Східне міжрегіональне управління Міністерства юстиції (м. Харків)
    Адреса: вул. Ярослава Мудрого, 16, м. Харків, Харківська область, 61002
    Телефон/факс: (057) 751-81-68
    Е-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
    Офіційний сайт: https://kharkivobljust.gov.ua/
    Начальник Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків)                          Філатова Тетяна Дмитрівна

Заступник начальника Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції — начальник Управління забезпечення примусового виконання рішень у Луганській області Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків) Віталій Вікторович Лаптінов, телефон (06452) 4 12 79
    Адреса: Луганська область, м. Сєвєродонецьк, вул. Єгорова 22
    Консультація за телефонами — 095 362 42 02 або (06452)4 22 16.
    Е-mail:Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

Як отримати консультацію та подати документи для державної реєстрації громадських формувань у Луганській області

ban_smu2Звертаємо увагу, що суб’єктом державної реєстрації громадських формувань у Луганській області є Східне міжрегіональне управління Міністерства юстиції (м. Харків) через відділ державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань у Луганській області Управління державної реєстрації Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків) (далі – Відділ).

Як отримати консультацію з питань державної реєстрації громадських формувань у Луганській області?

Консультації з питань державної реєстрації громадських формувань у Луганській області, можна отримати звернувшись до працівників Відділу у зручний для заявників спосіб, а саме:

Подробнее...

Увага! Змінилися розміри плати у сфері державної реєстрації громадських формувань у 2022 році

Адміністративний збір та плата за надання відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (далі — Єдиний державний реєстр) справляються у відповідному розмірі від прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленому законом на 1 січня календарного року, в якому подаються відповідні документи для проведення реєстраційної дії або запит про надання відомостей з Єдиного державного реєстру, та округлюються до найближчих 10 гривень.

Статтею 7 Закону України «Про державний бюджет України на 2022 рік» (далі — Закон) з 1 січня 2022 року встановлено прожитковий мінімум для працездатних осіб у розмірі 2481 грн. Для порівняння, у 2021 році розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб з 01 січня 2021 року, було встановлено у розмірі 2270 грн.

Подробнее...

Державна реєстрація створення громадської організації. Документи та строки державної реєстрації

 Східне міжрегіональне управління Міністерства юстиції (м. Харків) (далі – Управління) нагадує, що для державної реєстрації створення громадської організації необхідно підготувати та подати до суб’єкта державної реєстрації певний перелік документів, на підставі яких буде проведено державну реєстрацію.

Суб’єктом державної реєстрації громадських організацій, місцезнаходженням яких є населені пункти Луганської області, є Управління через відділ державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань у Луганській області Управління державної реєстрації Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків) (далі – Відділ).

В залежності від наявності чи відсутності статусу юридичної особи у новоствореної громадської організації необхідно підготувати різні пакети документів.

Для державної реєстрації створення громадської організації зі статусом юридичної особи подаються наступні документи:

Подробнее...

Про розміри адміністративного збору у 2022 році

У зв'язку з прийняттям Закону України «Про державний бюджет України на 2022 рік» Східне міжрегіональне управління Міністерства юстиції (м. Харків) повідомляє про розміри адміністративного збору у 2022 році.

Вложения:
Скачать этот файл (Dodatok_1.pdf)Dodatok_1.pdf[Інформація про розміри адміністративного збору у 2022 році, який справляється за надання адміністративних послуг, що надаються Східним міжрегіональним управлінням Міністерства юстиції (м. Харків) у сфері державної реєстрації громадських формувань ]
Скачать этот файл (Dodatok_2.pdf)Dodatok_2.pdf[Інформація про розміри адміністративного збору у 2022 році, який справляється за падання відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань]
Скачать этот файл (Dodatok_3.pdf)Dodatok_3.pdf[Реквізити рахунків для сплати адміністративного збору у сфері державної реєстрації громадських формувань у Луганській області ]
Скачать этот файл (Dodatok_4.pdf)Dodatok_4.pdf[Реквізити рахунків для сплати плати за скорочення строків у сфері державної реєстрації громадських формувань у Луганській області ]
Скачать этот файл (Dodatok_5.pdf)Dodatok_5.pdf[Реквізити рахунків для сплати адміністративного збору за надання відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань у сфері державної реєстрації громадських формувань Луганській області]

До уваги юридичних осіб!

 Нагадуємо, що залишилося менше місяця для оновлення юридичними особами, у тому числі громадськими об’єднаннями зі статусом юридичної особи, інформації про своїх кінцевих бенефіціарних власників (далі – КБВ).

Наголошуємо, що з метою уникнення можливої адміністративної відповідальності і накладання штрафу на керівника юридичної особи або особу, уповноважену діяти від імені юридичної особи (виконавчого органу), від однієї тисячі до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, юридичним особам (і громадським об’єднанням також) необхідно встигнути до 11 жовтня 2021 року оновити відомості про КБВ.

Для оновлення відомостей про КБВ юридичним особам необхідно звертатися до державних реєстраторів центрів надання адміністративних послуг за місцезнаходженням юридичної особи.

Подробнее...

Перевірка тотожності назви громадського об’єднання онлайн

 При проведені установчих зборів засновників громадського об’єднання та/або при підготовці документів для державної реєстрації громадського об’єднання, засновникам необхідно визначитися з найменуванням (назвою) громадського об’єднання.

