Безпека дітей - справа дорослих

Навчання діям у разі небезпечних ситуацій слід прищеплювати починаючи з дитячого садочку.

Щорічно в дошкільних навчальних закладах міста проводяться заходи «Тижня безпеки дитини». У цьому році 23 березня на базі ДНЗ «Дюймовочка» було проведено показовий захід з питань цивільного захисту в рамках «Тижня безпеки дитини».

На ньому були присутні представники дитячих садочків міста, завідувач обласного методичного кабінету Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Луганської області Алевтина Нетребенко, представники Лисичанських курсів 3 категорії НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області, та була залучена піротехнічна група аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС у Луганській області.

Методист садочку «Дюймовочка» ознайомила всіх присутніх з напрацюваннями та розробками, які можна використати в роботі як з педагогічним колективом дитсадків, так і з батьками й дітьми.

Особливу увагу привернула виставка дитячої творчості за тематикою: «Не жартуй з вогнем», «Будь уважним на дорозі», яка викликала жвавий інтерес.

Одним з елементів заходу була евакуація дітей із садочка, яка пройшла на високому організаційному рівні. Після евакуації представники піротехнічної групи аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС у Луганській області показали малюкам свою техніку та продемонстрували, як вони здійснюють роботи по виявленню та знешкодженню вибухонебезпечних предметів.

ДНЗ «Дюймовочка» є базовим дошкільним навчальним закладом з питань цивільного захисту, тому його робота спрямована на розповсюдження кращого досвіду щодо навчально-виховних, методичних та організаційних заходів з питань навчання діям у надзвичайних ситуаціях.

Завідувач Лисичанських курсів 3 категорії Навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Луганської області Сивак Олександр