Рятувальники спільно з поліцейськими відвідали місця проведення новорічних свят

Напередодні Новорічних та Різдвяних свят лисичанські співробітники ДСНС та поліції перевірили заклади в яких будуть проведені масові святкові заходи. Довгоочікувана Новорічна Ялинка ще попереду, але у більшості закладів освіти та культури вже встановлена головна героїня свята. З керівниками закладів були проведені інструктажі щодо дотримання основних вимог пожежної безпеки при встановленні ялинки та при проведені масових заходів із залученням великої кількості діточок.

Також, в черговий раз керівникам закладів, вчителям, вихователям рятувальники суворо нагадали, що відповідальність за здоров’я та життя дітей під час проведення свята покладена на них. Під час спілкування з дітьми поліцейські розповіли про небезпеку піротехнічної продукції, а рятувальники розповіли про жахливі наслідки користування цією продукцією.

По всій території України спостерігається пониження температурних показників, що сприяє утворенню льодового покрову на водоймах і це може викликати дитяче бажання її випробувати на міцність. Саме тому, фахівці ДСНС провели інформаційно-роз’яснювальні бесіди і про небезпеку виходу на тонку кригу. Крім того, педагогічним колективам та дітлахам були вручені пам’ятки та листівки із попереджувальним змістом.

Головною метою держслужбовців також є донесення цієї інформації через телебачення та газети до більшості населення, тому під час проведення заходів залучалися і представники ЗМІ.

Головний фахівець відділу ЦЗ Лисичанського міського управління ГУ ДСНС України у Луганській області Оксана Гриценко