До уваги отримувачів житлової субсидії!

Житлова субсидія – це державна допомога на оплату житлово-комунальних послуг.

Громадяни, яким субсидія надається у грошовій формі, в тому числі готівкою зобов’язані щомісяця сплачувати вартість фактично спожитої послуги з урахуванням суми житлової субсидії перерахованої підприємствам-надавачам комунальних послуг або виплаченої їм готівкою.

Отримавши субсидію готівкою домогосподарство має самостійно розрахуватися з підприємствами-надавачами за спожиті комунальні послуги.

30 квітня закінчується строк призначеної житлової субсидії на опалювальний сезон 2018/2019рр.

Для призначення субсидії на наступний строк, організаціями, що здійснюють нарахування плати за житлово-комунальні послуги, надаються управлінню праці та соціального захисту населення відомості про суму простроченої понад місяць заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг, витрат на управління багатоквартирним будинком.

Звертаємо увагу, що у разі отримання інформації про наявність заборгованості за житлово-комунальні послуги та/або внесків/платежів об’єднанню на оплату витрат на управління багатоквартирним будинком, загальна сума якої перевищує 20 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (340 грн.), житлова субсидія на наступний сезон не призначається.

Отже, для призначення житлової субсидії на наступний термін необхідно заздалегідь вжити заходів з погашення існуючої заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг або укласти договір про реструктуризацію боргу з організацією, що надає послуги.

Начальник УПСЗН О. Єздакова