Шановні вихователі і працівники дошкільних закладів!

Щиро вітаю вас із професійним святом — Всеукраїнським  днем дошкілля!

Бути вихователем — це справжнє мистецтво, обране за покликом серця. Наполеглива, чесна і натхненна праця, що збагачує світ мудрістю і знаннями, милосердям та людяністю.

Дякую всім працівникам дошкільної освіти за щоденну самовідданість, любов і турботу, терпіння і мудрість, служіння улюбленій справі і високий професіоналізм. Адже саме ви виховуєте майбутніх науковців, урядовців, зірок і просто добрих людей.

Бажаю вам нових професійних досягнень і глибокої поваги. Нехай прекрасні почуття зігрівають ваші серця, а доля буде щедро наповнена теплом і любов’ю.

Керівник Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Олександр Заїка

Олег Калінін привітав колектив Луганського національного університету імені Тараса Шевченка зі 100-літнім ювілеєм

242435901_1918191021696522_7030233466713337294_n24 вересня заступник керівника Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Олег Калінін взяв участь в урочистих заходах з нагоди 100-річчя з Дня заснування Луганського національного університету імені Тараса Шевченка.

Від імені Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації, її керівника Олександра Заїки та від себе особисто Олег Вікторович подякував керівництву, науковій та освітянській спільноті університету за бездоганну та плідну працю з підготовки висококваліфікованих фахівців для роботи в різних галузях на теренах України.

Подробнее...

Відзначаємо Всеукраїнський день дошкілля

 Працювати у закладі дошкільної освіти – унікальне покликання, яке несе в собі добро, красу та справедливість. Саме про це йшлося сьогодні,  24 вересня, під час заходу з нагоди професійного свята працівників закладів дошкільної освіти – Всеукраїнського дня дошкілля, який відбувся  в закладі дошкільної освіти № 2 «Бірюза».

У заході взяли участь керівники закладів дошкільної освіти Лисичанської територіальної громади. З вітальним словом виступила начальник управління освіти Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Тетяна Худоба та подякувала за наполегливу, чесну, натхненну працю, що наповнює світ мудрістю, знаннями, милосердям та людяністю.

Подробнее...

В Лисичанську розглянули питання легалізації виплати та погашення заборгованості заробітної плати

Вчора, 23 вересня, відбулося засідання міської робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, погашення заборгованості із заробітної плати під головуванням заступника керівника Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Олега Калініна.

На порядку денному розглядались актуальні питання погашення заборгованості із заробітної плати комунальними підприємствами та легалізація зайнятості на підприємствах міста.

Засідання почалось з аналізу поточної ситуації по Лисичанській територіальній громаді стосовно існуючої заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах, а також боргів по інших платежах.

Подробнее...

У Лисичанську розглянули питання розміщення стаціонарних та пересувних тимчасових споруд

 Вчора, 23 вересня, відбулося засідання комісії з розгляду питань розміщення стаціонарних та пересувних тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території громади під головуванням першого заступника керівника Лисичанської міської ВЦА Станіслава Мосейко.

Під час засідання розглянуто п’ять звернень фізичних осіб-підприємців, за результатами розгляду яких, стосовно трьох – прийнято рішення про попереднє погодження розміщення тимчасових споруд, одному – відмовлено.

Окрім того прийнято рішення про відкладення розгляду однієї заяви у зв’язку з необхідністю юридичного уточнення.

Подробнее...

У Лисичанську відбулось позачергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Сьогодні, 23 вересня, відбулося засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (далі — Комісія) під головуванням керівника Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Олександра Заїки.

Також у роботі Комісії взяли участь представники відділу поліції № 3 Сєвєродонецького РУП ГУНП в Луганській області, Управління патрульної поліції в Луганській області, Лисичанської окружної прокуратури та Лисичанського МРВ 3 управління ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях.

Позачергове засідання Комісії було скликане з метою розгляду питання про проведення вибухових робіт по обваленню двох будівель та території колишнього зернопереробного підприємства ТОВ «Лотуре-Зернопром» спеціалізованим підприємством ТОВ «БВР УКРВИБУХСЕРВІС».

Подробнее...

