Державна служба України з надзвичайних ситуацій повідомляє

Український науково-дослідний інститут цивільного захисту відповідно до окремого доручення ДСНС України від 17.03.2015 № В-96 оголосив другий Конкурс винахідників та раціоналізаторських проектів у сфері цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки.

До участі у Конкурсі запрошуються усі винахідники і раціоналізатори територіальних органів ДСНС України, вищих навчальних закладів, аварійно-рятувальних формувань Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту, інших підприємств, установ і організацій, що належать до сфери управління ДСНС України, а також усі бажаючи громадяни України. Крім того, до участі у Конкурсі запрошуються наукові працівники науково-дослідних установ та вищих навчальних закладів.

Конкурс проводиться в двох номінаціях:

— удосконалення засобів цивільного та протипожежного захисту (винахідницькі і раціоналізаторські роботи);

— новітні технології, засоби цивільного та протипожежного захисту (науково-дослідні та дослідно-конструкторські роботи).

Організаційний комітет Конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських проектів і робіт у сфері цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки продовжив термін подання заявок на участь в Конкурсі до 25 серпня 2015 року. Прохання подавати заявки для участі у Конкурсі надсилати на адресу: вул. Рибальська, 18, м. Київ, 01011.

Умови проведення Конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських проектів і робіт та інша інформація про Конкурс наведена у положенні про Конкурс винахідницьких і раціоналізаторських проектів і робіт у сфері цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки, затвердженому наказам УкрНДІЦЗ від 26.05.2014 № 37(розміщений на веб-сайті УкрНДІЦЗ http://www.undicz.mns.gov.ua).

Контактні особи щодо надання консультацій та методичної допомоги з питань участі та проведення Конкурсу:

- Євдін Олександр Миколайович, (044) 280-88-41;

- Борисов Андрій Вікторович, (044) 280-24-02.

Начальник відділу державного нагляду (контролю) у сфері пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту Лисичанського міського управління ГУ ДСНС України у Луганській області підполковник служби цивільного захисту С.В.Тимченко