Звертаємо увагу, що Законом України «Про громадські об’єднання» встановлено, що власна назва громадського об’єднання не повинна бути тотожною власним назвам інших зареєстрованих громадських об’єднань.

Нагадуємо, що найменування громадського об’єднання складається з двох частин — загальної та власної назв. Назва береться у лапки та зазначається безпосередньо після організаційно-правової форми суб’єкта господарювання (крім органів державної влади, органів місцевого самоврядування, органів влади Автономної Республіки Крим, державних, комунальних організацій, закладів, установ).

Подробнее...

Як онлайн подати документи для державної реєстрації створення громадської організації

будинок юстицыъПісля прийняття рішення про створення громадської організації зі статусом юридичної особи, проведення установчих зборів та підготовки всіх необхідних документів постає питання реєстрації громадської організації.

Не завжди є можливість особисто звернутися до державного реєстратора для подачі документів особисто і постає потреба в дистанційній подачі документів для державної реєстрації. В такому випадку онлайн-сервіс Міністерства юстиції України – «Он-лайн будинок юстиції», якраз той сучасний засіб, який допоможе у вирішенні цієї проблеми!

Посилання на «Он-лайн будинок юстиції» в мережі Інтернет – https://online.minjust.gov.ua. За допомогою «Он-лайн будинку юстиції» (далі – Портал) можна подати онлайн документи для державної реєстрації громадської організації зі статусом юрид ичної особи.

Подробнее...

Державна реєстрація змін до відомостей про громадську організацію, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань. Документи та строки державної реєстрації

 Східне міжрегіональне управління Міністерства юстиції (м. Харків) (далі — Управління) нагадує, що у разі зміни керівника, складу керівного органу, місцезнаходження, інших відомостей про громадську організацію, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань (далі — Єдиний державний реєстр) такі зміни підлягають державній реєстрації.

Подробнее...

«Он-лайн будинок юстиції» – сучасний засіб отримання онлайн послуг та інформації з єдиних та державних реєстрів

 Запроваджений Міністерством юстиції України онлайн-сервіс – «Он-лайн будинок юстиції» є сучасним засобом як отримання інформації з різноманітних державних реєстрів, так і забезпечує можливість подачі документів для попереднього правового аналізу документів на реєстрацію громадської організації зі статусом юридичної особи та подачі документів для державної реєстрації створення громадської організації онлайн, не звертаючись безпосередньо до центру надання адміністративних послуг або відповідного суб’єкта державної реєстрації.

Подробнее...

Як подати документи для державної реєстрації створення громадської організації у Луганській області

 Після проведення установчих зборів засновників та підготовки всіх необхідних документів перед засновниками та особою, яка має право представляти громадську організацію для здійснення реєстраційних дій, постає необхідність подати документи для державної реєстрації новоствореної громадської організації на державну реєстрацію.

Існує декілька способів подачі документів.

1 спосіб – це особисте звернення для подачі документів. Звернутися можна безпосередньо до суб’єкта державної реєстрації або до центрів надання адміністративних послуг, які виступають як фронт-офіси та забезпечують прийняття документів, поданих для державної реєстрації громадських організацій.

Подробнее...

Щодо подачі юридичними особами інформації про кінцевих бенефіціарних власників

 Східне міжрегіональне управління Міністерства юстиції (м.Харків) нагадує про необхідність, починаючи з 11 липня 2021 року, подачі юридичними особами державним реєстраторам інформації про кінцевих бенефіціарних власників (далі — КБВ).

Всім юридичним особам (у тому числі громадським об’єднанням зі статусом юридичної особи) щодо яких відповідно до закону в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (далі — Єдиний державний реєстр) мають міститися відомості про КБВ та які зареєстровані до набрання чинності наказу Міністерства фінансів України від 19.03.2021 року № 163 «Про затвердження Положення про форму та зміст структури власності», зареєстрованого Міністерством юстиції України 08 червня 2021 року за № 768/36390 (тобто до 11 липня 2021 року), незалежно від того, чи міститься про них актуальна інформація, чи вона потребує оновлення, необхідно подати до державних реєстраторів інформацію про КБВ протягом 3 місяців починаючи з 11 липня 2021 року!

Подробнее...

Еще статьи...

  1. «Он-лайн будинок юстиції». Попередній правовий аналіз документів для громадських організацій
  2. Для юридичних осіб (у тому числі громадських об’єднань зі статусом юридичної особи) щодо необхідності подачі інформації про кінцевих бенефіціарних власників з 11 липня 2021 року
  3. У Луганській області діє довідка з питань нотаріату
  4. Як новоствореним громадським організаціям подати документи для державної реєстрації у Луганській області
  5. Документи, що подаються для державної реєстрації створення громадської організації
  6. «Он-лайн будинок юстиції» Попередній правовий аналіз документів для громадських організацій
  7. Громадські формування. Види та суб'єкти державної реєстрації громадських формувань.
  8. До уваги суб'єктів державної реєстрації!
  9. Щодо спеціальної перевірка відомостей щодо наявності корпоративних прав
  10. Онлайн послуги у сфері державної реєстрації громадських формувань