У Лисичанську відбулася робоча зустріч з представниками ПРООН

 Вчора, 22 вересня, в рамках реалізації проєкту ПРООН «Аналіз потреб та стану організації надання послуг догляду вдома і паліативного догляду», з робочим візитом до Лисичанської територіальної громади прибула координаторка ПРООН Наталія Белюкіна разом з керівником проекту-президентом ГО «Ліга соціальних працівників України» Світланою Толстоуховою та експертами проекту Іриною Пінчук та Ганною Левкіною.

В заході також взяли участь заступник директора Департаменту соціального захисту населення Луганської облдержадміністрації начальник управління соціального обслуговування й захисту населення Тетяна Вознюк, заступники начальника управління соціального захисту населення Лисичанської міської ВЦА та представники Лисичанського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

Подробнее...

Олександр Заїка привітав Дарину Степаненко та її тренера Віталія Ляшенка з перемогою

Сьогодні, 23 вересня, керівник Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Олександр Заїка привітав Дарину Степаненко та її тренера Віталія Ляшенка з перемогою у змаганнях на Всесвітніх спортивних іграх серед школярів ISF U15, які проходили в м. Белград (Сербія).

«Спостерігаючи за вашими блискучими перемогами, я знову й знову переконуюсь, що наші спортсмени є гідними представниками незалежної України на світовій спортивній арені. Я дуже пишаюся тим, що завдяки вашій перемозі у Белграді здійнявся Прапор України та тепер Лисичанськ знають навіть у Сербії», — зазначив очільник громади.

З цієї нагоди Олександр Сергійович висловив Подяку Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Дарині та її тренеру Віталію Ляшенку за бездоганне служіння на благо громади, пропаганду здорового способу життя та популяризацію фізичної культури і спорту.

Відбулося засідання комісії з надання одноразової грошової допомоги

 Вчора, 22 вересня, відбулося засідання комісії з надання одноразової грошової допомоги під головуванням заступника керівника Лисичанської міської ВЦА Євгена Наюка.

Під час засідання розглянуто 19 заяв щодо надання одноразової грошової допомоги та прийнято рішення про надання допомоги 18 заявникам за рахунок коштів бюджету Лисичанської територіальної громади на загальну суму 15,5 тис. грн., одному заявнику відмовлено в наданні допомоги.

Подробнее...

Пам’ятаймо минуле заради життя

 Подвиги партизан та підпільників, які пройшли крізь важкі, страшні випробування, ніким не забуті. 22 вересня ми говоримо про хоробрість, мужність, самосвідомість учасників партизанського руху.

Так, з метою патріотичного виховання дітей та учнівської молоді, вшанування подвигу партизанів і підпільників у закладах освіти та культури відбулися заходи. Сьогодні школярі стали учасниками уроків історії, уроків мужності «Партизанськими тропами Луганщини», класних годин «Слава партизанська живе у сторіччях», пізнавальних очно-заочних екскурсій містами партизанського руху України тощо.

Також в бібліотеках закладів освіти та шкільних музеях оформлено виставки літератури та копій архівних документів щодо партизанського руху.

Подробнее...

22 вересня - День партизанської слави

День партизанської слави відзначається, як данина всенародної поваги та вшанування пам’яті усіх тих, хто під час Другої Світової війни боровся за свободу своєї країни, свого народу. Саме 22 вересня вважається початком підпільно-партизанського руху в Україні.

В Лисичанську теж з перших днів війни був створений народний опір для всебічної допомоги армії, члени якого вели боротьбу з ворожими парашутистами, охороняли воєнні та господарські об’єкти. На початку жовтня 1941 року в нашому місті була створена спецшкола, яка готувала кадри для підпільної, партизанської та диверсійної роботи в тилу ворога.

Багато наших співвітчизників — лисичан змагалися з ворогом на окупованих територіях інших міст у складі партизанських загонів та загонів спеціального призначення. Дії партизанських загонів та підпільних організацій у роки Другої Світової війни завдали втрат живої сили, інфраструктури та техніці противника, здійснили неоціненний внесок у наближення перемоги.

День партизанської слави — державне визнання внеску партизанів у перемогу, відновлення історичної справедливості щодо масової участі українського народу у визвольній боротьбі.

Самовіданна пожертва подвигів партизанів та підпільників назавжди буде для кожного з нас прикладом патріотизму, незламного духу та безмежної любові до України.