В терцентрі відзначили День журналіста

 Щороку, 6 червня, в Україні святкується День журналіста. Це свято тих, хто обрав надзвичайно відповідальну справу — день за днем занурюватись у вир подій, першими дізнаватися про їхній перебіг і створювати об’єктивну картинку нашого життя.

В Лисичанському територіальному центрі соціального обслуговування відбулася зустріч з майстром слова — членом Національного союзу журналістів Тетяною Сильванович.

Подробнее...

Примусового переведення на картки не буде: Укрпошта продовжить виплату пенсій та соціальної допомоги

 Чому відмінили обов’язкове переведення пенсії на картки?

Не всі літні люди мають досвід користування картками, а ті, хто проживає в сільській місцевості, не мають навіть доступу до банкоматів, щоб зняти з картки готівку. Тому, відсутність доступу до терміналів і банкоматів стала основною причиною відтермінування переходу на банківські картки. По суті, Укрпошта єдина компанія, яка на сьогодні може забезпечити пенсіонерам в селах доступ до готівки.

Постанова КМУ від 26.05.2021 № 546 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» передбачає, що умови видачі пенсій будуть змінені в 2023 році — до того часу доставкою пенсій буде займатися Укрпошта.

Подробнее...

В терцентрі відсвяткували 83-ю річницю Луганщини

Вчора, 3 червня, в Лисичанському територіальному центрі для клієнтів відділення денного перебування відбувся святковий захід до 83-го Дня народження Луганщини.

В ході зустрічі ветерани ознайомилися з історією виникнення і заселення Луганської області та з творчістю талановитих літераторів нашої громади. В своїх творах поети-земляки Алла Проневич, Валентина Голубицька, Валентина Коміна та Михайло Лисицький розповідають про любов до своєї Батьківщини, про трудівників шахтарів та про мальовничість нашого краю. Зустріч пройшла в теплий, дружній атмосфері, а особливою її окрасою стало виконання українських пісень Віктором Лопатою.

Подробнее...

Лисичанський терцентр проводить пізнавальні заходи

Літні люди та особи з інвалідністю, які перебувають на обслуговуванні в Лисичанському територіальному центрі соціального обслуговування мають змогу активно та цікаво проводити свій вільний час. Адже для них в терцентрі організовують різноманітні заходи: святкові, навчальні, пізнавальні, розважальні тощо.

На черговому пізнавальному занятті підопічні відділення денного перебування знайомилися з біографією та творчістю українського художника-модерніста Василя Кричевського.

Подробнее...

Робітнича нарада в територіальному центрі

 Сьогодні, 26 травня, у Лисичанському територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) відбулася робітнича нарада із соціальними робітниками відділення соціальної допомоги вдома.

Подробнее...

В Лисичанському територіальному центрі відбулося заняття в клубі за інтересами

 В Лисичанському територіальному центрі для підопічних відділення денного перебування працює клуб за інтересами «Це цікаво знати». Його учасники – активні пенсіонери та особи з інвалідністю, які прагнуть зробити своє життя наповненим та цікавим.

Подробнее...

В Лисичанському територіальному центрі відбулася зустріч з поетесою Валентиною Коміною

 Для підопічних відділення денного перебування Лисичанського територіального центру було організовано зустріч з поетесою міста Лисичанськ Валентиною Коміною.

Валентина Василівна - лауреат поетичного конкурсу «Чатує в століттях Чернеча Гора».

Подробнее...

Підопічні Лисичанського територіального центру познайомились з цікавими місцями Лисичанська

 Прийнято вважати, що через музеї суспільство висловлює своє ставлення до історико-культурної спадщини. Збираючи і зберігаючи пам’ятки матеріальної та духовної культури, вони ведуть велику науково-освітню роботу.

З нагоди Міжнародного дня музеїв Лисичанський територіальний центр організував для підопічних відділення денного перебування захід за участю головного зберігача фондів Лисичанського краєзнавчого музею Ольги Бушиної.

Подробнее...

У м. Лисичанську відбулося відкриття кімнати психологічної допомоги для сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах

 18 травня на базі Лисичанського центру соціальних служб за участі партнерів по соціальній роботі центру було відкрито кімнату психологічної допомоги для сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Подробнее...

Відбулося засідання міської комісії з питань звільнення осіб від плати за надання соціальних послуг

 Сьогодні, 18 травня, в Лисичанській міській військово-цивільній адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області відбулося чергове засідання міської комісії з питань звільнення осіб від плати за надання соціальних послуг під головуванням заступника керівника Лисичанської міської ВЦА Євгена Наюка.

Подробнее...

Підопічні Лисичанського територіального центру познайомились з творчістю Карла Брюллова

 В Лисичанському територіальному центрі відбулася зустріч підопічних відділення денного перебування з викладачем Привільської дитячої школи мистецтв Тетяною Кравцовою. Захід був присвячений знайомству з біографією та творчістю відомого художника Карла Брюллова.

Подробнее...