Малята ДНЗ № 6 "Чайка" разом з працівниками ДСНС вивчали правила пожежної безпеки

5 квітня 2018 р. в ДНЗ № 6 «Чайка» у рамках «Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності» відбулася зустріч з рятівниками Державної пожежно-рятувальної частини № 64 м. Лисичанська. З тими, хто щодня на практиці рятує порушників правил безпеки життєдіяльності та допомагає у скрутних небезпечних ситуаціях.

Спочатку у дитячому садочку пролунав умовний сигнал тривоги, який сповіщав про те, що необхідно швидко евакуюватися. Потім приїхали рятувальники і швидко ліквідували умовне загоряння на першому поверсі. Велике задоволення вихованці отримали від практичного показу рятувальників гасіння пожежі.

Після усунення всіх «небезпек» вихованці отримали цікаву і корисну інформацію від рятівників про справжнісіньку пожежну машину новітнього зразка, спецодяг рятувальників та знаряддя праці.

Після демонстрації новітньої техніки дітлахи з працівниками ДСНС продовжили вивчення правил безпеки життєдіяльності у приміщенні актового залу у формі змагань, під час яких дошкільнята самі продемонстрували знання з теми безпечного поводження з побутовими приладами, вогнем або підозрілими предметами. Проявили спритність, кмітливість, вміння працювати в команді під час виконання поставлених змагань.

Адміністрація закладу була дуже вдячна особовому складу пожежної частини ДПРЧ-64 м. Лисичанська, яка надала можливість розширити уявлення дітей про основи безпеки життєдіяльності.

Лисичанське міське управління ГУ ДСНС в Луганській області