Кожна застрахована особа повинна відчути гарантований державний захист

Працюючі м. Лисичанська, м. Привілля та м. Новодружеська повинні вчасно та в повному обсязі одержувати матеріальне забезпечення від Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності. Тому, питання своєчасності подання заяв-розрахунків страхувальниками знаходиться на контролі в Лисичанській міській виконавчій дирекції Фонду.

У 2015 році значно покращено ситуацію з проходженням коштів через Головне управління Державної казначейської служби України в Луганській області. На поточну дату ці платежі проходять протягом 5-ти робочих днів при встановленому законодавством 10-денному терміні.

Станом на 6 січня 2016 року на виплату державних соціальних гарантій, а це − допомоги по тимчасовій втраті працездатності, по вагітності та пологах, на поховання, проведено фінансування по заявах-розрахунках, наданих страхувальниками, до 24 грудня 2015 року включно.

Затримки у виплаті допомог застрахованим особам можуть статися тільки з вини комісій (уповноважених) із соціального страхування або фінансових служб за місцем роботи.

Тому, наголошуємо, що відповідно до чинного законодавства для призначення допомог документи за місцем роботи розглядаються:

— по тимчасовій непрацездатності, вагітності та пологах — не пізніше десяти днів з дня їх надходження;

— на поховання — не пізніше дня, що настає за днем звернення.

До Лисичанської міської виконавчої дирекції заяви-розрахунки необхідно подавати не рідше двох разів на місяць, а по можливості — по мірі надходження листків непрацездатності від застрахованих осіб.

Завдяки налагодженій, професійній та оперативній роботі комісій (уповноважених) із соціального страхування та спеціалістів бухгалтерій скоротяться терміни отримання допомог працівниками м. Лисичанська, м. Привілля та м. Новодружеська.

Директор Лисичанської міської ВД ЛОВ ФСС з ТВП В.В. Масуліс