Головне управління Пенсійного фонду України в Луганській області
   Адреса: вул. Шевченка, 9, м. Сєвєродонецьк, Луганська область, 93404
   Телефон: (0645) 702-680
   Е-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.  
   Офіційний сайт: www.pfu.gov.ua  
   Начальник Головного управління Пенсійного фонду в Луганській області Ольга Шарунова
 
   Відділ обслуговування громадян № 4 (сервісний центр) Головного управління Пенсійного фонду України в Луганській області
   Адреса: вул. В.Сосюри, 347, м Лисичанськ, Луганська обл., 93113
   Телефон: (06451) 7-09-89
   Е-mail:Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
   Начальник: Кіянов Павло Олександрович 
   Сторінка у соцмережі Facebook: https://www.facebook.com/lyspfu
 
  •  

Територіальні управління Пенсійного фонду України в Луганській області припиняють свою діяльність

 Головне управління Пенсійного фонду України в Луганській області відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09.10.2020 № 925 «Деякі питання функціонування органів Пенсійного фонду України» повідомляє, що територіальні управління Пенсійного фонду України в Луганській області припиняють свою діяльність.

Враховуючи викладене, всю поштову кореспонденцію з червня поточного року необхідно надсилати Головному управлінню Пенсійного фонду України в Луганській області на адресу: вул. Шевченка, 9, м. Сєвєродонецьк, Луганська область, 93404.

Головне управління Пенсійного фонду України в Луганській області

Органи Пенсійного фонду надають послуги з використанням технологій віддаленого доступу

 Відповідно до Положення про організацію прийому та обслуговування осіб, які звертаються до органів Пенсійного фонду України, затвердженого постановою правління Пенсійного фонду України від 30 липня 2015 року № 13- 1 (зі змінами), надання органами Пенсійного фонду послуг в електронній формі здійснюється з використанням технологій віддаленого доступу (веб-технологій) та автоматизованої передачі і обробки інформації і включає, зокрема:

- доступ до розміщеної на вебпорталі інформації;

- доступ для користувача електронної послуги до інформації про стан відомостей про застраховану особу, пенсійних виплат, стан відомостей реєстру застрахованих осіб Державного реєстру, стан взаєморозрахунків за зобов’язаннями платника;

Подробнее...

Процедура припинення діяльності для фізичних осіб - підприємців. Не ігнорувати звірення з Пенсійним фондом України

08 липня 2014 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення процедури державної реєстрації припинення підприємницької діяльності за заявницьким принципом» від 13.05.2014 № 1258-VII. Державний реєстратор, після отримання реєстраційної картки на проведення державної реєстрацій припинення підприємницької діяльності фізичною особою за її рішенням, у разі відсутності підстав для залишення такої реєстраційної картки без розгляду, зобов’язаний не пізніше наступного робочого дня з дати надходження цього документа внести до Єдиного державного реєстру запис про проведення державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичною особою-підприємцем.

Подробнее...

Щодо прийому громадян

 З метою протидії поширенню коронавірусної інфекції COVID-19 та вжиття заходів упередження зараження цією хворобою у Управлінні Пенсійному фонді України в місті Лисичанську прийом громадян буде здійснюватися наступним чином:

- Відвідувачі повинні бути у медичних масках.

- Пропускаються тільки по одному відвідувачу по черзі (для оформлення допомоги на поховання).

- Письмові звернення громадян направляти електронною поштою (Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. ), також через поштові відділення (вул. В.Сосюри, 347, м. Лисичанськ, 93113) або через Веб-портал електронних послуг за допомогою ЕЦП (електронно цифровий підпис) https://portal.pfu.gov.ua/ .

Телефон «гарячої» лінії для отримання консультацій: (06451) 7-09-89.

Управління Пенсійного фонду України в м. Лисичанськ

Наповнення бюджету Фонду-першочергова задача управління

З метою забезпечення стабільного фінансування виплати пенсій у місті взято під особливий контроль виконання планових завдань по надходженню коштів та погашенню заборгованості з відшкодування фактичних витрат на виплату та доставку пенсій, призначених на пільгових умовах, з інших джерел доходів Фонду. За підсумками десяти місяців, попри складнощі, план надходжень вдалося перевиконати на 15,1 %. Не втрачається позитивна тенденція й надалі.

Станом на 1 листопада поточного року із запланованих 6,4 млн. грн. фактичні надходження склали 7,3 млн. грн.

Подробнее...

Щодо невиплати пенсії за липень 2014 року пенсіонерам, які мешкають в населених пунктах, що розташовані на лінії зіткнення

У зв’язку з чисельними зверненнями пенсіонерів, які мешкають в населених пунктах, що розташовані на лінії зіткнення, з проблемним питанням щодо невиплати пенсії за липень 2014 року Головне управління Пенсійного фонду України в Луганській області надає наступну інформацію.

Послуги з виплати та доставки пенсій надають підрозділи національного оператора — поштамти, вузли (центри), відділення та пункти поштового зв’язку (виплатні об’єкти поштового зв’язку). Виплата та доставка пенсій, згідно із законодавством фінансується управліннями Пенсійного фонду України в районах, містах, районах у містах (органи Пенсійного фонду). Після закінчення виплатного періоду об’єкти поштового зв’язку надають до органів Пенсійного фонду інформацію про невиплачені пенсії.

Подробнее...

Управління пенсіного фонду України в м. Лисичанську інформує

7 липня 2014 року набрав чинності Закон України від 13.05.2014 року № 1258-\/ІІ "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення процедури державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичних осіб-підприємців за заявницьким принципом, згідно якого фізичні особи-підприємці виключаються з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців за заявницьким принципом у строк до одного дня. Процедура державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичних осіб-підприємців не передбачає проведення перевірок та надання довідок контролюючими органами про відсутність заборгованості у таких платників.

Подробнее...

Як отримувати пенсію незалежно від реєстрації (прописки)

Управління Пенсійного фонду м. Лисичанська інформує

Щоденно управління Пенсійного фонду України в м. Лисичанську проводить роботу по забезпеченню виплати пенсії особам, які звернулися з заявою про бажання отримувати пенсію незалежно від реєстрації (прописки), тобто за місцем тимчасового перебування.

Особа, яка звертається за переведенням пенсійної справи, подає до органу Пенсійного фонду України виключно паспорт громадянина України та пенсійне посвідчення (за наявності).

Взяття на облік здійснюється за адресою, вказаною заявником у заяві, без проведення перевірок.

Подробнее...