Лисичанське міське управління ГУ ДСНС України в Луганській області інформує

На виконання Плану основних заходів цивільного захисту на 2015 рік, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 14 травня 2015 р. № 476-р, та з метою забезпечення пожежної безпеки у закладах освіти, їх готовності до 2015/2016 навчального року, співробітниками Лисичанського міського управління ГУ ДСНС України у Луганській області проведено перевірки закладів освіти в м. м. Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля щодо додержання і виконання вимог законодавства у сфері пожежної і техногенної безпеки.

В ході перевірок проведено масово-роз’яснювальну роботу з питань пожежної безпеки, відповідні інструктажі з викладачами та персоналом закладів освіти, проаналізовано причини виникнення пожеж, протипожежний стан об’єктів та ступінь виконання раніше запропонованих протипожежних заходів, а також діяльність адміністрації щодо забезпечення пожежної безпеки в закладах освіти.

Начальник відділу державного нагляду (контролю) у сфері пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту Лисичанського міського управління ГУ ДСНС України у Луганській області підполковник служби ЦЗ С.В.Тимченко