Пам'ять вічно жива

З метою розширення та поглиблення знань юнаків про Другу світову війну та її наслідки, виховання патріотичного почуття, поваги до пам’яті загиблих захисників рідної землі, співчуття до дітей війни, 8 травня, у Лисичанському міському відділі для неповнолітніх суб’єктів пробації відбувся виховний захід «Пам’ять вічно жива».

У заході взяли участь 2 неповнолітні суб’єкти пробації. Під час заходу їм розповіли про історію походження свята, його назви та про те, як цей день відзначають у різних країнах світу. Неповнолітні суб’єкти пробації розповіли про своїх пращурів, які захищали рідну землю. В знак вшанування пам’яті захисників Вітчизни, урочисто поклали квіти до меморіального комплексу «Пам’ять» міста Лисичанськ.

Наприкінці виховного заходу заступник начальника Лисичанського МВ підполковник внутрішньої служби Вікторія Лиховидова звернулась до присутніх: «Роки... Скільки б їх не минуло, не зітруть у народній пам’яті світлі імена тих, хто віддав своє життя за незалежність нашої країни. Не забуваємо ми воїнів нашого міста. Витончена каплиця із золотими куполами, гранітна стіна, на якій в скупих рядках відображено те, що довелося пережити жителям шахтарського міста: в роки Другої Світової війни боролися з фашистами 20 тисяч лисичан, 11,5 тисячі з них загинули, 5 тисяч воїнів-визволителів поховані в братських могилах на території Лисичанська, 760 жителів міста були замучені німцями в роки окупації, 2300 лисичан гнали на роботи до Німеччини». А також процентувала видатного українського поета Іван Драч: «Ми — люди миру, зранені війною, заповідаєм покликом святим: шануймо тих, хто не вернувся з бою! Уклін доземний воїнам живим!».

Лисичанський міський відділ Філії Державної установи «Центр пробації» Луганській області