26 січня – онлайн-семінар у рамках діяльності «Добрі сусіди – одна країна»

 Шановні мешканці Лисичанської міської територіальної громади!

26 січня відбудеться онлайн-семінар «Конкурс мініпроєктів для міст Костянтинівка, Краматорськ, Торецьк, Покровськ, Слов’янськ, Маріуполь, Бахмут, Старобільськ, Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Сватове, Рубіжне, Попасна та смт Станиця Луганська».

Метою проведення конкурсу є сприяння підвищенню громадянської свідомості та активності, формування у жителів відчуття причетності до креативних перетворень з підвищення якості та комфорту міського простору, виявлення ініціатив, спрямованих на естетичне оформлення, благоустрій та моделювання сучасного урбаністичного простору у 14 цільових містах ініціативи «Добрі сусіди — одна країна», отримання перших уречевлених результатів такого перетворення.

Подробнее...

Всеукраїнська мережа клубів програмування Code Club Україна запрошує до співпраці

 Всеукраїнська мережа клубів програмування Code Club Україна запрошує до співпраці вчителів, бібліотекарів, IT-фахівців та інших зацікавлених осіб територіальних громад Луганської області з метою створення надійної мережі безкоштовних клубів програмування для дітей 8-17 років у населених пунктах регіону.

Місія проєкту — зробити ІТ-освіту в різних куточках Луганщини доступною для кожної дитини, розвивати інтелектуальне менторство (наставництво) серед вчителів, бібліотекарів, студентів та всіх, хто має справу з інформаційними технологіями. Адже за умовами проєкту, програмування дітям викладають ментори-волонтери у школах, бібліотеках, хабах та інших просторах, де це можливо завдяки наявності комп’ютерної техніки.

Подробнее...

Про намір ПП «ЛІМЕРО» здійснити корегування одноставкового тарифу на теплову енергію та її виробництво

У зв’язку зі збільшенням ціни на паливно-енергетичні ресурси/паливні гранули Піні-Кей/ з 5100,00 грн за тонну до 7100,00 грн за тонну, відсоток зростання склав 39,22%, ПП «ЛІМЕР» повідомляє про намір перерахувати одноставковий тариф на теплову енергію та її виробництво для опалення Мирнодолинського ліцею, який розташований за адресою: смт Мирна Долина, вул. Совхозна, 50. На підставі цього виникла потреба корегування тарифу на теплову енергію її виробництва на виконання Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності, який затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018 № 130 «Про затвердження Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності».

Подробнее...

Увага! 24 січня - знеструмлення вулиці 50 років Перемоги

Шановні мешканці міста Привілля!

24 січня 2022 року з 08:00 до 16:00 буде знеструмлена вулиця 50 років Перемоги у зв’язку з проведенням планових робіт на ПС-бкВ «Капустина — 1» по приєднанню ПС 6кБ «Капустина-2».

Лисичанське енергоуправління Луганської філії ДП «РЕМ»

Щодо організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов'язаних

 До уваги керівників підприємств, установ, закладів, організацій усіх форм власності, територіальних підрозділів державних органів та установ, що розташовані на території Лисичанської міської територіальної громади.

Керівником Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області 14 січня 2022 року підписано розпорядження №41 «Про забезпечення функціонування системи військового обліку на території Лисичанської міської територіальної громади у 2022 році» на виконання вимог «Порядку організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 07.12.2016 №921.

Зазначеним розпорядженням зокрема затверджені:

— план перевірок стану військового обліку на 2022 рік в державних органах, на підприємствах, в установах та організаціях, розташованих на території Лисичанської міської територіальної громади (додаток 5 до розпорядження);

Подробнее...