- 30.03.2026
Жителі Лисичанської громади, які наразі проживають в Одесі, завітали на гастрольну виставу «Тектоніка почуттів» за п’єсою Еріка-Емманюеля Шмітта. Показ відбувся на сцені Одеського академічного театру музичної комедії імені М. Водяного.
Сюжет мелодрами розкриває теми людських стосунків, довіри та внутрішніх переживань. Постановка спонукала глядачів замислитися над складністю емоцій і важливістю щирості у стосунках. Особливим акцентом вистави стала участь заслуженої артистки України Дар’ї Петрожицької, чия гра додала події неповторної атмосфери.
79 дітей з числа вразливих категорій отримають грошову допомогу від Лисичанської МВА
- Соціальна сфера
- 31.03.2026
Під час чергового засідання комісії з надання одноразової грошової допомоги жителям Лисичанської громади 27 батькам/законним представникам призначено допомогу на дітей.
Рішенням комісії грошова допомога на загальну суму 212 тис. грн надана 79 дітям віком до 18 років, з них:
- 2 дітям-сиротам (3 тисячі на дитину);
- 31 дитині, позбавленій батьківського піклування (3 тисячі на дитину);
- 7 дітям з інвалідністю (5 тисяч на дитину);
Діти мають право на підтримку: про державні виплати, які важливо не пропустити
- Захист дітей
- 30.03.2026
Кожна дитина має право на підтримку держави — особливо ті, хто залишився без батьківського піклування.
Служба у справах дітей Лисичанської міської військової адміністрації нагадує: діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, а також особи з їх числа мають гарантоване право на отримання державних виплат.
Після досягнення 18-річного віку або завершення навчання вони можуть отримати:
· одноразову грошову допомогу;
· допомогу випускникам закладів освіти;
Еще статьи...
- Вичерпні дані в Особистому кабінеті прискорять пошук та ідентифікацію полонених або зниклих безвісти
- Фінансування для бізнесу: гранти для дитячих закладів освіти та креативної індустрії
- Reskilling Ukraine пропонує перекваліфікаційні програми для жінок
- Правила безпеки на підприємствах в умовах воєнного стану обговорять із представниками бізнесу Луганщини
- Всеукраїнські змагання "Карпатський виклик"
- До уваги батьків дітей з інвалідністю Лисичанської МТГ
- "Самодопомога Плюс": у шелтері відбулося друге заняття курсу з управління стресом
- Протидія туберкульозу: жителі шелтеру громади в Києві пройшли рентгенологічне обстеження
- Оздоровлення та активність: спортивні заняття у Київському шелтері-хабі
- Світ театру очима лисичан: у шелтерах Лисичанської МВА відзначили Міжнародний день театру
