Команда Лисичанської ДЮСШ – срібний призер чемпіонату з футзалу

 20 лютого команда Лисичанської ДЮСШ взяла участь у фінальному турнірі чемпіонату Луганської області з футзалу серед юнаків 2009-2010 р.н. та посіла ІІ місце. Змагання відбулися у місті Сєвєродонецьк.

Кращим гравцем змагань визнана – Ілона Добродум.

Подробнее...

Пройшов відкритий чемпіонат міста Лисичанськ з Айкідо

 19 лютого в спортивній залі за адресою: вул. Європейська, 87, пройшов відкритий чемпіонат міста Лисичанськ з Айкідо. В змаганнях взяли участь 65 спортсменів з трьох команд: спортсмени КЗ «ЛМДЮСШ» (Лисичанськ), айкідоки клубу «Марубасі» (м. Лисичанськ) та міста Харків.

Спортсмени провели 196 поєдинків, з яких 122  за номінаціями: «Сінай» - меч, «Сінай нітто рю» - 2 меча, «Ярі»- спис - змагання зі зброєю, 74 – в змаганнях спритності в номінаціях «Хайшитцу» і «Понітеру».

Подробнее...

Ярослав Стефанов та Данило Докторович - призери чемпіонату України з пауерліфтингу

 

12 по 17 лютого у місті Коломия Івано-Франківської області проходили змагання чемпіонату України з пауерліфтингу серед чоловіків та жінок, юніорів та юніорок, юнаків та дівчат і ветеранів.

Спортсмени Лисичанської міської дитячо-юнацької спортивної школи з гідністю представили нашу громаду.

У ході запеклої боротьби Ярослав Стефанов виборов І місце та став чемпіоном України, а також здобув три малі золоті медалі у кожній з вправ триборства (присідання, жим лежачи, станова тяга).

Подробнее...

Команда Лисичанської ДЮСШ посіла ІІІ місце у змаганнях з футзалу

 Минулої неділі, 13 лютого, команда Лисичанської ДЮСШ взяла участь у фінальному турнірі чемпіонату Луганської області з футзалу серед юнаків 2005-2006 р.н., який пройшов у місті Сєвєродонецьк.

Подробнее...

У міській ДЮСШ пройшов відкритий чемпіонат Луганської області з боротьби самбо

 Минулої суботи, 12 лютого, в спортивній залі міської ДЮСШ пройшов відкритий чемпіонат Луганської області з боротьби самбо серед чоловіків (спортивне та бойове), жінок (спортивне), та підлітків. В змаганнях взяли участь спортсмени з міст Лисичанськ, Щастя, Сватове, Сєвєродонецьк та Рубіжне.

Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати:

  • І місце – Едуард Алєксєєв (71кг), Мирослава Савченко (50кг), Софія Білоіваненко (54кг), Заріна Гусакова (65кг), Ангеліна Орищук (32кг), Катерина Труш (40кг), Тимур Давидов (26кг), Устін Харченко (38кг), Едем Мєльасанов (26кг), Сергій Стиранець (65кг);

Подробнее...

Вихованки міської ДЮСШ взяли участь у традиційному турнірі зі спортивної гімнастики у м. Рубіжне

 Минулого тижня, 10-12 лютого, у місті Рубіжне пройшла відкрита першість міста зі спортивної гімнастики, присвячена 79-річниці визволення міста Рубіжне від фашистських загарбників і пам’яті тренера Ратова О.М.

У змаганнях взяли участь понад 70 спортсменів з Сєвєродонецька, Рубіжного, Лисичанська та Бахмута. Вихованки міської ДЮСШ показали наступні результати:

  • ІІ місце – Амелія Асєєва, Аліса Бережна, Поліна Лебеденко, Поліна Сизова;

Подробнее...

У Лисичанську відбувся відкритий чемпіонат міста з Айкідо

5 та 6 лютого у Лисичанській міській ДЮСШ проходив відкритий чемпіонат міста з Айкідо.

У змаганнях взяли участь 6 команд, 97 спортсменів із Луганської, Харківської та Донецької областей. Спортсменів Луганської області представляли айкідоки Лисичанської міської ДЮСШ, ДЮСШ №1 м. Рубіжне, клубу «Марубасі» м. Лисичанськ, клубу «Енсо» м. Сєвєродонецьк.

Подробнее...

Спортсмени міської ДЮСШ показали найкращі результати у змаганнях з айкідо

 Минулої суботи, 29 січня, в спортивній залі на вул. Європейській, 87, м. Лисичанська, пройшов відкритий чемпіонат міста з Айкідо.

В змаганнях взяли участь 3 команди, 70 спортсменів: спортсмени міської ДЮСШ, айкідоки клубу «Марубасі» (м. Лисичанськ) та спортсмени з айкідо м. Харкова.

Усього було проведено 159 поєдинків, з яких – 66 за номінаціями: «Сінай» – меч, «Сінай нітто рю» – 2 меча, «Ярі» – спис – змагання зі зброєю; 54 – в номінаціях «Хайшитцу» і «Понітеру», де спортсмени змагалися у спритності. У 19 поєдинках айкідоки змагалися проти озброєної ножем людини в номінаціях «Танто Тайсабакі» та «Танто Рандрі». Ще 20 поєдинків проведено в вільних та показових виступах на «Опен Ката» та «Ніні дорі».

Подробнее...

Змагання з футзалу завершилися перемогою команди Лисичанської ДЮСШ

 29 січня в спортивній залі «Скляр» пройшла матчева зустріч чемпіонату Луганської області з футзалу серед юнаків 2005-2006 р.н., ІІІ тур. Гра пройшла з наступним рахунком:

ДЮСШ (Лисичанськ)-ДЮСШ (Станиця Луганська) – 10:2.

Подробнее...

Едем Мєльасанов – призер чемпіонату з дзюдо

 28-30 січня в місті Харків пройшов відкритий чемпіонат міста з дзюдо серед юнаків та дівчат 2009 р.н. і молодше пам’яті Юрія Бавикіна.

В змаганнях взяли участь 22 спортсмени з Харківської, Полтавської та Луганської областей. Лисичанський спортсмен Едем Мєльасанов виборов ІІ місце в ваговій категорії 60кг.

Подробнее...

Пройшов відкритий чемпіонат міста Лисичанськ з боксу серед юнаків

 Минулого тижня, 28 січня, в спортивній залі «Скляр» пройшов відкритий чемпіонат міста Лисичанськ з боксу серед юнаків 2008-2009 рр.н. та молодше. В змаганнях взяли участь 60 спортсменів з Лисичанська, Сєвєродонецька, Кремінної, Щастя, Старобільська та Мілового.

Подробнее...