У закладах освіти Лисичанської міської територіальної громади відбулась низка заходів до Дня Героїв Небесної Сотні

 Сьогодні, 18 лютого, в закладах освіти відбулась низка виховних заходів з метою вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.

В бібліотеках закладів оформлені тематичні виставки, проведені години спілкування, уроки пам’яті. Учні взяли участь у тихій акції «Ангели пам'яті».

Подробнее...

«Об’єднані Україною»

 Вчора, 16 лютого, у День єднання, джури роїв «Сокіл» та «Кіборги» куреня імені Олени Степанів Лисичанського ліцею №30 разом з виховниками стали учасниками Всеукраїнського освітянського телемосту «Об’єднані Україною», який відбувся за ініціативи Міністерства освіти і науки України та Київської ОДА.

Під час телемосту діти спілкувалися з молоддю та педагогами Київщини, Житомирщини та Кіровоградщини.

Подробнее...

Учні закладів освіти вшанували учасників бойових дій на території інших держав

 15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. З цієї нагоди, сьогодні, в закладах загальної середньої освіти відбулися тематичні заходи.

Подробнее...

«Об’єднаймося ж, брати мої»

 Під таким гаслом пройшов ІІІ (обласний) етап ХХІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості у номінаціях «Література» та «Історія України і державотворення» у якому взяли участь вісім творчих робіт учнів-переможців міського етапу конкурсу Лисичанської міської територіальної громади.

У номінації «Історія України і державотворення» ІІ призове місце посіла Кристина Гізатулліна, учениця 11 класу ліцею №13, ІІІ місце здобули Валерія Рогожкіна, учениця 11 класу ліцею №1, Валерія Ляховець, учениця 10 класу ліцею №28 «Гарант», та Дар’я Рижкова учениця 10 класу ліцею №8.

Подробнее...

До уваги учнів та батьків 5-11 класів Лисичанської територіальної громади!

З 14 по 18 лютого 2022 року для здобувачів освіти 5-11 класів закладів загальної середньої освіти Лисичанської міської територіальної громади освітній процес організовується з використанням технологій дистанційного навчання.

Таке рішення прийняте відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 25.01.2022 № 1/1267-22 «Про вжиття організаційних заходів протидії розповсюдженню COVID-19».

Управління освіти Лисичанської міської ВЦА

Впровадження фізкультурно-оздоровчого заходу «Cool Games» у школах громади

 Вчора, 9 лютого, на базі Лисичанського ліцею №4 проведено тренувально-навчальний семінар з планування та проведення обласного етапу ІV Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу серед учнів «Cool Games».

До семінару долучилися майже 50 учасників – це викладачі фізичного виховання та вчителі закладів загальної середньої освіти Лисичанської міської територіальної громади, студентська молодь Лисичанського педагогічного фахового коледжу та команда учнів ІІ дивізіону Лисичанського ліцею №4.

Подробнее...

Розпочалася реєстрація учасників ЗНО-2022

 Сьогодні, 1 лютого, розпочалася реєстрація учасників зовнішнього незалежного оцінювання 2022 року. Кожен зареєстрований учасник має право складати тести не більше як з п’яти навчальних предметів за кошти державного бюджету. Якщо учасник бажає скласти більше ніж п’ять предметів, він зможе це зробити на платній основі за власні кошти.

Подробнее...

Путівник учасника ЗНО

Путівник учасника ЗНО – це справжній довідник, який дасть відповідь на будь-яке запитання, що може виникнути до, під час, або після тестування.  У ньому зібрано всю потрібну інформацію, яка для зручності так і згрупована – за форматом «запитання ‒ відповіді». Для того щоб полегшити пошук потрібної сторінки на сайті, текст у путівнику залінкований. А для поціновувачів різноманітних гаджетів є QR-коди. Тож ви легко зорієнтуєтеся в часі та інформаційному просторі.

Завантажити путівник у форматі PDF.

Український центр оцінювання якості освіти

Реєстрація на ЗНО відкрита

Український центр оцінювання якості освіти

Визначено переможців обласних змагань зі спортивних туристських походів

 Минулої суботи, 29 січня, в м. Сєвєродонецьк відбулося нагородження вихованців гуртка «Пішохідний туризм», учнів Лисичанського ліцею №28 «Гарант», які посіли І місце в першому (обласному) етапі змагань зі спортивних туристських походів.

Подробнее...