• 3 державний пожежно-рятувальний загін Головного управління ДСНС України у Луганській області
 • Адреса: вул. ім. В.Сосюри, 324, м. Лисичанськ, Луганська обл. 93100
 • Телефон: (251) 7-04-01
 • Факс: (251) 7-56-36
 • Е-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.  
 • Начальник 3 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Луганській області, підполковник служби цивільного захисту Панін Олександр Георгійович
 •  

Служба порятунку вкотре нагадує правила безпечної поведінки на водоймах

Шановні мешканці громади! Напередодні свята Водохреща питання безпеки на льоду є особливо актуальним, адже саме в цей період виникає ризик виникнення можливих надзвичайних ситуацій на водоймах. Саме тому рятувальники застерігають громадян бути обережними під час купання на Водохрещення.

Під час святкування фахівці Сєвєродонецького районного управління ГУ ДСНС України у Луганській області чергуватимуть у посиленому режимі поблизу водойм, аби гарантувати безпеку громадян під час купання.

Проте Служба порятунку вкотре нагадує правила безпечної поведінки на водоймах:

Подробнее...

Увага! Вакантна посада!

Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Луганській області запрошує на роботу на вакантну посаду — голова лікарсько-експертної комісії.

Завдання та обов’язки за посадою:

Подробнее...

Шановні громадяни!

 Закликаємо кожного громадянина суворо дотримуватися правил пожежної безпеки та не спалювати траву (сміття), провокуючи пожежі в природних екосистемах.

Нагадуємо, що такі дії, відповідно статті 77-1 «Самовільне випалювання рослинності або її залишків» Кодексу України про адміністративні порушення (зі змінами), тягнуть за собою накладення штрафу:

 • на громадян — від 3060 до 6120 грн.;
 • на посадових осіб — від 15300 до 21420 грн.
 • Подробнее...

«Уроки безпеки» для дошкільнят

 Вчора, 22 листопада, фахівці Сєвєродонецького районного управління ГУ ДСНС України у Луганській області провели «Уроки безпеки» для малюків ДНЗ «Чайка» у місті Лисичанськ.

Метою заходів було розширення знань дітей з питань безпечної поведінки у різних життєвих ситуаціях, зокрема щодо обережного поводження з вогнем, електричними приладами та безпечного відпочинку на водоймах взимку. Також розповіли дітям про першочергові дії у разі виникнення пожежі та при виявленні вибухонебезпечних й підозрілих предметів.

Подробнее...

Служба порятунку м. Лисичанська закликає громадян не провокувати пожежі в екосистемах!

 Шановні громадяни!

Разом з щоденним зростанням температури повітря спостерігається збільшення кількості пожеж у нашому місті. Вогнеборці ліквідовують численні загоряння сухої трави, очерету та сміття.

Нагадаємо, що діючим законодавством заборонено випалювати сміття та рослинні залишки. За такі дії, відповідно до статті 77-1 «Самовільне випалювання рослинності або її залишків» Кодексу України про адміністративні порушення (зі змінами), передбачене накладення штрафу:

 • на громадян — від 3060 грн. до 6120 грн.;
 • на посадових осіб — від 15300 до 21420 грн.

  Подробнее...

Звернення ДСНС

Шановні мешканці Лисичанської територіальної громади! На сьогоднішній день гостро стоїть питання виникнення значної кількості пожеж на полях внаслідок спалювання сухої рослинності, стерні, соломи, післязбиральних залишків та сміття. У деяких випадках підпали роблять самі орендарі-фермери, щоб без зайвих видатків очистити ділянку від стерні. Нажаль, мало хто переймається тим, що спалювання може призвести до масштабної пожежі на сусідніх полях, знищити на них врожай, або перекинутися на житловий сектор. Здебільшого підпали роблять надвечір або вночі. Хоча поодинокі факти фіксують і вдень.

Подробнее...

Служба порятунку м. Лисичанська закликає громадян не провокувати пожежі в екосистемах

 З кожним зростанням температури повітря спостерігається також підвищення показника кількості пожеж в місті у природних екосистемах. Громадяни масово продовжують спалювати сміття на присадибних ділянках, тим самим провокуючи виникнення загорянь на відкритій території.

Вогнеборці ліквідовують численні загоряння сухої трави, очерету та сміття.

Шановні громадяни!

Служба порятунку закликає усіх суворо дотримуватися правил пожежної безпеки та не провокувати пожежі у природних екосистемах!

Подробнее...

Шановні громадяни!

пожежы в екосистРазом зі зростанням температури повітря спостерігається також і підвищення показника кількості пожеж у природних екосистемах. Служба порятунку закликає усіх суворо дотримуватися правил пожежної безпеки та не провокувати пожежі у природних екосистемах!

Перш за все, не слід розводити відкритий вогонь у лісовій зоні, а також залишати недопалки та сірники на сухій трав’янистій підстилці.

Подробнее...

ДСНС нагадує про дотримання правил безпечної поведінки на воді

Перед початком пляжного сезону фахівці ДСНС перевіряють відповідність пляжів вимогам безпеки та проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення, щодо по неухильного дотримання правил безпечної поведінки на водних об’єктах.

Подробнее...

Рятувальники зустрілися з вихованцями ДНЗ №8 «Світлячок»

 Вчора, 4 серпня, співробітники Сєвєродонецького районного управління ГУ ДСНС України у Луганській області провели профілактичні бесіди з вихованцями Лисичанського ДНЗ №8 «Світлячок».

Під час бесіди з дітлахами фахівці ДСНС розказали правила поведінки на воді, що забороняється робити під час купання та нагадали, що без дорослих заходити до води – дуже небезпечно!

Подробнее...

Лисичанські рятувальники застерігають громадян від порушень правил пожежної безпеки у побуті

 Особовий склад 9, 38 та 64 Державних пожежно-рятувальних частин 3 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Луганській області вихідними днями здійснив профілактичні рейди вулицями Лисичанська з метою попередження виникнення пожеж у житловому секторі та екосистемах.

Спілкуючись із громадянами, надзвичайники розповіли про найпоширеніші причини пожеж, пояснили мешканцям міста важливість дотримання вимог пожежної безпеки у власних оселях, на присадибних територіях та про необхідність постійного нагляду за маленькими дітьми. Але, особливу увагу населення, рятувальники звернули на кількість пожеж, які трапляються через легковажність громадян!

Подробнее...