Про електронну петицію про відновлення надання соціальних послуг на санаторно-курортне лікування

Лисичанська міська виконавча дирекція Луганського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності повідомляє наступне:

за ініціативою Федерації профспілок України, Спільний представницький орган об’єднань профспілок прийняв 21 вересня цього року рішення про звернення до Президенти України з електронною петицією щодо внесення ним змін відповідного законопроекту про відновлення надання соціальних послуг на санаторно-курортне лікування для працюючих за рахунок коштів соціального страхування.

Така електронна петиція зареєстрована на сайті Президента України: https://petition.president.gov.ua/petition/10961. Для прийняття її до розгляду Президентом необхідно 25 тисяч підписів.

Принагідно повідомляємо, що народними депутатами України протягом поточного року проводилась певна робота щодо розробки законопроектів щодо внесення змін до Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (реєстри №№ 2245, 2296, 2701 та інші). Однак їх розгляд та прийняття затримується.

Зазначимо, що найприйнятнішим є законопроект «Про внесення змін до деяких законів України» (щодо надання соціальних послуг) (реєстр № 2245), внесений народним депутатом України Лавриком М.І., який комітетом Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення рекомендовано прийняти за основу.

Прийняття такого закону дозволить відновити надання соціальних послуг застрахованим особам та членам їх сімей із оздоровлення, санаторно-курортного та відновлювального лікування в санаторно-курортних закладах, санаторіях-профілакторіях підприємств, установ, навчальних закладів, організацій та дитячих закладів оздоровлення.

Враховуючи вищенаведене, звертаємось до вас з проханням провести роботу щодо персонального голосування щодо підтримки електронної петиції (№ 22/010961-еп, від 25.09.2015), що зареєстрована на сайті Президента України (https://petition.president.gov.ua/petition/10961).

Директор Лисичанської міської ВД ЛОВ ФСС з ТВП В. В. Масуліс