Територіальне управління Служби судової охорони у Луганській області
          Адреса: вул. ім. В. Сосюри, 347, м. Лисичанськ, Луганська обл., 93113
          Телефон: (066)283-15-24
          Електронна скринька: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
          Графік роботи: 
          понеділок-четвер: 09.00 — 18.00
          пꞌятниця: 9.00 — 16.45
          вихідні дні: субота, неділя
          Начальник Територіального управління Служби судової охорони у Луганській області                    полковник Служби судової Вячеслав Абрамов
 
 

Судові охоронці Луганщини врятували замерзлого чоловіка

Сьогодні, 21 січня, сержант Служби судової охорони Ігор Бєлік разом із старшим сержантом Євгенієм Рощупкою під час слідування на службу до Новоайдарського районного суду Луганської області побачили на узбіччі велосипед, а рядом з ним, лежачу людину.

Знесилений і замерзлий чоловік був при свідомості, однак говорив вже нечітко. Судові охоронці негайно викликали карету швидкої. До приїзду медиків судові охоронці надали необхідну медичну допомогу при обмороженні та переохолодженні, а саме: підтримували його у свідомості та зігрівали своїм одягом.

Подробнее...

Служба судової охорони Луганщини відсвяткувала другу річницю з дня створення!

10 січня у Територіальному управлінні Служби судової охорони в Луганській області з нагоди другої річниці з дня створення відбулись урочисті заходи.

Першим з вітальним словом до колег звернувся очільник Служби судової охорони Луганщини Вячеслав Абрамов, який подякував кожному за професійне виконання завдань, за вірність присязі українському народові та побажав витримки, наснаги, не зупинятися на досягнутому і впевнено рухатись вперед.

Подробнее...

У жовтні охоронці правосуддя Луганщини попередили пронесення до органів судової влади майже дві сотні заборонених предметів

 Щодня співробітники Територіального управління Служби судової охорони у Луганській області забезпечують підтримання громадського порядку та безпеки всіх учасників судового процесу на об’єктах правосуддя.

Лише у жовтні здійснено пропуск більше 12000 осіб до судових установ області, при цьому щоденно судові охоронці виявляли заборонені предмети.

Під час поверхневої перевірки попереджено пронесення громадянами до будівель судів, органів та установ системи правосуддя майже 200 заборонених предметів: ножі, у тому числі складні, кухонні, сувенірні, вогнепальна зброя, газові балончики, пристрої для відстрілу патронів, електрошокові пристрої тощо.

Подробнее...

Радість в очах дітей — це те, чого ми прагнемо

Сьогодні, 28 грудня, судові охоронці Луганщини разом зі своїми дітлахами завітали до друзів — представників ГО «Капеланський патруль», аби разом зібратися біля новорічної ялинки та поринути у зимову казку.

Упродовж свята діти співали, танцювали, грали в рухливі ігри, відгадували загадки. Святкова програма виявилася яскравою, веселою та оригінальною. Приємно було спостерігати щиру радість і захоплений блиск в очах дітей.

Подробнее...

Співробітники Служби судової охорони Луганщини врятували життя відвідувачу суду

 Сьогодні, 19 жовтня, співробітники Територіального управління Служби судової охорони у Луганській області, які несуть службу в Білокуракінському районному суді області, надали першу домедичну допомогу відвідувачу суду, якому стало зле, та викликали карету швидкої.

Як виявилося пізніше, чоловік, виходячи з будівлі суду, втратив свідомість внаслідок серцевого нападу.

Подробнее...

Судовими охоронцями Луганщини відпрацьовано дії на випадок пожежі

 У територіальному управлінні Служби судової охорони у Луганській області проведено практичне тренування з відпрацювання алгоритму дій особового складу під час виникнення пожежі. На тренуванні перевірено готовність співробітників діяти у разі виникнення надзвичайних ситуацій, відпрацьовано порядок евакуації співробітників, а також навички гасіння пожежі на початковому етапі.

Подробнее...

Відбулася відеоконференція на тему: «Запобігання корупційним або пов’язаним з корупцією правопорушенням»

Сьогодні, 19 жовтня, Олександр Соснін, головний спеціаліст з питань запобігання та виявлення корупції Служби судової охорони Територіального управління Служби судової охорони у Луганській області взяв участь у відеоконференції на тему: «Запобігання корупційним або пов’язаним з корупцією правопорушенням».

