• Лисичанський міський центр зайнятості 
  • Адреса: вул. ім. В. Сосюри, 273, м.Лисичанськ, Луганська область, 93100
  • Телефон: (06451) 7-07-15
  • Е-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
  • Директор Лисичанського міського центру зайнятості Соколко Тетяна Едуардівна
 

Про проведення онлайн заходів в рамках Міжнародного дня людей з інвалідністю

 Шановні роботодавці Лисичанської міської територіальної громади! Лисичанський міський центр зайнятості запрошує вас, керівників підприємств, установ, організацій, а також ФОП, які використовують найману працю, долучитися до онлайн-вебінару на платформі ZOOM 3 грудня о 10.00.

Тема інформаційного вебінару: «Виконання нормативу працевлаштування осіб з інвалідністю у тому числі, через укомплектування поточних та перспективних вакансій. Напрямки співпраці з центром зайнятості, інформування про професійний склад людей з інвалідністю, що перебувають на обліку, інші питання».

Подробнее...

Ярмарок вакансій для молоді

 25 червня о 10:00 Лисичанський міський центр зайнятості запрошує на загальнообласний Ярмарок вакансій для молоді!

У прямій трансляції на офіційній сторінці ЛОЦЗ у Facebook міські та районні центри зайнятості Луганщини презентуватимуть актуальні вакансії нашого регіону, розкажуть про послуги служби зайнятості та нададуть корисні консультації щодо працевлаштування.

За довідками звертатись за тел. 7-21-67; 7-01-26.

Лисичанський міський центр зайнятості

У роботодавців перевірятимуть правильність оформлення трудових відносин

З 1 вересня 2020 року в Україні заплановано проведення інспекційних заходів у роботодавців, які мають найвищий ризик застосування незадекларованої праці. Це суб’єкти, у яких обсяг наданих послуг (виконаних робіт) не відповідає фактичній чисельності найманих працівників, у яких відбулося зменшення кількості найманих працівників під час карантину, а також ті, які приховують трудові відносини, замінюючи їх іншими видами цивільних або господарських відносин.

Упродовж 2020 року до травня включно спостерігалась тенденція до зменшення кількості застрахованих осіб. За останніми оприлюдненими даними на офіційному сайті Держстату (1 квартал 2020 року) 3404,1 тис. осіб в Україні були зайняті неформально.

Подробнее...

До уваги роботодавців!

Лисичанський міський центр зайнятості повідомляє, що з 1 лютого 2021 року на веб-сайті Державної служби зайнятості розпочато новий етап опитування роботодавців про потребу в кадрах на 2021 рік у професійному розрізі.

Для заповнення анкети, роботодавець має зайти до свого «персонального кабінету», який знаходиться на веб-сайті державної служби зайнятості www.dcz.gov.ua

Подробнее...

Лисичанин взяв участь у навчальному проєкті «Школа фермерства»

 Завершився навчальний проєкт «Школа фермерства», одним із партнерів якого виступив Луганський обласний центр зайнятості разом із ДНЗ «Луганський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості». Сьогодні, 28 липня керівництво ЛОЦЗ долучилося до фінального круглого столу щодо результатів ініціативи «Школи фермерства».

Модератор проєкту Галина Посвалюк розповіла, що усього на участь у «Школі фермерства» було подано 128 анкет, повністю пройшли двотижневе навчання 80 осіб.

Подробнее...

Особливості реєстрації та обслуговування безробітних у період карантину

534534На період карантину прийом громадян у центрах зайнятості відбувається з певними обмеженнями. Консультації можуть надаватися як при особистому відвідуванні установи, так і засобами дистанційної комунікації (телефоном, електронною поштою, месенджерами тощо). Групові заходи для населення проводяться дистанційно, за допомогою платформи ZOOM.

Громадяни, які виявили намір отримати статус безробітного, подають відповідні заяви у такі способи:

— особисто, під час відвідування центру зайнятості;

— через портал державних послуг «Дія», за наявності кваліфікованого електронного підпису (КЕП).

Подробнее...

Триває надання підприємцям допомоги по частковому безробіттю

Станом на 10 червня 2020 року на Луганщині виявили бажання отримати допомогу по частковому безробіттю 237 роботодавців. По 196 роботодавцям вже прийнято позитивні рішення. Це дозволить здійснити виплати 1151 працівнику.

Прийом документів триває, тож запрошуємо всіх роботодавців, у тому числі фізичних осіб-підприємців без найманих працівників, які є застрахованими особами, зупинили чи скоротили діяльність на період карантину, звертатися до центрів зайнятості.

Подробнее...

Стан ринку праці Луганської області

З часу введення карантину ринок праці Луганщини, як і України в цілому, зазнав певних змін: спостерігається зростання безробіття та скорочення зайнятості, збільшення чисельності вивільнених працівників, зростання пропозиції робочої сили та скорочення попиту на неї, брак робочих місць, низький рівень заробітної плати тощо. Про це розповів директор Луганського обласного центру зайнятості Сергій Болотський:

Подробнее...

Луганський обласний центр зайнятості розпочав надавати роботодавцям допомогу по частковому безробіттю на період карантину

Допомога по частковому безробіттю на період карантину — це кошти, передбачені в бюджеті Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття, що надаються міськими та районними центрами зайнятості роботодавцям із числа суб’єктів малого та середнього підприємництва для виплати допомоги працівникам, які втратили частину заробітної плати через вимушене скорочення тривалості робочого часу.

Механізм надання коштів встановлений Кабінетом Міністрів України. Для отримання допомоги по частковому безробіттю на період карантину роботодавець має звернутися до центру зайнятості за місцем реєстрації його як платника єдиного внеску та надати затверджений пакет документів. Розмір допомоги надається з розрахунку двох третин тарифної ставки (окладу) та не може перевищувати розміру мінімальної заробітної плати.

Подробнее...

На Луганщині проведуть масштабну інформаційно-роз'яснювальну кампанію щодо детінізації зайнятості

На виконання доручення Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука про вжиття заходів щодо детінізації зайнятості, на Луганщині проведуть масштабну інформаційно-роз’яснювальну кампанію.

Інформаційна кампанія проводитиметься спільно з органами місцевого самоврядування, обласними управліннями ДПС, Пенсійного фонду, Служби зайнятості, Служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, а також державних адміністрацій.

Подробнее...