Рятувальники нагадали маленьким лисичанам правила безпеки

Коли дітям нудно, вони шукають спосіб розважитися. У період вимушеного відпочинку від навчання, коли заклади освіти закриті на карантин, дітей доводиться часто лишати без батьківського контролю. Відсутність нагляду може коштувати дитині життя. Тому, фахівці Лисичанського міського управління ГУ ДСНС України у Луганській області вирушили до улюблених місць відпочинку дітей біля річки Сіверський Донець та нагадали їм правила безпеки.

Рятувальники розповіли дітям про правила безпеки у побуті, під час знаходження вибухонебезпечних предметів, під час відпочинку на природі, а також закликали бути обачними, оминати покинуті будівлі, недобудови, у жодному разі не заходити у річку без нагляду дорослих, не чіпати невідомі предмети тощо.

Фахівці Служби порятунку наголошують батькам, якщо залишаєте дитину вдома саму, переконайтеся, що всі наявні в помешканні електроприлади та газове обладнання знаходяться у справному стані, а сірники сховані у недоступному місці; не залишайте дітей вдома самих, якщо вони не здатні самостійно вирішити проблеми, які можуть виникнути; вирушаючи на відпочинок до водойми або на природу слідкуйте за тим, щоб малеча не залишалась без нагляду; слідкуйте за тим, щоб малолітні діти не відвідували самостійно місцеві ставки, річки, покинуті будівлі; виховуйте у дитини свідоме ставлення до правил безпеки життєдіяльності.

Рятувальники наголошують! Безпека наших дітей залежить тільки від нас самих.

Шановні батьки! Ви повинні знати про кожен крок вашої дитини, адже ви несете відповідальність за її здоров’я, виховання та життя!

Лисичанське міське управління ГУ ДСНС України у Луганській області