У Лисичанську рятувальники проводять профілактичні рейди

З метою попередження виникнення пожеж у екосистемах та підвищення рівня обізнаності населення в питаннях небезпеки пов’язаної с вживанням дикорослих грибів, протягом червня щонеділі особовим складом Лисичанського міського управління ГУ ДСНС проводяться профілактичні рейди у зелених зонах міста, де перебування людей найймовірніше.

Під час рейду співробітники спілкуються з громадянами про дотримання правил пожежної безпеки у побуті та під час перебування у лісових масивах, адже виникнення пожеж легше попередити. Також знайомлять населення зі статистикою пожеж, основними причинами їх виникнення та нагадують про правила поведінки при виникненні пожежі.

Особливу увагу під час бесід звертають на трагічну цифру 15 мешканців отруєних дикорослими грибами та закликають громадян дотримуватись правил збирання, приготування та вживання грибів.

У період літніх канікул рятувальники, ще більше приділяють увагу, спілкуванню з дітьми про дотримання правил поводження з вогнем, газом, водою, побутовою хімією, ліками та вихованню культури безпечної поведінки.

Окрім того, під час рейдового відпрацювання співробітники ДСНС роздають буклети на протипожежну тематику та листівки про заборону вживання грибів.

Лисичанське міське управління ГУ ДСНС України в Луганській області