Прокуратура міста на захисті дітей-переселенців

Захист прав дітей є одним з пріоритетних напрямків у діяльності органів прокуратури, тому права та свободи дітей завжди перебувають під особливою увагою прокурора міста.

В умовах сьогодення особливого значення набули представницькі повноваження прокурора, адже вживаючи заходи цивільного-правового характеру, він представляє інтереси дитини, яка не може самостійно захистити порушені або оспорюванні права.

З метою захисту прав дітей, які є самою незахищеною категорією громадян нашої держави, прокурором міста пред’явлено позов на захист прав дитини, яка мешкала на території проведення антитерористичної операції щодо поновлення призначення державної допомоги на особу.

Наразі, цивільна справа за позовом розглядається судом.

Нагадуємо: Відповідно до вимог законів України «Про охорону дитинства», «Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України», «Про забезпечення прав і свобод внутрішнього переміщених осіб», дітям, які переселилися, гарантується дотримання в повному обсязі їхніх прав і свобод, насамперед на охорону життя і здоров’я, соціальний захист, освіту, житло та майно, працевлаштування.

Тому, у разі виникнення будь-яких питань, щодо захисту прав дітей просимо звертатись до прокуратури міста Лисичанська за адресою: м. Лисичанськ, вул. Леніна, буд. 65, а також за телефоном7-32-05.

Тетяна Бушуєва, старший прокурор прокуратури м. Лисичанська