В УПСЗН пройшло чергове засідання комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги

Вчора,1 серпня, в приміщенні управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги, створеної відповідно до Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.02.2003 № 250, Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848, Положення про Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29.01.2003 № 117.

До складу комісії увійшли представники виконавчих органів міської ради та Лисичанського міського центру зайнятості. Засідання комісії відбулося під головуванням заступника міського голови Головньова М.С.

Під час засідання членами комісії розглянуто 149 заяв, з них:

— 4 заяв щодо призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям;

— 135 заяв щодо призначення житлової субсидії;

— 4 заяви з питань внесення пільговиків до Єдиного державного реєстру осіб, які мають право на пільги, за місцем їх фактичного проживання;

— 6 заяв щодо припинення надання житлової субсидії.

По кожній заяві рішення приймається з урахуванням акту обстеження матеріально-побутових умов сім’ї та наданих до заяви документів.

За результатами роботи комісії прийнято рішення щодо призначення державної соціальної допомоги трьом малозабезпеченим сім’ям, із них одній сім’ї розмір допомоги зменшено на 20 відсотків.

Житлова субсидія на понаднормову площу житла призначена 95 заявникам. 12 — субсидія буде розрахована на встановлену законодавством соціальну норму житла.

Членами комісії розглянуто 23 заяви щодо призначення житлової субсидії на фактично проживаючих осіб, 5 заяв щодо врахування фактично отриманих доходів громадян, та одну заяву щодо призначення субсидії з урахуванням здійснення купівлі автомобіля на суму яка перевищує 50 тисяч гривень.

Комісією надано згоду щодо припинення надання житлової субсидії у зв’язку із смертю 4 отримувачів субсидії, та по двом особистим заявам.

По чотирьом заявам з питань внесення пільговиків до Єдиного державного реєстру осіб, які мають право на пільги, за місцем їх фактичного проживання, комісією прийняте позитивне рішення.

Засідання комісії проводяться кожного тижня. Всього в 2018 році проведено 21 засідання комісії, на яких розглянуто 1448 заяв щодо призначення всіх видів державної соціальної допомоги.

Управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради