Масштабні навчання держслужб міста з відпрацювання дій у разі виникнення надзвичайної ситуації на виборчій дільниці

21 березня на базі Лисичанського центру позашкільної роботи зі школярами та молоддю Лисичанської міської ради рятувальники спільно із поліцейськими та працівниками екстреної медичної допомоги провели навчання з відпрацювання дій у разі виникнення надзвичайної ситуації на виборчій дільниці.

За тактичним задумом, під час проведення виборчого процесу в приміщенні Лисичанського центру позашкільної роботи зі школярами та молоддю Лисичанської міської ради окружної виборчої комісії сталося коротке замикання електричної проводки з подальшим горінням. Це призвело до займання меблів, комп’ютерної техніки, паперу. Адміністрація центру повідомила Службу порятунку про пожежу, вжила заходи з евакуації членів комісії і громадян, здійснила гасіння пожежі первинними засобами пожежогасіння. Після намагань самостійно загасити пожежу — колектив повністю евакуювався, але на першому поверсі залишився один працівник, який самостійно не зміг вийти з приміщення через сильне задимлення.

Прибувши на місце виклику, рятувальники встановили, що площа пожежі складає 20 м.кв. Під час розвідки ланкою газодимозахисної служби було виявлено та врятовано працівника виборчої дільниці та передано його працівникам екстреної медичної допомоги. Здійснено ліквідацію умовної пожежі. Під час згортання пожежно-технічного обладнання було виявлено кульки металевого кольору, за зовнішніми ознаками схожими на ртуть. Керівник гасіння пожежі віддає розпорядження особовому складу першого відділення 9-ї Державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС України у Луганській області одягнути захисні костюми Л-1 та провести демеркуризацію ртуті. Також рятувальники відпрацювали дії у разі відсутності електропостачання на виборчій дільниці під час волевиявлення громадян.

Лисичанське міське управління ГУ ДСНС України у Луганській області