Від початку року на пожежах в Україні загинуло 11 дітей

Щороку в Україні виникає тисячі пожеж, на яких гинуть сотні людей, у тому числі дітей. Так, від початку 2016 року на пожежах загинуло вже 11 дітей. Впродовж минулого року в Україні внаслідок пожеж загинуло 66 дітей.

Зокрема, 24 лютого, під час ліквідації пожежі у приватному житловому будинку в селі Млинок Зарічненського району Рівненської області рятувальники виявили тіла трьох дітей (2011, 2013, 2015 рр.н). 25 лютого, в ході ліквідації пожежі у квартирі в місті Комсомольськ Полтавської області вогнеборці виявили у одній із кімнат та врятували двох малолітніх дітей: 6-ти та 4-х років, яких направлено до реанімаційного відділення міської лікарні з попереднім діагнозом «отруєння продуктами горіння».

26 лютого, під час ліквідації пожежі на другому поверсі дев’ятиповерхового житлового будинку в м. Кам’янець-Подільський (Хмельницька область) вогнеборці врятували двох неповнолітніх дітей, які проживали поверхами вище та не змогли самостійно залишити власні домівки через сильне задимлення сходової клітини.

Зазвичай більшість трагічних випадків виникає саме тоді, коли діти залишаються вдома самі, без нагляду дорослих. Саме тому рятувальники ДСНС України звертаються до батьків з проханням дбати про безпеку своїх дітей.

Тримайте запальнички та сірники в недоступних для малечі місцях, розповідайте їм про небезпеку, яку приховує у собі вогонь! Виховуйте у них навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, газом, тощо. Знайдіть декілька хвилин на розмову з дітьми про елементарні правила безпеки під час перебування вдома. Обов’язково розкажіть дітям, що у разі виникнення пожежі необхідно терміново сповістити про це дорослих та Службу порятунку за номером «101».

Пам`ятайте, що життя наших дітей залежить тільки від нас самих!

Лисичанське міське управління ГУ ДСНС