ДСНС повідомляє!

Останнім часом на території міст Лисичанськ ,Новодружеськ ,Привілля зросла кількість випадків пожеж в житлового сектору. Згідно зі статистичними даними з початку 2016 року зареєстровано 83 пожеж, внаслідок яких загинуло — 3 та травмовано 3 особи, прямі матеріальні збитки склали 897 тис. 200 гривень.

З метою зменшення кількості пожеж у будівлях житлового фонду, а також попередження їх виникнення, Лисичанське міське управління ГУ ДСНС України у Луганській області приводить приклади пожеж ,а саме:

26 травня 2016 року в 3-му під`їзді будинку № 16 за адресою: Лисичанськ, кв.-л. Центральний, виникла пожежа. В ході розслідування причина пожежі сталося коротке замкнення електропроводки в розподільчій коробці яка встановлена на 3-му поверсі в електричній шафі. Причиною того що привело до короткого замкнення електропроводки, це невчасне проведення замірів опору ізоляції та перевантаження дільниці електромережі, а також допущено експлуатацію з`єднаних електрокабелів за допомогою скрутки.

09 червня 2016 року за адресою: м. Лисичанськ, вул. Шкільна (Чекістів), 10 виникла пожежа. У підвальному приміщенні житлового будинку горіло сміття на площі 1м.кв. Причиною того що привело до пожежі є необережне поводження з вогнем невстановлених осіб.

Провідний інспектор відділу державного нагляду (контролю) у сфері пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту Лисичанського міського управління ГУ ДСНС України у Луганській області старший лейтенант служби цивільного захисту Грибков М.І.