Пожежа на підстанції у м. Лисичанськ

Вчора, 13 березня, о 13 год. 54 хв. до ПЗП ДПРЧ-9 надійшло повідомлення від старшого механіка підстанції, про те, що за адресою: м. Лисичанськ, вул. Станціонна, р-н залізничної дороги, горить електрична підстанція.

О 14 год. 08 хв. черговий караул ДПРЧ-9 прибув на місце виклику. Рятівниками в ході розвідки було встановлено, що горить трансформатор ТМ100/10/0,4 на електричній підстанції потужністю 10 кВт, але приступити до гасіння пожежі особовий склад не мав змоги, тому що підстанція знаходилася під напругою. О 15 год. 30 хв. прибув на місце події електромеханік районного електропостачання та надав допуск на гасіння пожежі. О 15 год. 34 хв. співробітниками ДСНС було подано 2 ствола «Б» на гасіння пожежі. О 15 год. 36 хв. пожежу було локалізовано. О 15 год. 56 хв. пожежу було ліквідовано. До гасіння пожежі було залучено 2 одиниці техніки та 9 чоловік особового складу ДСНС.

Ймовірною причиною пожежі стало коротке замикання. Пожежею знищено трансформатор ТМ100/10/0,4. Треба відзначити, що 2 інших трансформатори залишилися неушкодженими. Дана підстанція подавала напругу на залізничні комунікації. Як відзначили робітники підстанції, наслідки від пожеж не відзначаться на роботі залізничних доріг та не впливатимуть на рух поїздів і дизелів по ним. Підстанція перейде на резервні трансформатори і буде працювати у звичному режимі.

Гол. фахівець відділу ЦЗ Лисичанського міського управління ГУ ДСНС майор служби цивільного захисту Гриценко О.Л.