Як мене назвати?

У кожної людини є ім’я, яке дали йому при народженні. Кожне ім’я несе в собі певний зміст і, так чи інакше, впливає на характер людини. В давнину наші предки вважали, що від імені людини залежить вся його доля, і навіть у наші часи батьки, перш ніж дати ім’я дитині, намагаються ретельно вивчити його значення. Обрати ім’я для дитини справа не проста, адже в світі стільки варіантів. Одні батьки надають перевагу класичним варіантам, інші хочуть бути оригінальними, дехто прислухається до астрологів чи нумерологів, хтось називає дітей ім'ям, яке відповідає дню іменин. Чітких канонів у виборі немає, але як свідчить статистика більшість все ж таки обирають більш традиційні імена.

Ось, як назвали своїх малюків та зареєстрували народження дитини у відділі державної реєстрації актів цивільного стану по містах Лисичанськ та Ровеньки Головного територіального управління юстиції у Луганській області батьки у ІІ кварталі 2019 року:

- найпопулярніші жіночі імена: Аліна, Аліса, Валерія, Вероніка, Вікторія, Софія, Ксенія;

- найпопулярніші чоловічі імена: Олександр, Єгор, Максим, Микита, Микола, Владислав, Богдан, Юрій, Кирило;

- дивні та нетрадиційні жіночі імена: Злата, Таміла, Алісія, Майя, Ніка, Єва, Ніколь, Ярослава, Мілана, Сіюе;

- дивні та нетрадиційні чоловічі імена: Тимофій, Макар, Лев, Степан, Стефаній, Ельдар, Давід.

Відділі державної реєстрації актів цивільного стану по містах Лисичанськ та Ровеньки Головного територіального управління юстиції у Луганській області