Тривають перевірки стану пожежної та техногенної безпеки об'єктів у м. Лисичанськ

17 квітня співробітниками Лисичанського міського управління ГУ ДСНС було проведено позапланову перевірку виконання вимог законодавства у сфері пожежної та техногенної безпеки Лисичанського міського Палацу культури.

Під час здійснення перевірки було проведено практичне тренування з персоналом закладу щодо дій у разі загрози або виникнення пожежі, з практичним відпрацюванням оперативних документів пожежогасіння.

Після евакуації персоналу закладу, прибув особовий склад ДПРЧ-64 для ліквідації умовної загрози загоряння в приміщенні комунального закладу. Окрім відпрацювання дій у разі виникнення пожежі особовим складом ДПРЧ-64 було перевірено стан зовнішнього та внутрішнього протипожежного водопостачання на даному об’єкті. Під час перевірки закладу спеціалісти в першу чергу звертали увагу на наявність автоматичних систем протипожежного захисту, системи електропостачання, шляхи евакуації, первинні засоби пожежогасіння та ін.

Одночасно з метою попередження виникнення пожеж і надзвичайних ситуацій та безпечної життєдіяльності громадян під час перебування у вищевказаному закладі органами ДСНС проводилась профілактично-роз’яснювальна робота. Робітникам закладу була наведена інформація від рятівників про пожежну машину новітнього зразка, спецодяг рятувальників та знаряддя праці. Під час спілкування з робочим персоналом рятівники розповіли, як саме необхідно діяти у разі виникнення пожежі та як саме діятимуть самі рятівники під час усунення надзвичайної події.

Лисичанське міське управління ГУ ДСНС в Луганській області