У Лисичанську пройшов відкритий чемпіонат Луганської області з боротьби самбо серед юніорів та юніорок

 Минулої суботи, 15 січня, в міській ДЮСШ пройшов відкритий чемпіонат Луганської області з боротьби самбо серед юніорів та юніорок. У змаганнях взяли участь понад 130 спортсменів з Лисичанська, Добропілля, Рубіжного, Сєвєродонецька, Кремінної та Троїцького.

Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

  • І місце — Олександр Худолій (79кг), Альона Базік (50кг), Софія Білоіваненко (54кг), Заріна Гусакова (59кг), Матвій Савченко (88кг), Катерина Труш (42кг), Сергій Стиранець (71кг), Ганна Зубкова (31кг), Ангеліна Орищук (34кг), Євгенія Гармаш (37кг);

    Подробнее...

Вітаємо переможців чемпіонату Донецької області з легкої атлетики

6 січня в місті Бахмут пройшов чемпіонат Донецької області з легкої атлетики «Новорічні старти». В змаганнях взяли участь 90 спортсменів з міст та районів Луганської та Донецької областей.

Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

І місце — Заріна Лавринович (біг з бар’єрами 60м, стрибки у довжину) та Ігор Корінний (біг 60м, біг 150м, стрибки у довжину);

Подробнее...

Вітаємо переможців Відкритого чемпіонату міста з косікі карате

 27 грудня у м. Лисичанськ відбувся Відкритий чемпіонат міста з косікі карате, в якому взяли участь 67 спортсменів з міст Лисичанськ та Попасна.

Лисичанські спортсмени показали в своїх вікових категоріях наступні результати:

І місце: Микита Андрієць, Олександр Єпіфанцев, Максим Кальницький, Роман Трунов, Олександр Ліфанов, Дмитро Морозов, Єгор Шевченко, Данило Стоволос, Семен Водолазський, Карина Кривоніс, Вікторія Безбожна, Катерина Дубініна, Анастасія Набойченко, Євген Селіванов;

Подробнее...

У Лисичанську відбувся Відкритий чемпіонат міста з тхеквондо ВТФ

27 грудня у  Лисичанську відбувся Відкритий чемпіонат міста з тхеквондо ВТФ «Новорічний турнір» серед молодших юнаків та дівчат, юнаків та дівчат, старших юнаків та дівчат, юніорів, юніорок, молоді та дорослих, в якому взяли участь 60 спортсменів з міст Лисичанськ та Попасна.

Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати в своїх вікових категоріях:

І місце -  Данило Сітюков, Назар Павлюх, Сергій Кувалдін, Родіон Федоров, Олександр Ліфанов, Дмитро Морозов, Денис Пунтус, Данило Стоволос, Олександр Чкана, Ярослав Павлов, Олексій Стародубцев, Євген Селіванов, Вікторія Безбожна, Катерина Дубініна, Дар’я Лисенко, Анастасія Набойченко;

Подробнее...

Вітаємо переможців Різдвяного чемпіонату міста Лисичанськ зі стрибків на батуті

26 грудня в міській ДЮСШ відбувся Різдвяний чемпіонат міста Лисичанськ зі стрибків на батуті (стрибки на акробатичній доріжці), в якому взяли участь 45 спортсменів.

І місце в своїх вікових категоріях  вибороли Іван Штрук, Сергій Кошарний, Андрій Савков, Володимир Матвійчук, Вікторія Савкова, Дмитро Щукін, Микола Шкуропій, Данило Туполенко, Єгор Столбуєв, Герман Іфенко.

Подробнее...

Лисичанські спортсмени зайняли призові місця у Відкритому турнірі з боксу пам'яті Хрисанкова В.А.

24 грудня у м. Сєвєродонецьк пройшов 24-й Відкритий турнір з боксу пам’яті Хрисанкова В.А., де спортсмени нашого міста показали наступні результати:

І місце - Іван Богданов, Дмитро Суходулов, Єгор Карсаков, Сергій Сюмбели, Євген Жалдаков, Кирило Колеснік, Даниїл Федорищев, Олександр Нескреба, Ярослав Мельников, Богдан Кошелець, Юрій Маргієв, Давид Григорян;

Подробнее...

У Лисичанську відбувся Новорічний чемпіонат міста зі спортивної гімнастики

23 та 24 грудня в міській ДЮСШ проходили змагання Новорічного чемпіонату міста Лисичанськ зі спортивної гімнастики, в якому взяли участь 97 спортсменів.

Вихованці міської ДЮСШ в своїх вікових категоріях показали наступні результати:

І місце -  Валерія Сидорчук, Марія Векленко, Вероніка Шаповалова, Вероніка Васильєва, Марія Стасюк, Євангеліна Голтишова, Аліса Бережна, Поліна Лебеденко, Валерія Мішина, Мирослава Кириченко, Мілана Коробка, Мирослава Матліна, Христина Сик;

Подробнее...

Айкідоки підвели підсумки за 2021 рік

 Минулої суботи, 18 грудня, пройшов відкритий чемпіонат міста з Айкідо серед вихованців міської ДЮСШ, айкідоки клубу «Марубасі» та спортсменів міста Харків.

Змагання відбувалися в спортивній залі по вул. Європейська, 87, м. Лисичанська у номінаціях: «Сінай» — меч, «Сінай нітто рю» — 2 меча, «Ярі»-спис — змагання зі зброєю, а також «Хайшитцу» та «Понітеру» — змагання в спритності.

Подробнее...

Лисичанські гімнастки — володарки бронзових нагород

 Минулого тижня лисичанські спортсмени взяли участь у відкритому чемпіонаті області з гімнастики спортивної в місті Сєвєродонецьку. До змагань також долучилися команди з Кремінної, Бахмута, Сєвєродонецька та Рубіжного.

За результатами змагань дві лисичанські гімнастки посіли ІІІ місце. Так, у програмі 2 дорослого розряду бронзову нагороду отримала Мілана Коробкиа, а у програмі КМС — Христина Сик.

Подробнее...

Вітаємо переможців змагань з легкої атлетики

 Минулої суботи, 18 грудня, пройшов відкритий чемпіонат міста Лисичанськ з легкої атлетики на базі спортивної зали Лисичанського ліцею № 14. В змаганнях взяли участь 55 спортсменів з Лисичанська та Сєвєродонецька.

Подробнее...

Лисичанські спортсмени — учасники чемпіонату Луганської області з акробатичного рок-н-ролу

 Минулими вихідними, 18 грудня, в Центрі позакласної роботи зі школярами та молоддю пройшов чемпіонат Луганської області з акробатичного рок-н-ролу серед пар та команд формейшн. В змаганнях взяли участь понад 100 спортсменів з Сєвєродонецька та Лисичанська.

У підсумку лисичанські спортсмени посіли призові місця у наступних категоріях:

Формейшн М Юнаки:

  • І місце — команда Rock Girls: Ірина Тюкало, Валерія Литвинова, Єлизавета Верменічева, Анастасія Бешенко та Марія Михайленко.

    Подробнее...