• Лисичанський прикордонний загін
  • Донецько-Луганського регіонального управління
  • Державної прикордонної служби України
  • Адреса: пр. Перемоги, 58, м.Лисичанськ, Луганська область, 93120
 

У підрозділах Лисичанського прикордонного загону зі складу ООС продовжується системна робота з попередження корупційним проявам

Щоденно контрольний пункт в’їзду/виїзду (КПВВ) «Станиця Луганська» перетинає понад 10 тисяч громадян. Це єдиний контрольний пункт, який функціонує в межах Луганської області для перетину лінії розмежування. Тому, тут зосереджено максимально сил та засобів Лисичанського прикордонного загону для забезпечення ритмічності у пропуску та мінімізації часу очікування громадян для проходження перевірочних операцій, завдяки чому підвищено рівень безпекової складової, що являється пріоритетним завданням прикордонників.

Подробнее...

У Лисичанську, що на Луганщині, прикордонники провели уроки мужності із школярами

Прикордонники Лисичанського загону зі складу Об’єднаних сил приймають активну участь у розвитку української національної ідеї в навчальних закладах Східних регіонах країни, військово-патріотичному вихованні молоді, зокрема з огляду на необхідність підготовки майбутніх кандидатів до служби в лавах прикордонного відомства.

Подробнее...

Протидія корупційним проявам

У Лисичанському прикордонному загоні, що діє у складі Об’єднаних сил, продовжується послідовна та наполеглива робота щодо реалізації внутрівідомчих програм Держприкордонслужби, направлених на знищення корупційних схем та недопущення втягування персоналу у протиправну діяльність.

Так, з початку року у Лисичанському загоні проводиться внутрівідомча антикорупційна акція «СТОП корупція! Я не беру хабарів!». Головна мета — це напрацювання практичних інструментів щодо антикорупційної мотивації, превенція корупційних проявів серед персоналу, протидія корупції та злочинності в прикордонному загоні.

Подробнее...

Прикордонники зі складу Об`єднаних сил спільно із співробітниками ДСНС провели тренування із пожежної безпеки

Пожежа - це завжди розплата за недотримання заходів пожежної безпеки і, як правило, приводить до тяжких наслідків. Тому сьогодні, діючи за єдиним задумом, прикордонники Лисичанського загону спільно із представниками Лисичанського міського управління ДСНС України провели навчальні тренування з пожежної безпеки.

За легендою спільних навчань, загорання відбулося у службовому приміщенні другого поверху Лисичанського прикордонного згону.

Подробнее...

Прикордонники попереджають про збільшення розміру штрафів за порушення законодавства

Лисичанський прикордонний загін, який діє у складі Об’єднаних сил, інформує громадян, що відповідно до Закону України від 27.02.2018 N 2293-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення прикордонної безпеки держави», для прикордонників створюється певне законодавче підґрунтя для забезпечення протидії нелегальній міграції та іншим правопорушенням у прикордонні. Зокрема, серед нововведень:

— удесятеро збільшено штрафи за злісну непокору законному розпорядженню прикордонника (ст. 185-10 КУпАП) (від 850 до 1700 грн.);

Подробнее...

Графік прийому громадян

Відповідно до Закону України «Про Звернення громадян» повідомляємо, що особистий прийом начальник Лисичанського прикордонного загону полковник Яблонський Іван Михайлович проводить у другий та четвертий вівторок місяця з 14.30 до 16.00.

Перший заступник начальника загону начальник штабу полковник Соколовський Сергій Леонідович у другий та четвертий понеділок місяця з 14.30 до 16.00.

Також звернення можна надсилати на адресу: 93100, Луганська обл., м. Лисичанськ, проспект Перемоги 58, або на електронну скриньку Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Прес — служба Лисичанського прикордонного загону

Лисичанським прикордонникам нагадали про правила дорожнього руху

На днях до управління Лисичанського загону завітали представники патрульної поліції. Головна мета візиту — нагадати основні положення правил дорожнього руху.

Поліціянти зазначили, що не тільки водії являються учасниками дорожнього руху, а й пішоходи, які також притягаються до адміністративної відповідальності за порушення цих правил.

Подробнее...

У Лисичанському прикордонному загоні, що входить до складу ООС, призначено нового керівника

Наказом Голови Держприкордонслужби України на посаду начальника Лисичанського прикордонного загону призначено полковника Яблонського Івана Михайловича.

Народився Іван Михайлович 25 травня 1982 року на Львівщині. В рядах прикордонного однострою з 1999 року. З цього часу проходив службу на керівних посадах в прикордонних підрозділах у східних та західних областях України. Має вагомий бойовий досвід, який здобув у 2015 та 2016 роках під час проходження служби в Донецькому прикордонному загоні. До призначення керівником Лисичанського загону обіймав посаду першого заступника начальника загону-начальника штабу Луцького загону Північного регіонального управління Держприкордонслужби України.

Прес-служба Лисичанського прикордонного загону

Прикордонники нагадують перелік документів, необхідних під час перетину лінії зіткнення із ТОТ Луганської області

Лисичанський прикордонний загін звертає увагу всіх громадян завчасно готувати документи для подорожі, та нагадує, що відповідно до Тимчасового порядку контролю за переміщенням осіб через лінію зіткнення у межах Донецької та Луганської областей, затвердженого наказом від 14.04.2017 № 222-ог, громадяни України можуть потрапити на тимчасово окуповану територію Луганської області за умови пред’явлення наступних документів:

Подробнее...