plan-zahodiv-bezbarБезбар’єрність — це не тільки доступ до фізичних об’єктів. Це значно ширше поняття, яке включає в себе не лише різні сфери діяльності, але і категорії мислення та взаємодії з іншими людьми, як рівними.

Твій гід з безбар’єрного спілкування: Як користуватися «Довідником безбар’єрності»

«Довідник безбар’єрності» у доступній формі пояснює, чому не можна обмежуватися пандусами, якщо хочемо жити у безбар’єрному світі, а також, чому мова спілкування дуже важлива.

Структура Довідника включає в себе чотири розділи: «Складові безбар’єрності», «Правила мови», «Словник» та «Безбар’єрний календар».

Розділ «Складові безбар’єрності» простою та доступною мовою розкриває, що таке бар’єри, стереотипи, інклюзія, залучення, недискримінація, толерантність, прийняття, доступність, гендерна рівність, універсальний дизайн тощо.

Подробнее...

У Лисичанській територіальній громаді проведено моніторинг об’єктів щодо безбар’єрності

У Лисичанській територіальній громаді управлінням будівництва та архітектури Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації проведено моніторинг оцінки ступеня безбар’єрності 129-ти будівель та приміщень.

За результатами якого складена зведена інформація та зроблена оцінка ступеня безбар'єрності об’єктів фізичного оточення і послуг для осіб з інвалідністю. Також зазначено категорії оцінки безбар'єрності об’єктів та кількості осіб з інвалідністю серед працівників та відвідувачів.

Подробнее...