Відкрита реєстрація до Програми розширення можливостей жіночого підприємництва у 2022 році

Естонська рада у справах біженців у співпраці з Запорізьким благодійним фондом «Єдність» за майбутнє" та Гараж 48 запрошує жінок зі східної України взяти участь у Програмі розширення можливостей жіночого підприємництва.

Програма створена для жінок, які прагнуть створити та керувати або працювати в мікро- чи малому бізнесі. Під час відбору учасниць пріоритет надаватиметься жінкам, які проживають уздовж контактної лінії, внутрішньо перемішеним особам та жінкам із вразливих категорій, які проживають у Донецькій, Луганській, Запорізькій, Харківській та Дніпропетровській областях.

Програма впроваджуватиметься з лютого по грудень 2022 року.

Подробнее...

Щодо використання режиму програмування із зазначенням коду товарної підкатегорії згідно УКТ ЗЕД, найменування товарів, цін товарів та обліку їх кількості

 Лисичанська державна податкова інспекція Головного управління ДПС у Луганській області повідомляє. У розрахунковому документі, який створюється РРО при проведенні розрахункових операцій з продажу підакцизних товарів, має відображатися такий обов’язковий реквізит як «код УКТ ЗЕД».

Враховуючи те, що код УКТ ЗЕД є обов’язковим реквізитом для підакцизних товарів та фактично є частиною назви товару, то програмування його серед необов’язкових реквізитів є порушенням вимог нормативних документів та може призвести до втрати інформації, що передається суб’єктом господарювання до серверу контролюючого органу та стати причиною проведення контрольно-перевірочних заходів.

Подробнее...

В Лисичанську перевірили дотримання карантинних обмежень на об’єктах торгівлі та побутового обслуговування населення

 Минулої п’ятниці, 5 листопада, в Лисичанську пройшла моніторингова перевірка дотримання карантинних обмежень на об’єктах торгівлі та побутового обслуговування населення.

Представники відділу споживчого ринку Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації разом зі співробітниками відділу поліції №3 Сєвєродонецького районного управління поліції ГУНП в Луганській області та Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області відвідали 26 об’єктів торгівлі та побутового обслуговування населення.

Подробнее...

Триває прийом грантових заявок

 Німецька організація «Help — Hilfe zur Selbsthilfe», Місія в Україні, через Благодійну організацію «Благодійний фонд «ХЕЛП Україна» оголошує про початок прийому грантових заявок в межах проекту «Розширення соціально-економічних можливостей вразливих груп населення в Україні. Невідкладна допомога вразливим ВПО та при інших соціальних випадках», що реалізується з листопада 2021 року до кінця вересня 2022 року.

Подробнее...

Гранти для суб’єктів підприємницької діяльності

 Проєкт USAID шукає партнерів серед бізнесу, неурядових організацій та державних установ для співпраці з метою стабілізації та розвитку економіки на Сході України.

Так, триває приймання грантових заявок в рамках програми грантів «Посилення та трансформація економіки Східної України (Донецька, Луганська області та Приазов’я) шляхом підтримки сталого розвитку малих та середніх підприємств».

Подробнее...

Оголошується конкурс грантів для розробників і постачальників бізнес-продуктів та послуг, об’єднань та асоціацій підприємців

 Шановні підприємці Лисичанської міської територіальної громади! Програма ООН із відновлення та розбудови миру оголошує конкурс грантів для розробників і постачальників бізнес-продуктів та послуг, об’єднань та асоціацій підприємців в Луганській області.

Проєкти, що будуть подані на цей конкурс, мають сприяти розвитку пріоритетних ланцюгів доданої вартості та секторів економіки, задоволенню наявних потреб мікро, малого та середнього бізнесу (далі – ММСП) в якісних сервісах, зміцнювати потенціал та спроможність самих організацій-провайдерів сервісів для бізнесу, створювати можливості для розвитку ММСП та розширенню масштабів їх діяльності, покращувати координацію та взаємодію між підприємцями цільових районів, підтримку підприємців-початківців, мати на меті створення та промоцію онлайн-сервісів та платформ, поширення інформації щодо функціонування та розвитку бізнесу в регіоні.

Подробнее...

Щодо онлайн-тренінгу «Практичні аспекти маркетингу для малого та середнього бізнесу – виробників харчових продуктів»

 Шановні підприємці! 27 та 28 жовтня з 15.00 до 18.00 год. для виробників харчових продуктів та представників сфери послуг громадського харчування Луганської відбудеться онлайн-тренінг «Практичні аспекти маркетингу для малого та середнього бізнесу виробників харчових продуктів».

Подробнее...

Розглядається питання щодо утворення Ради підприємців при Лисичанській міській ВЦА

 Шановні підприємці Лисичанської міської територіальної громади! При Лисичанській міській військово-цивільній адміністрації планується утворити Раду підприємців.

Мета — створення дієвого механізму взаємодії суб’єктів підприємницької діяльності, громадських організацій підприємців, об’єднань підприємств та органів місцевого самоврядування на засадах партнерства і відкритості, а також участь у формуванні та реалізації державної регуляторної політики і державної політики у сфері підприємництва.

Подробнее...

Увага! Стартувала інспекційна кампанія «Виходь на світло»!

 Державна служба України з питань праці з 01 липня розпочала щорічну інспекційну кампанію «Виходь на світло», щодо виявлення неоформлених трудових відносин у суб’єктів господарювання усіх форм власності та видів господарської діяльності, які мають ризики використання незадекларованої праці та відсутня позитивна динаміка щодо оформлення трудових відносин з найманими працівниками після проведених інформаційних заходів.

За останніми даними на офіційному сайті Державної служби статистики України кількість неформально зайнятого населення становить 3237,8 тис. осіб (21% від загальної кількості зайнятого населення).

Подробнее...

Спільні моніторингові перевірки щодо дотримання протиепідемічних заходів тривають

 Спеціалісти відділу споживчого ринку Лисичанської міської ВЦА та Лисичанського міського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області продовжують проводити комплекс профілактичних заходів з метою попередження поширення захворювань на гостру респіраторну хворобу СOVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2.

Так, сьогодні, 11 листопада, відбулася моніторингова перевірка суб’єктів господарювання, які здійснюють діяльність у сфері торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами, громадського харчування, аптек, перукарень та інших об’єктів для забезпечення виконання встановлених карантинних заходів.

Подробнее...

Розпочато реєстрацію на онлайн курс «Практики бізнесу»

 Запрошуємо представників мікро-, малого та середнього бізнесу на новий онлайн курс «Практики бізнесу» від Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України», який стартує 14 липня 2021 року на платформі ZOOM.

Тривалість онлайн-курсу: 12 інтенсивних модулів, по 3 години кожний, практичні домашні завдання, консультація експертів Business Community School.

Участь безкоштовна. Кількість місць обмежена.

Подробнее...