Рятувальники відвідали наймолодших мешканців міста Лисичанськ

Співробітники Лисичанського міського управління Головного управління ДСНС України у Луганській області постійно проводять навчальні заходи для дітей. Не обділяють увагою рятувальники і найменших мешканців міста.

Так, протягом вересня вогнеборці завітали до вихованців дитячих садочків м. Лисичанська. Спочатку у всіх дитячих садочках лунав умовний сигнал тревоги, який сповіщав про те, що необхідно швидко евакуюватися. Через кілька хвилин прибув особовий склад ДПРЧ-9 і ліквідували умовне загоряння в приміщені. Під час здійснення перевірки було перевірено стан зовнішнього та внутрішнього протипожежного водопостачання на даних об’єктах, наявність автоматичних систем протипожежного захисту, системи електропостачання, шляхи евакуації, первинні засоби пожежогасіння та ін.

Дитячим радощам не було меж, коли вони бачили що саме до них у гості на дитячий майданчик заїжджав справжній пожежний автомобіль. Пожежні у красивому спеціальному одязі виходили з автомобілю і підходили до дітлахів щоб привітатися та розповісти про небезпеку, пов’язану з вогнем.

Малеча отримала багато емоцій, цікавих вражень та здобула певні практичні навички.

Лисичанське міське відділення ГУ ДСНС у Луганській області