Викрито осіб, які вчинили розбійний напад в місті Новодружеськ

Прокуратурою м. Лисичанська Луганської області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, розпочатому за ч. 4 ст. 187 КК України (заволодіння чужим майном, поєднане із насильством, небезпечним для життя та здоров’я особи, яка зазнала нападу, вчинене за попередньою змовою групою осіб, поєднане з проникненням у житло, у великих розмірах).

Встановлено, що 26.03.2015 приблизно о 21 годині 30 хвилин двоє мешканців м. Новодружеськ та мешканець Сватівського району з метою вчинення розбійного нападу, через вікно проникли до подвір’я одного з приватних будинків в м. Новодружеськ, де заподіяли господарям тілесні ушкодження різного ступеня тяжкості, в тому числі й небезпечні для життя і здоров’я потерпілих. Правопорушники заволоділи належними потерпілим речами та коштами на загальну суму більше 200000 грн. З викраденим майном з місця скоєння злочину втекли, розпорядившись ним на свій розсуд.

На цей час у кримінальному провадженні виконані всі необхідні слідчі (розшукові) дії, спрямовані на швидке, повне та неупереджене розслідування даного кримінального правопорушення. Особи, які скоїли злочин встановлені, їм обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. В травні 2015 року обвинувальний акт направлено до Лисичанського міського суду.

Довідка: санкція ч. 4 ст. 187 КК України передбачає покарання у вигляді позбавлення волі від 7 до 15 років.

Старший прокурор прокуратури м. Лисичанська В. Сичов