Нема здоров'я - нема щастя!

18 червня у Лисичанському міському відділі пробації спільно з працівниками КЗ «Лисичанський міський центр соціальних служб» Лисичанської міської ради для суб’єктів пробації був організований та проведений виховний захід на тему: «Інфекції, які передаються статевим шляхом. Гепатити, туберкульоз».

Метою даного заходу було ознайомити суб’єктів пробації із видами інфекцій, які передаються статевим шляхом; розвивати пізнавальний інтерес до способів запобігання інфекційних хвороб; виховувати почуття відповідальності, співчуття, бажання вести здоровий спосіб життя, дбайливе ставлення до свого здоров'я.

У заході взяли участь 7 суб’єктів пробації, які уважно слухали лекцію, активно брали участь у бесіді, ставили актуальні питання, які для них були важливими. Присутнім розповіли про різні інфекційні захворювання, збудники інфекційних захворювань, від чого може ослабнути імунна система людини, симптоми захворювання на туберкульоз та гепатит.

Захід пройшов в атмосфері довіри та взаєморозуміння. Суб’єкти пробації отримали корисні подарунки у вигляді засобів контрацепції (презервативи).

Наприкінці виховного заходу фахівець соціальної роботи Ольга П’яткова, зазначила: «З давніх-давен найціннішим скарбом людини вважалося здоров’я. Це відображено у народній творчості, прислів’ях, приказках: «Нема здоров’я – нема щастя», «Здоров’я – найдорожчий скарб», «Зруйнувати здоров’я – значить, обкрасти себе», «Здоровий хворого не розуміє». Сьогодні ми дізналися з вами, як можна захистити себе та близьких від інфекційних захворювань, гепатитів, туберкульозу. Надзвичайно багато прикладів, коли уражені були відомі, талановиті, енергійні та працездатні люди (Фредерік Шопен, сестри Бронте, Павло Загребельний, Леся Українка, Антон Чехов, Максим Горький та інші). Пам’ятайте: ваше життя у ваших руках!».