«Велике будівництво» в освіті

У нашому місті в рамках президентської програми «Велике будівництво» буде реалізований проєкт «Капітальний ремонт комунального закладу «Лисичанський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 4 «Росинка», розташованого за адресою: вул. Юнацька, 98, м. Лисичанськ, Луганської області».

Замовником проєкту виступає Департамент будівництва, енергозбереження, архітектури та містобудування Луганської облдержадміністрації.

У закладі дошкільної освіти буде здійснено внутрішнє та зовнішнє оздоблення будівлі, утеплення, замінено водо-, електро- та тепломережі, здійснено благоустрій території тощо.

Подробнее...

Команда лисичанських вчителів перемогла в зональних змаганнях з футзалу

 Cьогодні, 21 квітня,  відбувся зональний етап обласного турніру з футзалу серед працівників закладів системи освіти Луганської області. Футбольна команда лисичанських вчителів виборола І місце з наступним рахунком:

Лисичанськ 4-2 Рубіжне;

Лисичанськ 5-1 Щастя;

Лисичанськ 6-1 Сєвєродонецьк.

Подробнее...

Школярі долучились до конкурсу малюнків «Намалюй свою «МРІЮ»

У квітні школярі міста долучились до Всеукраїнського конкурсу дитячих малюнків «Намалюй свою «МРІЮ», присвяченого 75-ї річниці від дня утворення Конструкторського бюро імені Антонова.

На розсуд журі було представлено багато яскравих та креативних робіт, які демонстрували високу майстерність малювання, різні напрямки та техніки.

Творчі роботи, які посіли І місце, будуть направлені до Луганського обласного центру дитячо-юнацького туризму і краєзнавства для участі в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу, а саме:

— «Доброліт», Бутенко Ілля, 9 років, школа № 3;

— «Літак «Максим», Віщенко Максим, 9 років, школа № 4;

Подробнее...

Нові мрійники у Лисичанську

В рамках реалізації проекту «Мрійники», 15 та 16 квітня в Лисичанській ЗОШ І-ІІІ ступенів №26 відбувся другий етап проєкту з профорієнтації.

Під час тренінгу тренер Наталія Ящук познайомила учнів з професійною журналісткою Оленою Макаренко, яка поділилася досвідом роботи у сфері медіа. Учасники дізналися про Школу документалістики та медіа @docuadream, яка працюватиме у Києві вже цього літа.

Подробнее...

До уваги вступників!

 В умовах глобалізації та інформаційного суспільства якісна освіта стає доступною. Платформа «Доступна освіта» створена для того щоб, надати можливість українським дітям і молоді незалежно від місця проживання здобути українську освіту. Держава надає можливість здобути освіту екстернатом, вивчити українську мову і літературу та історію України, підготуватися до Державної підсумкової атестації та ЗНО з цих предметів.

Покрокова інструкція для спрощеної процедури вступу до вишів через Освітні Центри-2021 – 6 важливих кроків: https://dostupnaosvita.com.ua/abityrientam/sproschenaya-protsedyra-vstypy

Покрокова інструкція для спрощеної процедури вступу до ПТНЗ через Освітні Центри -2021: https://dostupnaosvita.com.ua/abityrientam/dorozhnya-karta-sproshchena-procedura-vstupu-do-ptnz

Перелік Освітніх центрів 2021 року по областям. Обирай необхідний регіон та знаходь повну інформацію про ОЦ: з сайтами вишів, адресами, графіком роботи, e-mail та контактними телефонами: https://dostupnaosvita.com.ua/centers

Управління освіти Лисичанської міської ВЦА

До уваги випусників!

Спрощена процедура вступу 6 кроків 2021

Успішна історія Івана Шевчука, студента Маріупольського державного університету

Тисячі дітей з окупованих територій вже стали студентами українських вишів

Верховна Рада звільнила випускників шкіл від обов’язкового проходження ДПА у формі ЗНО

13 квітня 2021 року відбулося позачергово засідання Верховної Ради України, де було підтримано законопроєкт, який скасовує обов’язковість проходження державної підсумкової атестації (ДПА) для здобувачів повної загальної середньої освіти у 2021 році.

Цей документ аналогічний торішньому. Він дозволяє випускникові школи, студентові коледжу, професійно-технічного, професійного закладу освіти самостійно визначитися із тим, чи проходити ДПА у формі ЗНО цьогоріч. Ті особи, які вирішили проходити ЗНО, зможуть також самостійно вирішити, чи отримувати оцінку за ДПА у формі ЗНО у свідоцтво про повну загальну середню освіту. Проте, новий закон не скасовує ЗНО для вступників до закладів вищої освіти.

Управління освіти Лисичанської міської ВЦА

Пробне ЗНО відбулося

 В суботу, 10 квітня, у м. Лисичанську відбулося пробне зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО), яке проводилося з метою ознайомлення учасників з процедурою проведення ЗНО, а саме: з порядком доступу до пункту тестування і робочого місця, особливостями роботи із бланками відповідей, структурою і змістом тестових зошитів.

Пунктами пробного зовнішнього незалежного оцінювання цього року стали Лисичанський багатопрофільний ліцей та Лисичанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №14.

Під час проведення пробного ЗНО були витримані усі протиепідемічні заходи, пов’язані з карантинними вимогами. Учасники та персонал пунктів тестування дотримувалися протиепідемічних заходів як до входу в пункти тестування, так і впродовж усього періоду оцінювання: перебували в масках, користувалися дезінфекторами, дотримувалися соціальної дистанції. Осіб з ознаками респіраторних захворювань та підвищеною температурою виявлено не було.

Подробнее...

Лисичанські дошкільнята взяли участь в обласній вікторині «Спортивна країна»

Спільноту дошкільнят міста на пізнавальній онлайн-вікторині «Спортивна країна» серед команд закладів дошкільної освіти Луганської області представляла команда дитсадка «Світлячок» у складі вихованців старшої групи «Дзвіночок»: Ангеліни Корольової, Стефанії Дорошиної, Володимира Кузнецова, Ганни Печонкіної, Мілани Бордун під керівництвом фізінструктора Катерини Додух.

Наші малята старанно підготувалися та увійшли до фіналу вікторини. У фінальному етапі команду міста представляла Стефанія Дорошина, яка стала срібним призером конкурсу.

Подробнее...

У Лисичанську відбувся міський конкурс науково-технічної творчості «Світ моделей»

 Протягом березня у Лисичанському центрі науково-технічної творчості учнівської молоді відбувався міський заочний дистанційний конкурс науково-технічної творчості «Світ моделей».

У конкурсі взяли участь заклади загальної середньої освіти міста. Загалом на конкурс було представлено 25 моделей.

Технічні моделі оцінювалися в таких номінаціях: «Електрифіковані моделі», «Механічні моделі», «Стендові моделі», «Архітектура і дизайн».

Подробнее...

У Лисичанську працює виставка «Знай і люби свій край»

Сьогодні, 6 квітня, у Лисичанському міському краєзнавчому музеї розпочала роботу виставка робіт переможців конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край», присвяченого 30-й річниці незалежності України. Конкурс проходив у березні в закладах загальної середньої та позашкільної освіти міста.

Подробнее...