На Луганщині судитимуть молодика, який вчинив злочини проти статевої недоторканості та свободи двох жінок та малолітньої дівчинки

Лисичанською місцевою прокуратурою до суду направлено обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно чоловіка, який вчинив кримінальні правопорушення, передбачені ч. 1 ст. 153 КК України (задоволення статевої пристрасті неприродним способом із погрозою застосування фізичного насильства), ч. 2 ст. 153 КК України (задоволення статевої пристрасті неприродним способом із погрозою застосування фізичного насильства, вчинене повторно), ч. 2 ст. 156 КК України (вчинення розпусних дій щодо малолітньої особи).

Встановлено, що 25-ти річний мешканець Сєвєродонецька, знаходячись поблизу зупинки громадського транспорту в місті Лисичанську, під виглядом особи, яка не знає місцевості, запропонував малолітній показати йому дорогу та підвезти її до місця призначення. Малолітня сіла до вказаного автомобілю, після чого водій заблокував двері автомобілю та почав рухатися вздовж вулиці. Звернувши у безлюдний провулок, з метою задоволення статевої пристрасті, вказаний чоловік вчинив розпусні дії стосовно малолітньої.

Крім того, у травні та серпні поточного року, знаходячись поблизу зупинок громадського транспорту у місті Лисичанську, погрожуючи пневматичним пістолетом, останній змушував жінок сідати до свого автомобілю, після чого відвозив їх у безлюдні місця, де задовольняв статеву пристрасть неприроднім способом.

За клопотанням Лисичанської місцевої прокуратури слідчим суддею стосовно вказаної особи застосовано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Довідково: санкція ч. 1 ст. 153 КК України передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк до 5 років; санкція ч. 2 ст. 153 КК України передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від 3 до 7 років; санкція ч. 2 ст. 156 КК України передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від 5 до 8 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років або без такого.

Прокурор Лисичанської місцевої прокуратури О. Зиков