Найбільша кількість пожеж сталася у житловому секторі

У Лисичанську за поточний період 2016 року трапилося 230 пожеж, в яких загинуло 6 мешканців міста. Сума збитків в наслідок пожеж у місті становить 2 млн 220 тисяч гривень. Працівники підрозділів Державної служби з надзвичайних ситуацій м. Лисичанська майже щоденно виїжджають на виклики. Основною причиною пожеж у місті стало необережне поводження з вогнем, що складає 160 пожеж.

Згідно статистичних даних найбільша кількість пожеж сталася у житловому секторі міста, що складає 90% пожеж. З метою попередження пожеж та загибелі людей на них співробітники Лисичанського міського управління ГУ ДСНС у листопаді провели 3 рейди по житловому сектору міста. Під час рейду працівниками управління були проведені інструктажі з лисичанами щодо дотримання правил пожежної безпеки у побуті, а особливо під час опалювального періоду. Також, населенню була доведена статистика пожеж у місті і області та жахливі цифри загиблих від вогненної стихії.

«Зверніть увагу на дотримання правил пожежної безпеки у вашому помешканні, на стан електротехнічної частини в ньому! Електричні та нагрівальні прилади, що використовуються у побуті, можна встановлювати тільки на негорючі підставки, забороняється залишати без нагляду включені електроприлади, включати в одну розетку одночасно декілька приладів, користуватися саморобними нагрівальними приладами. Дотримуйтесь правил пожежної безпеки при використанні систем пічного опалення в будинках. Не залишайте дітей без догляду! Не паліть у ліжку! Це одна із найпоширеніших причин виникнення пожеж з трагічними наслідками» — розповідали рятувальники.

Аби люди не забували про життєво важливі правила та дотримувалися їх, співробітники Служби порятунку «101» вручали тематичні листівки та пам’ятки.

Головний фахівець відділу ЦЗ Лисичанського міського управління ГУ ДСНС України у Луганській області Оксана Гриценко