Прокуратура повідомляє

Судом за клопотанням Лисичанської місцевої прокуратури звільнено від кримінальної відповідальності учасника незаконного збройного формування. Під час розслідування кримінального провадження встановлено, що підозрюваний протягом 7 днів червня місяця 2014 року, здійснював функції з контрольно-пропускного режиму, перебуваючи на блок-посту при виїзді з міста Лисичанськ, від імені не передбаченого законом збройного формування.

В подальшому, розуміючи незаконність своїх дій та маючи можливість і далі бути членом не передбаченого законом збройного формування, добровільно вийшов з нього, та добровільно звернувся до правоохоронних органів яким повідомив про свою участь у не передбаченому законом збройному формуванні.

Довідка: ч. 6 ст. 260 Кримінального кодексу України передбачено звільнення від кримінальної відповідальності, якщо особа добровільно вийшла з не передбаченого законом воєнізованого або збройного формування і повідомила про його існування органи державної влади чи органи місцевого самоврядування.

Прокурор Лисичанської місцевої прокуратури І. Стрільцов