Відбулося чергове засідання виконкому Лисичанської міської ради

Сьогодні, 4 червня, пройшло чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради під головуванням міського голови Сергія Шиліна.

Під час засідання були розглянуті питання про будівництво та архітектуру, про облік та розподіл житлової площі та про опіку та піклування.

Окрім того, під час засідання члени виконкому ухвалили рішення про видалення аварійних дерев, внесли зміни до складу деяких міських комісій у зв’язку з кадровими змінами, скасували цілодобовий режим роботи магазину «Фієста» ФОП Гніп В.В. та Гніп С.І., затвердили рішення комісії з вирішення спірних питань землекористування, план загальноміських заходів, присвячених 23-й річниці Конституції України та виділили кошти на участь у V Міжнародному благодійному фестивалі казок «KAZ.KAR.» та на проведення низки загальноміських заходів тощо.

З усіма прийнятими рішеннями можна ознайомитися детальніше на офіційному сайті Лисичанської міської ради в розділі «Місцеве самоврядування»-«Рішення виконавчого комітету» в термін, передбачений Законом України «Про доступ до публічної інформації».