Освітяни Лисичанська взяли участь у міжнародному форумі «Інноватика у сучасній освіті» та виставці «World Edu - 2017»

З 24 по 26 жовтня у місті Київ проходили IX міжнародний форум «Інноватика в сучасній освіті» та VI міжнародна виставка закордонних навчальних закладів «World Edu-2017», яка зібрала 585 учасників.

В заходах взяли участь освітяни Луганщини. На форумі наше місто гідно представили колективи дошкільного навчального закладу № 7 «Іскорка», Лисичанської спеціалізованої школи (ЛСШ) І-ІІІ ступенів № 8, загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів № 6 та № 12.

Програма роботи виставки була насичена та включала 62 конференції, семінари, круглі столи та майстер-класи. В рамках семінару «Формування інформаційно-комунікаційних компетентностей учителів та учнів у Новій українській школі» заступник директора з навчально-виховної роботи ЛСШ № 8 Ольга Касатова виступила з доповіддю «Хмарні сервіси та сервіси Web 2.0 як чинник створення інноваційного освітнього простору».

На заході золотою медаллю та дипломом у номінації «Застосування сучасних інформаційно-комунікаційних технологій для формування інформаційно-цифрової компетентності учасників освітнього процесу» нагороджено колектив ЛСШ І—ІІІ ступенів № 8, а золотою медаллю та почесним званням «Лауреат конкурсу» в номінації «Інклюзивна освіта: рівні права — рівні можливості» — колектив дошкільного навчального закладу № 7 «Іскорка».

Зазначимо, що освітяни нашого міста впевнено і вчасно реагують на сучасні зміни в освіті, готові підвищувати професійний рівень, обмінюватися й ділитися набутим досвідом.