До відома операторів ринку харчових продуктів

З метою проведення роз’яснювальної роботи та підвищення рівня обізнаності про особливості впровадження системи НАССР в Україні фахівці проекту ЄС «Вдосконалення системи контролю безпечності харчових продуктів в Україні», Міністерства аграрної політики та продовольства України, Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів разом зі спеціалістами платформи масових відкритих онлайн-курсів «Prometheus» розробили безкоштовний навчальний курс «Безпечність харчових продуктів: сучасне законодавство, сумлінний виробник, відповідальний споживач».

Навчальний курс присвячений розробці, запровадженню та забезпеченню функціонування процедур, заснованих на принципах системи НАССР, та доступною мовою пояснює такі непрості питання:

  • — що таке нове харчове законодавство України;
  • — що харчове законодавство дає бізнесу та споживачам;
  • — хто такі оператори ринку;
  • — що таке простежуваність у харчовому законодавстві;
  • — що таке НАССР та як його правильно читати.

Навчання повністю безкоштовне, воно побудоване у вигляді відеолекцій. За результатами успішного проходження курсу учасники отримають відповідні сертифікати.

Також інформуємо, що зареєструватися на безкоштовний навчальний онлайн-курс можна за посиланням: https://courses.prometheus.org.ua/courses/course-v1:MinAgro+HACCP101+2019_T2/about

Враховуючи викладене, пропоную Вам зареєструватися та прийняти участь у навчальному онлайн-курсі.

Лисичанське міське управління ГУДдержпродспоживслужби

в Луганській області