Навчання проводив головний спеціаліст з питань запобігання та виявлення корупції Державної судової адміністрації України Михайло Петрушко для відповідальних осіб за дотриманням вимог антикорупційного законодавства державних установ, підприємств та організацій, що належать до сфери управління.

Подробнее...

Судові охоронці Луганщини відпрацювали порядок дій у нештатних ситуаціях

 Нещодавно, на базі Лисичанського міського суду відбулося практичне відпрацювання дій співробітників Служби судової охорони Луганщини на випадок ускладнення обставин в судовій установі. До тренування був залучений резерв управління.

Головна мета навчання полягала у відпрацюванні алгоритму дій у разі виникнення порушень громадського порядку й нештатних ситуацій для забезпечення надійної охорони об’єктів системи правосуддя та безпеки всіх учасників судового процесу і відвідувачів судових установ.

Подробнее...

Шановні служителі закону!

 Колектив Територіального управління Служби судової охорони у Луганській області вітає вас із професійним святом — Днем юриста!

Це свято людей, які своїм словом і справою мають стверджувати додержання конституційних прав і свобод громадян, непорушність законів. Ваш вибір професії — це вибір шляху відповідальності, відданості, цілеспрямованості.

Щодня до вас за правовою допомогою звертаються тисячі громадян. Рівнем вашого професіоналізму та принциповості визначаються не лише стан правової культури суспільства, а і його стабільність, моральний мікроклімат.

Впевнені, що юристи України, яким властиве усвідомлене почуття відповідальності, й надалі вірно служитимуть інтересам українського народу, з гідністю примножуватимуть славні традиції своєї професії, докладатимуть максимум зусиль задля утвердження принципів верховенства права та справедливості.

У цей святковий день бажаємо вам плідної роботи та подальших успіхів у зміцненні законності та правопорядку, міцного здоров’я, сімейного щастя, родинного добробуту.

Нехай ваші професійні зусилля будуть винагородженні повагою і довірою громадян.

Територіальне управління Служби судової охорони у Луганській області

Реалізовано проєкт «Покращення доступності до правосуддя шляхом створення безпечного та комфортного середовища»

 На базі Лисичанського міського суду реалізовано проєкт «Покращення доступності до правосуддя шляхом створення безпечного та комфортного середовища».

Завдяки даному проєкту, в приміщенні суду з’явилися та запрацювали рамка-металодетектор з вимірюванням температури та металевий турнікет. Зазначене обладнання сприятиме покращенню пропускного режиму відвідувачів до судової установи, зважаючи на те, що Лисичанський міський суд є одним із найбільш відвідуваних судових установ області.

Подробнее...

У вересні охоронці правосуддя Луганщини провели низку тактико-спеціальних навчань

 Протягом вересня поточного року співробітники Територіального управління Служби судової охорони у Луганській області тренувались на базі різних судових установ області.

Розпочалися тренування 10 вересня на базі Біловодського районного суду Луганської області. Так, судовими охоронцями було відпрацьовано низку позаштатних ситуацій: стримували натовп, який за легендою намагався прорватися через пункт пропуску та охорони; видаляли агресивно налаштованих осіб із приміщення суду. Також відпрацьовували алгоритм дій у разі захоплення заручників у залі судового засідання та під час займання електромережі в судовій установі.

Подробнее...

Еще статьи...

  1. З початку року охоронці правосуддя Луганщини попередили пронесення до органів судової влади більше 1000 заборонених предметів
  2. Вітаємо учасників турніру з рукопашного бою на «Кубок Президента України»
  3. Судових охоронців Луганщини навчали бути згуртованими та вміти орієнтуватися у різних психологічних ситуаціях під час виконання службових завдань
  4. У липні судові охоронці Луганщини виявляли у відвідувачів майже сотню заборонених предметів
  5. Шановні учасники українських миротворчих місій!
  6. У червні судові охоронці Луганщини попередили пронесення понад 100 заборонених предметів
  7. Судові охоронці Луганщини взяли участь у лексичному практикумі з української мови
  8. Скарбничка спортивних здобутків судових охоронців Луганщини поповнилася новими нагородами
  9. На Луганщині відбулись урочисті заходи з нагоди 25 річниці Конституції України
  10. Співробітники Служби судової охорони Луганщини продовжують вдосконалювати свої знання та навички