В Лисичанську відбувся міжрегіональний турнір з волейболу

21 квітня у спортивній залі Лисичанського державного гірничо-індустріального коледжу пройшли змагання традиційного міжрегіонального турніру з волейболу серед чоловічих команд на Кубок міського голови.

Наше місто представила волейбольна команда «Фаворит». Також у змаганнях взяли участь команди з м. Рубіжне — «Спартак», з м. Ліман — «Ліман-Громада», з м. Біловодськ — «ДЮСШ».

Відкриваючи турнір, заступник Лисичанського міського голови Ігор Ганьшин привітав спортсменів та побажав перемоги найсильнішим. «Вітаємо вас хлібом-сіллю на лисичанській землі. Дуже вдячний всім за участь та за гарний приклад молодому поколінню. Лисичанська міська рада завжди буде сприяти проведенню будь-яких змагань у нашому місті, що популяризують спорт», — підкреслив заступник міського голови.

Приємним творчим привітанням для спортсменів стали номери художньої самодіяльності від хореографічних колективів міста.

За результатами змагань перемогу в традиційному міжрегіональному турнірі з волейболу серед чоловічих команд та Кубок міського голови виборола команда «Ліман-Громада» (м. Лиман), срібні медалі турніру отримала команда «Спартак» (м. Рубіжне), а бронзові — команда «Фаворит» (м. Лисичанськ).

Вітаємо переможців та призерів турніру і бажаємо нових спортивних досягнень!

Зазначимо, що метою цих, вже традиційних змагань є популяризація та пропаганда волейболу в місті, залучення до систематичних занять волейболом різних верств населення, а також укріплення дружніх зв’язків та обмін досвідом. Загальне керівництво турніру з року в рік здійснює відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради.