У Лисичанську пройшов тренінг для підлітків «Мотивація до змін»

12 квітня на базі Лисичанського міського відділу філії ДУ «Центр пробації» в Луганській області було проведено лекційно-тренінгове заняття на тему «Мотивація до змін» для дітей, які перебувають у конфлікті з законом. Метою даного заходу є підвищення відповідальності підлітків за власні вчинки, розвиток здатності до самоаналізу і контролю поведінки, формування позитивних життєвих цілей, підвищення мотивації і здатності до їх досягнення; формування навиків відповідального прийняття рішень.

На початку зустрічі відбулося знайомство. Кожен із учасників розповів про себе, про свої захоплення. Результати цих вправ показали, на які життєві цінності орієнтуються підлітки, розглянули поняття «мотивація», ознайомились зі стадіями зміни поведінки. Також наприкінці заняття хлопці подивились відеоролик про австралійського мотиваційного оратора, мецената, письменника і співака Ніка Вуйчича, який народився з рідкісним спадковим захворюванням, що призвело до відсутності чотирьох кінцівок тіла.

На даний час викликає велике занепокоєння слабка мотивація до дотримання неповнолітніми здорового і безпечного способу життя. Під час спілкування з підлітками персонал Лисичанського міського відділу філії ДУ «Центр пробації» в Луганській області намагався донести важливість їх правомірної поведінки та необхідність дотримання ними здорового ставленням до життя.

«Вважайте ставлення до світу пультом дистанційного керування. Якщо програма, яку ви дивитеся, вам не подобається, ви просто хапаєте пульт і перемикаєте телевізор на іншу програму. Так само і зі ставленням до життя: коли ви незадоволені результатом, змініть підхід, незалежно від того, з якою проблемою ви зіткнулися», - підсумувала начальник Лисичанського міського відділу Наталія Шаммієва.

Лисичанський міський відділ філії ДУ «Центр пробації» в Луганській області