У Луганській області діє довідка з питань нотаріату

З метою надання фізичним та юридичним особам належної правової допомоги з питань вчинення нотаріальних та прирівняних до нотаріально вчинених дій посадовими особами органів місцевого самоврядування Східне міжрегіональне управління Мінітерства юстиції (м. Харків) (далі — Управління) повідомляє про можливість, у разі необхідності, проведення вебінарів та підготовки методичних матеріалів працівниками Управління та/або нотаріусами Луганської області щодо зазначених вище питань.

Окрім того, звертаємо вашу увагу, що у Луганській області діє довідка з питань нотаріату за номером: 095 534 39 04, під час роботи якої як жителі територіальних громад, так і посадові особи органів місцевого самоврядування можуть оперативно отримати інформацію щодо діяльності органів нотаріату області.

У разі наявності питань та пропозицій, щодо необхідності проведення заходів з метою отримання методичної допомоги звертайтеся на електронну пошту відділу з питань нотаріату у Луганській області Управління нотаріату Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків): Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. .

Східне міжрегіональне управління Мінітерства юстиції (м. Харків)