Офіційне працевлаштування - шлях до стабільного майбутнього

Працівники Лисичанського відділу пробації продовжують співпрацювати із Лисичанським міським центром зайнятості з метою інформування громадян на пробації про послуги, які надає дана служба. Для суб’єктів пробації проблема працевлаштування є актуальною, тому що саме відсутність роботи може стати однією з причин вчинення ними повторних правопорушень.

Саме тому 19 серпня у Лисичанському міському центрі зайнятості спільно з персоналом Лисичанського відділу пробації відбувся спільний семінар для клієнтів пробації, які мають складнощі із отриманням постійного офіційного місця роботи.

Суб’єктам пробації була надана інформація щодо актуальних вакансій міста та щодо вакансій, які користуються попитом, порядком реєстрації, перереєстрації безробітних та веденням обліку осіб, які шукають роботу.

Начальник відділу зі взаємодії з роботодавцями Ольга Бай зазначила: «Офіційне працевлаштування є, в першу чергу, гарантією соціального захисту найманих працівників, їхнього стабільного майбутнього та налагодженої роботи усіх учасників трудового процесу з метою досягнення позитивного результату».

Лисичанський відділ пробації