Розвиток ВІЛ в організмі. Тестування

Лисичанський міський відділ пробації спільно з працівниками КЗ «Лисичанський міський центр соціальних служб» Лисичанської міської ради продовжують співпрацю для інформування суб’єктів пробації про розвиток ВІЛ в організмі, з метою діагностики та виявлення осіб, які живуть з цією хворобою.

16.07.2019 р. був організований та проведений спільний виховний захід на тему: «Розвиток ВІЛ в організмі. Тестування».

Метою даного заходу було ознайомити суб’єктів пробації із розвитком ВІЛ в організмі; виховувати почуття відповідальності, співчуття, бажання вести здоровий спосіб життя, дбайливе ставлення до свого здоров’я.

У заході взяли участь 10 суб’єктів пробації, які уважно слухали лекцію, ставили актуальні питання, які для них були важливими.

Захід пройшов в атмосфері довіри та взаєморозуміння. Суб’єкти пробації отримали корисні подарунки у вигляді засобів контрацепції (презервативи).

Суб’єктам пробації була надана інформація, куди вони можуть анонімно звернутись, що безкоштовно дізнатися, чи є в них це захворювання: кабінет «Довіри» № 51 у ЦМЛ ім. Титова, контактний телефон: 7-56-41.

Наприкінці виховного заходу фахівець соціальної роботи КЗ «Лисичанський міський центр соціальних служб» Лисичанської міської ради Ольга П’яткова, зазначила: «На сьогодні використовуються препарати базовані на близько 25 діючих речовинах (препаратів набагато більше, оскільки для покращення ефекту застосовують суміші 2 та більше активних речовин). Більшість діючих речовин блокують зворотну транскриптазу вірусу. Тобто, сьогодні у людей з ВІЛ є надія на лікування. Але, зрозуміло, що краще попередити захворювання, ніж потім його лікувати. Таким чином, необхідно піклуватися про власне здоров’я і вести здоровий спосіб життя».